Počas Veľkonočných sviatkov 29.3. a 31.3. je otvorený iba AlzaDrive v Senci. Na Veľkonočný pondelok 1.4. sú uzavreté všetky predajne vrátane AlzaDrive, stále však môžete využiť doručenie do našich AlzaBoxov.

AP+ nový vizuál Alza pre firmy

Boikido - Xylofón Žirafa

Zobraziť katalóg
Boikido - Xylofón Žirafa
Hudobná hračka pre najmenších, podporuje vývoj hudobných zmyslov, rytmu, i jemnej motoriky dieťaťa, vhodné od 18 mesiacov
Kód:  HRAa2941 Produktové číslo:  3337680050085
Boikido - Xylofón Žirafa Predaj skončil

Boikido - Xylofón Žirafa

Do oktávy sa zmestí väčšina ľudových pesničiek

Tento originálny jednoduchý malý bicí nástroj vo farbách dúhy rozvíja zmysel pre rytmus a potrebné motorické zručnosti dieťaťa. Nástroj sa ľahko drží, perfektne sa hodí do detských ručičiek a je možné naň zahrať melódiu väčšiny ľudových detských pesničiek, ktoré sa zmestia do jednej oktávy (Nestaraj sa ženo moja, Išiel tadiaľ mal gajdy, Kováči kováči, Ach nie tu nie je, Idú Valasi idú, Pásli ovce Valasi, Sedí líška pod dubom, Beží líška k Táboru, Mala som ja Hulan, Ovčiaky figliaroch, Narodil sa Kristus pán ...). Dve drevené paličky na hranie sú v cene.

Kľúčové vlastnosti

  • Vhodné pre obidve pohlavia od 18 mesiacov
  • Drevená odolná konštrukcia
  • Veselé farby v tvare žirafy
  • Rozmery: 30 x 15,5 x 6 cm
  • Hmotnosť: 680 g
  • Nevyžaduje batériu

 

Poznámka:
Hračku nemožno zamieňať za profesionálne hudobné nástroje.

Poznámka:

Hračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES z 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky bezpečnostné normy. Samozrejmosťou je vyhlásenie o zhode CE.


» Všetky náučné drevené hračky
» Všetky hry na hudobníkov

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter.

V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Príslušenstvo pre Boikido - Xylofón Žirafa Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Boikido - Xylofón Žirafa.
P-DC1-WEB03
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií