Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Využi dopravu zadarmo! Vlož do košíka kód ZAPLATENEONLINE pri objednávke nad 40 Eur vr. DPH. Viac informácií tu

Zľavová hliadka Šrotovné na práčky a sušičky

Média konvertory v akcii

0
V tejto kategórii nájdete média konvertory v akcii – v zľave. Vo výpredaji máme v súčasnosti 3 položiek. Hľadáte média konvertory vo výpredaji a nevadí vám ani použitý tovar? Tak sa pozrite do kategórie lacné média konvertory.
3 položky
TP-LINK TL-MC1400 - Šasi
-10%
TP-LINK TL-MC1400
Šasi – 14-slotové, do racku 19" 2U, pre media konvertory

-10% 219,90 €
198,90 € bez DPH 165,75 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: TP607x
TP-LINK TL-SM321B - Modul
-46%
TP-LINK TL-SM321B
Modul – MiniGBIC/SFP 1000Base SM (LC), 10km

-46% 35 €
18,90 € bez DPH 15,75 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade 2 ks
Môžete mať dnes od 10:00
Objednávací kód: TP811b
TP-LINK TXM431-LR
Modul MiniGBIC / SFP + 10GB Base LR (LC), 1310nm Single-mode, 10km

85,90 € bez DPH 71,58 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade 2 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: TP811d

Zadajte názov tovaru

Poznámka:


Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB1
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi