Počas Veľkonočných sviatkov 29.3. a 31.3. je otvorený iba AlzaDrive v Senci. Na Veľkonočný pondelok 1.4. sú uzavreté všetky predajne vrátane AlzaDrive, stále však môžete využiť doručenie do našich AlzaBoxov.

Alza dny mini Velikonoce Alza pre firmy

ATEN CL-1008MA

Zobraziť katalóg
ATEN CL-1008MA
Prepínač – s LCD 17" pre 8 PC – 1x konzola, OSD, klávesnica, PS/2+USB, do 19" rozvádzača
Kód:  NK249a Produktové číslo:  CL-1008MA Stránky výrobcu

ATEN CL-1008MA

Elektronický prepínač Vám umožní pripojiť až 8 počítačov k jednej LCD obrazovke, klávesnici a myši. Vďaka vstavanému 17" LCD panelu nie je potrebné pripájať displej, rozlíšenie 1 280 x 1 024 by malo pre správu akéhokoľvek servera úplne postačovať.

Parametre a špecifikácia:

Hlavné vlastnosti:
Vstavaný LCD 17" + klávesnica
Rozlíšenie LCD až 1 280 x 1 024 pri 75 Hz
Možnosť pripojiť/odpojiť PC bez reštartu prepínača
Špeciálny softvér nie je potrebný
Prepínanie pomocou hot key, tlačidiel alebo OSD menu
Auto scan mod pre zistenie pripojených PC
Kaskádovateľný
Pri prepnutí PC si pamätá nastavenie NumLock
Signalizácia stavu pomocou niekoľkých LED diód
Možnosť pripojiť počítače pomocou USB aj PS/2
Dva kusy pripojovacích združených káblov súčasťou balenia
Kábel pre upgrade firmvéru súčasťou balenia
Obsahuje úchytky do 19" rozvádzača s výškou 1U
Ochrana heslom
Čierna farba
Exkluzívne spracovanie, najvyšší model
Hĺbka 42 – 82 cm v rozvádzači podľa nastavenia

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter.

V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Príslušenstvo pre ATEN CL-1008MA
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si ATEN CL-1008MA. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte ATEN CL-1008MA. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte ATEN CL-1008MA. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: ATEN CL-1008MA.
P-DC1-WEB14
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií