AlzaBoxy Q1 AD homeoffice

Klub rváčů

Zobraziť katalóg
Klub rváčů Audiokniha
Vypočujte si ukážku
Audiokniha na stiahnutie
4 hod. 31min, 252 MB
Číta: Ladislav Frej
Kód:  AK1A235

Nevyhovujú vám alternatívy? Vyberajte z celej ponuky

Klub rváčů Predaj skončil

Klub rváčů

Kultovní a celosvětově proslulý román

První pravidlo klubu rváčů: Nikdy nemluvit o klubu rváčů!
Druhé pravidlo klubu rváčů: Nikdy nemluvit o klubu rváčů!

Stačí tři týdny beze spánku, aby se všechno změnilo v jeden veliký mimotělní zážitek. Doktor povídá: „Nespavost je jen symptom něčeho většího. Naslouchejte vlastnímu tělu.“

Lidi se mě pořád ptají, jestli znám Tylera Durdena.

S Tylerem jsem začal bydlet proto, že většina aerolinek má takovou firemní strategii, co se vibrujících zavazadel týče. Tyler povídá, jasně, můžu se k němu nastěhovat, ale budu pro něj muset něco udělat: „Chci, abys mě praštil tak silně, jak dokážeš.“

Většina lidí je v klubu rváčů kvůli něčemu, čeho se bojí tolik, že se s tím nechtějí poprat. Po pár rvačkách je ten strach o dost menší. Tohle je tvůj život – a končí, minutu po minutě končí. Když se tomu dá dost času, klesne u každého šance na přežití k nule.

Audioknižní podoba kultovního románu, který získal celosvětovou proslulost také díky stejnojmenné filmové adaptaci režiséra Davida Finchera (1999).


„Mám dojem, že Chuck Palahniuk je velký autor, jehož knihy přetrvají. Nemám ponětí proč a je mi to co nejsrdečněji jedno. Jediná rozumná rada, která mě v souvislosti s autorem kdy napadla: Nemudrujte a užijte si to.“
 - Richard Podaný, překladatel románu

„Palahniuk nabídl už řádku slabochů a psychopatů, ti největší z nich byli vždy konkrétně narušeni, ovlivněni a deformováni: žili v sebevražedné sektě, vymyla jim mozek asijská diktatura, jejich matka si o nich myslí, že jsou Ježíš Kristus… Zneklidňující na Klubu rváčů je, že jeho hrdina nic takového do vínku nedostal. Jen vyrostl v podobné společnosti jako my.“
 - Radomír D. Kokeš, Aktuálně.cz


Parametre a špecifikácia

Porovnať
Viac parametrov

Kapitoly:
  • Kapitola 01
  • Kapitola 02
  • Kapitola 03
  • Kapitola 04
  • Kapitola 05
  • Kapitola 06
  • Kapitola 07
  • Kapitola 08
  • Kapitola 09
  • Kapitola 10
Zobraziť ďalšie kapitoly
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií