AlzaBoxy Q1 AD homeoffice

MORA CS 936 MI antikoro

Zobraziť katalóg
MORA CS 936 MI antikoro
4,5 2 hodnotení
Sporák elektrický so sklokeramickou doskou, energetická trieda A, šírka 50 cm, Water Clean, Cmax, doska - 4 zóny (1x duo zóna Hi Light), multifunkčná rúra MF8, digitálny časovač, hodiny, horné a spodné teleso, ventilátor, osvetlenie rúry
Kód:  FAV1001ia Produktové číslo:  CS936MI Stránky výrobcu

Nevyhovujú vám alternatívy? Vyberajte z celej ponuky

MORA CS 936 MI antikoro

Elektrický sporák MORA CS 936 MI v antikorovej farbe a energetickej triede A poteší všetkých, ktorí preferujú kvalitu tradičnej českej značky. Sklokeramická varná doska má 4 varné zóny, z ktorých jedna je dvojitá a využijete ju napr. na väčšie hrnce či panvice. Úsporu energie zabezpečuje ukazovateľ zvyškového tepla. Multifunkčná elektrická rúra má k dispozícii 8 programov a špeciálny rýchly Cmax, ten rozohreje rúru až o 50 % rýchlejšie ako bežný ohrev. Určite privítate aj čistiacu funkciu Water Clean, ktorá vnútorný priestor vyčistí ľahko a skoro bez námahy. V spodnej časti sporáka je odkladacia zásuvka, v ktorej môžete uchovávať plechy či iné riady. Vo výbave nájdete rošt, MAXI pekáč a plech na pečenie.

Kľúčové vlastnosti

  • Elektrický sporák
  • Sklokeramická varná doska
  • 4 varné zóny - 1× duozóna Hi-light
  • Multifunkčná rúra s 8 programami
  • Komfortné zatváranie dvierok
  • Špeciálny rýchloohrev rúry Cmax
  • Funkcia na čistenie rúry Water systém
  • Digitálny časový spínač s hodinami
  • Presná regulácia teploty 50 - 250 °C
  • Vedenie plechov v rúre - drôtené rošty
  • Odkladací priestor - zásuvka
  • Nastaviteľné nožičky

Čistenie rúry sporáka Water Systém

Pomocou tejto funkcie sa rúra MORA čistí veľmi ľahko, bez veľkej námahy a takmer sama. Stačí do pekáča naliať asi 0,5 l vody, najlepšie s trochou umývacieho prostriedku na riad, a vložiť na dno rúry. Teplotu na termostate nastavte asi na 50 - 60 °C na 30 min. Po uplynutí času rúru vypnite. Vnútri rúry sa namočia všetky nečistoty a rúra sa ľahko vytrie.

Režimy rúry:
Dolné vyhrievacie teleso s ventilátorom
Horné a dolné vyhrievacie teleso
Rýchly predohrev Cmax
Zvlášť šetrné rozmrazovanie
Elektrický gril
Elektrický gril s ventilátorom
Kruhové teleso s ventilátorom
Osvetlenie rúry

Príslušenstvo:
1× rošt
1× maxi pekáč
1× plech na pečenie

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter.

V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Príslušenstvo pre MORA CS 936 MI antikoro Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si MORA CS 936 MI nerez.
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií