Hľadáme ostrieľaného tele-predajcu, ktorý bude súčasťou našej Alza.sk predajne v Žiline za super fix 970 € + odmeny za predaje!

Predajná sieť je miesto, kde to v Alza.sk žije.


Ak ti nechýba nadšenie, talent a chuť na sebe pracovať, táto pozícia je tou správnou voľbou.

😎🥇💪🏻

Využi jedinečnú príležitosť a pridaj sa k nám do tímu obchodníkov v Žiline, ako Tele-predajca!

Ak si komunikatívny/a a máš chuť dostať sa do sveta biznisu, pošli nám svoj životopis a my ti pomôžeme s tvojím kariérnym rozvojom. Jednou z tvojich motivácií pracovať pre Alza.sk bude možnosť neobmedzeného platového ohodnotenia na základe dosiahnutých výsledkov.


Čo ťa u nás na pozícií tele-predajcu čaká?

 Prioritne sa budeš venovať telefonickému oslovovaniu našich už existujúcich zákazníkov.

 Budeš ponúkať doplnkové produkty a služby. Môžeš tak našim zákazníkom zachrániť mobil alebo notebook pred nehodou/odstavením, a to prostredníctvom ochranného skla, obalu alebo predĺženej záruky.

 V prípade potreby budeš tiež prvý kontakt so zákazníkom - oslovíš a pomôžeš zákazníkom pri výbere produktu alebo výdaji tovaru, či vybavení reklamácie.

 Aktívny predaj je základ - v tomto prípade hovoríme najmä o telefonickom predaji.

 Tímová práca - veríme, že MY je viac ako TY, a preto ti na pobočke bude celý tím oporou.

 Dlhodobá spolupráca - staneš sa súčasťou modernej a rýchlo rastúcej firmy.

 Variabilná zložka - je neobmedzená a neohraničená. Záleží od tvojej šikovnosti a chuti na sebe pracovať.


Čo na to potrebuješ?

✅ Komunikačné zručnosti - s úsmevom na perách, ktorý je cítiť naprieč celým Slovenskom sa nebojíš telefonicky prihovoriť našim zákazníkom.

Nadšenie a chuť stať sa obchodníkom.

✅ Flexibilita - vieš sa rýchlo učiť a chceš sa ďalej vzdelávať.

✅ Časová flexibilita.

 Orientácia na zákazníka - skvelý prvok, na ktorom vieme stavať.

✅ Schopnosť vecného telefonického dialógu so zákazníkom.


Chceme, aby mali naši zákazníci z nákupu na Alza.sk vždy skvelý zážitok a zároveň chceme zákazníkom k nákupu ponúknuť služby, ktoré im v budúcnosti ušetria peniaze alebo čas. Je pre nás dôležité ponúknuť k danému nákupu správnu službu a zrozumiteľne behom niekoľkých sekúnd vysvetliť ich prínos zákazníkovi.


A narovinu: ako sme napísali na začiatku, predajňa Alza.sk je miesto, kde to žije a rovnakú energiu čakáme aj od našich predajcov.

Vieme, je toho dosť, ale ponúkame ti pracovné prostredie, ktoré stále napreduje a hlavne prácu v skvelej partii ľudí, ktorí sa navzájom vždy podržia 👩🏻👱🏻‍♀️👨🏻👨🏻‍🦰.


Ak si myslíš, že si pre náš tím ten správny človek, neváhaj a pošli nám svoj životopis spolu s odpoveďou na túto otázku:
🙌 Produkt stojí 150€ s DPH. Aká je jeho cena bez DPH? 🙌

A čo ti za to všetko ponúkame?

👉🏻 Dáme ti zamestnanecké zľavy od 1. dňa na všetky naše produkty v ponuke. Môžeš si za kvartál nakúpiť aj do 3 700 €.

👉🏻 Stravovacie poukážky v hodnote 5,85 €.

👉🏻 K tomu všetkému ešte MultiSport karta pre tvoje zdravé telo a ducha za 12,50 €/mesačne - aj pre rodinného príslušníka alebo partnera zamestnanca.

👉🏻 Sphere karta - slúži pre uplatnenie tisícok zliav vo výške 5-30% v kamenných obchodoch, službách a aj v e-shopoch.

👉🏻 Partnerský program Alza.sk - nakúp za zvýhodnenú cenu u našich partnerov.

👉🏻 Alza Anniversary = Finančný príspevok. ĎAKUJEME za každý rok s nami.

👉🏻 Darček pri narodení dieťaťa a 3 dni plateného voľna pre otecka.

👉🏻 Psychologická a právna poradňa ZDARMA.

👉🏻 Jazyková kurz ZDARMA.

👉🏻 Získaj titul Borca/Inovátora mesiaca a spolu s tým aj odmenu do výšky 400 €.

👉🏻 Dovedieš si kamoša alebo známeho do firmy a dostaneš odmenu minimálne 180 € a viac, ak u nás uspeje počas skúšobnej doby.

👉🏻 Môžeš kariérne rásť, priemerne u nás za kvartál posunieme 20% zamestnancov. 

👉🏻 ŠÉFA, ktorý ti bude vždy oporou - ako profesnou, tak ľudskou.

👉🏻 Máš istotu neustále rastúcej firmy a príležitosť učiť sa od najlepších - nie nadarmo sme jednotkou na trhu.

👉🏻 Absolvuješ intenzívne, interné školenia a môžeš sa tak pravidelne u nás vzdelávať. Za kvartál stihneme absolvovať minimálne 2 školenia.

A okrem všetkých benefitov ti za prácu prináleží aj mzda 💰:

Základná hrubá mesačná mzda:       970 €

Variabilná hrubá mesačná mzda:      podľa plnenia plánov a cieľov pobočky 💪🏻

Ochrana osobných údajov:

  • Správca osobných údajov je Alza.cz a.s., IČO: 270 82 440 (+420 225 340 111). Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť Alza.sk s.r.o., so sídlom Sliačska 1/D, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, IČO: 36562939 (+421 257 101 800). Vaše osobné údaje spracovávame k tomu, aby sme danú pozíciu (a prípadne inú pozíciu) obsadili vhodným kandidátom. Vami poskytované osobné údaje (uvedené v životopise) sú nevyhnutné pre rozhodnutie o uzavretí prípadnej pracovnej zmluvy (tj. právny základ spracovania).

S kým sa u nás v Alze stretnete?

Martiníková Michaela

Ahoj/te, všetci hľadači novej pracovnej výzvy, ktorí ste sa rozhodli dočítať túto, pre vás ušitú, pracovnú inzerciu až do konca. Už teraz sa teším na všetky vaše reakcie a budúce rozhovory, ktoré budem môcť s vami viesť. Rytiersky vážne si cením úprimnosť a otvorenosť. Pri oslovovaní nových kolegov je pre mňa klenotom v hre ľudská láskavosť s nadnesenosťou pri riešení udalostí všetkých možností.

Zvolenský Matúš

Matúš ťa svojou energiou a pozitívnym prístupom naladí na svoju vlnu, aby ťa práca vždy bavila a napĺňala. Vidí business v každej situácii a jeho obchodného ducha z neho cítiť na kilometre. Miluje výzvy pre seba a pre svoj tím, stanovuje férové ciele a udržiava hodnoty firmy. Momentálne zastrešuje 5 slovenských pobočiek, ktoré rád pravidelne navštevuje.

Mičianik Ivan

Ivan je regionálny manažér predajnej siete, ktorý sa v súčastnosti stará sa o 6 pobočiek. Keďže v minulosti viedol aj reklamačné oddelenie, starostlivosť o ľudí má v malíčku. Je to človek, ktorý vždy prichádza s inováciami a nebojí sa veľkých výziev.

Mám záujem

Zaujala Vás ponuka práce na pozíciu: Hľadáme ostrieľaného tele-predajcu, ktorý bude súčasťou našej Alza.sk predajne v Žiline za super fix 970 € + odmeny za predaje!? Neváhajte a dajte nám o sebe vedieť

(Pdf, Docx, Doc, Html, Ods, Zip, Rar)

Správca os. údajov je Alza.cz a. s., IČO 27082440 a Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť Alza.sk s. r. o., IČO 36562939. Vaše os. údaje spracovávame na to, aby sme danú pozíciu (a prípadne aj inú pozíciu) obsadili vhodným kandidátom. Vami poskytované osobné údaje (vr. CV) sú potrebné na rozhodnutie o uzavretí prípadnej pracovnej zmluvy (právny základ spracovania).
Viac pozri www.alza.sk/privacy-policy