FMCG akce Dvojročná záruka teraz aj pre firmy

Autosedačky

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Upevnenie sedačky
Isofix
(259)
ISOFIX – základňa sa dokupuje zvlášť
(50)
Bezpečnostný pás
(269)
TOP TETHER
(16)
Smer sedenia
Otočné o 360°
(95)
V smere jazdy
(312)
Zabezpečenie dieťaťa
3-bodový pás
(102)
5-bodový pás
(211)
Bezpečnostný pás automobilu
(121)
Tlmiaci pultík
(8)
Vlastnosti
Držiak na nápoje
(24)
Naklápanie sedačky do ľahu
(52)
Ochrana proti bočnému nárazu
(214)
Nastaviteľná poloha opierok
(132)
Nastaviteľný bezpečnostný pás
(126)
Skupina BESIP
Skupina 0 a 0+
(73)
Skupina I
(207)
Skupina II
(223)
Skupina III
(187)
Skupina III (podsedáky)
(79)
Skupina 0
(66)
Skupina 0+
(61)
Farba
Antracitová
(4)
Béžová
(6)
Biela
(7)
Čierna
(183)
Červená
(44)
Fialová
(2)
Grafit
(3)
Hnedá
(3)
Khaki
(1)
Modrá
(44)
Oranžová
(3)
Ružová
(24)
Strieborná
(1)
Svetlomodrá
(2)
Svetlosivá
(1)
Sivá
(152)
Tmavomodrá
(12)
Karbón
(5)
Tyrkysová
(4)
Viacfarebná
(18)
Vínová
(2)
Zelená
(19)
Najnovšie objednávky

Detská autosedačka je povinnou výbavou pre všetkých vodičov prevážajúcich malé deti. Pri výbere je dôležité sa zamerať na bezpečnostné normy, hmotnosť a výšku dieťaťa i upevňovací systém. Ako sa teda jednotlivé autosedačky pre deti od seba líšia a ako vybrať tú správnu? Poradíme vám.

Pokračovať

Autosedačka je nevyhnutnosťou pri jazde s malými deťmi

Detská autosedačka je povinnou súčasťou automobilu, v ktorom cestujú deti s hmotnosťou do 36 kg, prípadne do výšky 150 cm. Výška je pritom dôležitejším faktorom, pretože bezpečnostný pás nikdy nesmie viesť cez krk dieťaťa. Detská sedačka by potom vždy mala zodpovedať aktuálnemu veku, veľkosti a hmotnosti dieťaťa.

Aké výhody detská sedačka do auta ponúka? 

Detská sedačka do auta je vo vozidle zo zákona povinná. Veľa z nás sa však určite zhodne na tom, že pre bezpečie svojich detí urobíme maximum aj nad rámec predpísaného. Moderné sedačky pre deti okrem vyššej bezpečnosti pri preprave prinášajú aj rad ďalších výhod.

 • Detské sedačky do auta zabezpečujú dieťa pri každodenných jazdách.
 • Maximálne chránia dieťa v prípade nehody.
 • Zabraňujú ľubovoľnému pohybu dieťaťa vo vozidle.
 • Ľahko ich premiestnite do iného vozidla.
 • Zaisťujú pohodlie pre vašu ratolesť.

Ktoré autosedačky by boli pre vás najlepšie?

Pri výbere autosedačky pre deti je potrebné zohľadniť niekoľko faktorov. Tým prvým a najdôležitejším je vek, hmotnosť a veľkosť dieťaťa, pre ktorého bude určená. Hlavička dieťaťa nesmie prevyšovať autosedačku a dieťa by tiež nemalo byť ťažšie ani ľahšie, než je uvedená hmotnosť na produkte. Ako sa teda jednotlivé skupiny autosedačiek od seba líšia?

Autosedačky pre bábätká: vyberať môžete zo štyroch variantov

Autosedačky pre bábätká bývajú základnou súčasťou výbavičky. Vybrať si môžete hneď zo štyroch variantov, ktoré sa líšia váhovým rozpätím aj tým, ako dlho vám bude autosedačka slúžiť.

 • Autosedačka vajíčko (0 – 13 kg) je vhodná pre novorodencov a dojčatá. Ide o najbezpečnejšie sedačky pre deti a vždy sa používajú v protismere jazdy.
 • Detská autosedačka 0 – 18 kg je určená pre novorodencov, dojčatá aj batoľatá. Nehodí sa pre novorodencov s nízkou pôrodnou váhou a nemožno ju prenášať tak ako vajíčko. Slúžiť vám ale bude po dlhšiu dobu.
 • Detské autosedačky 0 – 25 kg sú vhodné pre deti od narodenia do približne siedmich rokov. Tieto rastúce detské sedačky do auta sú tiež nevhodné pre deti s rastovými odchýlkami a počítať treba aj s opotrebovaním materiálu. 
 • Autosedačky 0 – 36 kg sú univerzálne a môže ich používať dojča, batoľa aj dieťa do 12 rokov, takže pokrývajú všetky skupiny autosedačiek. Kvôli opotrebovaniu materiálu sa však v priebehu rokov môže znížiť ich bezpečnosť.

i

Rastúce autosedačky – detské často využívajú vložky pre novorodencov, ktoré bábätku poskytnú potrebnú oporu hlavičky.

Autosedačka 0 – 13 kg
Detská sedačka do auta 0 – 13 kg

Autosedačka 0 – 18 kg
Autosedačka 0 – 18 kg

Autosedačky 0 – 25 kg
Detská sedačka do auta 0 – 25 kg

Autosedačky 0 – 36 kg
Autosedačka 0 – 36 kg

Autosedačka pre batoľatá a staršie deti by mala byť komfortná

Ak bude vašou prvou voľbou autosedačka vajíčko, keď vaše dieťa dosiahne okolo 9 až 18 mesiacov, bude potrebné ju vymeniť za ďalšiu. Tá už vám bude slúžiť dlhšiu dobu a mala by dieťaťu poskytnúť dostatok pohodlia. Opäť je možné vyberať z niekoľkých variantov.

 • Autosedačka 9 – 18 kg je určená pre batoľatá a deti do cca štyroch rokov veku. Často môže byť aj polohovateľná. Všeobecne ide o veľmi bezpečnú skupinu autosedačiek.
 • Detské autosedačky 9 – 25 kg sú tiež vhodné pre batoľatá a deti predškolského veku. Slúžiť vám budú približne do siedmich rokov veku dieťaťa a takisto môžu byť polohovacie.
 • Detské autosedačky 9 – 36 kg sú určené pre batoľatá až deti do veku 12 rokov. Síce vydržia dlho, môžu sa ale po takej dlhej dobe príliš opotrebovať.

Autosedačka Britax
Autosedačka 9 – 18 kg

Autosedačka 9 – 25 kg
Detská sedačka do auta 9 – 25 kg

Autosedačky maxi cosi
Autosedačka 9 – 36 kg

Nechcete utrácať veľa peňazí, no zapáčili sa vám konkrétne detské autosedačky? Výpredaj bude vhodným miestom. Nájdete tam totiž tie najlacnejšie autosedačky.

Autosedačka pre predškolákov a školákov vydrží dlhú dobu

Poslednou skupinou sú autosedačky pre väčšie deti. Tie už väčšinou vydržia slúžiť až do doby, než dieťa bude môcť jazdiť bez autosedačky. Z akých možností sa dá vyberať?

 • Autosedačky 15 – 25 kg sa hodia pre deti od troch do siedmich rokov. Ide o menej častý variant autosedačiek, nahrádzajú ich skôr modely pre dlhodobejšie využitie.
 • Detské autosedačky 15 – 36 kg sa hodia pre deti vo veku od troch do 12 rokov. Tieto autosedačky nemajú vlastný systém popruhov, sú teda naozaj vhodné skôr pre väčšie deti.
 • Detské autosedačky 22 – 36 kg sú určené pre deti od približne šesť do 12 rokov. Vlastný systém popruhov mať môžu, ale nemusia.
 • Podsedáky sú vhodné pre deti, ktorým už nie je detská autosedačka pohodlná. Neposkytujú už však takú ochranu ako bežná autosedačka (napríklad v prípade bočného nárazu).

Autosedačka 15 – 36 kg
Autosedačka 15 – 36 kg

Autosedačky podsedák
Podsedák

Nie ste si istí, ktoré sú tie najlepšie detské autosedačky? Testy a recenzie našich zákazníkov vám ponúknu odpovede, ktoré hľadáte.

Aké upevnenie môže mať autosedačka pre deti?

Ďalším dôležitým parametrom pri výbere je systém uchytenia, ktorým sa detská autosedačka pripevňuje. Detská sedačka ponúka ako univerzálny systém uchytenie pomocou pásov, ako aj bezpečnejší a modernejší systém ISOFIX.

Uchytenie detskej autosedačky pomocou pásov

Detské autosedačky bez ISOFIX-u sa dajú uchytiť pomocou klasických bezpečnostných pásov. To však predstavuje riziko, že ju neumiestnite bezpečne. Tento spôsob uchytenia je vhodný pre tých z vás, ktorí autosedačku často nevyužívajú alebo ju často premiestňujú do iného vozidla.

Uchytenie detskej sedačky pomocou systému ISOFIX

Systém ISOFIX je moderným a bezpečným variantom na uchytenie detskej sedačky. Tento variant je síce cenovo náročnejší, ale vždy budete mať istotu, že ste autosedačku umiestnili správne a vaše dieťa bude v bezpečí. Nezabudnite si skontrolovať, či je váš automobil vybavený systémom ISOFIX.

Zabezpečenie dieťaťa závisí aj od pásov a umiestnenia autosedačky

Úroveň zabezpečenia dieťaťa určuje aj uchytenie dieťaťa v rámci autosedačky. Rozlišujeme tri možné spôsoby uchytenia.

 • Trojbodový pás je ukotvený v troch pevných bodoch. Používa sa skôr v sedačkách pre staršie deti. Všeobecne sa dá povedať, že poskytuje horšie zaistenie než päťbodový pás, veľmi ale záleží aj na zvyšku konštrukcie autosedačky.
 • Päťbodový pás drží po zapnutí v piatich pevných bodoch. Preto je považovaný za bezpečnejší variant. Je vhodný najmä pre menšie deti (novorodencov, batoľatá, predškolákov).
 • Autosedačka pre deti s pultom sa tiež uchytáva pomocou bezpečnostného pásu, ten ale nevedie cez telo dieťaťa, ale cez pultík. Ide o veľmi bezpečný systém pripútania, nie všetky deti sa ale v tejto autosedačke cítia komfortne.

Kedy sa pripevňuje autosedačka pre deti v protismere jazdy, a kedy v smere?

Detská autosedačka môže byť umiestnená na sedadlo v alebo v protismere jazdy. Najmä u detí do 18 mesiacov sa odporúča model v protismere jazdy. Pri čelnej zrážke je tak totiž lepšie chránená hlavička i chrbtica dieťaťa. Väčším deťom by mohlo byť v protismernej sedačke tesno. Otočné autosedačky  (rastúce obojsmerné autosedačky pre deti) potom môžu poslúžiť oboma spôsobmi.

i

Pozor! Detská autosedačka v protismere jazdy sa nikdy neinštalujte na predné sedadlo pri aktivovanom airbagu spolujazdca.

Ako sa pozná kvalitná autosedačka? Spĺňa bezpečnostné normy a testy

Detská autosedačka musí spĺňať európske bezpečnostné normy. To, že ich vybraný model spĺňa, spoznáte podľa označenia ECE R44 alebo i-Size. O kvalite produktu veľa napovedia aj nezávislé testy, ktorých výsledky odporúčame pred nákupom sledovať. Medzi tie najserióznejšie parí ADAC a dTest.

Aké funkcie detská autosedačka ponúka?

Detská autosedačka ponúka mnoho bezpečnostných a iných funkcií pre vyššie pohodlie dieťaťa, ktoré môžu hrať pri výbere nemalú rolu.

 • Nastaviteľné bezpečnostné pásy umožnia lepšie prispôsobenie pásov veľkosti dieťaťa.
 • Funkcia polohovania umožní naklonenie autosedačky do ľahu, a tým zaručí väčší komfort pre vaše dieťa. Polohovateľná autosedačka pre deti je praktickou voľbou najmä keď jazdíte na dlhšie trasy.
 • Ochrana proti bočnému nárazu zvyšuje bezpečie dieťaťa pri náraze.
 • Nastaviteľná opierka hlavy zaručí, že hlavička nebude prevyšovať sedačku alebo naopak, nebude veľmi nízko.
 • Snímateľný poťah ľahko zo sedačky zložíte a vyperiete v prípade, že ho dieťa zašpiní.
 • Držiak na nápoj poslúži ako odkladacie miesto pre fľaštičku s pitím, ktorú bude mať dieťa vždy po ruke.
 • Detská autosedačka s kolieskami je hitom posledných rokov. Vybavená je praktickým skladacím podvozkom s kolieskami, takže poslúži aj ako kočík.

i

Autosedačka do auta pre deti môže stáť veľa peňazí. Ak chcete lacnejší model, bežný bazár na internete nie je dobrou voľbou, pretože neviete, čo má daný produkt za sebou. Zavítať však môžete do sekcie Detská autosedačka – bazár, kde nájdete napríklad rozbalené alebo zánovné tovary.

Aj dizajn hrá pri výbere autosedačky úlohu

V neposlednom rade je potrebné zohľadniť tiež dizajn. V súčasnej dobe sú autosedačky do auta pre deti vyrábané v mnohých farebných variantoch, takže ľahko vyberiete model pre dievča aj pre chlapca. Niektoré modely potom ponúkajú aj neobvyklé vzory na čalúnení, vďaka ktorým sa autosedačka pre deti stane dizajnovým skvostom.

Nezabudnite ani na praktické príslušenstvo pre autosedačky

Detské autosedačky môžete obohatiť o rad praktického príslušenstva pre vyšší komfort dieťaťa. Z čoho možno vyberať?

 • Fusaky, zavinovačky a deky sú určené najmä pre najmenšie bábätká. Často majú výrezy na pretiahnutie bezpečnostných pásov.
 • ISOFIX základne a bázy slúžia na upevnenie autosedačky typu vajíčko (0 – 13 kg) do auta. Vajíčka totiž nedisponujú kotviacimi bodmi, takže ak chcete využívať výhody ISOFIX-u, bez základne sa nezaobídete.
 • Podložky pod autosedačky ochránia sedačky automobilu pred znečistením.
 • Poťahy na autosedačky sú praktickým riešením najmä v horúcom počasí. Tieto poťahy totiž zabezpečujú, že sa dieťa toľko nepotí.
 • Hračky na kočík môžete ľahko upevniť aj na vajíčko.
 • Vankúšiky do auta ocenia najmä väčšie deti na dlhších cestách.
 • Zrkadlá sú praktickým riešením pre protismerné sedačky pre deti. Vďaka zrkadielku uvidíte z miesta vodiča na bábätko, hoci je umiestnené v protismere jazdy.

i

Stále si neviete dať rady s výberom? Navštívte nášho sprievodcu výberom: Ako vybrať autosedačky? a dozviete sa tam podrobné odpovede na to, čo by vás mohlo zaujímať.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Podsedák do auta pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, bezpečnostná skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 3-bodový pás, inštalácia v smere jazdy, snímateľný (prateľný) poťah, hmotnosť 2.5kg, farba sivá
51,90 €

2.
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, ochrana proti bočnému nárazu a snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX a bezpečnostného pásu, BESIP skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje bezpečnostný pás automobilu, hmotnosť 6.5kg, farba sivá
168,90 €

3.
Podsedák do auta upevnenie sedadla zabezpečuje bezpečnostný pás, pre deti s hmotnosťou 22-36 kg , bezpečnostná skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje Bezpečnostný pás automobilu, inštalácia v smere jazdy, snímateľný (prateľný) poťah a vystužené opierky na ruky, hmotnosť 1.4kg, farba čierna a karbón
37,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
463 položiek
4,8 63×
OSANN LUX Isofix Universe 15 – 36 kg Grey
Podsedák do auta pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, bezpečnostná skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 3-bodový pás, inštalácia v smere jazdy, snímateľný (prateľný) poťah, hmotnosť 2.5kg, farba sivá
51,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BABY10576
4,8 23×
Petite & Mars Prime II Isofix Grey 9 - 36 kg
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 9-36 kg, naklápanie sedačky do ľahu, ochrana proti bočnému nárazu, nastaviteľná poloha opierok a snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX a bezpečnostného pásu, BESIP skupina I, skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 5-bodový pás, hmotnosť 9kg, farba sivá
198,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY7191
BeSafe iZi Flex FIX i-Size Metallic Mélange 02 - Autosedačka Varianty
4,9
BeSafe iZi Flex FIX i-Size Metallic Mélange 02
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, ochrana proti bočnému nárazu, nastaviteľná poloha opierok a snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX a bezpečnostného pásu, BESIP skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje bezpečnostný pás automobilu, hmotnosť 7kg, farba sivá
328,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY9927
4,6 20×
MORE LITO FIX 23 isofix podsedák Grey
Podsedák do auta upevnenie sedadla zabezpečuje bezpečnostný pás, pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, bezpečnostná skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 3-bodový pás, inštalácia v smere jazdy, farba sivá
64,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BABY7568
COMPASS JUNIOR 22 – 36 kg sivá - Podsedák do auta Varianty
4,6 85×
COMPASS JUNIOR 22 – 36 kg sivá
Podsedák do auta upevnenie sedadla zabezpečuje bezpečnostný pás, pre deti s hmotnosťou 22-36 kg , bezpečnostná skupina III (podľa európskych noriem ECE), inštalácia v smere jazdy, snímateľný (prateľný) poťah, hmotnosť 0.25kg, farba čierna a sivá
12,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BABY9894
4,7 16×
JOIE i-Spin 360° E coal 61 – 105 cm
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 0-18 kg, otočná o 360°, naklápanie sedačky do ľahu, nastaviteľná poloha opierok a snímateľný (prateľný) poťah, upevnenie pomocou ISOFIX, BESIP skupina 0 a 0+ a skupina I (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 5-bodový pás, hmotnosť 14.22kg, farba čierna
280,90 €
Posledné 2 ks na sklade
Objednávací kód: BABY10772
Kinderkraft Comfort Up 9 – 36 kg pink - Autosedačka Varianty
4,7 37×
Kinderkraft Comfort Up 9 – 36 kg pink
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 9-36 kg, ochrana proti bočnému nárazu, nastaviteľná poloha opierok, nastaviteľný bezpečnostný pás a snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou bezpečnostného pásu, BESIP skupina I, skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje bezpečnostný pás automobilu, hmotnosť 4kg, farba ružová
104,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY9970
Britax Römer Kidfix M i-Size Storm Grey - Autosedačka Varianty
5,0
Britax Römer Kidfix M i-Size Storm Grey
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, ochrana proti bočnému nárazu a snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX a bezpečnostného pásu, BESIP skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje bezpečnostný pás automobilu, hmotnosť 6.5kg, farba sivá
168,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY167243
Compass JUNIOR PLUS 15-36 kg - červená - Podsedák do auta Varianty
3,9 46×
Compass JUNIOR PLUS 15-36 kg - červená
Podsedák do auta upevnenie sedadla zabezpečuje bezpečnostný pás, pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, bezpečnostná skupina III (podľa európskych noriem ECE), inštalácia v smere jazdy, snímateľný (prateľný) poťah, hmotnosť 0.48kg, farba čierna a červená
16,90 €
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: AUPR1867
Peg Pérego 2 – 3 Shuttle Crystal Black 2022 - Podsedák do auta Varianty
4,8 46×
Peg Pérego 2 – 3 Shuttle Crystal Black 2022
Podsedák do auta upevnenie sedadla zabezpečuje bezpečnostný pás, pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, bezpečnostná skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 3-bodový pás, inštalácia v smere jazdy, držiak na nápoje a snímateľný (prateľný) poťah, hmotnosť 3kg, farba čierna a sivá
93,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BABY14210
Petite & Mars Elite Fix i–size (15 – 36 kg) Lava Air - Autosedačka Varianty
5,0
Petite & Mars Elite Fix i–size (15 – 36 kg) Lava Air
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, držiak na nápoje, ochrana proti bočnému nárazu, nastaviteľná poloha opierok, snímateľný (prateľný) poťah a polohovateľná, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX a bezpečnostného pásu, BESIP skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje bezpečnostný pás automobilu, hmotnosť 6kg, farba čierna
128,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY17352
NANIA Animals BeLine SP 9 – 36 kg Zebra 2020 - Autosedačka Varianty
4,4 18×
NANIA Animals BeLine SP 9 – 36 kg Zebra 2020
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 9-36 kg, ochrana proti bočnému nárazu, nastaviteľná poloha opierok, nastaviteľný bezpečnostný pás, snímateľný (prateľný) poťah a oddeliteľný podsedák, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou bezpečnostného pásu, BESIP skupina I, skupina II, skupina III a skupina III (podsedáky) (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 5-bodový pás, hmotnosť 4.76kg, farba čierna a sivá
84,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY10552
Compass JUNIOR 22-36 kg - modrá - Podsedák do auta Varianty
4,6 85×
Compass JUNIOR 22-36 kg - modrá
Podsedák do auta upevnenie sedadla zabezpečuje bezpečnostný pás, pre deti s hmotnosťou 22-36 kg , bezpečnostná skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 3-bodový pás, inštalácia v smere jazdy, farba čierna a modrá
12,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: AUPR178
Petite & Mars Prime II Isofix Night Air 9 – 36 kg - Autosedačka Varianty
4,6 10×
Petite & Mars Prime II Isofix Night Air 9 – 36 kg
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 9-36 kg, naklápanie sedačky do ľahu, ochrana proti bočnému nárazu, nastaviteľný bezpečnostný pás a snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX a bezpečnostného pásu, BESIP skupina I, skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 5-bodový pás, hmotnosť 11.5kg, farba sivá
186,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY11788
5,0
GRACO Turn2Me Black
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 0-18 kg, otočná o 360°, ochrana proti bočnému nárazu, nastaviteľný bezpečnostný pás, snímateľný (prateľný) poťah a polohovateľná, upevnenie pomocou ISOFIX a bezpečnostného pásu, BESIP skupina I a skupina 0 (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 5-bodový pás, hmotnosť 13kg, farba čierna
Cenová bomba
185,90 € Ušetríte 22 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY3427
BOMIMI SIGIfix Grafit - Podsedák do auta Varianty
4,8 47×
BOMIMI SIGIfix Grafit
Podsedák do auta pre deti s hmotnosťou 22-36 kg , bezpečnostná skupina III (podľa európskych noriem ECE), inštalácia v smere jazdy, snímateľný (prateľný) poťah, hmotnosť 1.75kg, farba sivá
37,84 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BABY9834
Compass JUNIOR 22-36 kg - zelená - Podsedák do auta Varianty
4,6 85×
Compass JUNIOR 22-36 kg - zelená
Podsedák do auta upevnenie sedadla zabezpečuje bezpečnostný pás, pre deti s hmotnosťou 22-36 kg , bezpečnostná skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 3-bodový pás, inštalácia v smere jazdy, farba čierna a zelená
12,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: AUPR178d
Compass JUNIOR 22-36 kg - červená - Podsedák do auta Varianty
4,6 85×
Compass JUNIOR 22-36 kg - červená
Podsedák do auta upevnenie sedadla zabezpečuje bezpečnostný pás, pre deti s hmotnosťou 22-36 kg , bezpečnostná skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 3-bodový pás, inštalácia v smere jazdy, farba čierna a červená
14,70 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: AUPR178c
5,0 12×
BabyAuto Biro DFIX 0123 0 – 36 kg 360°, Black
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 0-36 kg, otočná o 360°, ochrana proti bočnému nárazu, nastaviteľný bezpečnostný pás, snímateľný (prateľný) poťah a polohovateľná, upevnenie pomocou ISOFIX a bezpečnostného pásu, BESIP skupina I, skupina II, skupina III, skupina 0 a skupina 0+ (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 5-bodový pás, hmotnosť 8.1kg, farba čierna
161,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY168959
Peg Pérego 2 – 3 Shuttle Licorice 2022 - Podsedák do auta Varianty
4,8 46×
Peg Pérego 2 – 3 Shuttle Licorice 2022
Podsedák do auta pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, bezpečnostná skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 3-bodový pás, inštalácia v smere jazdy, držiak na nápoje a snímateľný (prateľný) poťah, hmotnosť 3kg, farba čierna
115,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BABY14209
5,0
BOMIMI IDEAfix 360° 0123 (0 – 36 kg), Metalic Melange
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 0-36 kg, otočná o 360°, nastaviteľný bezpečnostný pás, snímateľný (prateľný) poťah a polohovateľná, upevnenie pomocou ISOFIX a bezpečnostného pásu, BESIP skupina I, skupina II, skupina III a skupina 0+ (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 5-bodový pás, hmotnosť 9.5kg, farba sivá
189,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY2230
5,0
Petite & Mars Reversal II Isofix Grey 0 – 18 kg
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 0-18 kg, otočná o 360°, naklápanie sedačky do ľahu a snímateľný (prateľný) poťah, upevnenie pomocou ISOFIX, BESIP skupina 0 a 0+ a skupina I (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 5-bodový pás, hmotnosť 15.5kg, farba sivá
245,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY7837
Bomimi SIGIfix podsedák s isofixom night - Podsedák do auta Varianty
4,8 47×
Bomimi SIGIfix podsedák s isofixom night
Podsedák do auta upevnenie sedadla zabezpečuje bezpečnostný pás, pre deti s hmotnosťou 22-36 kg , bezpečnostná skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje Bezpečnostný pás automobilu, inštalácia v smere jazdy, snímateľný (prateľný) poťah a vystužené opierky na ruky, hmotnosť 1.4kg, farba čierna a karbón
37,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: HRAls2501
Petite&Mars Elite Fix i–size (15 – 36kg) Lava Black - Autosedačka Varianty
5,0
Petite&Mars Elite Fix i–size (15 – 36kg) Lava Black
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, držiak na nápoje, ochrana proti bočnému nárazu, nastaviteľný bezpečnostný pás a snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX, BESIP skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje bezpečnostný pás automobilu, hmotnosť 6kg, farba čierna
128,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY17351

Autosedačky

novorodenecká vložkaAko na správne a pohodlné nosenie bábätka Nosenie detí v šatke je prirodzená činnosť, ktorú milujú deti aj mamičky. Ergonomické nosiče alebo šatky môžu zmeniť vás život. Materstvo sa stáva kontaktnejšie a jednoduchšie. Pomôžeme vám s výberom správneho nosiča či šatky, s ktorým si nosenie zamilujete a poradíme,...
Súhrnný sprievodca jednotlivými týždne tehotenstva vás postupne zoznámi s priebehom celého tehotenského obdobia, mesiac za mesiacom, týždeň po týždni. Dozviete sa, čo je pre konkrétny týždeň tehotenstva charakteristické, ako prebieha vývoj bábätka aj aké zmeny sa...
Povinnosť autosedačky je jasne vymedzená zákonom, ktorý tiež stanovuje pravidlá používania autosedačiek a podsedákov. Ako presne je používanie autosedačiek definované a odkedy môže mať dieťa podsedák, vám priblížime v nasledujúcom článku.
testTesty detských autosedačiek 2021 Zaujímalo nás, ako dopadol v roku 2021 test autosedačiek pre deti, a ktorá autosedačka pre konkrétnu skupinu detí bola vyhodnotená ako najlepšia detská autosedačka. Pre porovnanie sme si vzali dvoch velikánov, ktorí vykonávajú test autosedačiek každoročne a majú našu...
Preeklampsia je závažné ochorenie spôsobujúce až 20 % predčasných pôrodov. Týka sa výhradne tehotných žien a súvisí s poruchou funkcie placenty. O tom, čo konkrétne preeklampsia je, aké sú jej prejavy a ktoré ženy patria do rizikovej skupiny bližšie informuje náš...
Zvlášť prvorodičky trápi ku koncu tehotenstva zoznam vecí, ktoré by si mali zbaliť do pôrodnice. Kedy zbaliť tašku do pôrodnice? Dá sa taška do pôrodnice aj kúpiť? A ako by mala výbava do pôrodnice vyzerať? Prinášame kompletný zoznam a praktické tipy niekoľkonásobných...
Viac článkov Všetky články

Autosedačky

V kategórii Autosedačky máme práve teraz na Alza.sk celkom 463 produktov.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné autosedačky Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie autosedačky Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie autosedačky Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii autosedačky recenzie
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií