Emise pro AP+ v app - všechny segmenty Emise pro AP+ v app - všechny segmenty

Slavík

Zobraziť katalóg
Slavík E-kniha
4,0 1 hodnotení
Elektronická kniha
2016, 463 strán
Kód:  EK18914 ISBN: 9788025718384

Nevyhovujú vám alternatívy? Vyberajte z celej ponuky

Slavík Predaj skončil

Slavík

Výborně napsaný a čtenaři skvěle hodnocený román z období druhé světové války

Francie 1939. V tiché vesničce jménem Carriveau se Vianne Mauriacová loučí se svým manželem Antoinem, který byl povolán do zbraně. Vianne nevěří, že by skutečně mohlo dojít k válce, jenomže Němci vpadnou do Francie a země je rázem plná nepřátel, tanků a bojových letadel. Když se pak ve Viannině domě usadí německý kapitán, musí osamělá žena vycházet nepříteli vstříc, jinak přijde o vše. Bez jídla i naděje čelí nelehkým rozhodnutím, v nichž jde o život či smrt nejen její a jejích blízkých.

„V lásce poznáváme, jací bychom chtěli být. Ve válce poznáme, jací jsme."

Hodnocení čtenářů

Goodreads.com - 4.53 / 5 
Amazon.com - 4.8 / 5


"Slavíka od Kristiny Hannah si prostě zamilujete. Dokázala krásně zachytit detaily i drama obyčejného života ve Francii během druhé světové války."
 - Lisa See, autorka bestsellerů New York Times

"Slavíka jsem přečetla jedním dechem. Díky autorce jsem se dokonale přenesla do Francie v období druhé světové války.  Historický román, postavený na osvědčeném vypravěčském umu Kristiny Hannah, zahrnuje vše – od dobře psané dějové linky až po dokonalé vykreslení rodinných vazeb a vášní."
- Police Awareness

"Naprosto strhující! Knihu jsem otevřela jednou po večeři s tím, že si přečtu jen pár kapitol, ale prostě jsem nedokázala přestat číst. Jde nejen o velmi inspirativní příběh plný emocí, s dokonale vykreslenými postavami, ale i o příběh s historicky věrohodnými fakty."
 - Dr Miriam Klein Kassenoff, ředitelka University of Miami Holocaust Teacher


Ukážky na stiahnutie:

Email (Kindle účet): Ako nastaviť Kindle pre posielanie kníh
Pri ďalšiom nákupe zaslať knihu automaticky
Email (PocketBook účet): Ako nastaviť PocketBook
Pri ďalšom nákupe zaslať knihu automaticky Ako nastaviť PocketBook

Parametre a špecifikácia

Porovnať
Viac parametrov
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií