Ako obchodník si u nás mesačne zarobíš v priemere 1500 € brutto

Showroom Nové Nivy je miesto, kde to v Alza.sk žije. Ak ti nechýba nadšenie, talent a chuť na sebe pracovať, táto pozícia je tou správnou voľbou. Využi jedinečnú príležitosť a pridaj sa k nám!

Čo ťa čaká? 😎

❤️ Budeš prvý kontakt so zákazníkom – oslovíš a pomôžeš zákazníkom pri výbere produktu.
❤️ Aktívny predaj je základ – zachrániš nejeden mobil, stačí len ponúknuť naše skvelé služby.
❤️ Výdaj tovaru - tu nadväzujeme na predošlý bod, a teda popri výdaji uskutočňuješ aj upsell
❤️ Tímová práca – náš Showroom na Nových Nivách je plný šikovných ľudí, ktorí ti budú nápomocní.
❤️ Dlhodobá spolupráca – staneš sa súčasťou modernej a rýchlo rastúcej firmy.
❤️ Školenia a podpora – prvé týždne ťa čaká adaptačný proces pre úspešný štart predajcu.
❤️ Vzdelávanie a rozvoj - naučíš sa množstvo predajných techník a budeš ovládať všetky novinky zo sveta elektra ale aj kozmetiky.

Čo na to potrebuješ? 💪🏻

✅ Skúsenosti v oblasti odborného predaja – výhodou.
Skúsenosti s telefonickým predajom výhodou.
Prehľad v technológiách – aktívne si sleduješ novinky z IT, lebo ťa to baví.
Orientáciu na zákazníka – skvelý štart, na ktorom vieme stavať.
Flexibilitu, kreativitu, otvorenosť novým výzvam.
Komunikačné zručnosti na veľmi dobrej úrovni.
Anglický ALEBO iný cudzí jazyk na komunikatívnej úrovni


🕗 Tvoja pracovná doba bude: krátky/dlhý týždeň – krátky týždeň (st, št) a dlhý týždeň (po, ut, pia, so, ne). To znamená, že pracuješ len 14 dní do mesiaca.

A čo ti za to ponúkame? 🤩

Platové podmienky 💰

💶 fix 1060 € / mes. brutto

+ variabilná odmena v závislosti od predajov

Súhlas so spracovaním osobných údajov

  • Správca osobných údajov je Alza.cz a.s., IČO: 270 82 440 (+420 225 340 111). Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť Alza.sk s.r.o., so sídlom Sliačska 1/D, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, IČO: 36562939 (+421 257 101 800). Vaše osobné údaje spracovávame k tomu, aby sme danú pozíciu (a prípadne inú pozíciu) obsadili vhodným kandidátom. Vami poskytované osobné údaje (uvedené v životopise) sú nevyhnutné pre rozhodnutie o uzavretí prípadnej pracovnej zmluvy (tj. právny základ spracovania).

S kým sa u nás v Alze stretnete?

Laššuová Jarmila

Jarka je HR Špecialistkou pre ľudské zdroje. Jej pokojná povaha a príjemné vystupovanie Ťa bude sprevádzať počas celého náboru. Ak sa dohodneme na spolupráci, tak môžeš od nej očakávať profesionálnu starostlivosť počas celého tvojho pôsobenia v Alze. 😊

Štraus František

František vedie tím obchodníkov na Showroome v Bratislave ako Teamleader. Má rád konštruktívnu a otvorenú komunikáciu a aj preto sa na neho môžeš obrátiť s akoukoľvek požiadavko týkajúcou sa práce ale aj súkromia. Teší ho, ak sa ľudia v jeho okolí rozvíjajú a robia to čo ich baví. Vo svojom súkromí vedie aktívny spôsob života a ak práve nie je v práci, doma ho určite nenájdeš. Voľné chvíle rád trávi na cestách pri dobrom jedle.
Centrála Bratislava
Mlynské Nivy 19034/5a
Bratislava 82109
null

Mám záujem

Zaujala Vás ponuka práce na pozíciu: Ako obchodník si u nás mesačne zarobíš v priemere 1500 € brutto? Neváhajte a dajte nám o sebe vedieť

(Pdf, Docx, Doc, Html, Ods, Zip, Rar)

Správca os. údajov je Alza.cz a. s., IČO 27082440 a Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť Alza.sk s. r. o., IČO 36562939. Vaše os. údaje spracovávame na to, aby sme danú pozíciu (a prípadne aj inú pozíciu) obsadili vhodným kandidátom. Vami poskytované osobné údaje (vr. CV) sú potrebné na rozhodnutie o uzavretí prípadnej pracovnej zmluvy (právny základ spracovania).
Viac pozri www.alza.sk/privacy-policy