Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/such s.png

Vyskúšali sme pre vás: Suchý šampón Batiste

Batiste suchý šampón som sa rozhodla vyskúšať zo zvedavosti. Veľmi som neverila, že nejaký suchý prášok dokáže vytvoriť objem z mojich zľahnutých vlasov, ktoré som si musela takmer obdeň umývať a fénovať do požadovaného účesu. Pokiaľ mi suchý šampón bude vyhovovať, ušetrí mi veľa času hlavne ráno, kedy si často nestíham vlasy umyť. V práci si potom prídem neupravená a necítim sa vo svojej koži. Bude si suchý šampón rozumieť s mojimi vlasmi?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/sampon_2.jpg

Vyskúšali sme pre vás: GREEN PHARMACY Šampón na slabé a poškodené vlasy

Šampón na slabé a poškodené vlasy GREEN PHARMACY Harmanček ma oslovil hlavne pre svoje zloženie. Keďže som človek, ktorý sa snaží žiť v súlade s prírodou, tak vyhľadávam skôr prírodné produkty bez škodlivých parabénov a farbív. Tento šampón navyše presne charakterizuje moje vlasy – sú jemné a poničené častým farbením. Ako šampón zapôsobil na moje vlasy sa dozviete v nasledujúcej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/nahledova-garnier.jpg

Vyskúšali sme pre vás: pleťová maska ​​GARNIER Skin Naturals Pure Active 3 v 1

Čierne bodky trápia veľkú väčšinu ľudí, ktorých poznám. Je to večný boj, zvlášť ak máte problematickú a mastnú pleť, musíte siahnuť po správnom čistiacom pleťovom prípravku. Mňa zaujala pleťová maska ​​GARNIER Skin Naturals Pure Active 3 v 1, ktorú môžem použiť nielen ako masku, ale aj ako čistiaci gél alebo peeling. V mojej recenzii sa dozviete, ako si táto pleťová maska ​​poradila s čiernymi bodkami po 2 týždňoch pravidelného používania.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/DSC_5004_3.jpg

Vyskúšali sme pre vás: sprchový gél 5 v 1 Dermacol Agent Black

Často cestujem a nemám rád, keď so sebou musím voziť veľa zbytočných vecí. Pri Dermacol Agent Black 5 v 1 ma zaujali rôzne možnosti použitia tohto kozmetického prípravku pre mužov, ktorý sľubuje umytie vlasov a tela, čistenie a starostlivosť o pleť, a zároveň možnosť použiť ako penu na holenie. Presne to by mi vyhovovalo. Namiesto niekoľkých rôznych kozmetických prípravkov iba jeden, ktorý budem môcť kompletne využiť. Obstojí sprchový gél Dermacol Agent Black?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/attitude-sampon-nahled.jpg

Vyskúšali sme pre vás: šampón ATTITUDE Super leaves na normálne a mastné vlasy

Šampón ATTITUDE Super leaves s detoxikačným a rozjasňujúcim účinkom na mastné a normálne vlasy ma veľmi zaujal. Hľadala som totiž šampón bez chemických prísad na rýchlo sa mastiace vlasy. Tento produkt všetky moje požiadavky spĺňal, neváhala som preto a nedočkavo ho vyskúšala. Ako som s ním bola spokojná, si môžete prečítať v mojej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/Balzam-po-holeni-dermacol-nahled.jpg

Vyskúšali sme pre vás: balzam po holení DERMACOL Men Agent Moisturizing

Tvár po holení si žiada upokojenie a hydratáciu. Obzvlášť tá moja, ktorá je citlivá a nepáči sa jej len tak niečo. Chcel som preto nejaký jemný kozmetický prípravok s upokojujúcim efektom. Zhodou náhod som objavil balzam po holení DERMACOL Men Agent Moisturizing Gel-Cream and Aftershave Balm, ktorý vyzeral, že by mohol splniť moje požiadavky. Ako to dopadlo? Bol som s ním spokojný? Prečítajte si v mojej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/Dermacol-darkova-kazeta-nahled.jpg

Vyskúšali sme pre vás: darčeková súprava DERMACOL Aroma Ritual Írska káva

Dermacol prišiel s úžasnou darčekovú súpravou s vôňou írskej kávy. Som milovníčka kávy, takže som si kazetu DERMACOL Aroma Ritual Írska káva nemohla nechať ujsť. Bola vôňa to jediné, čo ma očarilo, alebo aj účinky jednotlivých troch produktov stoja za to? Prečítajte si moju recenziu a dozviete sa viac.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/persil-360-caps.jpg

Vyskúšali sme pre vás: Persil 360° Complete Solution Color Duo-Caps

Na pranie som používal bežný prací prášok. S ním som však už nebol plne spokojný a chcel som zmenu, niečo praktické, čo účinne vyperie bielizeň, nezanechá fľaky a tie špinavé odstráni. Splnil toto Persil 360° Complete Solution Color Duo-Caps Regula? Prečítajte si moju recenziu.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/gel_1.png

Vyskúšali sme pre Vás: GREEN PHARMACY Sprchový gél Muškátová ruža a Zelený čaj

Na sprchovom géle Muškátová ruža a Zelený čaj od GREEN PHARMACY ma zaujalo hlavne zloženie bez škodlivých parabénov a silikónov. Keďže vyznávam hlavne prírodné produkty, snažím sa tiež používať kozmetiku a výrobky, ktoré z prírody vychádzajú. Ako uspeje tento sprchový gél v mojom hodnotení? Prečítajte si v nasledujúcej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/loreal-fleuts-rares-nahled.jpg

Vyskúšali sme pre vás: pleťová voda a odličovacie mlieko ĽORÉAL PARIS Fleurs Rares

ĽORÉAL PARIS Fleurs Rares prináša set pre citlivú a suchú pleť. Ide o produkty na každodennú starostlivosť o pleť v podobe pleťovej vody a odličovacieho mlieka. Aké sú tieto produkty? A ako vyzerala pleť po ich použití? Oba prípravky som vyskúšala. Ako som s nimi bola spokojná?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/Alterna-Caviar-Miracle-nahled.jpg

Vyskúšali sme pre vás: Alterna Caviar Miracle

Alterna Caviar Miracle je sprej do vlasov, ktorý má podporiť objem a vykúzliť bohatú hrivu, po ktorej som vždy túžila. Hneď v obchode ma nadchla jemná kvetinová vôňa a tiež spôsob použitia – vďaka rozprašovaču môžem aplikovať sprej po celej dĺžke vlasov. Či sa prípravok osvedčil, a aký pocit som mala zo svojich vlasov, sa dozviete v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/nahled-sprchovy-gel-ochranny-lactovit-activit.jpg

Vyskúšali sme pre vás: sprchový gél LACTOVIT Activit ochranný 500 ml

Sprchový gél je kozmetika, ktorú používame každý deň, a pritom mu nevenujeme veľa pozornosti. Ja tiež patrím k ľuďom, ktorí sprchový gél príliš neriešia. Umýva, vonia pekne, cena je prijateľná. Tak čo viac od neho čakať? Ale pokiaľ chceme mať peknú pleť, mali by sme venovať pozornosť aj jej ochrane a hydratácii. A keďže starostlivosť o pokožku začína už v sprche, aj výber sprchovacieho gélu si zaslúži našu pozornosť. Pre svoju recenziu som si vybrala ochranný sprchový gél LACTOVIT Activit 500 ml, pretože obsahuje mliečne proteíny a vitamíny. Je po ňom pleť skutočne viditeľne krajšia?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/attude-kondicioner-nahled_2.jpg

Vyskúšali sme pre vás: kondicionér ATTITUDE Super Leaves na normálne a mastné vlasy

Kondicionér ATTITUDE Super Leaves s detoxikačným a rozjasňujúcim účinkom na mastné a normálne vlasy ma veľmi zaujal svojím zložením. Neobsahuje totiž parabény ani iné chemické látky. Rozhodla som sa ho preto vyskúšať v kombinácii so šampónom z rovnakej série. Vy si teraz môžete na tento produkt prečítať moju recenziu.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/DSC_Lenor_bubles-nahled_2.jpg

Vyskúšali sme pre vás: vonné perličky Lenor Unstoppables

Vydržia vonné perličky Lenor Unstoppables naozaj prevoňať bielizeň na tak dlhú dobu, ako sľubujú? Ako si u nás doma poradili pri praní oblečenia, posteľnej bielizne a diek? Všetko sa dozviete v recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/krem-na-ruce-a-nehty-au-lait.jpg

Vyskúšali sme pre vás: Krém na ruky a nechty SCOTTISH FINE SOAPS Au Lait

Krém na ruky je mojím nepostrádateľným prípravkom na každodennú starostlivosť. Počas zimných mesiacov bez krému na ruky nevyjdem z bytu von. Za tú dobu používania som vyskúšala veľké množstvo rôznych prípravkov na ruky od mnohých značiek. Rada experimentujem, preto si nikdy nekupujem ten istý krém na ruky. A teraz som vyskúšala SCOTTISH FINE SOAPS Au Lait. Ako dopadol v testovaní?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/TONI&GUY-suchy-sampon-Glamour-High-Volume-nahled.jpg

Vyskúšali sme pre vás: suchý šampón TONI&GUY Glamour High Volume

Keď nie je čas, tak jednoducho nie je. Voňavé a ľahké vlasy bez mastnoty sú ale základom, bez ktorého mnohí z nás do práce nejdú. Preto sú tu suché šampóny, ktoré behom pár minút dokážu vstrebať mastnotu a dodať vlasom sviežosť a vôňu. Ako to zvláda suchý šampón Glamour High Volume od značky TONI&GUY? Dôkladne som ho vyskúšala a o jeho účinkoch sa dočítate v recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/savo_1.png

Vyskúšali sme pre vás: SAVO prací prášok na farebnú a bielu bielizeň

Značka Savo rozšírila rad svojich tradičných čistiacich prostriedkov o prací prášok Savo na farebnú i bielu bielizeň. Jeho výhodou je univerzálne použitie a príjemná vôňa bez chlóru. Zaujímal som sa o kvalitu a vzhľad bielizne po vypraní. Keďže mám veľmi pozitívne skúsenosti so Savo čistiacimi prostriedkami, rád by som vo svojej domácnosti uvítal aj prací prášok tejto známej značky. Ako na mňa vypraná bielizeň pôsobila? Zistíte v tejto recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/LIP-SMACKER-Coca-Cola-sprite-fanta-nahled.jpg

Vyskúšali sme pre vás: balzam na pery LIP SMACKER Coca Cola, Sprite a Fanta

Pri výbere balzamov na pery som náročná. Nepáči sa mi len tak niečo, ale balzamy Lip Smacker ma dostali hneď. Tie už jednoducho v kabelke musia byť. A aby ste mali jasnejšiu predstavu, aké tieto balzamy sú, ako chutia a aké sú na perách, pripravila som pre vás recenziu na tri z nich – Fanta, Sprite a Coca Cola.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/perwoll-nahled.jpg

Vyskúšali sme pre vás: prací gél PERWOLL Care & Refresh

PERWOLL Care & Refresh 2 l (33 dávok) som si kúpila, pretože som potrebovala univerzálny prací prostriedok na všetky tkaniny, pretože často periem zmes bielizne a farieb kvôli úspore času. V obchode som narazila na novinku od PERWOLL Care & Refresh 2 l, ktorá je vhodná na pranie zmiešaných textílií. Ako obstála v teste?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/bref-blue-activ-eucalyptus-nahled.jpg

Vyskúšali sme pre vás: WC blok Bref Blue Aktiv Eucalyptus

WC blok je nenápadný, ale užitočný pomocník pri upratovaní toalety. Pokiaľ je WC blok kvalitný, udrží záchodovú misu dlhšie čistú, zabráni usadzovaniu vodného kameňa a celú toaletu krásne prevonia. Bohužiaľ mám skúsenosť, že nie všetky WC bloky plnia svoju úlohu podľa očakávania. Majú malú výdrž, vytekajú, alebo nám nevoňajú. Prečítajte si, ako v mojom testovaní obstál Bref Blue Aktiv Eucalyptus.

Prečítať viac »
123...
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB15