Všechny dárky jako na dlani Amazfit GTS 3 - ucho

Dámske smart hodinky

Značka/model

Ak sú inteligentné hodinky dámske, zvyčajne v sebe kombinujú krásny elegantný vzhľad s mnohými praktickými funkciami. Okrem toho, že plnia funkciu módneho doplnku, vám pomôžu sledovať zdravotné funkcie, športové výkony a celkovo uľahčia každodenný život. Neviete, ako ich správne vybrať? Poradíme vám, čo pred kúpou zvážiť a čo všetko smart hodinky – dámske dokážu.

Pokračovať

Smart hodinky: dámske modely sú moderným a praktickým doplnkom

Ak sa niečo v svete techniky teší čoraz väčšej obľube, sú to smart hodinky dámskeho i pánskeho vyhotovenia. Mnoho ľudí si každodenný život bez nich už nedokáže predstaviť. Už dávno totiž neslúžia výhradne len aktívnym športovcom. Ich funkcie v kombinácii s elegantným vzhľadom spríjemňujú bežné denné aktivity a povinnosti. Aké výhody vám môžu inteligentné hodinky – dámske ponúknuť? 

 • Dámske inteligentné hodinky v sebe kombinujú praktické funkcie s elegantným vzhľadom. 
 • Uľahčujú sledovanie zdravotného stavu.
 • Majú veľké množstvo športových funkcií. 
 • Modely s NFC čipom umožňujú ľahké platenie.
 • Na niektorých modeloch je možné prijímať telefónne hovory.

Budete dámske smart hodinky nosiť po celý deň alebo len počas športu?

Ak vyberáte dámske smart hodinky, je najprv potrebné si ujasniť, či hľadáte model na každodenné nosenie, alebo ich budete využívať iba pri športovaní. Veľa pokročilých modelov športových hodiniek vám každopádne vďaka svojmu vzhľadu a funkciám dobre poslúži aj na bežné nosenie.

Samsung inteligentné hodinky dámske
Športové smart hodinky – dámske

Dámske hodinky – smartwatch
Štýlové smart hodinky – dámske

Športové inteligentné hodinky: dámske majú veľa rôznych funkcií

Chcete pomocou hodiniek sledovať svoje tréningy, športové výkony a pokroky? Potom pre vás budú ideálne športové inteligentné hodinky – dámske, tzv. športtestery. Tie väčšinou majú prednastavený rad aktivít, ako je behanie, cyklistika, posilňovanie, joga a mnoho ďalších. Tie stačí len aktivovať a hodinky budú sledovať váš výkon pomocou najrôznejších funkcií.

 • Meranie tepu a tepovej zóny oceníte, ak si počas cvičenia strážite tepovú frekvenciu.
 • Výpočet spálených kalórií ponúkajú takmer všetky smart dámske hodinky.
 • Meranie vzdialenosti, tempa a rýchlosti sa tiež radia medzi funkcie, ktoré nájdete u všetkých športových hodiniek. Niektoré modely ponúkajú aj záznam trasy.
 • Krokomer vás bude informovať o tom, koľko krokov ste za deň nachodili. Krokomer môže dopĺňať aj funkcia zobrazenia počtu vyšliapaných poschodí.
 • Virtuálny tréner vám pomôže svoje tréningy vykonávať čo možno najefektívnejšie.
 • Úroveň regenerácie tela vám napovie, ako na tom vaše telo je, kedy je dobré trénovať, a kedy je pre vás lepšie si šport odpustiť a radšej odpočívať.
 • Dotykové hodinky – dámske s GPS najviac oceníte pri vonkajších športových aktivitách.

Niektoré inteligentné dámske hodinky na šport majú aj špeciálne funkcie pre jednotlivé aktivity, napríklad golfové, lyžiarske a ďalšie.

Štýlové inteligentné hodinky: dámske modely kombinujú príjemné s užitočným

Pokiaľ chcete hodinky využívať na každodenné nosenie, správnou voľbou budú štýlové inteligentné hodinky. Dámske modely sa vďaka svojmu vzhľadu ľahko kombinujú s oblečením a ostatnými doplnkami. Nech už preferujete akýkoľvek štýl obliekania, v bohatej ponuke štýlových smartwatch si zaručene vyberiete.

Dámske smart hodinky – športové funkcie
Športové funkcie smart hodiniek

Ako vybrať inteligentné hodinky – dámske?

Aby vám inteligentné hodinky – dámske dobre slúžili, okrem určenia a vzhľadu je pri výbere treba zvážiť veľa rôznych parametrov a vopred si ujasniť, čo od nich vlastne čakáte. Na čo sa zamerať?

Smart hodinky – dámske by mali byť kompatibilné s telefónom

Aby ste si mohli smart hodinky – dámske užívať naplno, určite by mali byť kompatibilné s mobilným telefónom. Jedine tak budete môcť využívať všetky ich funkcie a sledovať svoje aktivity v telefóne, prijímať notifikácie, a ak to vybraný model povoľuje, tak aj prostredníctvom hodiniek telefonovať.

Aké operačné systémy využívajú inteligentné hodinky – dámske?

Pri výbere je okrem kompatibility s mobilným telefónom potrebné zvážiť aj samotný operačný systém, ktorý poháňa inteligentné hodinky. Dámske modely rôznych značiek využívajú rozličné operačné systémy.

 • Wear OS je operačným systémom hodiniek Fossil, TicWatch, Withings a Suunto. Ide o riešenia spoločnosti Google, takže vás potešia dostupnými Google službami.
 • Tizen OS využívajú Samsung smartwatch – dámske. Tento OS je veľmi sofistikovaný a ponúka široké možnosti prispôsobenia.
 • WatchOS je systém využívaný hodinkami Apple. Je kompatibilný iba s iOS, takže ponúka dokonalé prepojenie s produktmi Apple.
 • Amazfit OS nájdete u hodiniek značiek Amazfit, Xiaomi a Huami. Pretože ide o veľmi využívaný systém, poteší vás jednoduchým ovládaním, cenovou dostupnosťou a slušnou optimalizáciou.
 • Fitbit OS sa nachádza v hodinkách rovnomennej značky. Charakterizuje ho veľké množstvo športových funkcií, jednoduché ovládanie a bezproblémová prevádzka.
 • Garmin OS je využívaný hodinkami Garmin. Patrí medzi najprepracovanejšie systémy a s obľubou ho využívajú ako amatérski, tak aj vrcholoví športovci.
 • Lite OS je srdcom pre dámske smart hodinky Honor. Patrí medzi lacné systémy, poteší ale prehľadnosťou a výbornou optimalizáciou.

i

Chcete s hodinkami jednoducho platiť? Kúpte si dámske smart hodinky s NFC čipom a už so sebou nebudete musieť nosiť platobnú kartu.

Overte si, aké jazyky dámske smart hodinky ponúkajú

Pokiaľ nepatríte medzi vášnivých angličtinárov, je vhodné si ustrážiť aj jazyk, ktorým dámske smart hodinky komunikujú. Väčšina modelov je síce dostupná v slovenčine, ale napriek tomu odporúčame si pred nákupom tento parameter ustrážiť. To isté platí pre aplikáciu hodiniek, ktorú budete mať vo svojom telefóne.

Pozrite sa na všetky dámske inteligentné hodinky v slovenčine.

Aký tvar ciferníka môžu mať inteligentné hodinky? Dámske bývajú hranaté alebo guľaté

Inteligentné hodinky dámskeho variantu vám ponúknu veľkú variabilitu aj čo sa tvaru ciferníka týka. To, aký preferujete, je otázkou osobného vkusu. Ciferníky sa potom môžu líšiť aj ovládaním pomocou tlačidiel. S prihliadnutím na rozmery sa skôr než na veľkosť puzdra zamerajte na uhlopriečku displeja. Tie najmenšie majú 0,8", najväčšie okolo 2". Platí pritom, že menšiu uhlopriečku majú okrúhle displeje.

Dotykové smart hodinky – dámske sú najčastejšou voľbou

Smart hodinky – dámske majú ovládanie najčastejšie riešené kombinovanou formou, ktorá je jednoznačne najpraktickejšia. To znamená, že majú dotykový displej, a zároveň na ich puzdre nájdete aj klasické ovládacie tlačidlá. Naraziť môžete ale aj na pomerne neobvyklé formy ovládania. Napríklad, niektoré inteligentné hodinky pre ženy môžu byť výhradne dotykové, alebo sa naopak ovládať iba pomocou tlačidiel.

i

Vyberáte hodinky pre malú či väčšiu slečnu? Pozrite sa na dievčenské smart hodinky.

Aké ďalšie smart funkcie môžu mať inteligentné hodinky? Dámske ich ponúkajú ozaj veľa

Inteligentné funkcie sú popri tých športových ďalšou neoddeliteľnou súčasťou všetkých smartwatch. Rovnako, ako pánske inteligentné hodinky, dámske sú nimi tiež vybavené. Medzi najčastejšie funkcie patria:

 • Hľadanie telefónu, ktoré vám umožní pomocou hodiniek nájsť svoj zapatrošený mobilný telefón.
 • Predpoveď počasia a meranie teploty vzduchu vás bude informovať o aktuálnom počasí aj vyhliadkach na ďalšie dni.
 • Prehrávač hudby a jej ovládanie v hodinkách oceníte pri športe aj vo voľnom čase.
 • Inteligentné budenie vám pripomenie večierku a ráno vás zobudí po uplynutí nastavenej doby spánku.
 • Navigáciu a integrované mapy oceníte na cestách, výletoch a prechádzkach.
 • Funkcia solárneho nabíjania umožňuje nabíjanie hodiniek pri pobyte vonku.
 • Diaľkové ovládanie fotoaparátu oceníte najmä pri fotení autoportrétov.

Smart hodinky dámske – funkcie
Smart hodinky: dámske majú množstvo smart funkcií

i

V drvivej väčšine prípadov majú dámske smart hodinky aj všetky klasické hodinkové funkcie, ako stopky, chronograf, kompas, budík, kalendár, deň v týždni a ďalšie.

Akú vodotesnosť by mali mať dámske inteligentné hodinky?

Niektoré dámske inteligentné hodinky nemôžu s vodou prísť do styku vôbec a spoznáte ich podľa označenia „Water Resistant“. S inými sa naopak môžete potápať do 10 metrov aj hlbšie. Najlepšie je si zvoliť hodinky s krytím stupňa IP67 a vyšším, ktoré si bez obáv môžete vziať do sprchy aj do bazéna.

i

Váhate, aké sú najlepšie smart hodinky – dámske? Recenzie zákazníkov vám napovedia.

Výdrž batérie vám napovie, ako často budete dámske smart hodinky nabíjať

Ďalším parametrom, ktorý neradno podceniť, je výdrž batérie. Ak chcete využívať monitoring spánku, dámske smart hodinky si určite nebude chcieť dávať každý večer na nabíjačku. Rozmedzie kapacity batérie je pri týchto zariadeniach veľmi široké, a to od ôsmich až do niekoľko tisíc hodín. Väčšina modelov ale vydrží pri bežnom užívaní 2 – 14 dní.

Materiály, z ktorých sú smart hodinky – dámske vyrobené, určujú ich odolnosť

Pri výbere je potrebné zamerať sa aj na materiály, z ktorých sú smart hodinky – dámske vyrobené. Urobíte si vďaka nim predstavu o ich kvalite, odolnosti aj hmotnosti.

Kvalitný remienok zaručuje , že sa vám smart hodinky – dámske budú pohodlne nosiť

Uistite sa, že vaše nové smart hodinky – dámske budú mať maximálne komfortný remienok. Už dávno pritom neplatí, že remienky športových a smart hodiniek sú iba plastové.

Medzi ďalšie využívané materiály patrí plast, guma, nylon, textil a umelá koža.

Inteligentné hodinky: dámske by mali mať odolné puzdro

Keďže puzdro chráni vnútro hodiniek, je dôležité, aby bolo odolné. Inteligentné hodinky – dámske sú najčastejšie vybavené puzdrom z ocele, antikorovej ocele či hliníka. Všetky tieto materiály ponúknu výborný pomer ceny a kvality. Plastové puzdrá sú tiež častou voľbou, môžu byť ale menej odolné.

Pozrite sa na najpredávanejšie inteligentné hodinky – dámske.

Aj sklíčko je dôležité. Akým môžu disponovať dámske smart hodinky?

Sklíčko chráni ciferník a displej hodiniek. Dámske smart hodinky mávajú sklíčko odolné ako pred poškodením, tak aj pred poškriabaním. Z akých materiálov možno vyberať?

 • Gorilla Glass je najpoužívanejším typom sklíčka. Je veľmi odolné, opticky číre a obmedzuje odlesky.
 • Zafírové sklíčko vyniká vysokou odolnosťou, patrí však medzi najdrahšie riešenia.
 • Chemicky tvrdené sklíčko ponúka veľmi dobrý pomer ceny a kvality.
 • Minerálne sklíčko je rovnako veľmi obľúbené a lacné, nedosahuje však maximálnu odolnosť.
 • Plastové sklíčko patrí tiež medzi lacnejšie riešenia, nepoteší však nijako vysokou odolnosťou.

i

Stretnúť sa môžete aj s menej používanými sklíčkami, napríklad kremičitým či veľmi odolným sklíčkom Ion-X, ktoré využívajú dámske smart hodinky Apple Watch.

Kúpte si dámske smart hodinky v správnej veľkosti

Dámske smart hodinky by vám rozhodne mali dobre sedieť na ruke. Väčšina modelov je navrhnutá tak, aby zodpovedala veľkosti bežného dámskeho zápästia. Pokiaľ o veľkosti pochybujete, zamerajte sa predovšetkým na dĺžku remienka (zmerajte si obvod zápästia a pridajte k nemu dva centimetre) a veľkosť puzdra.

i

Kde zohnať lacné smart hodinky? Dámske modely za nízku cenu nájdete aj u nás.

Zdravotné funkcie sú ďalšou praktickou funkciou, ktorú ponúknu smart hodinky – dámske

Ponuka inteligentných funkcií je u mnohých modelov doplnená zdravotnými funkciami, ktorých vývoj ide stále dopredu. Smart hodinky – dámske vám tak pomôžu bedlivo sledovať váš zdravotný stav. Ktoré funkcie môžete využívať?

 • Meranie tepu využijete pri športe aj pri zdravotných ťažkostiach. Veľmi praktické bude najmä v prípade, ak trpíte srdcovou arytmiou.
 • Meranie saturácie kyslíka v krvi ocenia nielen športovkyne, ale aj napríklad astmatičky.
 • Smart dámske hodinky s meraním krvného tlaku vám pomôžu udržiavať si prehľad o hodnotách vášho tlaku.
 • Meranie EKG a funkcia upozornenia na srdcové problémy sú praktickými funkciami pre srdciarky.
 • Monitoring spánku vám napovie o kvalite vášho spánku a odporučí vám, ako zlepšiť svoje spánkové návyky.
 • Meranie úrovne stresu je funkcia, cez ktorú vám ženské smart hodinky pomôžu znížiť stres a zlepšiť tak svoj zdravotný aj duševný stav.
 • Meranie telesnej teploty oceníte najmä v dňoch, kedy nie ste úplne fit.

