Ponuka práce v oddeleníCall centrum

{positionCount,plural, few {undefined voľné miesta} other {undefined voľných miest}}

Ide nám o jediné a pritom to najdôležitejšie – spokojných zákazníkov. Robíme pre nich všetko, čo je v našich silách.

Fotografia zamestnancov oddelenia Call Centrum
 • Sme na telefóne

  Máme čuch na to, ako vykúzliť dokonalú zákaznícku skúsenosť, aj keď sa na nás občas hrnie až 9 tisíc hovorov za deň.

 • Odpovedáme na e-maily

  Robíme všetko pre to, aby sme otázky vybavili čo najrýchlejšie. Sme dostupní ako na online chate tak cez kontaktný formulár.

 • Hlásime chyby

  Sme prepojením medzi firmou a zákazníkom. Máme prehľad, nič nám neutečie a práve vďaka tomu dokážeme naše služby neustále skvalitňovať.

 • Staráme sa o objednávky

  Sme v strehu, aby sa všetky objednávky našich zákazníkov vybavili včas.

 • Ideme s dobou

  Skrotili sme aj sociálne siete, preto sa s klientmi radi stretneme aj tam, kde radi trávia svoj čas.

Toto sme my

Všetci sa sem nezmestíme, tak ti predstavíme aspoň niektorých z nás.

 • Lenka Bartizalová

  Lenka Bartizalová

  Manažér CC

  V Alze som od septembra 2019 a s nadšením musím povedať, že dynamika, ktorú Alza má, ma proste nadchla. Páči sa mi tu rýchlosť, s ktorou môžeme veci meniť a tiež ľudia, ktorí sú skvelí. A spoločne, ako jeden tím, robíme všetko pre to, aby sme zákazníkom poskytli tie najlepšie, päťhviezdičkové služby. Hľadáme ďalších nadšencov, tak neváhaj a pridaj sa ku mne do tímu 😊

 • Sára Zajíčková

  Sára Zajíčková

  Teamleader CX

  Do Alzy som nastúpila takmer pred rokom a pol na pozíciu operátora zákazníckej podpory. Aj napriek tomu, že som v Alze krátku dobu, podarilo sa mi kariérne posunúť na pozíciu vedúceho Customer Experience, kde povediem menší tím, ktorý sa stará o to, aby bola zákaznícka skúsenosť čo najlepšia. V Alze sa mi podarilo získať veľa skúseností a zdokonaľovať svoje schopnosti.

 • Vojtěch Mareš

  Vojtěch Mareš

  Teamleader back office

  Počas môjho pôsobenia v Alze som mal možnosť vyskúšať si v praxi toľko procesov, koľko iní nespoznajú za celú svoju kariéru. Alza sa dokáže meniť doslova z minúty na minútu, čo je asi to, čo ma najviac baví. Okrem mojej rodiny a priateľov ma v dobrej nálade udržuje cukor a kotrmelce na tanečnom parkete.

 • Michaela Hovorková

  Michaela Hovorková

  Manažér prevádzky CC

  V Alze som už viac ako rok a mám pocit, ako keby som tu bola niekoľko rokov. Najskôr to bude tým, že pred rokom sme mali iba jedno call centrum a dnes už máme tri! Obsluhujeme päť jazykov a ročne vybavíme viac ako milión hovorov. Nikdy by som neverila, že Alza mi dá možnosť zúčastniť sa toľkých projektov a podieľať sa na vedení tak veľkého tímu.

 • David Penc

  David Penc

  Teamleader

  V Alze som začal pracovať pred vianočnou sezónou 2018. Po tomto vypätom období som dostal vlastný tím operátorov a posunul sa na pozíciu tímlídra. Každý deň dohliadam na kvalitu odvedenej práce a chod nášho call centra. S operátormi osobne riešim spätné väzby a ich rozvoj. Pracujem na zlepšovaní našich služieb a skvalitňovaní internej komunikácie. Alza je plná príležitostí, veľmi rád vám pomôžem vykročiť na správnu cestu, keď sa k nám pridá

 • Daniel Görner

  Daniel Görner

  Metodik – tréner

  Do Alzy som nastúpil v polovici roka 2018 ako operátor. Po pár mesiacoch mi bola ponúknutá pozícia tímlídra, a mal som teda príležitosť si počas sezóny 2018 vyskúšať aké to je, viesť tím. Teraz v Alze zastávam pozíciu Metodika, a na starosti mám výučbu a inováciu pracovných procesov a postupov našich operátorov. Zároveň zodpovedám za zlepšovanie celkovej komunikácie s našimi zákazníkmi. Ak teda nastúpiš k nám na call centrum, určite sa stretneme a všetko ťa rád naučím.

Prečo u nás pracovať?

 • Sme centrom všetkého diania vo firme
 • Nepoznáme nudu, naša práca je rôznorodá
 • Podieľame sa na úspechu aj podobe nových projektov
 • Sme otvorení novým nápadom
 • Nečakáme, že budeš IT expert – všetko ťa naučíme
 • Namiesto písania všetkými desiatimi stačí
  cit pre komunikáciu a správna gramatika

Naskočte k nám

Nevybrali ste si, alebo chcete pozíciu šitú na mieru? Dajte o sebe vedieť a pošlite nám svoj životopis.

(Pdf, Docx, Doc, Html, Ods, Zip, Rar)

Správca os. údajov je Alza.cz a. s., IČO 27082440 a Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť Alza.sk s. r. o., IČO 36562939. Vaše os. údaje spracovávame na to, aby sme danú pozíciu (a prípadne aj inú pozíciu) obsadili vhodným kandidátom. Vami poskytované osobné údaje (vr. CV) sú potrebné na rozhodnutie o uzavretí prípadnej pracovnej zmluvy (právny základ spracovania).