Holiace strojčeky

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Určenie
Dámsky
(6)
Pánsky
(71)
Využitie
Holiaci mechanizmus
Planžetový
(46)
Frézkový
(22)
Napájanie
Elektrická sieť
(25)
Akumulátor
(69)
Batériové
(9)
Typ batérií
AA
(1)
AAA
(1)
Ni-MH AAA
(2)
Ni-MH batériový pack
(2)
Li-ion dobíjacia
(19)
Integrovaná dobíjacia
(2)

Elektrický holiaci strojček vám v mnohom uľahčí prácu, nakoľko je vďaka nemu holenie pohodlnejšie, rýchlejšie a prakticky odpadá nebezpečenstvo porezania. Pri výbere dbajte predovšetkým na typ holiaceho mechanizmu, spôsob nabíjania a doplnkové funkcie. Poradíme vám, ako vybrať ten najlepší holiaci strojček presne pre vás.

Pokračovať

Aké (ne)výhody má elektrický holiaci strojček oproti klasickej žiletke?

Klasickej žiletke už pre mnohých ľudí dávno odzvonilo. Niet divu, elektrický holiaci strojček ponúka množstvo výhod.

 • Vydrží vám niekoľko rokov.
 • Holenie je pohodlnejšie.
 • Odpadá riziko porezania.
 • Oholíte sa oveľa rýchlejšie.
 • Má rad ďalších funkcií.
 • Má vyššiu obstarávaciu cenu.
 • Holenie vyžaduje trochu cviku.

Pre koho sú určené holiace strojčeky?

Ako páni, tak aj dámy často využívajú holiace strojčeky. Pánske a dámske modely sa však nepatrne líšia.

 • Dámske holiace strojčeky sú vhodné na všetky krivky ženského tela. Disponujú britvami, ktoré sú citlivé k jemnej pokožke. Dámsky holiaci strojček vám pomôže docieliť hladké oholenie a krásny vzhľad pokožky.
 • Pánske holiace strojčeky sú určené na fúzy, avšak použiť ich môžete kdekoľvek na tele. Sú prispôsobené práve kontúram tváre, citlivejšej pokožke aj tvrdým a nepoddajným fúzom.

Frézkový alebo planžetový holiaci strojček – ktorý vybrať?

Holiaci strojček sa vyrába v dvoch základných variantoch. V prípade, že sa holíte denne, zadovážte si planžetový holiaci strojček. Ak však siahnete po prístroji len občas, zvoľte holiaci strojček frézkový. Čím sa jednotlivé typy líšia?

Planžetový holiaci strojček

Planžetový holiaci strojček je vybavený jednou alebo viacerými oceľovými planžetami s dierkami, ktoré v sebe ukrývajú oceľové brity – fúzy, ktoré prejdú dierkami, sú tak oholené pomocou nožov. Hlava strojčeka perfektne kopíruje črty tváre, holenie je teda účinnejšie. Strojček je vhodný na krátke fúzy, ktoré oholí veľmi rýchlo a presne.

Aby ste dosiahli požadovaný výsledok, robte s planžetovým holiacim strojčekom po pokožke rovné a dlhé pohyby. Naopak, frézkový holiaci strojček funguje na princípe krúživých pohybov.

Frézkový holiaci strojček

Frézkový holiaci strojček využíva buď dve, alebo tri rotujúce hlavice. Funguje tak, že fúzy prechádzajúce skrz hlavy strojčeka zreže pomocou rotujúcich nožov. Hodí sa predovšetkým na hustejšie a dlhšie fúzy, prípadne fúzy rastúce do rôznych smerov. Ľahko sa prispôsobí tvarom tváre a oholí tak každý fúz.

Frézkový holiaci strojček
Frézkový holiaci strojček

Planžetový holiaci strojček
Planžetový holiaci strojček

i

Ak vás ohromila žiletka, ktorú každý pozná od svojich starých otcov či oteckov, je pre vás ideálnou voľbou celotelový holiaci strojček na žiletky. Ten vyzerá ako klasický manuálny strojček, avšak s tým rozdielom, že sa do hlavice vkladajú práve pláty žiletiek. Pýši sa navyše krásnym dizajnom.

Budete využívať holiace strojčeky na mokré alebo suché holenie?

Pred tým ako vyberáte holiace strojčeky, je potrebné sa zamyslieť na čo ste zvyknutí, a či pri holení preferujete mokré alebo suché holenie. Aké sú hlavné rozdiely?

 • Suché holenie je rozhodne rýchlejšie a pohodlnejšie – stačí zapnúť holiaci strojček a oholiť sa môžete prakticky kdekoľvek. Úplne dokonale však neoholíte tvrdšie fúzy a citlivejšiu pokožku môžete podráždiť.
 • Mokré holenie pomocou peny alebo gélu je síce pracnejšie, avšak oholíte s ním aj tvrdé fúzy, ktoré vďaka tomuto procesu zmäknú. Hodí sa aj na citlivejšiu pokožku, kde zamedzíte podráždeniu.

Holiaci strojček na fúzy môžete nabíjať 3 rôznymi spôsobmi

Pri výbere napájania platí jednoduché pravidlo. Ak sa holíte prevažne vo svojej kúpeľni a nevadí vám kábel, voľte holiaci strojček na fúzy so sieťovým nabíjaním. Ak však preferuje pohodlnosť a možnosť využiť prístroj ako cestovný holiaci strojček, vyberajte medzi strojčekom akumulátorovým alebo batériovým.

 1. Sieťové holiace strojčeky musíte mať počas holenia zapojené do zásuvky – mala by byť teda umiestnená blízko umývadla a zrkadla. Tento typ strojčeka nemožno využívať na mokré holenie.
 2. Akumulátorový strojček na holenie obsahuje špeciálny akumulátor, ktorý sa nabíja cez kábel alebo napájaciu stanicu. Stačí ho nabiť a potom ho môžete používať kdekoľvek a kedykoľvek.
 3. Batériové holiace strojčeky fungujú na AA alebo AAA batérie. Stačí vložiť batérie a strojček na holenie je pripravený na použitie. Nevýhodou je časté kupovanie batérií, ktoré musíte mať aj do zásoby.

Doba prevádzky sa líši podľa vybraného modelu a typu napájania – strojček na holenie tak môže vydržať v prevádzke od 20 do 90 minút. Doba nabíjania potom činí približne niečo okolo hodiny.

Holiace strojčeky zvládnu akúkoľvek dĺžku strihu vďaka rôznym nadstavcom

Holiace strojčeky si môžete zaobstarať s rôznymi nadstavcami, a tak docieliť nielen dokonale hladké oholenie, ale aj krátky zostrih či elegantné strnisko. V parametrickom filtri v ľavom menu si môžete navoliť rôzne nadstavce s dĺžkou strihu od 0,05 do 32 mm. Holiaci strojček môže mať aj viac nadstavcov, a tak môžete striedať štýly podľa ľubovôle.

Hľadáte strojček na holenie so všetkým? Dbajte na prídavné funkcie a doplnky

Ak hľadáte strojček na holenie, s ktorým bude holenie aj údržba úplne jednoduchým procesom, pozerajte sa, aké má prístroj prídavné funkcie a doplnky.

 • Vodoodolnosť sa hodí v prípade, že preferujete mokré holenie, teda použitie strojčeka v sprche.
 • Umývateľnosť je vhodnou funkciou na jednoduchú údržbu – holiaci strojček na telo stačí po použití opláchnuť pod vodou.
 • LED indikátor nabíjania vás svetelnou kontrolkou informuje o tom, kedy už musíte strojček dobiť.
 • Čistiaca stanica vyčistí strojček od fúzov aj baktérií, premaže ho a dobije aj batériu.
 • Digitálny displej väčšinou zobrazuje úroveň nabitia batérie – viete teda, kedy je potrebné strojček nabiť.
 • Bluetooth prepojí zariadenie s mobilným telefónom. V aplikácii potom získavate rady, ako sa lepšie holiť.
 • Rýchle nabíjanie zvládne dobiť strojček na jedno oholenie približne za 5 minút.

Holiaci strojček na telo a údržba – tá sa líši v závislosti od modelu

Holiaci strojček na telo čistite najlepšie po každom oholení. Údržba sa ale hodí aj v prípade, že sa strojček na holenie zadrháva alebo už nie je tak výkonný. Niektoré modely disponujú čistiacou stanicou, ktorá ich kompletne vyčistí. Pokiaľ je strojček umývateľný, potom ho stačí len opláchnuť vodou. Pri lacnejších modeloch si vystačíte so špeciálnym štetcom.

Holiace strojčeky si môžete vybrať aj podľa obľúbeného výrobcu

Ak máte obľúbeného výrobcu, môžete si vybrať holiace strojčky podľa neho. Ktoré značky sú vaše obľúbené?

 • Elektrický holiaci strojček Philips presne kopíruje tvar vašej tváre a dokonale kĺže po pokožke, aby bola jemná a hladká. Ani majitelia hustejších, tvrdších a kučeravejších fúzov sa nemusia obávať.
 • Holiaci strojček Braun sa pohybuje v priamych líniách, takže nemusíte po pokožke prechádzať zbytočne dlho,čím tiež zabránite podráždeniu. Dokáže tiež prispôsobiť výkon podľa hustoty fúzov.
 • Holiaci strojček Remington sa môže pochváliť celým radom inovatívnych technológií, dokáže zachytiť aj ochabnuté fúzy, kopíruje kontúry tváre a má ergonomický tvar na pohodlné oholenie. Výhodou je aj tichá prevádzka.

i

Zaujímajú vás názory ostatných zákazníkov? Potom si prečítajte, čo hovoria na holiace strojčeky recenzie.

Pre dokonalý vzhľad vo všetkých smeroch si zadovážte aj holiaci strojček na vlasy

Holiaci strojček na vlasy je vhodný pre každého, kto dbá o svoj zovňajšok. Vďaka niekoľkým nadstavcom si vyberte dĺžku, ktorá vám sedí, a v ktorej sa budete cítiť dobre. Tak ako strojček na bradu, aj holiacie strojčeky na vlasy musíte vyberať podľa určitých parametrov, ako je druh napájania, materiál britvy či doplnkové príslušenstvo.

Holiaci strojček na fúzy a vlasy v jednom je ekonomický a praktický

Ak chcete dosiahnuť perfektný vzhľad pomocou jediného prístroja, holiaci strojček na fúzy a vlasy v jednom je správnou voľbou. Na použitie si stačí len zvoliť vhodný nadstavec – buď na holenie alebo strihanie vlasov.

Príslušenstvo na holenie sa vám iste bude tiež hodiť. Patria sem čepele/planžety, hlavice, produkty určené na údržbu, peny na holenie alebo po holení.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Holiaci strojček – a zastrihávač, na tvár a telo na zastrihávanie, tvarovanie a oholenie ľubovoľne dlhých fúzov a na zastrihávanie a holenie všetkých častí tela, obojstranné ostrie s dvojitou ochrannou pred porezaním, vhodné aj na citlivú pleť, ochranný nadstavec proti porezaniu v citlivých oblastiach, vodotesný, na mokré i suché holenie, 4 nadstavce na zastrihávanie na 1, 2, 3 a 5mm a 1 nadstavec na zastrihávanie tela (3mm), kapacita batérie 60 minút/4 hodiny nabíjania, 2 čepele v balení (1 na tvár+1 na telo )
49,90 €

2.
Philips OneBlade QP2520/30 Dočasne nedostupné
Holiaci strojček – pánsky, na fúzy a tvár, akumulátorový, dĺžka strihu 1 mm, dĺžka nadstavcov 1 mm, 3 mm a 5 mm, umývateľný, vodoodolný, so zastrihávačom, dĺžka prevádzky 45 min, dĺžka nabíjania 8 h, zelená farba
38,90 €

3.
Zastrihávač – na fúzy, telo, umývateľné nadstavce, vodoodolný, digitálny displej, rýchle nabitie, indikátor nabíjania LED, vodotesný, nastavenie dĺžky a ergonomická protišmyková rukoväť, pánsky, 3 nadstavce, materiál čepelí oceľ, min. dĺžka strihu 0,4 mm, max. dĺžka strihu 10 mm, nadstavec na fúzy a telo, 14 dĺžok strihu, čas chodu 120 min, doba nabíjania 60 min, na akumulátor, ovládanie pomocou tlačidiel
111,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
82 položiek
Ľudová voľba
4,5 53×
Philips Bodygroom Series 5000 BG5020/15
Holiaci strojček – pánsky, na intímne partie, akumulátorový, planžetový mechanizmus, dĺžka strihu 32 mm, dĺžka nadstavcov 3 mm, 5 mm a 7 mm, LED indikátor nabíjania, umývateľný, vodoodolný, so zastrihávačom, dĺžka prevádzky 60 min, dĺžka nabíjania 1 h, čierna farba

60,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHISS0305
Zlatá stredná cesta
4,3 11×
Philips Series 7000 S7786/55
Holiaci strojček – pánsky, na fúzy a tvár, elektrický, akumulátorový, frézkový mechanizmus, s bluetooth, LED indikátor nabíjania, umývateľný, rýchle nabíjanie, vodoodolný, so zastrihávačom, dĺžka prevádzky 60 min, dĺžka nabíjania 1 h, modrá farba

189,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHIHS474
Pre náročných
5,0
BRAUN Series 8 8467cc SILVER
Holiaci strojček – pánsky, na fúzy a tvár, akumulátorový, planžetový mechanizmus, dĺžka strihu 0,05 mm, digitálny displej, LED indikátor nabíjania, umývateľný, rýchle nabíjanie, vodoodolný, dĺžka prevádzky 60 min, dĺžka nabíjania 1 h, 1 Li-ion dobíjacia batéria nutná na prevádzku, strieborná farba

295,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BRAHS158
4,0
Philips OneBlade Pro 360 na tvár a telo QP6651/61
Zastrihávač – na fúzy, telo, umývateľné nadstavce, vodoodolný, digitálny displej, rýchle nabitie, indikátor nabíjania LED, vodotesný, nastavenie dĺžky a ergonomická protišmyková rukoväť, pánsky, 3 nadstavce, materiál čepelí oceľ, min. dĺžka strihu 0,4 mm, max. dĺžka strihu 10 mm, nadstavec na fúzy a telo, 14 dĺžok strihu, čas chodu 120 min, doba nabíjania 60 min, na akumulátor, ovládanie pomocou tlačidiel

111,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHIZA124
4,5
BRAUN Series 3 300s
Holiaci strojček – pánsky, na fúzy a tvár, akumulátorový, planžetový mechanizmus, dĺžka strihu 0,05 mm, dĺžka nadstavcov 0,05 mm, umývateľný, vodoodolný, dĺžka prevádzky 20 min, dĺžka nabíjania 1 h

59,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BRAHS305
4,5 148×
Braun Lady Shaver 5560
Depilátor planžetový dámsky holiaci strojček, akumulátorový / sieťová prevádzka, 40 minút prevádzky, zastrihávač dlhých chĺpkov, zastrihávací nadstavec OptiTrim na skracovanie chĺpkov, peelingový nástavec redukuje zarastaniu chĺpkov, kontaktné nadstavec, plne umývateľné nástavce

58,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: EAT2001
GILLETTE Labs Heated Razor - Holiaci strojček Varianty
4,8
GILLETTE Labs Heated Razor
Holiaci strojček – pánsky, na fúzy a tvár, akumulátorový, umývateľný, vodoodolný, dĺžka nabíjania 6 h

103,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HOL393
5,0
Philips OneBlade Pro 360 na tvár a telo QP6551/30
Zastrihávač – na fúzy, telo, umývateľné nadstavce, vodoodolný, digitálny displej, rýchle nabitie, indikátor nabíjania LED, vodotesný, nastavenie dĺžky a ergonomická protišmyková rukoväť, pánsky, 3 nadstavce, materiál čepelí oceľ, min. dĺžka strihu 0,4 mm, max. dĺžka strihu 10 mm, nadstavec na fúzy a telo, 14 dĺžok strihu, čas chodu 120 min, doba nabíjania 60 min, sieťové napájanie, na akumulátor, ovládanie pomocou tlačidiel

96,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHIZA193
4,7 24×
Philips S1332/41 Series 1000
Holiaci strojček – na suché holenie, výdrž: 45 minút/1h nabíjania, hlavy 4D Flex otočné v 4 smeroch na kopírovanie kriviek tváre, LED indikátor nabitia, použitie s káblom/bez kábla, presný zastrihávač, ergonomická rukoväť, príslušenstvo: ochranný kryt, typ náhradných holiacich hlavíc: SH30

65,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHIHS978
4,6 24×
SENCOR SMS 5011SL
Holiaci strojček – pánsky, na fúzy a tvár, akumulátorový, frézkový mechanizmus, LED indikátor nabíjania, umývateľný, vodoodolný, so zastrihávačom, dĺžka prevádzky 40 min, dĺžka nabíjania 2 h, čierna a sivá farba

29,90 €
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: SENMS5001
4,3
ETA Charlie 2343 90000
Holiaci strojček – pánsky, na fúzy a tvár, elektrický, akumulátorový, frézkový mechanizmus, so zastrihávačom, dĺžka prevádzky 90 min, čierna farba

29,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ETAHS108
4,5 34×
Philips S1231/41 Series 1000
Holiaci strojček – na suché holenie, výdrž: 40 minút/8h nabíjania, hlavy 4D Flex otočné v 4 smeroch na kopírovanie kriviek tváre, LED indikátor nabitia, použitie s káblom/bez kábla, presný zastrihávač, ergonomická rukoväť, príslušenstvo: ochranný kryt, kefka na čistenie, typ náhradných holiacich hlavíc: SH30

50,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHIHS909
4,8
Philips DuoPack MG9710/90
Zastrihávač – na vlasy a fúzy, chĺpky v nose, telo, chrbát, umývateľné nadstavce, samoostriace čepele, vodoodolný, digitálny displej, rýchle nabitie, indikátor nabíjania LED, vodotesný, nastavenie dĺžky a ergonomická protišmyková rukoväť, pánsky, 15 nadstavcov, materiál čepelí oceľ, min. dĺžka strihu 1 mm, max. dĺžka strihu 7 mm, nadstavec na fúzy, vlasy, telo a nos, 12 dĺžok strihu, čas chodu 60 min, doba nabíjania 240 min, na akumulátor, ovládanie pomocou tlačidiel

115,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHIZA261
4,5 10×
Remington WSF4810 Compact LadyShaver
Depilátor – kompaktný, plávajúca planžeta, duálny zastrihávač pre efektívne zastrihnutie chĺpkov, vodoodolný: použitie nasucho/v sprche, povrázkové očko na zavesenie, čistiaca kefka, batériový – 2×AA (vrátane)

16,90 €
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: REMVB102
4,6 49×
Philips Bodygroom Series 3000 BG3010/15
Holiaci strojček – pánsky, na intímne partie, nohy, telo, chrbát, elektrický, akumulátorový, planžetový mechanizmus, dĺžka strihu 32 mm, dĺžka nadstavcov 3 mm, LED indikátor nabíjania, umývateľný, vodoodolný, so zastrihávačom, dĺžka prevádzky 50 min, dĺžka nabíjania 8 h, čierna farba

39,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHISS0303
4,5 22×
Philips Bodygroom Series 3000 BG3015/15
Holiaci strojček – pánsky, na intímne partie, nohy, telo, chrbát, akumulátorový, planžetový mechanizmus, dĺžka strihu 32 mm, dĺžka nadstavcov 3 mm, 5 mm a 7 mm, LED indikátor nabíjania, umývateľný, vodoodolný, so zastrihávačom, dĺžka prevádzky 50 min, dĺžka nabíjania 1 h

51,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHISS0304
5,0
Braun Series 5 51-M1200s Elektrický Holiaci Strojček S Presným Zastrihávačom, Mätový
Holiaci strojček – pánsky, na fúzy a tvár, akumulátorový, planžetový mechanizmus, LED indikátor nabíjania, umývateľný, rýchle nabíjanie, vodoodolný, dĺžka prevádzky 50 min, Li-ion dobíjacia batérie nutné na prevádzku, čierna a modrá farba

88,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BRAHS654
4,8
Philips OneBlade Pro 360 na tvár a telo QP6541/15
Zastrihávač – na fúzy, telo, umývateľné nadstavce, vodoodolný, rýchle nabitie, indikátor nabíjania LED, vodotesný, nastavenie dĺžky a ergonomická protišmyková rukoväť, pánsky, 3 nadstavce, materiál čepelí oceľ, min. dĺžka strihu 0,5 mm, max. dĺžka strihu 0,9 mm, nadstavec na fúzy a telo, 12 dĺžok strihu, čas chodu 90 min, doba nabíjania 60 min, na akumulátor

82,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHIZA3100
SENCOR SMS 4011BL - Holiaci strojček Varianty
4,1 55×
SENCOR SMS 4011BL
Holiaci strojček – pánsky, na fúzy a tvár, akumulátorový, frézkový mechanizmus, LED indikátor nabíjania, so zastrihávačom, dĺžka prevádzky 75 min, dĺžka nabíjania 8 h, modrá farba

16,90 €
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: EAD6307
4,1 39×
Sencor SMS 2002RD
Holiaci strojček – pánsky, na fúzy a tvár, elektrický, akumulátorový, frézkový mechanizmus, LED indikátor nabíjania, dĺžka prevádzky 45 min, dĺžka nabíjania 8 h, červená farba

10,90 €
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: EAV2334v
3,9 15×
BRAUN Series X XT5200 zastrihávač na tvár a telo
Holiaci strojček – pánsky, na telo, chrbát, fúzy a tvár, akumulátorový, dĺžka strihu 5 mm, dĺžka nadstavcov 1 mm, 2 mm, 3 mm a 5 mm, umývateľný, vodoodolný, so zastrihávačom, dĺžka prevádzky 45 min, dĺžka nabíjania 8 h, čierna farba

Cenová bomba
49,90 € Ušetríte 13 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BRAZA462
5,0
Braun Multifunkčný Zastrihávač 7 MGK7330 Zastrihávač fúzov 10 v 1 pre mužov, zastrihávač vlasov
Holiaci strojček – pánsky, na telo, fúzy a tvár, akumulátorový, planžetový mechanizmus, dĺžka strihu 2 mm, dĺžka nadstavcov 13 mm a 3 mm, LED indikátor nabíjania, umývateľný, vodoodolný, so zastrihávačom, dĺžka prevádzky 100 min, dĺžka nabíjania 1 h, čierna farba

90,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BRAHS361
4,2
Braun Series 9 Pro 9477cc Silver
Holiaci strojček – pánsky, na fúzy a tvár, akumulátorový, planžetový mechanizmus, digitálny displej, LED indikátor nabíjania, umývateľný, rýchle nabíjanie, vodoodolný, dĺžka prevádzky 60 min, dĺžka nabíjania 1 h, strieborná farba

528,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BRAHS648
Philips Series 5000 S5587/10 - Holiaci strojček
Varianty
4,6 31×
Philips Series 5000 S5587/10
Holiaci strojček – pánsky, na fúzy a tvár, elektrický, akumulátorový, frézkový mechanizmus, LED indikátor nabíjania, umývateľný, rýchle nabíjanie, vodoodolný, so zastrihávačom, dĺžka prevádzky 60 min, dĺžka nabíjania 1 h, čierna farba

99,90 €
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: PHIHS269

Holiace strojčeky

KrupsZnačky Tefal, Rowenta a KRUPS sa zaväzujú k 15-ročnej opraviteľnosti produktov za primeranú cenu Pri nákupe nového spotrebiča očakávame, že nám vydrží a nerozbije sa hneď po skončení záručnej lehoty....
Rowenta predstavuje tri nové rady zastrihávačov pre dokonalú úpravu fúzov aj vlasov každého muža. Spoznajte,...
Spoločnosť Braun oslavuje krásnych 100 rokov od svojho založenia a pre svojich zákazníkov pripravila špeciálnu...
GilletteHoliaci strojček Heated Razor by Gillette Labs (RECENZIA) - Oholenie ako od barbera? Vodotesnosť, výmenná hlavica, zohrievacie teliesko a technológia FlexDisc zaručuje jedno z najlepších domácich...
So správnym zastrihávačom a s trochou cviku už nikdy nebudete potrebovať kaderníka. Že neviete, ako na to? V...
Holiaci strojček a zastrihávač Philips OneBlade vyniká svojou variabilitou a možnosťami, ktoré ocení každý...
Viac článkov Všetky články

Holiace strojčeky

Holiace strojčeky sú nevyhnutnou súčasťou osobnej hygieny každého muža. Dosiahnete s nimi hladkú tvár aj dokonalé strnisko. Okrem holenia sú určené pre zastrihovanie a celkovú starostlivosť o telo. Výkyvná hlavica a 3D systém sa dokonale prispôsobia tvaru vášej tváre. 

Napájanie holiacich strojčekov

Holiaci strojček na batériu (akumulátor) využijete napríklad pri cestovaní, elektrický holiaci strojček prináša pohodlie a navyše úsporu častu. Modely s vyššími otáčkami si ľahko poradia aj s tvrdými a hustými fúzami. 

Holenie pod vodou

Pre jednoduché a pohodlné holenie pod vodou je určený vodotesný holiaci strojček. Využijete ho v sprche či vo vani, po použítí stačí strojček opláchnuť pod tečúcou vodou.

Svoje renomé medzi holiacimi strojčekmi si vybudovali spoločnosti Braun alebo Philips. Pod ich značkami u nás najdete širokú ponuky holiacich strojčekov. 

Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné holiace strojčeky Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie holiace strojčeky Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie holiace strojčeky Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii holiace strojčeky recenzie
P-DC1-WEB28
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií