Po novom doručujeme aj v sobotu a v nedeľu. Až k vám domov alebo na ktorúkoľvek predajňu.

D-Link DEM-310GT

Zobraziť katalóg
Vybraná doprava zadarmoPodmienky Viac informácií
0
Prevodník D-Link DEM-310GT
Tovar môžete do 14 dní vrátiť
Peniaze vraciame do 1 dňa
Prevodník 1-Port MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SM, LC) Transceiver modul, max.10km, NBD
Cena s DPH
€81,97
Cena bez DPH
€68,31
   Výmena nevhodného darčeka Teraz zadarmo Možnosť vrátiť nevhodný darček do 13. 1. 2017
   Predĺženie záruky + 2 roky €12,43 Predĺžiť záruku + 2 roky
   Záruka okamžité výmeny tovaru €8,20 Záruka okamžitej výmeny tovaru
   Možnosť vrátiť tovar do 2 mesiacov €4,10 Možnosť vrátiť tovar do 2 mesiacov
Najnovšie doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
Na sklade 1 ks
Kúpiť
alebo
Kúpiť zrýchlene Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Pridať do zoznamu
Odporuč a získaj 103 Alzákov
Záruka 24 mesiacov Kód:  NN310g Produktové číslo:  DEM-310GT Stránky výrobcu
Garantujeme doručenie pod stromček Pridať do zoznamu Vianočné darčeky Pridať do zoznamu Chcem od Ježiška
Helpdesk Vytlačiť
D-Link DEM-310GT €81,97 Na sklade 1 ks
Kúpiť

D-Link DEM-310GT

Mini GBIC transceiver je vybavený 1000 Mb/s optickým LX (LC-Duplex) portom. Opiera sa o priemyselné štandardy a je kompatibilný s normami IEEE 802.3z IEEE 802.3x. Tým je zabezpečená kompatibilita s inými zariadeniami. Prístroj ponúka vysoký výkon a flexibilitu. Podporuje rýchlosť prenosu až 2000 Mb/s v režime full-duplex. Maximálna vzdialenosť je 10 km. Navyše tento mini GBIC transceiver podporuje hot-swap, takže ho môžete nainštalovať alebo odpojiť počas bežnej prevádzky prepínača. Prepínač majú všetci ostatní používatelia stále k dispozícii.

Parametre a špecifikácia:

Hlavné vlastnosti:

MiniGBIC/SFP Modul
Dĺžka trasy max.10 km
Vlnová dĺžka 1310 nm
1000BaseLX (LC-Duplex)
Určený pre 9/125 mikrometrov jednovidový (singlemode) optický kábel
Flow-Control proti stratám dát pri prenose
Výmena za prevádzky (hot-swap)
Indikátor signálu TTL

Štandardy:
IEEE 802.3z
IEEE 802.3x Flow-Control

Konektory:
1 x 1000 Mbit jednovidový optický LX (LC-Duplex) port

Podporovaná rýchlosť:
Rýchlosť prenosu dát pre server 2000 Mbit/s pri plnom duplexe

 
Napájanie:
3,3 V

Podporované zariadenia:
DES-3250TG
DES-3224TGR
DES-3526
DES-3550
DES-3312SR
DGS-1216T
DGS-1216T
DGS-3224SR
DGS-3224Sri
DES-6500

Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter. Bežná cena znamená výrobcom/dodávateľom odporúčaná koncová cena.

V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?
Položiť otázku
Fórum D-Link DEM-310GT
Príslušenstvo pre D-Link DEM-310GT
Pomôžte ostatným pri výbere
Napísať recenziu
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si D-Link DEM-310GT.

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

Skúste Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB16