AP+ nový vizuál AD homeoffice

Propusť mě

Zobraziť katalóg
Propusť mě E-kniha
5 1 hodnotení
Elektronická kniha
Autor: J. Kenner
2014, 336 strán - Kniha zo série Stark Trilogy
Kód:  EK18047 ISBN: 999-00-001-3989-7

Nevyhovujú vám alternatívy? Vyberajte z celej ponuky

Propusť mě Predaj skončil

Propusť mě

Pro fanoušky Padesáti odstínů šedi a Obnažené přichází třetí román strhující erotické trilogie s předchozími díly Odhal mě a Pokoř mě.  V této sexy - emocemi nabité romanci pokračuje příběh Damiena Starka, mocného milionáře, který nikdy neslyšel „ne“, a Nikki Fairchildové, jižanské krásky, která říká „ano“, jen když se to hodí jí samotné.
Naše touha byla stále hlubší. Ale naše tajemství zůstávalo ukryto ještě hlouběji.
Hezký, mocný a panovačný Damien Stark naplnil prázdnotu mé duše tak jako žádný jiný muž. Jeho prudká vášeň mě dostávala za hranice blaženosti – a rozpoutala divokou žádost, jež nás oba doslova stravovala.   Ale za jeho potřebou dominance se skrývaly bolestivé rány minulosti. Pronásledován dědictvím temných tajemství a podlomené důvěry hledal uvolnění v naší společné extázi, jejíž žár nás spaloval každý den silněji. Naše vzájemná přitažlivost byla nepominutelná, naše posedlost neodolatelná. Jenže ani Damien nedokázal uniknout před svými démony, ani nás neochránil před nebezpečími, která měla přijít.

Ukážky na stiahnutie:

Email (Kindle účet): Ako nastaviť Kindle pre posielanie kníh
Pri ďalšiom nákupe zaslať knihu automaticky
Email (PocketBook účet): Ako nastaviť PocketBook
Pri ďalšom nákupe zaslať knihu automaticky Ako nastaviť PocketBook

Parametre a špecifikácia

Porovnať
Viac parametrov
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
P-DC1-WEB02
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií