Inteligentné okuliare

0
virtuálna realitaKonečne poriadne VR okuliare pre mobily? Okuliare na virtuálnu realitu Google Daydream si dávajú záležať na elegancii a výkone. Hlavný ťahák...
1 položka
Oakley Radar Pace
Okuliare vrátane športesteru, technológia PRIZM, dvoje šošovky

Spoločnosť Oakley prináša na trh úplnú novinku, okuliare Radar Pace si absolútne zamiluje každý športovec či nadšenec do pohybových aktivít....

€461,59 bez DPH €384,66
Kúpiť
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: PACE01
 

Inteligentné okuliare

Smart okuliare, čiže inteligentné okuliare, sú inovatívne hi-tech hračky, ktoré dokážu na vstavanom displeji zobrazovať notifikácie z vášho smartfónu. Priekopníkom boli známe Google Glass, od tej doby sa na trh dostalo niekoľko variantov inteligentných okuliarov. Pomocou senzorov monitorujú váš pohyb a namerané údaje sa vám zobrazujú doslova pred očami. Svoje smart okuliare ponúkajú spoločnosti Microsoft, Oakley, HTC alebo napríklad Jins.

Inteligentné lyžiarske okuliare

Zaujímavým kúskom, ktorý si obľúbia náruživí lyžiari, sú lyžiarske okuliare Oakley. Vybavené sú heads-up displejom, ktorý v zornom poli používateľa zobrazuje niekoľko užitočných informácií. Inteligentné okuliare Oakley v reálnom čase merajú vašu rýchlosť, prejdenú vzdialenosť aj nadmorskú výšku. Skvelé napríklad pri skokoch alebo divokých zjazdoch! Oakley okuliare sa s mobilom spárujú pomocou bluetooth a umožňujú dokonca ovládať hudbu alebo obsluhovať niektoré telefónne funkcie. Japonský výrobca Jins sa pýši inteligentnými okuliarmi MEME fitness, ktoré v spolupráci s inteligentným telefónom monitorujú váš aktuálny stav, únavu aj psychickú kondíciu. Následne všetko posiela do aplikácie, kde dôjde k vyhodnoteniu pomocou grafov a ukazovateľov.

Spojenie virtuálneho a reálneho sveta

Inteligentné okuliare Microsoft HoloLens predstavujú doslova futuristickú spojnicu medzi realitou a elektronickým svetom. Fungujú na báze holografického zobrazenia a umožňujú prelínanie hologramu s reálnym svetom. HoloLens inteligentne mapujú miestnosť a vnímajú vaše gestá, pohyby, pohľad očí aj hlas, čo vám umožní pracovať s obsahom a informáciami prirodzeným spôsobom. Tieto inteligentné okuliare prinášajú hologram do praktického sveta, pomocou ktorého môžete novým spôsobom komunikovať, pracovať a thrať hry v rozšírenej realite.

Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len k hodnoteniu informácií na stránke.
Pokiaľ máte otázku, či požiadavku, využite zákaznickú podporu.
Chýba Vám niečo? Je niečo uvedené zle?

Zadajte názov tovaru

Poznámka:


Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB20