Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka
Predĺžili sme pre vás otváraciu dobu našich predajní, aby ste mohli tento rok nakúpiť darčeky v pokoji a bez stresu.

Doručenie do Vianoc Obchodník roka 2019

Média konvertory v akcii

Zľavové tornádo práve zľavnilo tisíce produktov vo všetkých kategóriách. Poponáhľajte sa!
0
V tejto kategórii nájdete média konvertory v akcii – v zľave. Vo výpredaji máme v súčasnosti 3 položiek. Hľadáte média konvertory vo výpredaji a nevadí vám ani použitý tovar? Tak sa pozrite do kategórie lacné média konvertory.
3 položky
TP-LINK TXM431-LR
Modul MiniGBIC / SFP + 10GB Base LR (LC), 1310nm Single-mode, 10km

85,90 € bez DPH 71,58 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 17:00
Objednávací kód: TP811d
TP-LINK TL-SM321B - Modul
-46%
TP-LINK TL-SM321B
Modul – MiniGBIC/SFP 1000Base SM (LC), 10km

-46% 35 €
18,90 € bez DPH 15,75 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade 4 ks
Môžete mať zajtra od 10:00
Objednávací kód: TP811b
TP-LINK TL-SM321A - Modul
-22%
TP-LINK TL-SM321A
Modul – MiniGBIC/SFP 1000Base SM (LC), 10km

-22% 44,90 €
34,90 € bez DPH 29,08 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade
Môžete mať ve štvrtok 12.12. od 11:00
Objednávací kód: TP811

Zadajte názov tovaru

Poznámka:


Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
Tipy na vianočné darčeky Zobraziť
P-DC1-WEB25
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi