Ponuka práce v oddeleníStarostlivosť o zákazníka

1 voľných miest

Z oddelenia, kam ľudia chodia neradi, sme urobili dôvod, prečo zákazníci preferujú náš e-shop. A to je poriadny úspech!

Fotografia zamestnancov oddelenia Reklamácie
 • TechZone osobný zákaznícky servis – Praha Holešovice

  Na TechZone sa osobne o našich zákazníkov, ktorí tovar prišli reklamovať alebo vrátiť, stará tím 15 skúsených reklamačných technikov. Denne tu prijmeme jednu štvrtinu reklamácií celej Alzy.

 • Back office zákaznícky servis – Praha Horní Počernice

  Aj v komunikácii na diaľku preferujeme individuálny prístup, náš desaťčlenný tím sa denne stará o to, aby bola každá zákaznícka reklamácia odbavená tak, ako má.

 • Reklamačná logistická centrála – Praha Horní Počernice

  Hala v Horních Počernicích je srdcom reklamácií, kde pracuje vyše 80 zamestnancov, staráme sa o to, aby sa reklamácie dostali rýchlo a bezpečne do servisov a potom späť k zákazníkom.

Voľné pracovné miesta v oddelení: Starostlivosť o zákazníka

Toto sme my

Všetci sa sem nezmestíme, tak ti predstavíme aspoň niektorých z nás.

 • Jan Zapletal

  Jan Zapletal

  Project manager

  Honza je bývalým vrcholovým športovcom, preto si vždy kladie vysoké ciele. Aj v práci teda hľadá každý deň výzvy a možnosti, ako sa ďalej posúvať. Začínal na radovej pozícii reklamačného technika. Jeho vôľa pracovať na sebe ho doviedla z pozície tímlídra až na pozíciu supervízora, kde má na starosti celú reklamačnú halu v Horných Počerniciach s 80 zamestnancami. Aktuálne prechádza na pozíciu projektového manažéra pre reklamácie. Honza so zaujatím sleduje rýchly vývoj Alzy a hovorí, že o zábavu v práci je vždy postarané. Nuda tu nemá šancu..

 • Oleg Ščetinin

  Oleg Ščetinin

  Supervízor reklamácií

  V Alze pracujem piaty rok, z pozície reklamačného technika som sa cez tímlídra dostal na pozíciu supervízora reklamácií, kde mám aktuálne na starosť chod Techzone v pražských Holešoviciach a reklamačné oddelenie na plzeňskej pobočke. .

 • Nikola Šeráková

  Nikola Šeráková

  Tímlíder reklamácií

  V Alze pracujem od roku 2018. Ako nováčik na pozícii administratívna podpora som bola veľmi prekvapená skvelým prístupom vedenia a celého kolektívu, do ktorého som okamžite zapadla. Na tejto pozícii som spracovávala všetky požiadavky našich servisov a dodávateľov. V relatívne krátkom čase som sa vypracovala na pozíciu tímlídra. V súčasnosti teda vediem malý tím administratívnej podpory. Baví ma pracovať v spoločnosti, ktorá sa snaží napĺňať svoje poslanie, vízie, hodnoty a pri každej príležitosti svojim zamestnancom pomáha dosahovať ich ciele.

 • Lukáš Janeček

  Lukáš Janeček

  Manažér reklamacií

  Na reklamačnom oddelení pracujem ako manažér reklamácií od roku 2015. V Alze ma najviac baví rôznorodosť práce. Každý deň sa stretnem s novou výzvou, ktorú rád prijímam. Spolu s mojím tímom sa snažím na jednej strane o maximálnu zákaznícku spokojnosť a na strane druhej o tímovú súdržnosť. Vo voľnom čase sa venujem športu – hrám futbal a tenis. Musím povedať, že som veľmi súťaživý typ, ktorý sa neuspokojí s prehrou a každý zápas chce vyhrať. Súťaživosť síce nie je podmienkou na vstup do môjho tímu – ocením však aktivitu, nadšenie a hlavne pozitívne myslenie.:-).

Ako to u nás funguje

Prečo u nás pracovať?

 • Nájdeme ti činnosť, ktorá ťa bude baviť
 • U nás sa môžeš úplne realizovať
 • Ak máš rád elektroniku, budeš tu ako doma
 • Denne ti rukami prejdú desiatky zariadení
 • Zlepšíš si svoje komunikačné zručnosti
 • Budeš v priamom kontakte s najväčšími servisnými strediskami

Naskočte k nám

Nevybrali ste si, alebo chcete pozíciu šitú na mieru? Dajte o sebe vedieť a pošlite nám svoj životopis.

(Pdf, Docx, Doc, Html, Ods, Zip, Rar)

Správca os. údajov je Alza.cz a. s., IČO 27082440 a Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť Alza.sk s. r. o., IČO 36562939. Vaše os. údaje spracovávame na to, aby sme danú pozíciu (a prípadne aj inú pozíciu) obsadili vhodným kandidátom. Vami poskytované osobné údaje (vr. CV) sú potrebné na rozhodnutie o uzavretí prípadnej pracovnej zmluvy (právny základ spracovania).