Fórum Samsung EVO-S

Zľavové tornádo zlacnilo ticísky produktov vo všetkých kategóriách. Len do nedele!
Zobraziť katalóg
Samsung EVO-S
Satelitný prijímač 2 tunery DVB-S2, Full HD, USB, Ethernet, webové aplikácie, čítačka kariet Viacess SIM, Timeshift, FastScan, OS Linux
Na sklade > 5 ks
a na predajni Bratislava - centrála
Cena s DPH €120,20
Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.
dobrý den, jak jsou připojeny 2 tunery, když mám ze zásuvky jeden vývod sat. antény? Je možné dát rozdvojku? Mirek
Dobry deň platbu som uhradila tvralim pikazom s timi to pokinmy dostali ste už čiasku na svoj učet Vážený príjemca , tento e-mail Vám bol zaslaný na základe žiadosti majiteľa účtu uvedeného nižšie. Informujeme Vás o zrealizovaní bankovej transakcie s nasledujúcimi parametrami: Účet platiteľa: SK5665000000000093342543 Dátum transakcie: 17.11.2016 Dátum valutácie: Operácia/Poznámka: Monika Nemethova objednavka c 16 2314799 Suma: 16,90 (EUR) Účet príjemcu: SK1275000000000025682423 Kód banky: CEKOSKBXXXX Referencia: /VS0162314799/SS0000000000/KS0000 Upozornenie: tento e-mail je generovaný automaticky a neslúži na komunikáciu medzi klientom a bankou. V prípade akýchkoľvek nezrovnalostí nás, prosím, kontaktujte na e-mailovej adrese: info@pabk.sk alebo volajte na Call centrum na telefónne číslo: 0850 111 666. Ďakujeme za pochopenie. S pozdravom Poštová banka Zdroj: E-mail info Poštovej banky, a.s. ; 18.11.2016 Dokument je informa
Dobrý deň, s výrobku som sklamaný,Markízu mám na č.500 to sa nedá posunúť medzi 10 prvých staníc???tam mám zakodováne 4 stanice ktoré nepoužívam a treba to vymazať ,ani to sa nedá??? načo sa takýto šmejd predáva??? naletel som kvôli 2 tu nerom,,,joj,dajto,doma,joj plus mám zakodovane čo mám robiť??ďakujem za radu,, Jozef
Dobrý den, nebudu mít u tohoto rozbaleného zboží problém s přeregistrací vestavné karty?
Dobrý den, jak nastavím seřazení programů?
Přijímá Samsung EVO-S z dvojčecího LNB [Astra 3A (23.5°) + Astra 1 (19.2°)], ze kterého ale vede pouze jeden koaxiální kabel? Konkrétně mám na mysli: Single Monoblock Inverto, 2x konvertor 0.2 DBi, 1x konektor F https://www.alza.cz/konvertor-single-monoblock-2x-d103465.htm Nejde mi o to, zda se využijí oba tunery, ale zda budu schopen z tohoto dvojčecího LNB přepínat mezi 2 satelity (resp. zda tak bude schopno přepínat EVO-S).
Dobrý den, naladí se mi kromě programů v balíčku i ty, které SkyLink má v popisu každého balíčku na konci označené jako "Nekódované programy" (německé programy + zahraniční zpravodajské stanice)? Narážím na to, že se všude píše, že set top box nemá manuální ladění, tak jestli automaticky naladí i toto? Díky
Dobry den, je mozno vymenit dodanou Skylink kartu za jinou funckni Skylink kartu (z puvodniho DVB-S prijimace)? Dekuji
Dobrý deň, satelitný prijímač, chcem pripájať na internet bezdrôtovo prostredníctvom Wi-Fi, chcel by som sa preto informovať aké príslušenstvo k nemu dokúpiť pre bezproblémovú bezdrôtovú komunikáciu, respektíve či je vhodný nasledovný adaptér: https://www.alza.sk/vu-wifi-d503217.htm?catid=18856852?brItem=4
Dobry den,chcem sa opytat ci mozem kupit Samsung EVO-S box ked mam satelit Strong,ked ano programy su uz nastavene v boxe.dakujem
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?
Položiť otázku
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB15