AlzaBoxy Q1 AlzaBoxy Q1

Pohádky poněkud hambaté

Zobraziť katalóg
Pohádky poněkud hambaté E-kniha
2,0 1 hodnotení
Elektronická kniha
Autor: Ivan Krejčí
2014, 206 strán
Kód:  EK10170 ISBN: 978-80-878-3543-2

Nevyhovujú vám alternatívy? Vyberajte z celej ponuky

Pohádky poněkud hambaté Predaj skončil

Pohádky poněkud hambaté

O stvoření světa, O zlaté rybce, O karkulce, O tom, co se stane, když se sudiči namažou a další. Do 15 let nepřístupno! Tyto pohádky nesou určeny školní mládeži! I když pokud je někde nenápadně necháte, možná v dětech otupělých internetem, facebookem, chytrým mobilem a dalšími moderními oblbováky vzbudíte zájem o četbu.

Vyznání autora místo anotace: "Jak říká má žena, málokdo má ke sprosťárnám tak vřelý poměr jako já. Samozřejmě přehání. Můj kladný poměr k sexu začal klíčit už v pubertě, přestože jedinou osvětu mi mohla poskytnout jen útlá knížečka s názvem Dospíváte v muže. Bylo to v půlce minulého století, deset let předtím zvítězila v naší zemi dělnická třída a vítězové nepotřebovali, aby se pracující lid rozptyloval myšlenkami na sex. O to víc mě to štvalo a už tehdy se ve mně rodila vzpoura: o něčem tak výsostně lidském jako je spojení dvou osob (tří osob, čtyř osob…) budu mluvit a psát otevřeně. A tak to dělám. Samozřejmě občas narážím na spoluobčany vychované v nepatřičné cudnosti a tmářství - těm pak říkám důrazně: proboha, vzpamatujte se! Vždyť bez šukání by lidstvo vymřelo!"

Ukážky na stiahnutie:

Email (Kindle účet): Ako nastaviť Kindle pre posielanie kníh
Pri ďalšiom nákupe zaslať knihu automaticky
Email (PocketBook účet): Ako nastaviť PocketBook
Pri ďalšom nákupe zaslať knihu automaticky Ako nastaviť PocketBook

Parametre a špecifikácia

Porovnať
Viac parametrov
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
P-DC1-WEB08
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií