Začni u nás ako brigádnik na pobočke v Petržalke a naštartuj tak svoju kariéru v Alze!

Hľadáme 👀 šikovného brigádnika do predajne v Bratislave -Petržalke. Budeš to práve ty? 😉

  Príď k nám na super brigádu a budeš tak navyše pri novinkách v oblasti IT a elektroniky 📱💻

  Poď do toho s nami a:

  • zažiješ Alzu z druhej strany
  • posilku máš od nás grátis, keďže tvojou úlohou bude aj výdaj tovaru
  • rovnako budeš posilovať aj pri naskladňovaní a inventúrach, ktoré sa na pobočke robia pravidelne - je teda dôležité mať nie len silné ruky ale aj oči, aby ti nič neušlo pri "pípaní" v sklade
  • udržiavanie čistoty na pobočke bude pre teba samozrejmosťou
  • spoznáš celý náš sortiment od elektra, cez hračky, až po kozmetiku a parfémy
  • ak budeš šikovný môžeš radiť zákazníkom pri predaji doplnkových produktov a služieb
  • najmä budeš súčasťou skvelého tímu na našej pobočke v Petržalke

  Aj takto to môže vyzerať s tvojou kariérou u nás

  🙌🏻😎🍀:

  Aďo je náš kolega, ktorý u nás pracoval ako brigádnik už pár mesiacov. Jeho mzda na začiatku bola v priemere 600€ za mesiac. Aďo bol však veľmi šikovný Alzák, a preto sa vypracoval už na Konzultanta predaja.

  Čo za to získaš?

  • istotu neustále rastúcej firmy a príležitosť kariérne sa posúvať
  • možnosť získať cenné skúsenosti z oblasti priameho predaja od jednotky na trhu e-commerce
  • môžeš kariérne rásť , priemerne u nás za kvartál posunieme 20% zamestnancov
  • firemné grilovačky a tímové aktivity, neustály prísun novinek z IT a ďalšie
  • dáme Ti zamestnanecké zľavy od 1. dňa na všetky naše produkty v ponuke. Môžeš si za kvartál nakúpiť až do 3700 €
  • dostaneš možnosť ovplyvniť si výplatu podľa tvojho osobného výkonu a šikovnosti. Znamená to, že ten, ktorý sa fláka nedostane toľko ako ty, ktorý pracuješ

  A aká bude tvoja mzda?

  Garantovaná nástupná mzda :

   fixná zložka brutto 5,50 €/hod + odmeny za aktivity a prípadné predaje, záleží len na tvojej šikovnosti.

  😉

  Ochrana osobných údajov:

  • Správca osobných údajov je Alza.cz a.s., IČO: 270 82 440 (+420 225 340 111). Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť Alza.sk s.r.o., so sídlom Sliačska 1/D, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, IČO: 36562939 (+421 257 101 800). Vaše osobné údaje spracovávame k tomu, aby sme danú pozíciu (a prípadne inú pozíciu) obsadili vhodným kandidátom. Vami poskytované osobné údaje (uvedené v životopise) sú nevyhnutné pre rozhodnutie o uzavretí prípadnej pracovnej zmluvy (tj. právny základ spracovania).

  S kým sa u nás v Alze stretnete?

  Ujváryová Eva

  Evka je naša HR Špecialistka za predajnú sieť v rámci celého Slovenska. Zodpovedá za to, aby sa v Alza predajniach starali o našich zákazníkov usmievaví a spokojní Alzáci. Môžeš sa s ňou veľa nasmiať, aj sa jej posťažovať. Vo voľnom čase si rada vyrazí na kávičku ako správny kaviarensky povaľač, no je zvyknutá aj na dynamické obdobia v práci, kedy sa obracia jedna radosť.

  Kováč Dávid

  V Alze pôsobím od roku 2018 na pozícií manažéra predajne. Mám skúsenosti s vedením ľudí a svojimi obchodníckymi zručnosťami dokážem pomôcť človeku a teamu dosahovať predajné ciele. Mám rád komunikáciu a hlavne ľudí, ktorí sú ochotní vzdelávať sa. To čo sa spolu naučíme, dokážeme pretaviť do merateľných výsledkov. Počas sezóny a Black Friday je to práve naša Petržalská predajňa, ktorá počtom zákazníkov konkuruje obrovskému showroomu, takže sa spolu zapotíme. Mimo práce sa rád zrelaxujem na lyžiach, bicykli či posedím pri dobrej káve.

  Mám záujem

  Zaujala Vás ponuka práce na pozíciu: Začni u nás ako brigádnik na pobočke v Petržalke a naštartuj tak svoju kariéru v Alze!? Neváhajte a dajte nám o sebe vedieť

  (Pdf, Docx, Doc, Html, Ods, Zip, Rar)

  Správca os. údajov je Alza.cz a. s., IČO 27082440 a Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť Alza.sk s. r. o., IČO 36562939. Vaše os. údaje spracovávame na to, aby sme danú pozíciu (a prípadne aj inú pozíciu) obsadili vhodným kandidátom. Vami poskytované osobné údaje (vr. CV) sú potrebné na rozhodnutie o uzavretí prípadnej pracovnej zmluvy (právny základ spracovania).
  Viac pozri www.alza.sk/privacy-policy