Nákupy pod palcom s aplikáciou Alza

Dejte mi pokoj

Zobraziť katalóg
Dejte mi pokoj Film
4,0 3 hodnotení
Kód:  AVCA0058

Dejte mi pokoj

Michela Leprouxa, vášnivého milovníka hudby, postretlo nečakané šťastie. Na blšom trhu objavil vzácnu gramoplatňu - prvý album muzikanta Niela Youarta, ktorá sa volá "Me, myself and I". A od tej chvíle túži Michel po jedinom: v úplnom tichu, pokoji, samote a domácej pohode si vychutnať tento hudobný klenot. Lenže, v tom okamihu, keď už pomaly zasúva ihlu gramofónu do drážky tejto vzácnej gramoplatne, sa celý svet a snáď aj všetci jeho obyvatelia proti nemu postavia. Či už ide o nečakanú návštevu syna, kutilské búšenie suseda, lomozenie upratovačky, urputné zvonenie telefónu alebo trochu dramatickejšie obvinenie z nevery zo strany manželky alebo príchod jeho milenky. A ako čerešnička na torte sa v dome koná tradičná oslava nazvaná Susedský deň. Michel musí nasadiť do boja všetku svoju energiu, ľstivosť aj prefíkanosť. Len preto, aby získal svoju vytúženú hodinku pokoja. Dokáže to? Alebo sa jeho tak nádejne začatý deň zmení v nočnú moru?

V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
P-DC1-WEB02
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií