Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Dark Souls III

Zobraziť katalóg
16x
0
Hra
Cena od
€55,90
Cena od bez DPH
€46,58
Skladom podľa variantu
Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Pridať do zoznamu
Záruka 24 mesiacov Kód:  Hranad0077
Helpdesk Vytlačiť
Dark Souls III od€38,90 Skladom podľa variantu
4,9
Hodnotilo 16 užívateľov
5 15x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x
50+ zákazníkov už zakúpilo
100 % zákazníkov odporúča

Dark Souls III

89%

Dark Souls III je ďalšou kapitolou seriálu, ktorá odhalila skutočné šialenstvo. Pripravený vstúpiť do nehostinného sveta, kde aj tá najmenšia chyba je potrestaná nevyhnutnou smrťou.

Off
Lokace budou opět temné a plné zmaru, stejně, jako celková atmosféra

Lokality budú znova tmavé a plné turbulencií a celkovej atmosféry.

Off
Hratelnost zůstane věrná kořenům série - což znamená hodně různorodé výbavy, ale rovněž i magie, kterou si pomůžete proti silnějším potvorám

Hra zostáva verná koreňom série - čo znamená veľa rôznych zariadení, ale aj kúzlo, ktoré môžete pomôcť proti silnejším remeslám.

Off
Proroci temnoty pretrvávajú po vašej smrti

Proroci temnoty pretrvávajú po vašej smrti

Z hĺbky hmly prídu na vás krvavé tvory neľudských tvarov. Ty, hlavný hrdina, sa bude musieť preplývať cez desiatky nepriateľov a splniť celý rad zložitých úloh. Na ceste k záchrane sveta z smrtiacej apokalypsy budete stále testovaní.

Off
Pod obuškom legendy

Pod obuškom legendy

Tretia časť sa opäť rozvíja pod záštitou otca seriálu - Hidetaka Miyazaki, takže sa môžete tešiť na skutočnú skúsenosť Dark Souls so všetkým. Prináša veľa úmrtí, pokladov, ale aj talentovaného herného mechanikov, keď sa môžete neočakávane otvoriť ďalšej ceste alebo na ceste stavať brutálne ťažké monštrum.

Off
Boj so svedomím

Boj so svedomím

Teraz budete môcť používať takzvané postoje bojových postojov, alebo špeciálne schopnosti, ktoré pomôžu nepriateľom spôsobiť omnoho viac smrteľných zranení. Škody, ktoré spôsobíte, závisia nielen od nájdeného vybavenia, ale od celkového spôsobu boja, čo bude užitočné v niekoľkých ťažkých situáciách.

Off
Detailní grafika vytvoří úchvatný a jaksepatří temný fantasy svět, v němž pocítíte každé máchnutí zbraně

Podrobná grafika vytvorí úchvatný a trochu temný fantasy svet, v ktorom cítite každú zbraň.

Off
Místy se pokocháte i gotickými scenériemi

Môžete si tiež vychutnať gotickú scenériu.

Off
Buďte neustále bdelý

Buďte neustále bdelý

Keď prechádzate celým svetom, stretnete sa s rôznymi príšerami, z ktorých sa väčšina pokúsi zabiť na vašej ceste zachrániť nevinných. Preto je dôležité, aby ste vždy prispôsobili svoju stratégiu boju proti novým hrozbám, pričom niektoré z týchto príšer sa mohli v jednom boji presunúť do iných fáz niekoľkokrát. Dark Souls III zostáva vzrušujúcim zážitkom, v ktorom nikdy neviete, čo sa bude diať ďalej.

Odporúčané požiadavky na HW
Operačný systém
Windows 7/8 / 8.1 64-bit
procesor
Intel Core i7-2600 - 3,4 GHz / AMD FX 8150 - 3,6 GHz
Grafické umenie
AMD Radeon HD 7850
DirectX
11.0
RAM
8 GB
HDD
50 GB
Minimálne požiadavky na HW
Operačný systém
Windows 7 / 8,1 / 10 64-bit
procesor
Intel Core i5 2500 - 3,1 GHz / AMD A8 3870 - 3,6 GHz
Grafické umenie
NVIDIA GTX 750 / AMD Radeon HD 6870
DirectX
11.0
RAM
8 GB
HDD
50 GB

Ak ste v posledných rokoch ochutnali niektorú zo softvérových hier Od softvéru, potom viete, že ten pocit sa nezhoduje s ničím iným. Samozrejme, vzniklo veľa napodobenín, často neuveriteľne "porazených" mechaniky alebo estetiky originálu. Ale nikto nedokáže rozoznať obrovský svet plný melancholickej temnej fantázie, groteskných fascinujúcich príšer a krištáľovo čistého hrania s takou bravou ako Hidetaka Miyazaki. Len prvú sekundu dusivého depresívneho vnútra a prvých krokov s nemilosrdnou smrťou, aby si vlasy zavesili na zadnej strane krku a prebúdzate dušu falošného hráča, plne zainteresovaného, ​​sústredeného a odhodlaného vziať každý prejsť cez tento drvený test pozornosti a zručností.

Fanúšikovia nemôžu vynechať tento kúsok a nováčika by sa mali aspoň pokúsiť.

Keďže veľa nezasvätených ľudí má stále dojem, že "kúzlo" týchto hier je založené len na ich vysokej obtiažnosti, neurobí to tak, a musím tiež v tomto hodnotení pripomenúť, že to tak nie je. Samozrejme, nováčik môže ľahko zomrieť na každom kroku a smrť je často blesky a prekvapenie. Existuje však veľa hier, ktoré sú v skutočnosti oveľa náročnejšie (niektoré hardcore platformy, ale aj obľúbené strelec, ktoré sú najvyššie náročné). Problémy v hrách Soulborne nie sú spôsobené silou alebo počtom nepriateľov, ale súdržnosťou a zložitosťou herného sveta. Ak budete opatrne prijímať opatrenia, zaznamenávať rôzne náznaky v prostredí, udržiavať svoj štít v pohotovosti a vyhýbať sa temným miestam, budete s najväčšou pravdepodobnosťou prejsť veľa z hry bez smrti. Dokonca aj legendárni šéfovia môžu byť často videní "z opačného rohu miestnosti" predtým, než preskúmajú svoje schopnosti a odvážia sa ísť von. Celý je len o správnom prístupe - v tomto prípade opatrný a vnímavý.

Off
Dark Souls 3Přetažením nebo kliknutím vložte obrázek.

Súčasne je pravda, že DS3 slúži a zvyšuje nároky na hráčov oveľa pomalšie a rovnomernejšie ako predchádzajúce hry. Neznamená to, že hra bola najprv príliš jednoduchá (doslova pár minút od začiatku je bonusový miniboss a stále najbežnejší nepriateľ vás raz za čas prekvapí s drviacim špeciálnym útokom). Ale nie sú žiadne náhle skoky v ťažkostiach, ktoré by vás nútili zastaviť alebo vrátiť sa a pracovať na zvýšení štatistiky alebo zlepšenie arzenálu. Dokonca aj šéfovia, bez ohľadu na to, aké epické a farebné (v porovnaní s DS2 sú menej humanoidní nepriatelia a čoraz viac živočíšnych príšer), možno porovnávať pomerne ľahko z hľadiska obtiažnosti. Samozrejme, existuje rastúci trend, pokiaľ ide o stále rastúcu silu a agresívnejšie útoky, ale nenájdete žiadne vyčnievajúce šialenstvo ako Ornstein a Smough. To však neznamená, že šéfovia vás neprekvapia a neublížia, najmä v druhej fáze každého súboja, keď sú zranenia a hnev. Rovnako ako vo zvyšku hry, medzi šéfmi existujú úplne brilantné a úplne nové myšlienky.

Off
Dark Souls 3Přetažením nebo kliknutím vložte obrázek.

Každá lokalita má vlastnú tému, ktorá sa odráža nielen v prostredí, ale aj v nepriateľoch a taktike. Okrem návratu mnohých klasikov (ľudských truhami, baziliskov a desiatok ďalších obľúbených) existuje celý rad nových súperov s neočakávaným správaním. A samozrejme, veľa pascí, z maskovanej jamy v ceste cez kuše v stenách až po nevinnú dieru v strope, z ktorej je z krku vytiahnutých desať príšer, akonáhle to prejdete. Ale ide o to, že je možné vysledovať tému každej lokality, vybavenie a taktiku prispôsobiť a každá pasca je viditeľná pri pohľade na prvý pohľad (pamätajte na to, že keď začnete žobrať s kryštálovou jašterou a niečím nepríjemným vás prekvapí, tieto momenty sú v hre neukázané). V dôsledku toho je hra farebná a nikdy vám neodpustí nedostatok obozretnosti, ale ako celok sa zdalo jednoduchšie a prístupnejšie ako predchádzajúce časti seriálu - bez straty akéhokoľvek môjho smrteľného kúzla.

Stojí za zmienku technický aspekt veci. DS3 beží na rovnakej technológii ako Bloodborne. Najmä pre konzoly, je to prvá hra Souls, ktorá vyzerá tak dobre. Obzory obrovskej a krásnej krajiny sú viac úchvatné, davy nepriateľov čoraz viac a oslnenie brnenia alebo divoké svetlo účinky kúziel realistickejšie. Zvláštna pozornosť sa venovala srsti niektorých protivníkov alebo pulzujúcemu slizu alebo komárom niektorých príšer. Ak sa šéf hodí s mečom v jednej ruke a zmrazeným mečom (ktorý riadi ľad a sneh) v druhej ruke, je to naozaj mimoriadna okuliare. Temnota je často taká tma, že musíte namiesto štítu vziať štít. Všetky prostredia sú tiež značne väčšie, ale aj podrobnejšie a rôznorodejšie. Taká očarujúca hra Souls, ktorú ste ešte ešte nehrali. Nie je to Cry Engine alebo Snowdrop Engine, ale každý kúsok bol tak starostlivo navrhnutý a realizovaný s takou veľkou predstavivosťou a detailnou starostlivosťou, aby ste naozaj očarili. Bohužiaľ, konzola má hodnotu 30 snímok za sekundu (v porovnaní s 60 na PC), a keď príde na pevný (nie je to prekvapivé, nie v veľkých bitkách, ale v prechodoch medzi niektorými oblasťami), poklesne pod (Xbox viac a horšie Hracia stanica).

Off
Dark Souls 3Přetažením nebo kliknutím vložte obrázek.

Autori nepopierajú svoje rastúce skúsenosti nielen s plynulou krivkou obtiažnosti a ozdobným audiovizuálnym spracovaním, ale aj s ladením mechaniky a lepšie prezentovaným príbehom. Základné pravidlá zostali na mieste - vybavenie a schopnosť vašej postavy kupovať pre dušu zabitých nepriateľov. Ak zomriete, zozbierané nevyužité duše zostanú ležať na vašej mŕtvole a máte šancu, aby ste ich dostali späť. Bojujete za život a vytrvalosť, ale aj za novú koncentráciu, ktorá je v praxi mana (vytrvalosť určuje, koľko môžete zvládnuť alebo odpudzovať údery, koncentrácia určuje, koľko používate kúzla alebo špeciálne zbrane). Štatistiky sú o niečo jasnejšie ako DS2 (všetky slová namiesto skratiek). Špeciálne strelecké a zbrojné zručnosti (vrátane štítov) sú jednou z hlavných noviniek a dokonca aj keď nie sú potrebné na hranie hier, pridávajú dúchové šťavy a môžu byť užitočné ako pôsobivé. Bitky sú často rýchlejšie a hektickejšie, ako sme zvyknutí z duší (pripomenul Bloodborne). A náhodná invázia iných živých hráčov (v režime offline simulovaných znakmi NPC) stále prináša prvok celkovej nepredvídateľnosti.

Off
Dark Souls 3Přetažením nebo kliknutím vložte obrázek.

Vaša postava môže začať znova s ​​prednastavenou kariérou a vybavením, ale postupne sa špecializuje na to, čo chcete. Niekto sa najlepšie hrá s cvalovou figúrkou, vybavenou ľahkými zbraňami a brnení, schopnými blikať kanonády útokov a trikov. Ďalší, naopak, uprednostňuje ťažké vybavenie, kde je každý pohyb a mŕtvica pomalá, ale rozhodujúca. Samozrejme obe skupiny budú používať štít, ľahký alebo ťažký. Je tu aj mágia, od pyrománie po klasické kúzla a zázraky až po hexy. Hra s inými zariadeniami a schopnosťami je tak zábavná, že len málo ľudí bude môcť hrať cez jednu hru (okrem toho sú tu aspoň tri rôzne konce). Skutočne skúsení hráči môžu mať svoj prvý preukaz za 30 hodín, ale pre väčšinu z nich aspoň 50. Noví prívrženci sa sotva dostanú pod 100. Životné prostredie je do značnej miery logicky prepojené ako v DS1, ale môžete teleportovať medzi tábormi / ako v DS2. A ako Demon's Souls alebo Bloodborne je tu samostatná domáca základňa, ktorá je tentoraz zaujímavejšia vďaka zvýšenej premávke prichádzajúcich a odchádzajúcich NPC s rôznymi cieľmi a programami.

Pre fanúšikov brodov hry Soulborne Games je hodnotenie DS3 pomerne náročné, keď sme v minulosti videli a robili veľa. DS3 stavia na skorších častiach série oveľa doslovne a otvorenejšie ako každá hra pred tým. To je miesto, kde nájdete miesta a postavy, ktoré viete dôverne - rovnako ako zbrane a kúzla, ktoré ste už použili. Na jednej strane je skvelé vrátiť sa k svojim obľúbeným veciam, ale na druhú stranu by som rád privítal niečo úplne nové - Bloodborne bolo oveľa viac tajomné a desivé vďaka novému svetu a nové mechaniky a hry zaujímavejšie. DS3 je už štvrtá hra Souls a niektoré veci sa opakujú na moju chuť príliš veľa (aj keď sú stále dokonalé). Napriek tomu je veľa nových prvkov v hre, aby veterán veteránov získal príjemné zmrazenie späť, keď štít stúpa cez roh do tmavého rohu plného podozrivých zvukov alebo provokatívneho ticha. Nie je to tak hrozné, ako keď vidíte zvláštne telo v tmavom rohu miestnosti, ktorá sa pozerá na vás, ale stoja stále. Prejdete okolo nej a stále vás ignoruje. Vezmite si pár krokov a otočte sa... a stojí priamo za tebou. Chcete vykríkať alebo niečo, ale je príliš neskoro. ZOMREL SI. Ako som napísal na začiatku: Žiadna iná hra vám nedáva nič podobné. Bolo by chybou nechať to bežať.

Recenzie boli poskytnuté spoločnosťou Eurogamer.cz

Ste naozaj pripravený na túto hru?

vyberte si z nášho sortimentu herných a prenosných počítačov

Parametre a špecifikácia
Platforma
PC - škatuľa, PS4 - škatuľa, Xbox One - škatuľa Hotovo!
Edícia
Deluxe, Ultimate Hotovo!
Žáner
Akciový, RPG Hotovo!
Lokalizácia
Anglická, Nemecká, Ruská, norská, Španielska, Talianska, portugalsky, Francúzska Hotovo!
Typ lokalizácie
Kompletný Hotovo!
Hodnotenie PEGI
Vekové obmedzenie
16 rokov, 18 rokov Hotovo!
Závadnosť obsahu
Strach, Násilie, Online Hotovo!
Rozlíšenie
Podpora 4K rozlíšenia
Dynamické 4K Hotovo!
Typ novinky
Typ novinky
Hra pre konzolu, Hra pre PC Hotovo!
Minimálne požiadavky
Rada procesoru
Intel Core i3 2100 Hotovo!
Frekvencia procesoru
3,1 GHz (3,1 GHz) Hotovo!
Grafická karta
AMD Radeon HD 7950, NVIDIA GeForce GTX 750 Hotovo!
Verzia Direct X
DirectX 11 Hotovo!
Pamäť RAM
4 GB Hotovo!
Potrebný priestor
25 GB Hotovo!
Operačný systém
Windows 10, Windows 8 64-bit, Windows 7 64-bit Hotovo!
Doporučené požiadavky
Rada procesoru
Intel Core i7 3770 Hotovo!
Frekvencia procesoru
3,4 GHz Hotovo!
Grafická karta
NVIDIA GeForce GTX 960, AMD Radeon R9 270 Hotovo!
Verzia Direct X
DirectX 11 Hotovo!
Pamäť RAM
8 GB Hotovo!
Potrebný priestor
25 GB Hotovo!
Operačný systém
Windows 10, Windows 8 64-bit, Windows 7 64-bit Hotovo!
Viac parametrov

Warner Bros je americká mediálna spoločnosť, ktorá produkuje najmä filmy, hudbu a počítačové hry. Založená bola v roku 1924 štyrmi bratmi (preto jej pôvodný názov znel Warner brothers). Svoju činnosť realizuje najmä prostredníctvom dcérskych spoločností. Medzi tie najvýznamnejšie patrí DC Enterteinment (komiksy so Supermanom či Batmanom) alebo New Line Cinema (Pán prsteňov a Hobbit). Sama je ovládaná spoločnosťou Time Warner. Medzi komerčne najúspešnejšie počiny skupiny Warner Bros patrí séria Temný rytier, Harry Potter alebo Pán prsteňa.


Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Varianty Dark Souls III

€55,90 - €55,90

Dark Souls III: The Fire Fades Edition (GOTY) - PS4 Hra pre konzolu – tretí, záverečný diel, obsahuje obidva vydané dodatky
Kúpiť €55,90
Na sklade 4 ks
 

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter. Bežná cena znamená výrobcom/dodávateľom odporúčaná koncová cena.

V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
4,9
Hodnotilo 16 užívateľov
5 15x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x
50+ zákazníkov už zakúpilo
100 % zákazníkov odporúča
Klára, Příbram 8.7.2016
Dark Souls jsem předtím nehrála, ale po koupi tohoto dílu si to nemohu vynachválit!
Václav, Praha 10 - Kolovraty 19.4.2016
nádherná grafika rozmanitý svět vysoká obtížnost zůstala úžasný hudební doprovod pro někoho až moc vysoká obtížnost
Firma, Praha 16.4.2016
pecka jak BloodBorne
Petr, Mělník 27.5.2016
ObtížnostHratelnostMožnostiGrafikaPřepady i v offline móduHra nedá nic zadarmoJe to prostě pecková hra, která zabaví na celé dny Fix 30fpsHra není nekonečná... ;)
Jan, Zeleneč 25.5.2016
Po Bloodbornu konečně další nářez z dílny From Software. RPG v nádherném prostředí, plné bizardních nepřátel.
Skvělé RPG prvkyVýborná hratelnostAtmosféraBossové Žádné
Zákazník 24.4.2016
Pecka
Super hra Nic
Vladimír, Lhota pod Libčany 20.4.2016
Opět skvělá hra pro fandy Hardcore RPGGrafika a optimalizace se od minulých dílů hodně zlepšilaMusím také pochválit soundtrack, který je hlavně u bossů skvělí Light reflection musím mít nastavený na low, jinak mě hra spadne po obživení u bonefireu
Jan, Praha 5 13.9.2017
super hra, ale chvilku trva, nez se do toho clovek dostanenebezpecne navykova :Dv podstate temer dokonala hardcorovka. koho tento typ her bavi, tak 100% must have obcas "hloupa" kamera pri soubojikonzolove ovladani, nikdo se ani neobtezoval predelat xboxove oznaceni tlacitek in game na klavesyale vcelku zadne zasadni nedostatky
Marek, Nemčice 27.7.2017
Jednoducho Dark Souls...
Kryštof 2.5.2016
Super hra se skvělou optimalizacíMnoho zbraní, tkže si každý příjde na svéGrafika o dost lepší než v předchozích dark souls 3 Žádné
12
 
Recenzia Dark Souls III
Príslušenstvo pre Dark Souls III
Pomôžte ostatným pri výbere
Napísať recenziu

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB1