Emise pro AP+ v app - všechny segmenty Nákupy pod palcom s aplikáciou Alza

Smluvní podmínky

Zobraziť katalóg
Smluvní podmínky E-kniha
Elektronická kniha
Autor: Robert Glancy
2014, 296 strán
Kód:  EK12276 ISBN: 978-80-749-1178-1

Nevyhovujú vám alternatívy? Vyberajte z celej ponuky

Smluvní podmínky Predaj skončil

Smluvní podmínky

Frank měl autonehodu.* Doktor mu řekl, že přišel o slezinu, ale Frank je přesvědčený, že přišel o víc. Chybějí mu vzpomínky — na lidi, kteří ho obklopují, na společnou minulost i na to, jak došlo k osudné srážce. Pamatuje si jen, že je právník, který se specializuje na doložky ke smlouvám psané drobným písmem.**

Frank pomalu začíná odkrývat svůj předchozí život a své bývalé já. Avšak obrázek, který před ním vyvstává, neukazuje jeho manželství, rodinu a kariéru v pěkném světle. Je možné, že smluvní podmínky, podle nichž žije, mu tak docela nesvědčí?*** Při rozplétání uzlů svazujících jeho život si uvědomí, že ďábel se opravdu skrývá v detailech a nikdy není příliš pozdě na to, aby člověk přepsal svůj osud.

____________________
* zřejmě docela vážnou ** které nikdo nečte *** a možná nikdy nesvědčily

"Rozkošně cynický příběh." The Independent

"Báječný román. Vtipný, dojemný, prostý a hluboký — přesně ten typ knihy, který mám nesmírně rád. A kromě toho už jsem dlouho nečetl tak dobrý konec." Gavin Extence, spisovatel

"Tato skvělá prvotina je svěží, hravá a výjimečně čtivá (poznámky pod čarou nikdy nebyly tak návykové). Je to kniha o životě a také o tom, jak je důležité vidět celkový obraz — i malé písmo. Kdejaký román má na obálce napsáno „vtipný a povznášející“, ale tenhle takový opravdu je." Matt Haig, spisovatel

"Kniha tak vtipná, že budete slzet smíchy, a přímo srdceryvně osobitá. Vypráví o svobodě a zklamání, úspěchu a druhé šanci, ale nechybí v ní ani milostný příběh, tajemství a pomsta servírovaná za studena." Bloomsbury

***

Robert Glancy (1975)

Narodil v Zambii a vyrostl v Malawi. Ve čtrnácti letech se přestěhoval do Edinburghu, později vystudoval historii na univerzitě v Cambridgi. Se svou ženou a dětmi žil na Novém Zélandu, kde pracoval v oblasti PR. V současnosti pobývá ve Francii, kde píše svou druhou knihu.

Ukážky na stiahnutie:

Email (Kindle účet): Ako nastaviť Kindle pre posielanie kníh
Pri ďalšiom nákupe zaslať knihu automaticky
Email (PocketBook účet): Ako nastaviť PocketBook
Pri ďalšom nákupe zaslať knihu automaticky Ako nastaviť PocketBook

Parametre a špecifikácia

Porovnať
Viac parametrov
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií