Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Novinky - Audioknihy

0
Značky a parametre
ALBATROS (5)
Cpress (2)
Eddica (2)
EDICECT (2)
JanOpatril (1)
MladaFronta (1)
Motto (1)
OneHotBook (16)
Plus (4)
Supraphon (20)
Tympanum (12)
Walker&Volf (1)
Autor
Martina Drijverová (3)
Miloš Kirschner (3)
Vladimír Straka (3)
Vlastimil Vondruška (3)
* 9. mája 1955, Kladno – PhDr. Vlastimil Vondruška, CSc. je český historik, publicista a autor historických detektívnych príbehov. Za literárnu činnosť získal v roku 1987 Cenu literárneho fondu, roku 2005 bol ocenený Zlatou stuhou v kategórii Literatúra faktu a populárno-náučná literatúra pre mládež a v rokoch 2006 a 2007 dostal aj Cenu čitateľov nakladateľstvo MOBA. Roku 1979 úspešne zakončil štúdium histórie a národopisu na Filozofickej fakulte Univerzity Karlovej v Prahe a potom sa niekoľko rokov venoval vedeckej práci v Československej akadémii vied, kde spolupracoval s Ústavom pre etnografiu a folkloristiku. V 80. rokoch bol riaditeľom historickej časti Národného múzea a od 90. rokov začal spoločne so svojou ženou podnikať v oblasti výroby kópií historického skla. Obľubu písať získal už v mladosti, teraz je autorom viac ako 50 vedeckých štúdií, mnohých historických románov pre dospelých a niekoľkých populárnych a oceňovaných knižiek pre deti a mládež. Spolupracuje s Českým rozhlasom, v ktorom pravidelne vystupuje a predstavuje poslucháčom zaujímavé udalosti z českých dejín a života ľudí v stredoveku. Svojich čitateľov si v súčasnosti získal najmä historickou ságou z doby vlády Přemyslovcov: Přemyslovská epopej I – Velký král Přemysl I. Otakar, Přemyslovská epopej II – Jednooký král Václav I.,Přemyslovská epopej III – Král rytíř Přemysl II. Otakar a Přemyslovská epopej IV. – Král básník Václav II. Veľmi populárne sú aj cykly historických detektívok z dávnych čias minulých (Hříšní lidé Království českého, 1995), ďalej napínavé prózy z 16. storočia (Letopisy královské komory I – VIII, 2006 – 2013) a od roku 2002 pravidelne vychádza čitateľsky pútavý cyklus s kráľovským prokurátorom Oldřichom z Chlumu z doby vlády kráľa Přemysla Otakara II.
David Walliams (2)
Dominik Landsman (2)
Josef Štefan Kubín (2)
Peter May (2)
(* 20. 12. 1951, Glasgow, Scotland) Peter May je škótsky spisovateľ, obľúbený televízny scenárista a novinár, ktorý momentálne žije aj tvorí vo Francúzsku. Keď v dvadsiatich siedmich rokoch vydal prvý román The Reporter (1978), bol požiadaný, aby ho prepísal do podoby scenára pre seriál BBC. Od tej doby sa venuje televíznej tvorbe. Má na konte viac ako tisíc položiek vrátane seriálov The Standard a Machair. V poslednej dobe obohacuje svet literatúry strhujúcimi krimi románmi a trilermi, ktoré sú populárne na celom svete a pri ktorých tŕnie napätím nejeden čitateľ. Súčasným svetovým bestsellerom je kriminálna trilógia Ostrov Lewis. Prvý román z trilógie odohrávajúci sa v Mayovom rodnom Škótsku nesie názov Skala (podľa originálu The Blackhouse) a vyšiel v roku 2009. Po vydaní v septembri 2011 figuroval osem týždňov na britskom rebríčku bestsellerov, bol prezentovaný v prestížnom Richard and Judy Book Club, zvíťazil v ankete o najobľúbenejšiu knihu jesene 2011 a BBC plánuje natočiť jeho filmovú verziu. V septembri 2012 vyšiel druhý diel s názvom Muž z Ostrova Lewis (The Lewis Man) a v januári 2013 záverečný diel trilógie – Šachové figúrky (The Chessmen). Knihy sa neustále držia v rebríčkoch a sú nadšene prijímané svetovou tlačou, recenzné ohlasy plné superlatívov vychádzajú v najprestížnejších denníkoch a ich literárnych prílohách.
Alena Ježková (1)
Andrew Gross (1)
Andrzej Sapkowski (1)
(* 21. 6. 1948, Poľsko) Andrzej Sapkowski je poľský spisovateľ, známy predovšetkým ako tvorca poviedok a románovej série o zaklínačovi Geraltovi z Rivie a princeznej Ciri. Ako jeden z najpopulárnejších autorov slovanskej fantasy je veľmi obľúbený aj v Českej republike, na Slovensku, v Rusku, Nemecku, Portugalsku, vo Francúzsku, Švajčiarsku aj Španielsku. Jeho príbehy sa stali predlohou pre filmové aj seriálové spracovanie, ale na ich základe vznikla aj veľmi rozšírená RPG hra pre PC a konzoly. V roku 1999 vyšli nové preložené geraltovské poviedky Zaklínač I - Posledné želanie, ktoré sa skladajú z príbehov zo Strieborného meča, Večného ohňa, Meča osudu, doplnené kompletné poviedkou Hlas rozumu a priloženou čiernobielou mapou sveta podľa Stanislava Komárka. Neskôr vyšlo aj pokračovanie - Zaklínač II. - Meč osudu, Zaklínač III. - Krv elfov, Zaklínač IV. - Čas opovrhnutia, Zaklínač V. - Krst ohňom, Zaklínač VI. - Veža lastovičky a Zaklínač VII. - Pani jazera. Jedným z posledných titulov je samostatný román s názvom Zaklínač - Búrková sezóna (2014), v ktorom sa autor opätovne navracia k svojmu najpopulárnejšiemu hrdinovi - zaklínačovi Geraltovi.
Andy Weir (1)
Caroline Graham (1)
Dan Lyons (1)
Daniel Defoe (1)
Daniel Kraus (1)
Eva Spoustová (1)
František Hrubín (1)
František Ringo Čech (1)
František Zacharník (1)
Franz-Olivier Giesbert (1)
Fredrik Backman (1)
Guillermo del Toro (1)
Charles Baudelaire (1)
Jan Burian (1)
Jan Opatřil (1)
Jan Pivec (1)
Jaroslav Hašek (1)
Jiří Sovák (1)
Ken Kesey (1)
Ladislav Heryán (1)
Milan Navrátil (1)
Miloslav Švandrlík (1)
Miroslav Adamec (1)
Pavel Kosatík (1)
Pavel Taussig (1)
Radkin Honzák (1)
Ray Bradbury (1)
Renata Fučíková (1)
Rudolf Těsnohlídek (1)
Thériault Denis (1)
Vladimír Kovářík (1)
Vlastimil Třešňák (1)
Zdeněk Řezníček (1)
Georges Simenon (1)
Helen Fieldingová (1)
Jeffery Deaver (1)
(* 6. mája 1950, USA) Bývalý novinár, ľudový spevák a právnik, autor tridsiatich dvoch románov, je v súčasnosti špičkou medzi autormi svetových bestsellerov. Jeho knihy sa predávajú v 150 krajinách sveta a boli preložené do viac ako dvadsiatich piatich jazykov. Svoju prvú knihu napísal už v 11 rokoch. Preslávil sa však až sériou kriminálnych románov s ochrnutým kriminalistom Lincolnom Rhymom. Prvý diel série s názvom Zberateľ kostí (The Bone Collector, 1997) zaznamenal obrovský úspech a stal sa predlohou pre rovnomennú snímku s Angelinou Jolie a Denzelom Washingtonem. Okrem úspešných kriminálnych sérií a niekoľkých poviedkových kníh s detektívnou tematikou je autorom populárnych románov, ako Hořící drát (český 2010), Zahrada bestií (Garden of Beasts, 2004), Příští oběti (česky 2010) a mnohých ďalších.
Jo Nesbo (1)
* 29. marca 1960, Oslo – „Jo Nesbo sa môže stať ďalším Munchom alebo Ibsenom... a či existuje na svete spravodlivosť, bude raz Harry Hole rovnako slávny ako Harry Potter...“ hovorí CNN. Jo Nesbo, kráľ severskej krimi, je súčasný nórsky spisovateľ a hudobník. Za svoje romány získal množstvo literárnych ocenení, jeho knihy boli preložené do 35 jazykov a vyšli v 140 krajinách. Narodil sa do rodiny knihovníčky a vášnivého čitateľa. Od detstva ho okrem futbalu zaujímala aj hra na gitaru a rocková hudba. Spoločne s mladším bratom založili kapelu Di Derry a dobyli nórsku rockovú scénu s rekordným počtom predaných albumov a až 180 odohranými koncertami ročne. Písaniu sa začal naplno venovať až v roku 1997, kedy mu vyšiel prvý detektívny román Netopier (Flaggermusmannen), v ktorom prvýkrát predstavil postavu veľmi osobitého a svojrázneho kriminalistu Harryho Hola. Kniha okamžite zožala obrovský úspech a jej autor za ňu dostal cenu Rivertonprisen za najlepší literárny počin s kriminálnou tematikou. Ohlas vzbudili aj ďalšie knihy zo série s detektívom Harrym Holom – Šváby (Kakerlakkene), Červenka (Rodstrupe), Nemesis (Sorgenfri), Pentagram ( Marekors), Spasiteľ (Frelseren), Snehuliak (Snomannen), Leopard (Panserhjerte), Prízrak (Gjenferd) a Polícia (2013). Mladších čitateľov si získal humornou sériou kníh s hlavným hrdinom doktorom Proktorom: Doktor Proktor a prdiaci prášok (2007). Originálne a vtipne ilustrované príbehy sú plné humoru, fantázie a bláznivých situácií, ktoré zaujali deti a mládež na celom svete.
Miroslav Žamboch (1)
(* 13. januára 1972 Hranice) Miroslav Žamboch je súčasný český autor, ktorý sa venuje prevažne fantasy literatúre a science fiction. ,,Milujem príbehy. Existujú dobré a zlé príbehy, žiadne iné delenie nie je podstatné. “ Jeho prozaickou prvotinou je poviedka Zpověď válečníka (1995), s ktorou vyhral v súťaži O najlepšiu fantasy, a s ktorou okamžite získal priazeň českých čitateľov. Poviedka je inšpirovaná jednou z piesní skupiny Lucie. Napísal aj niekoľko rozsiahlych knižných sérií, ako napríklad Líheň, Koniáš, Bakly - Bez slitování, Agent John Francis Kovář (Prokletí legendy: Dámská hra) či Agent X-Hawk 01. Často ide o napínavé romány, novely a poviedkové cykly, v ktorých vystupujú známi hrdinovia, ale objavujú sa aj nové postavy a charaktery. Naraziť môžete aj na upírov, vlkolakov, čarodejníkov, ale aj tajných agentov a nemilosrdných zabijakov. Ponorte sa do príbehov plných napätia, akcie, nečakaných momentov, tajomstiev a zbraní.
Peter Mayle (1)
Petra Soukupová (1)
(* 1982, Československo) Petra Soukupová je českou spisovateľkou, scenáristkou a dramaturgičkou. Na filmovej a televíznej fakulte Akadémie múzických umení v Prahe úspešne absolvovala scenáristiku a dramaturgiu. Potom sa stala scenáristkou divácky populárneho sitcomu Comeback (2008 – 2010) a od roku 2011 pôsobí ako dramaturgička v seriáli Ulice. Do literatúry vstúpila prvou knihou s názvom K moři (2007), za ktorú dostala Cenu Jiřího Ortena 2008 pre mladých literátov. Ďalším úspešným počinom sa stal triptych rozsiahlych poviedok Zmizet (2009), ktorý bol následne ocenený prestížnou Magnesia litera za rok 2010. K poviedke Na nakrátko vytvorila aj úspešný scenár, ktorý získal Cenu Sazky za nerealizovaný scenár. Na pultoch českých kníhkupectiev sa ďalej objavil titul Marta v roce vetřelce (2011) a prvá próza určená mladším čitateľom – Bertík a čmuchadlo (2014). Na konci marca 2015 sa pripravuje vydanie ďalšieho románu s názvom Pod sněhem.
Robert Galbraith (1)
(* 31. júla 1965 v Yate) Pod umeleckým pseudonymom Robert Galbraith sa neskrýva nikto iný ako autorka slávnej ságy o Harrym Potterovi, Joanne Rowlingová. Britská spisovateľka je aj autorkou novely pre dospelých – Prázdne miesto (The Casual Vacancy, 2012). Séria kníh o čarodejníckom hrdinovi priniesla Rowlingovej nečakaný úspech. Romány získali množstvo ocenení a predalo sa ich viac ako 400 miliónov kópií. Podľa novín The Sunday Times bola Rowlingová v roku 2008 označená ako 12. najbohatšia žena v Británii. V súčasnosti sa venuje aj charitatívnej činnosti a aktívne podporuje niekoľko charitatívnych organizácií. Pod pseudonymom Robert Galbraith vyšiel v roku 2013 (po česky 2014) napínavý detektívny román Volanie Kukučky (The Cuckoo's Calling), ktorý je zároveň prvým dielom plánovanej krimi série o súkromnom detektívovi a vojnovom veteránovi z Afganistanu, Cormoran Strikeovi, ktorého si často najímajú žiarliví zbohatlíci. Hlavný hrdina sa tak dostáva do sveta luxusu, bohatých mužov, krásnych žien, kde mu však samotnému veľakrát hrozí smrteľné nebezpečenstvo. Pokračovanie s anglickým názvom The Silkworm by malo vyjsť v českom preklade v roku 2015.
Paula Hawkins (1)
Michaela Klevisová (1)
Josef Bernard Prokop (1)
P. G. Wodehouse (1)
Zuzana Hubeňáková (1)
Ben Aaronovitch (1)
Cressida Cowellová (1)
Renáta Fučíková (1)
Platón (1)
Interpret
Jiří Lábus (4)
Helena Štáchová (3)
Jan Hyhlík (3)
Jiří Dvořák (3)
Karel Höger (3)
Miloš Kirschner (3)
Pavel Soukup (3)
Jan Hartl (2)
Jan Pivec (2)
Lukáš Hlavica (2)
Miroslav Černý (2)
Tereza Bebarová (2)
David Novotný (2)
Arnošt Goldflam (1)
Bohumil Klepl (1)
František Ringo Čech (1)
Ilona Czsáková (1)
Jan Burian (1)
Jan Opatřil (1)
Jan Potměšil (1)
Jan Werich (1)
Jana Hermachová (1)
Jana Pidrmanová a Filip Švarc (1)
Jaromír Meduna (1)
Jenovéfa Boková (1)
Jiří Adamíra (1)
Jiří Sovák (1)
Jiří Zavřel (1)
Jiřina Šejbalová (1)
Jitka Ježková (1)
Jitka Molavcová (1)
Josef Beyvl (1)
Josef Haukvic (1)
Josef Větrovec (1)
Kamil Halbich (1)
Kristýna Boková (1)
Kryštof Rímský (1)
Ladislav Heryán (1)
Leoš Jirsák (1)
Luděk Munzar (1)
Martin Finger (1)
Michaela Maurerová (1)
Miroslav Doležal (1)
Ondřej Novák (1)
Pavel Tesař (1)
Radkin Honzák (1)
René Hájek (1)
Sylva Talpová (1)
Tereza Dočkalová (1)
Václav Neužil (1)
Václav Vondráček (1)
Valérie Zawadská (1)
Vasil Fridrich (1)
Vladislav Beneš (1)
Vlasta Fabiánová (1)
Vojtěch Hájek a Magdaléna Borová (1)
Zbyšek Horák (1)
Zdeněk Junák (1)
Zdeněk Mahdal (1)
Zuzana Slavíková (1)
David Matásek (1)
David Prachař (1)
Filip Švarc (1)
Ivana Jirešová (1)
Jan Dolanský (1)
Jan Vlasák (1)
Jan Vondráček (1)
Jana Plodková (1)
Kristýna Kociánová (1)
Lenka Vlasáková (1)
Linda Rybová (1)
Marek Holý (1)
Martha Issová (1)
Martin Myšička (1)
Martina Hudečková (1)
Milena Steinmasslová (1)
Pavel Rímský (1)
Petr Oliva (1)
Radek Valenta (1)
Renata Honzovičová Volfová (1)
Rôzni interpréti (1)
Simona Babčáková (1)
Tomáš Kobr (1)
Zdeněk Velen (1)
Jana Pidrmanová (1)
Martina Krátká (1)
Jan Cina (1)
Sandra Riedlová (1)
Dĺžka
2 h
60 h

Kategórie
Audioknihy (44)
Česká literatura (38)
Zahraničná literatúra (28)
Detektívky, thrillery (15)
Nová hodnota (15)
Pro děti (10)
Humor, satira a komédia (7)
Spomienky a biografie (7)
Dejiny a história (6)
Fantasy a sci-fi (6)
Spoločenská próza (5)
Životná filozofia, náboženstvo (4)
Dobrodružné romány (3)
Poviedky (3)
Divadlo, rozhlas, televízia (1)
Horory a mystika (1)
Literatúra faktu a publicistika (1)
Poézia (1)
Vianoce (1)
Séria
Akta Enzo (audio) (1)
Cormoran Strike audio (1)
Zaklínač (audio) (1)
Josef Bergman (audio) (1)
Hříšní lidé Království českého (audio) (1)
Peter Grant (audio) (1)
Vraždy v Midsomeri (audio) (1)
Jazyk
česky (67)
Zobraziť položky
67 položiek
My proti vám
Audiokniha MP3 - Volné pokračování úspěšného románu Medvědín. - Fredrik Backman, čte Pavel Soukup, 14 hod. 59min.

My proti vám
Nové
€13,57
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B062
Trhačka zubů
Audiokniha MP3 - Barvité paměti neobyčejné zubařky, která se nebála nikoho a ničeho. - Franz-Olivier Giesbert, čte Sylva Talpová, 12 hod. 23min.

Trhačka zubů
Nové
€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B061
Křišťálová noc, Srpnová neděle. Ukázky z her
Audiokniha MP3 - Ukázky z her Františka Hrubína Srpnová neděle a Křišťálová noc. - František Hrubín, čte Karel Höger,Vlasta Fabianová, 50min.

Křišťálová noc, Srpnová neděle. Ukázky z her
Nové
€2,69
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B060
Podivuhodný život osamělého pošťáka
Audiokniha MP3 - Poetický román o lásce a záhadách lidské identity. - Thériault Denis, čte Vojtěch Hájek a Magdaléna Borová, 3 hod. 38min.

Podivuhodný život osamělého pošťáka
Nové
€9,68
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B059
Chcete se stát psychiatrem?!
Audiokniha MP3 - Se svým typickým humorem přibližuje náš přední psychiatr nejen svůj obor. - Radkin Honzák, čte Radkin Honzák, 1 hod. 38min.

Chcete se stát psychiatrem?!
Nové
€5,80
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B058
Pohádky 6
Audiokniha MP3 Josef Štefan Kubín, čte Jan Pivec, 1 hod. 17min.

Pohádky 6
Nové
€2,69
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B057
Příběhy českých knížat a králů
Audiokniha MP3 Alena Ježková, čte Jan Potměšil,Jenovéfa Boková,Kristýna Boková,Kryštof Rímský, 3 hod. 15min.

Příběhy českých knížat a králů
Nové
€8,90
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B056
Meč osudu
Audiokniha MP3 - Fantastické povídky od legendárního autora ságy o Zaklínači. - Andrzej Sapkowski, čte Martin Finger, 16 hod. 44min.

Tento týždeň zakúpilo 18 zákazníkov
Meč osudu
Nové
€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B055
Prahou staletí (5). Reportážní zastavení v hlavním městě republiky
Audiokniha MP3 Milan Navrátil,Vladimír Kovářík, čte Miroslav Doležal, 1 hod. 36min.

Prahou staletí (5). Reportážní zastavení v hlavním městě republiky
Nové
€7,36
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B054
Příhody lišky Bystroušky
Audiokniha MP3 Rudolf Těsnohlídek, čte Karel Höger, 1 hod. 14min.

Příhody lišky Bystroušky
Nové
€3,85
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B053
Prasátko Pigy a kouzelná pohlednice plná písniček
Audiokniha MP3 - Nové původní dětské písničky z dílny Prasátka Pigy. - Eva Spoustová, čte Pavel Tesař, 1 hod. 13min.

Prasátko Pigy a kouzelná pohlednice plná písniček
Nové
€6,58
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B052
Osudy dobrého vojáka Švejka
Audiokniha MP3 - Kompletní Švejk Jana Wericha. - Jaroslav Hašek, čte Jan Werich,Jiřina Šejbalová, 16 hod. 32min.

Osudy dobrého vojáka Švejka
Nové
€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B051
S pozdravem Jiří Sovák
Audiokniha MP3 Jiří Sovák, čte Jiří Sovák, 41min.

S pozdravem Jiří Sovák
Nové
€3,85
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B050
Jak Hurvínek do lesa volá, tak se Spejbl ozývá
Audiokniha MP3 Miloš Kirschner,Vladimír Straka, čte Miloš Kirschner,Helena Štáchová,Miroslav Černý, 43min.

Jak Hurvínek do lesa volá, tak se Spejbl ozývá
Nové
€2,69
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B049
Jáchymovští démoni
Audiokniha MP3 - Historická detektivka oblíbeného autora. - Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík, 8 hod. 2min.

Tento týždeň zakúpilo 10 zákazníkov
Jáchymovští démoni
Nové
€9,68
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B048
Půlnoční gang
Audiokniha MP3 - Půlnoc je doba, kdy všechny děti tvrdě spí, samozřejmě až na... Půlnoční gang! - David Walliams, čte Jiří Lábus, 5 hod. 10min.

Půlnoční gang
Nové
€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B047
Stopařem na této zemi
Audiokniha MP3 - Volné pokračování autorovy úspěšné a moudré knihy Exotem na této zemi. - Ladislav Heryán, čte Ladislav Heryán, 5 hod. 1min.

Stopařem na této zemi
Nové
€7,39
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B046
Obrazy z Nového zákona Další příběhy
Audiokniha MP3 - O životě a učení Ježíše Krista a o osudech apoštolů Petra a Pavla. - Renáta Fučíková, čte Jiří Dvořák, 1 hod. 49min.

Obrazy z Nového zákona Další příběhy
Nové
€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B045
Vyhoďme ho z kola ven
Audiokniha MP3 - Předloha filmu Miloše Formana, ověnčeného pěti Oskary. - Ken Kesey, čte Jiří Zavřel, 14 hod. 37min.

Vyhoďme ho z kola ven
Nové
€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B044
Poprava na Kramberku a další povídky
Audiokniha MP3 - Populární čeští herci čtou nejslavnější české hororové povídky! - Miloslav Švandrlík, čte Bohumil Klepl,Jiří Lábus,Michaela Maurerová,Tereza Bebarová,Valérie Zawadská,Zdeněk Mahdal, 3 hod. 8min.

Poprava na Kramberku a další povídky
Nové
€10,46
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B043
Neznámí hrdinové
Audiokniha MP3 - Každý národ má své hrdiny, ten náš na ně však rychle zapomíná nebo je nezná. - Pavel Taussig, čte Lukáš Hlavica, 1 hod. 55min.

Neznámí hrdinové
Nové
€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B042
Vzpoura goliardů
Audiokniha MP3 z detektivního cyklu Hříšní lidé Království českého. - Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík, 11 hod. 28min.

Tento týždeň zakúpilo 22 zákazníkov
Vzpoura goliardů
Nové
€9,68
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B041
Pohádky o princeznách
Audiokniha MP3 - Každá malá slečna se někdy chtěla stát princeznou stejně jako hlavní hrdinka této knížky zvědavá holčička Sára. - František Zacharník, čte Sandra Riedlová, Zdeněk Junák, 1 hod. 23min.

Pohádky o princeznách
Nové
€5,40
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B040
Tvář vody
Audiokniha MP3 - Neobvyklý a křehký příběh o lásce, svobodě, sebeúctě a rovnováze v přírodě, odehrávající se na pozadí studené války. - Guillermo del Toro, Daniel Kraus, čte Jitka Ježková, Pavel Soukup, 12 hod. 40min.

Tvář vody
Nové
€14,35
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B039

Novinky - Audioknihy

Alza MediaAko sa naučiť cudzí jazyk? Pomôžu audioknihy Radi by ste sa naučili cudzí jazyk, ale nemáte čas pravidelne navštevovať odborné kurzy? Riešenie ponúkajú...
Americký spisovateľ Dan Brown napísal pre fanúšikov historických thrillerov ďalšiu knihu o dobrodružstve...
Zoznámte sa s pánom Stevensom, majordómom zo staroanglického panstva lorda Darlingtona. Svoj život pred...
Prežite čitateľské hody na Veľký knižný štvrtok 2017 Jedna zo zásadných udalostí knižného trhu prinesie 16. marca všetkým milovníkom kvalitného čítania 14...
Viac článkov

Zadajte názov tovaru

Poznámka:


Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB19
Váš osobný asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzácia
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi