Emise pro AP+ v app - všechny segmenty Emise pro AP+ v app - všechny segmenty

Vo svete a v Rijáde

Zobraziť katalóg
Vo svete a v Rijáde E-kniha
Elektronická kniha
Autor: Soňa Bulbeck
2015, 288 strán
Kód:  EK16000 ISBN: 978-80-811-4527-8

Nevyhovujú vám alternatívy? Vyberajte z celej ponuky

Vo svete a v Rijáde Predaj skončil

Vo svete a v Rijáde

V roku 2015 je situácia na Blízkom východe v stredobode pozornosti celého sveta. Pokračujúca vojna v Sýrii, kruté praktiky Islamského štátu, nepokoje v Jemene, nová saudská vláda… Ako toto všetko ovplyvní život našich hrdiniek, ktoré teraz žijú v rôznych častiach sveta? Pretrhne vzdialenosť putá priateľstva, ktoré sa medzi nimi vytvorili pred pár rokmi po ich príchode do Rijádu? Akceptujú novú dušu medzi sebou? Ostanú aj naďalej silnými a nezávislými ženami, ktoré sa stále rovnako neohrozene pasujú so svojím osudom? O tom všetkom, ale aj mnohom inom, sa dočítate v tejto knihe, ktorá je pokračovaním kníh Ženy z Rijádu a Z Rijádu do sveta…

Rok 2015 mňa osobne našiel stále v Rijáde… užívam si horúce podnebie Saudskej Arábie a mapujem život slovenskej a českej komunity tu. Teším sa z mimoriadne priaznivých ohlasov na moju tretiu knihu Tajomstvo závoja, vďaka ktorej mnohí z vás už vedia toho o živote v Saudskej Arábii celkom veľa. A dúfam, že moja mailová schránka [email protected] bude zaplnená pozitívnymi ohlasmi aj po výjdení tejto knihy…
Soňa Bulbeck

Ukážky na stiahnutie:

Email (Kindle účet): Ako nastaviť Kindle pre posielanie kníh
Pri ďalšiom nákupe zaslať knihu automaticky
Email (PocketBook účet): Ako nastaviť PocketBook
Pri ďalšom nákupe zaslať knihu automaticky Ako nastaviť PocketBook

Parametre a špecifikácia

Porovnať
Viac parametrov
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií