Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Fórum Samsung EVO-S

Zobraziť katalóg
Samsung EVO-S
Satelitný prijímač 2 tunery DVB-S2, Full HD, USB, Ethernet, webové aplikácie, čítačka kariet Viacess SIM, Timeshift, FastScan, OS Linux
Na sklade > 5 ks
Cena s DPH €109,90
Pôvodná cena €130,38
Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.

dobrý den, jak jsou připojeny 2 tunery, když mám ze zásuvky jeden vývod sat. antény? Je možné dát rozdvojku? Mirek

Dobry den,chcem sa opytat ci mozem kupit Samsung EVO-S box ked mam satelit Strong,ked ano programy su uz nastavene v boxe.dakujem

Dobry deň platbu som uhradila tvralim pikazom s timi to pokinmy dostali ste už čiasku na svoj učet Vážený príjemca , tento e-mail Vám bol zaslaný na základe žiadosti majiteľa účtu uvedeného nižšie. Informujeme Vás o zrealizovaní bankovej transakcie s nasledujúcimi parametrami: Účet platiteľa: SK5665000000000093342543 Dátum transakcie: 17.11.2016 Dátum valutácie: Operácia/Poznámka: Monika Nemethova objednavka c 16 2314799 Suma: 16,90 (EUR) Účet príjemcu: SK1275000000000025682423 Kód banky: CEKOSKBXXXX Referencia: /VS0162314799/SS0000000000/KS0000 Upozornenie: tento e-mail je generovaný automaticky a neslúži na komunikáciu medzi klientom a bankou. V prípade akýchkoľvek nezrovnalostí nás, prosím, kontaktujte na e-mailovej adrese: info@pabk.sk alebo volajte na Call centrum na telefónne číslo: 0850 111 666. Ďakujeme za pochopenie. S pozdravom Poštová banka Zdroj: E-mail info Poštovej banky, a.s. ; 18.11.2016 Dokument je informa

Dobrý deň, satelitný prijímač, chcem pripájať na internet bezdrôtovo prostredníctvom Wi-Fi, chcel by som sa preto informovať aké príslušenstvo k nemu dokúpiť pre bezproblémovú bezdrôtovú komunikáciu, respektíve či je vhodný nasledovný adaptér: https://www.alza.sk/vu-wifi-d503217.htm?catid=18856852?brItem=4

Dobry den, je mozno vymenit dodanou Skylink kartu za jinou funckni Skylink kartu (z puvodniho DVB-S prijimace)? Dekuji

Dobrý den, naladí se mi kromě programů v balíčku i ty, které SkyLink má v popisu každého balíčku na konci označené jako "Nekódované programy" (německé programy + zahraniční zpravodajské stanice)? Narážím na to, že se všude píše, že set top box nemá manuální ladění, tak jestli automaticky naladí i toto? Díky

Přijímá Samsung EVO-S z dvojčecího LNB [Astra 3A (23.5°) + Astra 1 (19.2°)], ze kterého ale vede pouze jeden koaxiální kabel? Konkrétně mám na mysli: Single Monoblock Inverto, 2x konvertor 0.2 DBi, 1x konektor F https://www.alza.cz/konvertor-single-monoblock-2x-d103465.htm Nejde mi o to, zda se využijí oba tunery, ale zda budu schopen z tohoto dvojčecího LNB přepínat mezi 2 satelity (resp. zda tak bude schopno přepínat EVO-S).

Dobrý den, jak nastavím seřazení programů?

Dobrý den, nebudu mít u tohoto rozbaleného zboží problém s přeregistrací vestavné karty?

Dobrý deň, s výrobku som sklamaný,Markízu mám na č.500 to sa nedá posunúť medzi 10 prvých staníc???tam mám zakodováne 4 stanice ktoré nepoužívam a treba to vymazať ,ani to sa nedá??? načo sa takýto šmejd predáva??? naletel som kvôli 2 tu nerom,,,joj,dajto,doma,joj plus mám zakodovane čo mám robiť??ďakujem za radu,, Jozef

12
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?
Položiť otázku
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB15
Váš osobný asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzácia
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi