Rapture Emise pro AP+ v app - všechny segmenty

19" NEC MultiSync LED EA193Mi strieborno-biely

Zobraziť katalóg
19" NEC MultiSync LED EA193Mi strieborno-biely
5 2 hodnotení
LCD monitor – IPS, LED podsvietenie, 5:4, 1280×1024, 1000:1, 250cd/m2, 6ms, repro, DVI, D-Sub, Display port, matný
Pridať do zoznamu
Záruka 21 mesiacov Kód:  WN175c Produktové číslo:  60003585
19" NEC MultiSync LED EA193Mi strieborno-biely 120,49 € Zánovné

19" NEC MultiSync LED EA193Mi strieborno-biely

19" NEC MultiSync LED EA193Mi strieborno-biely je plne funkčný tovar za atraktívnu cenu s ľahkými následkami po predchádzajúcich dobrodružstvách. Môže mať nejaký ten drobný škrabanec spôsobený bežným používaním. Detailné informácie tu.

Monitor NEC MultiSync EA193Mi disponuje špičkovou IPS zobrazovacou technológiou s efektívnym LED podsvietením. Ponúkne nevídané zobrazenie všetkých farieb vrátane jemných prechodov a pre prácu obľúbený pomer strán 5 : 4. Poskytuje široké pozorovacie uhly v plnom rozsahu 178° horizontálne aj vertikálne. Solídna hodnota odozvy umožní využitie tohto modelu aj pre sledovanie dynamických scén videí alebo hier. Hoci je monitor nabitý modernou technikou aj tak výrazne šetrí energiu. Senzor okolitého osvetlenia totiž automaticky nastaví jas a kontrast displeja.

Pre pracovné nasadenie sú potrebné nielen skvelé obrazové parametre, ale aj maximálna flexibilná ergonómia. Preto NEC ponúka výškovú nastaviteľnosť, naklápanie, natáčanie do strán aj otočenie o 90° (Pivot). Preto bude sledovanie aj práca maximálne pohodlná aj pri dlhšom používaní. Moderný dizajn s úzkymi okrajmi usporí na stole veľa miesta. Vaše pracovisko bude pôsobiť sviežim a kompaktnejším dojmom. Zvoľte si rozhranie vyhovujúce práve vám. Pripravený je klasický D-Sub, pokročilý DVI aj najnovší DisplayPort.

Parametre a špecifikácia

Porovnať
Rozlíšenie
1280 × 1024 Hotovo!
Funkcie
Automatická regulácia jasu Hotovo!
Farba
Biela Hotovo!

Uhlopriečka a rozlíšenie

Rozlíšenie
1280 × 1024 Hotovo!

Vlastnosti a funkcie

Funkcie
Automatická regulácia jasu Hotovo!

Farba

Farba
Biela Hotovo!

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter.

V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Príslušenstvo pre 19" NEC MultiSync LED EA193Mi strieborno-biely
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií