AD homeoffice AD homeoffice

Všem klukům, které jsem milovala

Zobraziť katalóg
Všem klukům, které jsem milovala E-kniha, Česky
5 2 hodnotení
Varianty
Audiokniha 9,49 €
E-kniha 11,83 €
Elektronická kniha
Autor: Jenny Hanová
2015, Česky, 256 strán - 1 Kniha zo série Všem klukům, které jsem milovala
11,83 €
Do košíka Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Pridať do zoznamu
Kód:  EK16269 ISBN: 978-80-744-7904-5
Všem klukům, které jsem milovala 11,83 € Ihneď k čítaniu
Do košíka

Všem klukům, které jsem milovala

Co by se stalo, kdyby všem klukům, kteří se ti líbili, někdo najednou sdělil, že ses do nich zamilovala…?

Milostné dopisy mají mnoho podob. Lara Jean nikdy žádný nedostala, ale pár už jich napsala – na rozloučenou. Lara nikdy nedala žádnému klukovi najevo, že ho má ráda. A když už nechtěla být zamilovaná, napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí. Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal.

A najednou musí čelit všem pocitům, které před světem – a hlavně přímo před adresáty dopisů – pečlivě ukrývala! A jak se postupně vyrovnává s minulostí, zjišťuje, že něco dobrého to rozeslání dopisů přece jen přineslo.

Napsali o knize

Knížka, u které vám stránky jen mizí pod rukama, když ji čtete, ani nevíte kam. Bylo to oddechové čtení, nemám co bych vytkla, jen, že mě pořád a pořádně vytáčela Margot. Knížku mohu jen doporučit

hodnocení na databazeknih.cz

Krásné romantické čtení na léto jako stvořené. Nemůžu se dočkat, až si přečtu další díl.

hodnocení na databazeknih.cz

Ukážky na stiahnutie:

Email (Kindle účet): Ako nastaviť Kindle pre posielanie kníh
Pri ďalšiom nákupe zaslať knihu automaticky
Email (PocketBook účet): Ako nastaviť PocketBook
Pri ďalšom nákupe zaslať knihu automaticky Ako nastaviť PocketBook

Parametre a špecifikácia

Porovnať
Viac parametrov
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií