Emise pro AP+ v app - všechny segmenty Emise pro AP+ v app - všechny segmenty

P. S. Stále Tě miluju

Zobraziť katalóg
P. S. Stále Tě miluju E-kniha, Česky
Elektronická kniha
Autor: Jenny Hanová
2016, Česky, 304 strán - 2 Kniha zo série Všem klukům, které jsem milovala
9,46 €
Do košíka Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Pridať do zoznamu
Kód:  EK18987 ISBN: 978-80-754-4127-0
P. S. Stále Tě miluju 9,46 € Ihneď k čítaniu
Do košíka

P. S. Stále Tě miluju

Půvabné pokračování knihy Všem klukům, které jsem milovala ukazuje, že láska není nikdy jednoduchá, ale že možná to ji činí tak úžasnou

Lara Jean nečekala, že se doopravdy zamiluje do Petera. Vždyť jen předstírali, že spolu chodí. Ale v jednu chvíli oba předstírat přestali a najednou je Lara Jean zmatenější než kdy dřív a neví co dělat. A pak se do jejího života vrátí jeden kluk, co se jí dříve líbil, a spolu s ním i pocity, které k němu cítila. Je možné, aby byla holka zamilovaná do dvou kluků najednou? 

Napsali o knize

Druhý díl byl stejně (ne-li více) milý jako první. Chytnul mě za srdce. Musela jsem ho zhltnout za jediný den. Splňuje přesně to, co od něj člověk očekává, což je příjemné, roztomilé, romantické a často vtipné čtení.

hodnocení na databazeknih.cz

Opět krásná kniha, stejně jako první díl. Lara Jean zase boduje a stejně, tak lidi okolo ní. U knihy jsem se zasmála a někdy jsem si měla nutkání pobrečet. Lara Jean a Peter Kavinský opět nemají žádnou chybu. Dokonalý pár.

hodnocení na databazeknih.cz

Ukážky na stiahnutie:

Email (Kindle účet): Ako nastaviť Kindle pre posielanie kníh
Pri ďalšiom nákupe zaslať knihu automaticky
Email (PocketBook účet): Ako nastaviť PocketBook
Pri ďalšom nákupe zaslať knihu automaticky Ako nastaviť PocketBook

Parametre a špecifikácia

Porovnať
Viac parametrov
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií