Trainee program - Sales&Purchasing department!

Trainee program je určený pre mladé talenty - študentov vysokých škôl s ekonomickým zameraním, ktorí sa postupne naučia obchodne zastrešovať a riadiť vlastné portfólio produktov na ČR / SK / HU trhoch.

Na pozícii Trainee program - Sales&Purchasing department! v priebehu výberového konania stretnete

Brixí Martina

Žena v čiernom, ktorá pre mimozemšťana Alzu loví pozemské talenty. Miluje hudbu, beh a mrkvu na tisíc spôsobov. Ak zahliadnete Martinu bez úsmevu, je to preto, že zrejme ešte nestihla rannú šálku kávy.

Bena Petr

Peter je svetobežník a milovník vytrvalostného behu. Keď prišiel do Alzy, mal už za sebou desaťročnú pracovnú skúsenosť v zahraničí. Dnes riadi oddelenie Sales & Purchasing a pomáha budovať miliardové e-shopy. Je tiež zakladateľom nášho Trainee programu.
Hall office park
U Pergamenky 2
Praha 17000

Mám záujem

Zaujala Vás ponuka práce na pozíciu: Trainee program - Sales&Purchasing department!? Neváhajte a dajte nám o sebe vedieť

(Pdf, Docx, Doc, Html, Ods, Zip, Rar)

Správca os. údajov je Alza.cz a. s., IČO 27082440 a Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť Alza.sk s. r. o., IČO 36562939. Vaše os. údaje spracovávame na to, aby sme danú pozíciu (a prípadne aj inú pozíciu) obsadili vhodným kandidátom. Vami poskytované osobné údaje (vr. CV) sú potrebné na rozhodnutie o uzavretí prípadnej pracovnej zmluvy (právny základ spracovania).