Inteligentné hodinky – dámske disponujú obľúbenou a hojne využívanou funkciou, ktorou je aj sledovanie menštruačného cyklu.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Xiaomi Mi Smart Band 6 Na sklade > 5 ks a na 13 predajniach
Fitness náramok – unisex, s priamym meraním tepu na zápästí, krokomer, výpočet kalórií, monitoring spánku, hodnota vodotesnosti 50 m (5 ATM), kompatibilný s iOS a Android
-23%
46,90 €
35,90 €

2.
Smart hodinky – dámske, hodnota vodotesnosti 50 m (5 ATM) s meraním tepu na zápästí, monitoring spánku, watchOS, vyžadujú iPhone 6s a novší, kompatibilné s iOS, Apple Pay, kapacita úložiska 32GB, telefonovanie pomocou hodiniek cez spárovaný telefón, Ion-X sklíčko, materiál remienka: silikón, materiál puzdra: hliník
-7%
299 €
279 €

3.
Huawei Watch GT 2 46 mm Black Strap Na sklade > 5 ks a na 9 predajniach
Smart hodinky – pánske, hodnota vodotesnosti 50 m (5 ATM) s meraním tepu na zápästí, monitoring spánku, kompatibilné s iOS a Android, kapacita úložiska 4GB, telefonovanie odmietnutie a/alebo prijatie hovoru na spárovanom telefóne, materiál remienka: silikón, materiál puzdra: plast
-30%
169 €
118,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
914 položiek
Ľudová voľba
Huawei Watch GT 2 46 mm Black Strap - Smart hodinky
Varianty
Huawei Watch GT 2 46 mm Black Strap
Smart hodinky – pánske, hodnota vodotesnosti 50 m (5 ATM) s meraním tepu na zápästí, monitoring spánku, kompatibilné s iOS a Android, kapacita úložiska 4GB, telefonovanie odmietnutie a/alebo prijatie hovoru na spárovanom telefóne, materiál remienka: silikón, materiál puzdra: plast

-30% 169 €
118,90 € bez DPH 99,08 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HU4692b1
Zlatá stredná cesta
Apple Watch SE 40 mm Zlatý hliník s pieskovo ružovým športovým remienkom - Smart hodinky
Varianty
Apple Watch SE 40 mm Zlatý hliník s pieskovo ružovým športovým remienkom
Smart hodinky – dámske, hodnota vodotesnosti 50 m (5 ATM) s meraním tepu na zápästí, monitoring spánku, watchOS, vyžadujú iPhone 6s a novší, kompatibilné s iOS, Apple Pay, kapacita úložiska 32GB, telefonovanie pomocou hodiniek cez spárovaný telefón, Ion-X sklíčko, materiál remienka: silikón, materiál puzdra: hliník

-7% 299 €
279 € bez DPH 232,50 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: JA059c5b
Pre náročných
Garmin Fenix 6X Pro Glass Black/Black Band
Smart hodinky – unisex s meraním tepu na zápästí, monitoring spánku, kompatibilné s iOS a Android, kapacita úložiska 32GB, gorilla Glass sklíčko, materiál remienka: silikón, materiál puzdra: oceľ

599 € bez DPH 499,17 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PPfenix6p11
Samsung Galaxy Watch Active 2 44 mm čierne - Smart hodinky
Varianty
Samsung Galaxy Watch Active 2 44 mm čierne
Smart hodinky – unisex, hodnota vodotesnosti 50 m (5 ATM) s meraním tepu na zápästí, monitoring spánku IP68, Tizen, kompatibilné s iOS a Android, kapacita úložiska 4GB, telefonovanie pomocou hodiniek cez spárovaný telefón, gorilla Glass sklíčko, materiál remienka: plast, materiál puzdra: hliník

-24% 248,90 €
189 € bez DPH 157,50 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SAAW0014a
Apple Watch Series 6 40 mm Zlatý hliník s pieskovo ružovým športovým remienkom - Smart hodinky
Varianty
Apple Watch Series 6 40 mm Zlatý hliník s pieskovo ružovým športovým remienkom
Smart hodinky – unisex, hodnota vodotesnosti 50 m (5 ATM) s meraním tepu na zápästí, monitoring spánku, watchOS, vyžadujú iPhone 6s a novší, kompatibilné s iOS, Apple Pay, kapacita úložiska 32GB, telefonovanie pomocou hodiniek cez spárovaný telefón, Ion-X sklíčko, materiál remienka: silikón, materiál puzdra: hliník

-14% 429 €
367,90 € bez DPH 306,58 €
Kúpiť
Prenájom elektroniky
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: JA059c1d
Garmin Forerunner 745 Music Black - Smart hodinky Varianty
Garmin Forerunner 745 Music Black
Smart hodinky – unisex, hodnota vodotesnosti 50 m (5 ATM) s meraním tepu na zápästí, monitoring spánku, kompatibilné s iOS a Android, Garmin Pay, kapacita úložiska 8GB, telefonovanie odmietnutie a/alebo prijatie hovoru na spárovanom telefóne, gorilla Glass sklíčko, materiál remienka: silikón, materiál puzdra: plast

399 € bez DPH 332,50 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SKGforMb
Xiaomi Amazfit GTS Gold - Smart hodinky
Varianty
Xiaomi Amazfit GTS Gold
Smart hodinky – dámske, hodnota vodotesnosti 50 m (5 ATM) s meraním tepu na zápästí, monitoring spánku, Amazfit OS, kompatibilné s iOS a Android, gorilla Glass sklíčko, materiál remienka: silikón, materiál puzdra: hliník

-22% 88,90 €
68,90 € bez DPH 57,42 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: XI300i08b
Xiaomi Mi Band 5
Fitness náramok – unisex, s priamym meraním tepu na zápästí, krokomer, výpočet kalórií, meranie tempa, hodnota vodotesnosti 50 m (5 ATM), kompatibilný s iOS a Android

-13% 29,90 €
25,90 € bez DPH 21,58 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: XI2900f5j
Garmin Instinct Solar, Graphite
Smart hodinky – unisex, hodnota vodotesnosti 100 m (10 ATM) s meraním tepu na zápästí, monitoring spánku, kompatibilné s iOS a Android, telefonovanie odmietnutie a/alebo prijatie hovoru na spárovanom telefóne, power Glass sklíčko, materiál remienka: silikón, materiál puzdra: plast

299 € bez DPH 249,17 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SKGinstsol01
Garmin Venu Sq, Orchid/Orchid Band - Smart hodinky Varianty
Garmin Venu Sq, Orchid/Orchid Band
Smart hodinky – dámske, hodnota vodotesnosti 50 m (5 ATM) s meraním tepu na zápästí, monitoring spánku, kompatibilné s iOS a Android, Garmin Pay, telefonovanie odmietnutie a/alebo prijatie hovoru na spárovanom telefóne, gorilla Glass sklíčko, materiál remienka: silikón, materiál puzdra: plast

169 € bez DPH 140,83 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SKGvenuO
Amazfit T-Rex Rock Black - Smart hodinky
Varianty
Amazfit T-Rex Rock Black
Smart hodinky – pánske, hodnota vodotesnosti 50 m (5 ATM) s meraním tepu na zápästí, monitoring spánku, Amazfit OS, kompatibilné s iOS a Android, gorilla Glass sklíčko, materiál remienka: silikón, materiál puzdra: plast

-16% 93,90 €
78,90 € bez DPH 65,75 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: XI300i12e
LAMAX WatchY2 Black - Smart hodinky Varianty
LAMAX WatchY2 Black
Smart hodinky – detské, GPS, stav batérie, telefonovanie s vloženou českou SIM kartou, kompatibilné s Android a iOS, materiál remienka: silikón, materiál puzdra: plast

84,90 € bez DPH 70,75 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LMX001a
Xiaomi Mi Smart Band 6
Fitness náramok – unisex, s priamym meraním tepu na zápästí, krokomer, výpočet kalórií, monitoring spánku, hodnota vodotesnosti 50 m (5 ATM), kompatibilný s iOS a Android

-23% 46,90 €
35,90 € bez DPH 29,92 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: XI6000a
Xiaomi Amazfit GTS Pink - Smart hodinky
Varianty
Xiaomi Amazfit GTS Pink
Smart hodinky – dámske, hodnota vodotesnosti 50 m (5 ATM) s meraním tepu na zápästí, monitoring spánku, Amazfit OS, kompatibilné s iOS a Android, gorilla Glass sklíčko, materiál remienka: silikón, materiál puzdra: hliník

-20% 85,90 €
68,90 € bez DPH 57,42 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: XI300i08d
Carneo GuardKid+ 4G pink - Smart hodinky Varianty
Carneo GuardKid+ 4G pink
Smart hodinky – detské, hodnota vodotesnosti podľa štandardu IPXX IP67, kompatibilné s iOS a Android, telefonovanie s vloženou SIM kartou, plastové sklíčko, materiál remienka: silikón, materiál puzdra: plast

98,90 € bez DPH 82,42 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: CAR009a7
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46 mm čierne - Smart hodinky
Varianty
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46 mm čierne
Smart hodinky – unisex, hodnota vodotesnosti 50 m (5 ATM) s meraním tepu na zápästí, monitoring spánku IP68, Wear OS, kompatibilné s Android, Google Pay, kapacita úložiska 16GB, telefonovanie pomocou hodiniek cez spárovaný telefón, gorilla Glass sklíčko, materiál remienka: plast, materiál puzdra: nehrdzavejúca oceľ

389 € bez DPH 324,17 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SaGALW446b
Samsung Galaxy Watch Active Black - Smart hodinky
Varianty
Samsung Galaxy Watch Active Black
Smart hodinky – unisex, hodnota vodotesnosti 50 m (5 ATM) s meraním tepu na zápästí, monitoring spánku IP68, Tizen, kompatibilné s iOS a Android, kapacita úložiska 4GB, telefonovanie odmietnutie a/alebo prijatie hovoru na spárovanom telefóne, gorilla Glass sklíčko, materiál remienka: plast, materiál puzdra: hliník

-21% 163,90 €
128,90 € bez DPH 107,42 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SAAW0010a1
Xiaomi Amazfit GTR 42 mm Pink - Smart hodinky
Varianty
Xiaomi Amazfit GTR 42 mm Pink
Smart hodinky – dámske, hodnota vodotesnosti 50 m (5 ATM) s meraním tepu na zápästí, monitoring spánku IP5x, Amazfit OS, kompatibilné s iOS a Android, telefonovanie odmietnutie a/alebo prijatie hovoru na spárovanom telefóne, gorilla Glass sklíčko, materiál remienka: silikón, materiál puzdra: hliník

-16% 91,90 €
76,90 € bez DPH 64,08 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: XI300i07g
Apple Watch SE 44 mm Strieborný hliník s bielym športovým remienkom - Smart hodinky
Varianty
Apple Watch SE 44 mm Strieborný hliník s bielym športovým remienkom
Smart hodinky – unisex, hodnota vodotesnosti 50 m (5 ATM) s meraním tepu na zápästí, monitoring spánku, watchOS, vyžadujú iPhone 6s a novší, kompatibilné s iOS, Apple Pay, kapacita úložiska 32GB, telefonovanie pomocou hodiniek cez spárovaný telefón, Ion-X sklíčko, materiál remienka: silikón, materiál puzdra: hliník

-6% 329 €
309,90 € bez DPH 258,25 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: JA059c5g
tactix Delta Solar
Smart hodinky – unisex, hodnota vodotesnosti 100 m (10 ATM) s meraním tepu na zápästí, monitoring spánku, kompatibilné s iOS a Android, Garmin Pay, kapacita úložiska 32GB, telefonovanie odmietnutie a/alebo prijatie hovoru na spárovanom telefóne, power Glass sklíčko, materiál remienka: nylon, materiál puzdra: plast

1 099 € bez DPH 915,83 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SKGtctxdsol01
Garmin Venu Sq Music, Slate/Black Band - Smart hodinky Varianty
Garmin Venu Sq Music, Slate/Black Band
Smart hodinky – unisex, hodnota vodotesnosti 50 m (5 ATM) s meraním tepu na zápästí, monitoring spánku, kompatibilné s iOS a Android, Garmin Pay, kapacita úložiska 3.4GB, telefonovanie odmietnutie a/alebo prijatie hovoru na spárovanom telefóne, gorilla Glass sklíčko, materiál remienka: silikón, materiál puzdra: plast

219 € bez DPH 182,50 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SKGvenuSB
Xiaomi Amazfit GTS Black - Smart hodinky
Varianty
Xiaomi Amazfit GTS Black
Smart hodinky – unisex, hodnota vodotesnosti 50 m (5 ATM) s meraním tepu na zápästí, monitoring spánku, Amazfit OS, kompatibilné s iOS a Android, gorilla Glass sklíčko, materiál remienka: silikón, materiál puzdra: hliník

-22% 87,90 €
68,90 € bez DPH 57,42 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: XI300i08a
Huawei Watch GT 2 Brown Leather Strap - Smart hodinky
Varianty
Huawei Watch GT 2 Brown Leather Strap
Smart hodinky – pánske, hodnota vodotesnosti 50 m (5 ATM) s meraním tepu na zápästí, monitoring spánku, kompatibilné s iOS a Android, kapacita úložiska 4GB, telefonovanie odmietnutie a/alebo prijatie hovoru na spárovanom telefóne, materiál remienka: koža, materiál puzdra: plast

-24% 169 €
129 € bez DPH 107,50 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HU4692b2
Garmin Fénix 6 Sapphire Carbon Gray/Black Band
Smart hodinky – unisex s meraním tepu na zápästí, monitoring spánku, kompatibilné s iOS a Android, kapacita úložiska 32GB, zafírové sklíčko, materiál remienka: silikón, materiál puzdra: oceľ

729,90 € bez DPH 608,25 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SKGfenix6p10

Dámske smart hodinky

článokAmazfit GTR 3 a GTR 3 Pro (PREVIEW) – Lifestylový spoločník na každú príležitosť Výnimočný dizajn, suverénne vybavenie aj atraktívny pomer cena/výkon. To všetko predstavuje dvojica...
Inteligentné a štýlové. Také sú nové inteligentné hodinky Fossil Gen 6, ktoré ponúkajú množstvo vítaných...
Výdrž batérie je téma, ktorá sa často objavuje nielen pri výbere smartfónu, ale aj v prípade...
článokSamsung Galaxy Watch4 Classic (RECENZIA) – najlepšie hodinky pre Android? Najnovšia generácia inteligentných hodiniek Samsungu prináša nový operačný systém, bezkontaktné platby aj...
Čo prináša najnovšia generácia legendárnych Apple Watch? Väčší displej, odolnejšia konštrukcia aj nové...
Tretia generácia populárnych inteligentných hodiniek spoločnosti Fitbit prináša všetko, čo by si bežný...
Viac článkov Všetky články

Dámske smart hodinky

V kategórii Dámske smart hodinky máme práve teraz na Alza.sk celkom 914 produktov.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné dámske smart hodinky Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie dámske smart hodinky Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie dámske smart hodinky Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii dámske smart hodinky recenzie

Tisíce produktov ihneď k odberu na našich pobočkách.

Výhodný prenájom elektroniky bez prevádzkových problémov.

Nakúp tovar s viacerými ľuďmi a získajte ohromnú zľavu.


Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB21
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi