Rapture AlzaPlus maličkosti sk

GP 12000mAh biely

Zobraziť katalóg
GP 12000mAh biely
Powerbank - Záložný zdroj energie o kapacite 12000mAh pre smartphony, mobilné telefóny, MP3, MP4, iPod, GPS navigácia, tablety, Li-Ion 3.7V, vstup micro USB 2.0B, výstup 2x USB 2.0A
Kód:  HM020h4k Produktové číslo:  B0384W Stránky výrobcu

Nevyhovujú vám alternatívy? Vyberajte z celej ponuky

GP 12000mAh biely

Praktická externá batéria, ktorá vám poslúži k súčasnému dobíjanie až dvoch prenosných zariadení. Dobíja tablety, chytré telefóny, MP3 prehrávače, GPS navigácie a veľa ďalších zariadení. Pre nabíjanie zariadení (napr. Mobilného telefónu) z power banku je treba použiť potrebný prepojovací kábel, kde na jednej strane je USB 2.0 A (pre pripojenie do power banku - výstup) a na druhej strane je konektor vhodný pre pripojenie k zariadeniu, ktoré nabíjate (vstup). Power bánk plne nahradí vašu nabíjačku a pri odbere 500 mA môže nabíjať vaše zariadenie po dobu až 840 minút bez potreby pripojenia k elektrickej sieti. Vystačí až na 500 nabíjacích cyklov.

Parametre a špecifikácie:

Akumulátor:
Kapacita: 12 000 mAh
Typ: Li-Ion 3,7 V

Výstupný napájací prúd / napätie:
Duálny: 1 × 2400 mA / DC 5 V + 1 × 2100 mA / DC 5 V

Nabíjanie / vybíjanie:
Doba nabíjania: 6 hodín
Vstupný napájací prúd / napätie: max. 2000 mA / DC 5 V
Doba vybíjania pri 500 mA: 840 minút

Konektory:
Vstupné rozhranie: USB 2.0 => microUSB 2.0
Výstupné rozhranie: 2x USB 2.0 A

Ostatné:
Ochrana proti prebitiu / ochrana proti vybitiu / ochrana proti preťaženiu / ochrana proti skratu / LED indikátor nabíjania / LED indikátor stavu batérie / napájací kábel súčasťou balenia

Prevedenie:
Farba: biela
Rozmery: 107 × 73 × 23 mm (V x Š x H)
Hmotnosť: 250 g

  • Rýchlosť nabíjania závisí na celkovom výkone nabíjačky (W) a schopnosti nabíjaného zariadenia, akým maximálnym výkonom môže byť nabíjané. Ak nabíjačka disponuje väčším výkonom, než aký podporuje zariadenie, dodávaný výkon sa automaticky zníži a zariadenie nie je nijako poškodzované.

Parametre a špecifikácia

Šírka
73 mm (7,3 cm) Hotovo!
Výška
107 mm (10,7 cm) Hotovo!
Hĺbka
23 mm (2,3 cm) Hotovo!
Kapacita
12 000 mAh Hotovo!
Hmotnosť
250 g Hotovo!

Rozmery

Šírka
73 mm (7,3 cm) Hotovo!
Výška
107 mm (10,7 cm) Hotovo!
Hĺbka
23 mm (2,3 cm) Hotovo!

Kapacita

Kapacita
12 000 mAh Hotovo!

Hmotnosť

Hmotnosť
250 g Hotovo!
Poznámka:

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter.

V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Príslušenstvo pre GP 12000mAh biely Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si GP 12000mAh bílý. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte GP 12000mAh Weiß. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte GP 12000mAh Weiß. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: GP 12000mAh fehér.
P-DC1-WEB09
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií