Emise pro AP+ v app - všechny segmenty Emise pro AP+ v app - všechny segmenty

Šest vánočních povídek (a ani jedna smutná)

Zobraziť katalóg
Šest vánočních povídek (a ani jedna smutná) Audiokniha
5 2 hodnotení
Vypočujte si ukážku
Audiokniha na stiahnutie
Autor: Jiří Suchý
Česky, 51min, 48 MB
Číta: Jitka Molavcová
8,59 €
Do košíka Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Pridať do zoznamu
Kód:  AKI096
Šest vánočních povídek (a ani jedna smutná) 8,59 € Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Do košíka

Šest vánočních povídek (a ani jedna smutná)

Jednou, takhle v prosinci, jsme si s Janem Werichem povídali o Vánocích. Vyprávěl mi o tom, že když v létech válečných pobývali v Americe, setkali se se zcela jiným druhem Vánoc. Vánoce tam slavili vesele, rozverně. Od té doby mu neseděly české Vánoce, pojednané spíš se sentimentem. Namítl jsem, že slovanská duše už je taková, a my Slovani jsme, ať chceme nebo nechceme. Tehdy jsme se na podobě Vánoc neshodli, ale je třeba říct, že částečně za pravdu jsem mu dal. Trochu humoru velebnosti Vánoc neuškodí, řekl jsem si, a čas od času jsem napsal nějakou tu vánoční povídku. Šest z nich vám tu předkládám s nadějí, že vám do vánoční nálady vnesou krůpěj humoru. Jitka Molavcová doplňuje mé povídání fragmenty několika semaforských koled. Příjemné naslouchání.

Parametre a špecifikácia

Porovnať
Viac parametrov

Kapitoly:
  • Adeste fideles (John Francis Wade)
  • Vánoce hasiče Josefa Kohoutka
  • Stříbrná tramvaj (Jiří Šlitr/Jiří Suchý)
  • Láďa a svatý Mikuláš
  • Jazzová koleda (Jiří Suchý/Jiří Suchý)
  • Brahmaputra aneb vražda kapra
  • Vánoční pohlednice (Jiří Šlitr/Jiří Suchý)
  • Nejsmutnější Vánoce
  • Nový nájemník (Jiří Šlitr/Jiří Suchý)
  • Štědrý den charakterního herce Zváry
  • Já bych ráda do Betléma (Jiří Šlitr/Jiří Suchý)
  • Živý betlém kronikáře Hlaváče
  • Adeste fideles (Zpíváme, zpíváme – John Francis Wade/Jiří Suchý)
Zobraziť ďalšie kapitoly
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
P-DC1-WEB01
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií