B2B Key Account Manager SK

Hľadáme do tímu posilu, ktorá je obchodníkom telom i dušou. Na začiatok bude potrebné si poradiť s rozsiahlym portfóliom stávajúcích zákazníkov, pre ktorých sa staneš partnerom, na ktorého sa budú môcť spoľahnúť. Riadime sa totiž heslom:

 

„Dobré vzťahy robia dobrý biznis. Dobrý biznis robí dobré prémie.“Čo u nás robí B2B Key Account Manager?

 • Stará sa o TOP existujúcich komerčných klientov, ale na starosti má aj produktovú akvizíciu.
 • Má na starosti projekty, ktoré riadi a realizuje.
 • Bude sa podieľať na stratégii svojho portfólia tak, aby splnil nastavené KPI.
 • Hľadá cesty ako urobiť náš B2B produkt tým najlepším na trhu.

A čo je dôležité, aby ti nechýbalo?

 • Silná orientácia na klienta a minimálne 4 roky v B2B segmente. Skúsenosť skutočne potrebujeme.
 • Argumenty opieraš o čísla a obchodnú skúsenosť.
 • Argumentácia, vyjednávacie a komunikačné schopnosti na vysokej úrovni.
 • Angličtina minimálne na B2 úrovni.
 • Obchodný drive a veľkým záujem o e-commerce.

A prečo ísť do toho s nami?

 • Zamestnanecké zľavy získaš na celý sortiment Alzy. Takže od elektroniky, cez kosačky až po sprchový gél.
 • Máme kartu Multisport, ale aj zvýhodnené telefonovanie pre teba a tvoju rodinu.
 • Časom čakáme, že budeš chcieť rásť kompetenciami alebo sa presunúť na vyššiu pozíciu v rámci tímu. Možný je presun aj na iné oddelenie.
 • KPI sú vždy na kvartál a máš na ne priamy vplyv.

Platové podmienky a ochrana osobných údajov:

 • Správca osobných údajov je Alza.cz a.s., IČO: 270 82 440 (+420 225 340 111). Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť Alza.sk s.r.o., so sídlom Sliačska 1/D , 821 02 Bratislava, IČO: 36562939 (+421 257 101 800). Vaše osobné údaje spracovávame k tomu, aby sme danú pozíciu (a prípadne inú pozíciu) obsadili vhodným kandidátom. Vami poskytované osobné údaje (uvedené v životopise) sú nevyhnutné pre rozhodnutie o uzavretí prípadnej pracovnej zmluvy (tj. právny základ spracovania).
 • Garantovaná nástupná mzda: 1.700 € brutto/ mesačne + variabilná kvartálna zložka: 900 € brutto. V práci fungujeme na fixe a variu, aby sme vždy zostali motivovaní.

S kým sa u nás v Alze stretnete?

Hanušová Andrea

Mým cílem je obsadit správné lidi na správné pozice pro oddělení Vendor Partnerů, Marketingu a B2B. Mimo to jim pomáhám v rozvoji jejich talentu a snažím se, aby byli členové naší Alza family spokojení.

Kavan Petr

IT a obchod mě baví už léta, ale dlouho se mi nepodařilo tyto dva světy správně propojit. Pár let v Německém korporátu mě mimo jiné naučilo i to, že potřebuji pracovat v moderním a dynamickém prostředí, které jsem konečně našel až v Alze. Svět kolem nás neustále zrychluje a tady mu nejen stačíme ale leckdy i udáváme tempo. 🙂 Náš úzce sestavený tým tak neustále stojí před novými výzvami a s každou další posouváme náš business na další metu, čímž zásadně měníme vnímání B2B obchodu a spojení s IT.

Nadymáček František

Po letech ve státní správě, kde jsem řídil akvizice strategických projektů, lítal po světě, byl členem dozorčích rad státních podniků, jsem našel štěstí v Alze. Za rok jsem z ní udělal největšího e-tail dodavatele do státní správy a školství. Baví mě rozvoj týmu a věřím, že další rok zas posuneme laťku B2B výš.
Centrála Bratislava
Mlynské Nivy 19034/5a
Bratislava 82109
null

Mám záujem

Zaujala Vás ponuka práce na pozíciu: B2B Key Account Manager SK? Neváhajte a dajte nám o sebe vedieť

(Pdf, Docx, Doc, Html, Ods, Zip, Rar)

Správca os. údajov je Alza.cz a. s., IČO 27082440 a Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť Alza.sk s. r. o., IČO 36562939. Vaše os. údaje spracovávame na to, aby sme danú pozíciu (a prípadne aj inú pozíciu) obsadili vhodným kandidátom. Vami poskytované osobné údaje (vr. CV) sú potrebné na rozhodnutie o uzavretí prípadnej pracovnej zmluvy (právny základ spracovania).
Viac pozri www.alza.sk/privacy-policy