Fórum VisionBook 14Wi

Zobraziť katalóg
VisionBook 14Wi
Notebook Intel Atom x5 Z8350 Cherry-Trail, 14,1" 1366 x 768, RAM 2 GB DDR3L, Intel HD Graphics, 32 GB eMMC, WiFi 802.11bgn, bluetooth 4.0, HDMI, USB 3.0, microSDHC slot, batéria 10000 mAh, Windows 10 Home
Na sklade > 5 ks
a na predajni Bratislava - centrála
Cena s DPH €183,90
Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.
Dobrý deň.Je možné rozšíriť tých 32gb formou m2 ssd? Ramku je možné rozšíriť na 4 gb alebo je napevno? Myslím že sú to otázky čo by zaujímali viacerých potencionálnych záujemcov.
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať na upgradovateľnosť RAM či je priamo zakomponovaná na Maticnej doske alebo sa dá vymeniť. Ďakujem :)
Dobry den, mohli by ste skusit spravit recenziu na tento notebook, co vobec dokaze za taku cenu, video z tohto modelu nieje ani na youtube
Utiahne notebook videa na youtube v hd kvalite? a filmy v hd?
Dobrý deň, v prípade nespokojnosti je notebook možné vrátiť bez udania dôvodu (do 14 dní od prevzatia na predajni) na hociktorú predajňu aj keď si notebook osobne vyzdvihnem v predajni a vrátením plnej sumy, ktorú som zaplatil? Alebo vrátenie tovaru platí len pri doruční kuriérom, resp. poštou? Ďakujem
Utiahne notebook CS-GO? Ak hej na aké detajli za odpoveď ďakujem.
Dobrý deň je možné na tomto notebooku hrať GTA 5 a podobne ďakujem ?
dobrý deň, chcem sa vás spýtať či notebook obsahuje baliček office. ďakujem
Dá sa kúpiť náhradný adaptér pre notebook? Prípadne aký konektor s akým napätím, pre tento notebook? Ďakujem.
Dobrý deň, kedy konečne uvediete presnú špecifikáciu HDMI konektora? Aj recenzenti v tom majú mierny chaos.
12
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?
Položiť otázku
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB3