Ponuka práce v oddeleníSales&Purchasing

2 voľné miesta

Nakupujeme aj predávame. Vyberáme skvelé produkty a jedinečné služby, nielen v Českej republike a na Slovensku, ale v celej EÚ.

Trainee

V Trainee programe sa učíme od všetkých z Business Unit, ako vlastne funguje e-commerce. Veľa sa školíme, zbierame znalosti a tie sa snažíme uplatňovať aj v praxi.

Product manažér

Ovplyvňujeme úspech v segmentoch o ktoré sa staráme. Staráme sa o niekoľkotisícové produktové portfólio. S perfektnou skladbou súvisí stráženie noviniek, správnych cien, marketingová podpora a vyjednávanie s našimi partnermi.

Business unit manažér

Sme vlastne takí malí riaditelia e-shopu. Zverenému segmentu dávame smer a stratégiu, optimalizujeme ho ako najlepšie dokážeme, aby sme boli tou najlepšou voľbou pre našich zákazníkov.

Division director

Zastrešujeme niekoľko celých segmentov. Náš úspech sa nezaobíde bez práce na hlavných projektoch a úzkej spolupráce s Business Unit manažérmi. Zúčastňujeme sa zásadných obchodných rokovaní a nesieme zodpovednosť za obchodný úspech celej divízie.

Voľné pracovné miesta v oddelení: Sales&Purchasing

Toto sme my

Je nás už viac ako 100, tak predstavíme aspoň niektorých z nás.

 • Petr Bena

  Petr Bena

  Riaditeľ Sales & Purchasing

  Peter je svetobežník a milovník vytrvalostného behu. Keď prišiel do Alzy, mal za sebou už desaťročnú pracovnú skúsenosť v zahraničí. Dnes riadi oddelenie Sales & Purchasing a pomáha budovať miliardové e-shopy. Je tiež zakladateľom nášho Trainee programu.

 • Tomáš Urban

  Tomáš Urban

  Riaditeľ divízie

  Zastrešuje obchod cez niekoľko segmentov, v ktorých by rád z Alzy urobil absolútneho lídra na českom a slovenskom trhu. Tomáš je fanúšik najnovších technických gadgetov, hrá na gitaru, fotí a miluje potápanie.

 • Pavel Roubínek

  Pavel Roubínek

  Riaditeľ divízie

  Jeho revírom sú notebooky, počítače, komponenty, gaming. Prácu berie ako hru na najvyššej obťažnosti bez možnosti SAVE/LOAD. Inak je však Pavel celkom analógový človek. Brázdi cesty za volantom svojej starej „ameriky a hudbu si púšťa zásadne z vinylu.

 • Ondřej Hnát

  Ondřej Hnát

  Riaditeľ divízie

  Vďaka Ondrovi sme posilnili rad divíznych riaditeľov. Je odborník na elektroniku a šport. Jeho tímy vyberajú, testujú a zaisťujú tie najzaujímavejšie produkty z celého sveta, ktoré dokážu posunúť domácnosť aj firmu do novej doby a urobiť život pohodlnejší, zábavnejší aj úspornejší.

 • Michal Frosch

  Michal Frosch

  Business Unit Manažér

  Zodpovedá za to, že Alza bude jednotka v predaji športového vybavenia. Neustále hľadá do svojho tímu pracovitých, inteligentných a zapálených ľudí. Rád trávi čas so svojimi deťmi. Do práce jazdí na bicykli a všeobecne rád športuje.

 • Michael Gross

  Michael Gross

  Business Unit Manažér

  Na starosti mal takmer 1,5-miliardový business vrátane kľúčového segmentu veľkých domácich spotrebičov. Aktuálne riadi „start up“ segmenty hobby a záhrada, auto-moto a osvetlenie, ktoré chce do dvoch rokov vypiplať na jednotku v rámci e-commerce.

 • Martin Hadraba

  Martin Hadraba

  Business Unit Manažér

  Martin sa hrá s podobou nášho segmentu hračiek a snaží sa ho vylepšiť tak, aby sme sa stali jednotkou na trhu. Do Alzy prišiel z nadnárodnej retailovej firmy, takže u nás môže zúročiť získané skúsenosti.

 • Jan Rajdl

  Jan Rajdl

  Business Development Manažér

  Dáva víziu a smer našim vlastným značkám a produktom. Jeho práca sa tak nezaobíde bez kreativity, inovácií a hlavne odvahy. Miluje cestovanie a prírodu. Keď práve nepremýšľa, ako niečo ešte vylepšiť, rád sa prejde po traili na bicykli.

Tajomstvo nášho úspechu

Hodnota pre zákazníka

Predávať za najnižšiu cenu vie každý, ale my nie sme „každý“. Zákazník u nás musí nájsť všetko, čo hľadá a ešte niečo navyše. Ak sa k nám chcete pridať, skúste prísť s vlastnými nápadmi, ako vytvoriť tú najlepšiu skúsenosť pre zákazníkov.

Rastieme

Medziročný rast obratu 20 – 30 % nás jednoducho núti na sebe pracovať a snažiť sa, aby nám Alza neutiekla. Pokiaľ chcete firmu ťahať dopredu, tak musíte byť aj vy sám/sama stále o kúsok vpredu.

V každom segmente chceme byť #1

Nové segmenty otvárame s rovnakým cieľom, teda byť najlepší. S kolegami z ostatných oddelení fungujeme ako partia nadšencov, ktorá sa spolu snaží vytvoriť svoj dokonalý rodinný e-shop.

Zrýchľujeme

Vďaka vlastnému informačnému systému, ktorý tvorí chrbticu firmy, máme možnosť realizácie nápadov pre našich zákazníkov.

Neustále inovujeme

Prichádzame s novými projektami, zbierame spätnú väzbu, učíme sa z chýb a učíme sa sami. Využívame roboty, gadgety a iné technologické vychytávky, ktoré nám umožňujú posúvať kvalitu ponuky produktov a služieb.

GTD!

Najťažšia je realizácia myšlienok. Používame nástroje na organizáciu času aj práce, aby sme mali priestor naše nápady uskutočňovať. Odmenou sú cool projekty, ktoré za sebou zanechávame.

Start up prostredie

Sme kultúrne jedineční. Miešajú sa u nás rysy korporátu a start-up prostredia. Veríme v túto magickú kombináciu. Občas ideme trochu chaoticky, v kancelárii máme živé stromy, vodíme si do práce svojich domácich miláčikov a pijeme výbornú kávu. Tvoríme malé tímy a vôbec neveríme na škatuľkovanie.

Osobný rast

Neustále sa vzdelávame, berieme len tých najlepších, pretože len tak uspejeme aj v budúcnosti. Podporujeme systém interných rotácií, pravidelných školení aj testovaní, chceme v každom vytvárať presahy a porozumenie pre prácu iných oddelení.

Kto uspeje?

Každý s kombináciou superschopností, ktoré na úspech u nás potrebujeme. Rýchlo sa učiť, mať všeobecný prehľad, sedliacky rozum, ale aj výborné počty, logiku a analytické myslenie. Výberové konania k nám sú náročné, ale keď nimi prejdete, máte záruku toho, že u nás budete úspešní.

Prečo sa k nám pridať?

 • Jednáme narovinu a ponúkame obrovskú on-line skúsenosť,
  prácu pre jednotky a možnosť byť pri zrode či rozvoji miliardových e-shopov.
 • Máme tu skvelý tím kolegov, ktorí sú profesionálmi vo svojom odbore,
  neustále sa vzdelávame.
 • Naša práca nie je ľahká, ale je pre nás zábavou.
 • Tešiť sa môžete na neformálnu pracovnú atmosféru s férovými pravidlami,
  bez politiky a zdĺhavých procesov.

Naskočte k nám

Nevybrali ste si, alebo chcete pozíciu šitú na mieru? Dajte o sebe vedieť a pošlite nám svoj životopis.

(Pdf, Docx, Doc, Html, Ods, Zip, Rar)

Správca os. údajov je Alza.cz a. s., IČO 27082440 a Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť Alza.sk s. r. o., IČO 36562939. Vaše os. údaje spracovávame na to, aby sme danú pozíciu (a prípadne aj inú pozíciu) obsadili vhodným kandidátom. Vami poskytované osobné údaje (vr. CV) sú potrebné na rozhodnutie o uzavretí prípadnej pracovnej zmluvy (právny základ spracovania).