Emise pro AP+ v app - všechny segmenty Emise pro AP+ v app - všechny segmenty

Co mě naučil tučňák

Zobraziť katalóg
Co mě naučil tučňák Audiokniha
Vypočujte si ukážku
Audiokniha na stiahnutie
Autor: Tom Michell
Česky, 6 hod. 32min, 580 MB
Číta: Kryštof Hádek
11,90 €
Do košíka Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Pridať do zoznamu
Kód:  AK1A186
Co mě naučil tučňák 11,90 € Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Do košíka

Co mě naučil tučňák

Překvapivé jihoamerické dobrodružství s neobvyklým parťákem vyprávěné s britským humorem

Když Angličan Tom přijme místo učitele na argentinské internátní škole, ještě netuší, že si tam z výletu do Uruguaye propašuje tučňáka, jehož zachrání z ropné skvrny. Rychle se však ukáže, že s pernatcem Juanem Salvadorem je navzdory těžkému období peronistické vlády velká legrace. Nečekaný „domácí mazlíček“ se stane maskotem ragbyového týmu, důvěrníkem paní domácí, hvězdou večírků, ale třeba i plaveckým trenérem…


„Výraz ‘hřejivý’ je k popisu tohoto podmanivého příběhu naprosto nedostačující. Od začátku až do konce je to čirá radost.“
 - The Bookseller

„Autorův tón perfektně sedí k tématu… věříte mu každé slovo. Tenhle tučňák není žádný hlupák. Stejně jako nejsou hloupí vydavatelé, kteří sáhli po tomto rozkošném a okouzlujícím příběhu.“
 - Daily Mail


Parametre a špecifikácia

Porovnať
Viac parametrov

Kapitoly:
  • Prolog
  • Kapitola 1.
  • Kapitola 2.
  • Kapitola 3. část 1.
  • Kapitola 3. část 2.
  • Kapitola 4.
  • Kapitola 5. část 1.
  • Kapitola 5. část 2.
  • Kapitola 6.
  • Kapitola 7.
  • Kapitola 8.
  • Kapitola 9.
  • Kapitola 10.
  • Kapitola 11.
  • Kapitola 12.
  • Kapitola 13.
  • Kapitola 14. část 1.
  • Kapitola 14. část 2.
  • Kapitola 15. část 1.
  • Kapitola 15. část 2.
  • Kapitola 16. část 1.
  • Kapitola 16. část 2.
  • Kapitola 17.
  • Kapitola 18.
  • Epilog
Zobraziť ďalšie kapitoly
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Príslušenstvo pre Co mě naučil tučňák
P-DC1-WEB02
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií