Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Beletria – zľavnené e-knihy

0

Najpredávanejšie

1.
Elektronická kniha - Velkolepé finále nejoceňovanější sci-fi série současnosti. - ze série Vzpomínka na Zemi, autor Liou Cch'-sin, 751 stran
-20%
€9,68
€7,74

2.
Kavárna na pláži Ihneď k čítaniu
Elektronická kniha - Inteligentní román pro ženy, který vám zvedne náladu, autor Lucy Diamond, 384 stran
-63%
€5,10
€1,91

3.
Milenka mého muže Ihneď k čítaniu
Elektronická kniha - autor Lucy Dawson, 280 stran
-64%
€5,27
€1,91

Ďalšie najpredávanejšie
Značky a parametre

Odporúčame

Host
(39)

Ostatné značky

Baronet (6)
BB/art (2)
David Kaps (4)
Domino (55)
E-knihy jedou (38)
FANTOM Print (1)
Jota (111)
KNIHA ZLIN (12)
Martin Koláček - E-knihy jedou (26)
Martin Koláček – E-knihy jedou (8)
Mladá fronta (12)
MOBA (5)
Mytago (1)
Nakladatelství ČAS (10)
Nakladatelství MaHa (1)
Nakladatelství Nuridius (1)
Nakladatelství Petr Čmerda - D (1)
Paseka (2)
Plus (2)
Synergie Publishing SE (1)
Triton (2)
XYZ (5)
Autor
Jana Javorská (11)
Jo Nesbo (6)
* 29. marca 1960, Oslo – „Jo Nesbo sa môže stať ďalším Munchom alebo Ibsenom... a či existuje na svete spravodlivosť, bude raz Harry Hole rovnako slávny ako Harry Potter...“ hovorí CNN. Jo Nesbo, kráľ severskej krimi, je súčasný nórsky spisovateľ a hudobník. Za svoje romány získal množstvo literárnych ocenení, jeho knihy boli preložené do 35 jazykov a vyšli v 140 krajinách. Narodil sa do rodiny knihovníčky a vášnivého čitateľa. Od detstva ho okrem futbalu zaujímala aj hra na gitaru a rocková hudba. Spoločne s mladším bratom založili kapelu Di Derry a dobyli nórsku rockovú scénu s rekordným počtom predaných albumov a až 180 odohranými koncertami ročne. Písaniu sa začal naplno venovať až v roku 1997, kedy mu vyšiel prvý detektívny román Netopier (Flaggermusmannen), v ktorom prvýkrát predstavil postavu veľmi osobitého a svojrázneho kriminalistu Harryho Hola. Kniha okamžite zožala obrovský úspech a jej autor za ňu dostal cenu Rivertonprisen za najlepší literárny počin s kriminálnou tematikou. Ohlas vzbudili aj ďalšie knihy zo série s detektívom Harrym Holom – Šváby (Kakerlakkene), Červenka (Rodstrupe), Nemesis (Sorgenfri), Pentagram ( Marekors), Spasiteľ (Frelseren), Snehuliak (Snomannen), Leopard (Panserhjerte), Prízrak (Gjenferd) a Polícia (2013). Mladších čitateľov si získal humornou sériou kníh s hlavným hrdinom doktorom Proktorom: Doktor Proktor a prdiaci prášok (2007). Originálne a vtipne ilustrované príbehy sú plné humoru, fantázie a bláznivých situácií, ktoré zaujali deti a mládež na celom svete.
Jan Kučera (5)
Katherine Pancolová (5)
Adele Parks (4)
Alexander Stainforth (4)
Jeffery Deaver (4)
Lucy Diamond (4)
Major Slik (4)
Mons Kallentoft (4)
(* 15. apríla 1968, Linköping, Švédsko) Mons Kallentoft je švédsky spisovateľ a novinár. Do sveta literatúry vstúpil románom Pesetas (2000), za ktorý mu udelili prestížnu cenu Katapultpriset za najlepšiu švédsku prvotinu roka 2000. V súčasnosti sú jeho knihy prekladané do mnohých svetových jazykov a predalo sa ich viac 620 výtlačkov. Do podvedomia českých čitateľov sa však dostal až vďaka kriminálnej sérii románov, v ktorých hrá hlavnú úlohu postava policajnej inšpektorky Malin Forsovej. V roku 2011 sa na pultoch kníhkupectiev objavil prvý diel s názvom Zimná obeť, ktorý zaznamenal okamžitý úspech. V nakladateľstve Host následne vyšlo pokračovanie – Letná smrť (2012), Jesenná vražda (2012), Jarní mŕtvi (2013), Piate ročné obdobie (2011) a Vodný anjeli (2014). Autor však napísal ešte ďalšie dva diely – Vindsjälar (2013) a Jordstorm (2014), ktoré zatiaľ neboli preložené. Na jar roku 2013 vyšiel autobiografický román na pomedzí beletrie a literatúry faktu s názvom Food Junkie – Posedlý jídlem. Podtitul, Příběh gastrozávisláka, odhaľuje hlavnú tému knihy, ktorá čitateľov zavedie do sveta vyhľadávaných reštaurácií a najrôznejších kulinárskych zážitkov.
Nathalie Royová (4)
Robert Ludlum (4)
(25. mája 1927, New York – 12. marca 2001, Naples, USA) Robert Ludlum je populárny americký autor 27 detektívnych poviedok, ktoré sa stali svetovo uznávanými bestsellermi. Odhaduje sa, že bolo vydaných viac ako 290 miliónov kópií jeho kníh preložených do 33 jazykov. Niektoré knihy vydával pod umeleckými pseudonymami Jonathan Ryder a Michael Shepherd. Medzi jeho najznámejšie diela patria Agent bez minulosti (The Bourne Identity, 1980), Bourneov mýtus (The Bourne Supremacy, 1986) a Bournovo ultimátum (Bournovo ultimátum, 1990). Všetky tri knihy a mnohé ďalšie sa dočkali aj filmovej adaptácie. Realisticky vykreslené príbehy Roberta Ludluma sú plné napätia, komplikovaných zápletiek a túžby po dosiahnutí spravodlivosti. Hrdinovia sú obyčajní ľudia, ktorí bývajú zapletení do zložitých životných situácií a veľakrát musia čeliť útokom tajných organizácií a zločineckých gangov. Zachrániť ich môže len vlastná statočnosť a odvaha čeliť zlu. Autor často vychádzal z najrôznejších konšpiračných teórií minulosti aj súčasnosti.
Rowan Coleman (4)
Elizabeth Gaskellová (3)
John Lutz (3)
Lisa Jackson (3)
Lucie Navrátilová (3)
Miloslava Rýznarová (3)
Ransom Riggs (3)
(* Maryland, USA) Ransom Riggs je americký spisovateľ, autor scenárov, fotograf, redaktor magazínu mentalfloss.com a príležitostný tvorca kratších filmových snímok. Vyrastal na farme na východnom pobreží Marylande aj v malom domčeku na pláži na Floride. Už od detstva sa venoval písaniu vlastných poviedok, fotografovaniu aj natáčaniu autorských snímok. Neskôr vyštudoval anglický jazyk a literatúru na Kenyon College. Neskôr úspešne absolvoval aj filmové štúdiá na Kalifornskej univerzite v Los Angeles. Prvú veľkú príležitosť získal od spoločnosti Quirk Books, pre ktorú mal za úlohu napísať knihu o známom detektívovi Sherlockovi Holmesovi. V roku 2009 tak vyšla prvá kniha s názvom The Sherlock Holmes Handbook: The Methods and Mysteries of the World's Greatest Detectiv. Na veľký čitateľský úspech naviazal temným fantasy románom Sirotinec slečny Peregrinovej pre podivné deti (česky 2012), ktorý vznikol na základe autorovej obľuby v rustikálnych fotografiách a bizarných príbehoch. V roku 2014 sa na pultoch českých kníhkupectiev objavilo aj druhé pokračovanie románu s názvom Sirotinec slečny Peregrinovej: Podivné mesto. Desivý príbeh desiatich podivných detí je opäť pretkaný dobovými fotografiami a vytvára neočakávaný čitateľský zážitok.
Tess Stimson (3)
Zita Marinovová (3)
Alison Goodmanová (2)
Asa Larssonová (2)
(* 28. júna 1966, Uppsala) Asa Elena Larsson je známou švédskou autorkou detektívnych príbehov. Za svoje knihy zožala nielen veľký čitateľský ohlas, ale aj niekoľko významných ocenení. Románový debut Slnečné búrky (2003) bol ohodnotený ako najlepšia švédska krimi prvotina a v roku 2007 sa kniha dočkala aj filmového spracovania. Rovnako úspešné boli aj ďalšie krimi romány z populárnej krimi série, v ktorých vystupuje hrdinka Rebecka Martinssonová, ktorá je vždy zapletená do ťažkých detektívnych prípadov. Romány Asy Larssonovej boli preložené do pätnástich jazykov. Za knihu Hlas krvi (2004; česky 2011) navyše dostala cenu za najlepší švédsky kriminálny román.
Bear Grylls (2)
Elizabeth Fremantleová (2)
Hana Militká (2)
Hugh Ambrose (2)
Christina Laurenová (2)
Christina Lauren je umelecký pseudonym, za ktorým sa skrýva dvojica autoriek – Christina Hobbsová a Lauren Billingsová. Obe spisovateľky spolu napísali niekoľko svetových bestsellerov a ich knihy boli preložené už do 24 jazykov. Najznámejšou knihou sa stal mimoriadne pútavý ľúbostný román Božský bastard (2013). Ide o vzrušujúci a silne provokatívny príbeh plný napätia, erotiky a vášnivej romantiky. Hrdinkou je múdra študentka obchodnej administratívy, ktorá sa stretne so svojím perfekcionistickým a bezohľadným šéfom. Podobnú dávku erotiky, romance a ľahkého humoru prináša aj druhá kniha s názvom Božský cudzinec (2014). Tu je vykreslený vzťah schopnej finančnej riaditeľky a zvodného cudzinca. Potom, čo sa čitateľky zoznámili s Božským bastardom aj Božským cudzincom, autorské duo Christina Lauren vydáva tretí román, ktorý nesie názov Božský hráč (2014). Všetky tri knihy vynikajú napínavým rozprávaním, erotickým nábojom, humornými situáciami aj zápletkami.
Jaroslav Bálek (2)
Juliana Baggottová (2)
Karin Fossumová (2)
Karin Slaughter (2)
(* 6. januára 1971, Atlanta, Georgia) Karin Slaughterová je populárna americká spisovateľka detektívnych románov. Jej prvotina nesie názov Divokosť (Blindsighted, 2001) a ihneď po vydaní zaznamenala svetový úspech. Kniha bola publikovaná takmer v 30 jazykoch. Karin za ňu dostala významné ocenenie za najlepší kriminálny debut. Celkovo má na konte asi 30 miliónov predaných knižných kópií na celom svete. Kriminálne príbehy sú zvyčajne zasadené do južanského prostredia Georgie, odkiaľ autorka sama pochádza. Knihy sú usporiadané do sérií, ktoré často spájajú hlavní hrdinovia. Všetky jej romány však sprevádzajú ponurosť, nekašírované násilie, skvele vygradovaný dej a v neposlednom rade aj dôraz na spoločenské aspekty. Romány z Trentovskej série, ktorých hrdinom je špeciálny agent Will Trent, sa majú dočkať aj filmovej adaptácie. V súčasnosti sa dokončuje scenár k prvému dielu - Triptych (2006), v ktorom je vyšetrovaná séria brutálnych vrážd mladých žien.
Kateřina Dubská (2)
kolektív autorov (2)
Leandra Sold (2)
Lisa Kleypas (2)
Martin Goffa (2)
Miloslav Stingl (2)
Peter May (2)
(* 20. 12. 1951, Glasgow, Scotland) Peter May je škótsky spisovateľ, obľúbený televízny scenárista a novinár, ktorý momentálne žije aj tvorí vo Francúzsku. Keď v dvadsiatich siedmich rokoch vydal prvý román The Reporter (1978), bol požiadaný, aby ho prepísal do podoby scenára pre seriál BBC. Od tej doby sa venuje televíznej tvorbe. Má na konte viac ako tisíc položiek vrátane seriálov The Standard a Machair. V poslednej dobe obohacuje svet literatúry strhujúcimi krimi románmi a trilermi, ktoré sú populárne na celom svete a pri ktorých tŕnie napätím nejeden čitateľ. Súčasným svetovým bestsellerom je kriminálna trilógia Ostrov Lewis. Prvý román z trilógie odohrávajúci sa v Mayovom rodnom Škótsku nesie názov Skala (podľa originálu The Blackhouse) a vyšiel v roku 2009. Po vydaní v septembri 2011 figuroval osem týždňov na britskom rebríčku bestsellerov, bol prezentovaný v prestížnom Richard and Judy Book Club, zvíťazil v ankete o najobľúbenejšiu knihu jesene 2011 a BBC plánuje natočiť jeho filmovú verziu. V septembri 2012 vyšiel druhý diel s názvom Muž z Ostrova Lewis (The Lewis Man) a v januári 2013 záverečný diel trilógie – Šachové figúrky (The Chessmen). Knihy sa neustále držia v rebríčkoch a sú nadšene prijímané svetovou tlačou, recenzné ohlasy plné superlatívov vychádzajú v najprestížnejších denníkoch a ich literárnych prílohách.
Radka Bryšová (2)
Richelle Mead (2)
(* 12. november 1976, Michigan, USA) Richelle Mead je americkou autorkou fantasy literatúry, ktorá je určená predovšetkým pre dospievajúcu mládež. Už od detstva sa zaujímala o mytológiu a folklór. V súčasnosti sa plne venuje písaniu kníh. Jednou z najúspešnejších upírskych ság je práve Upírska akadémia (česky 2009). Hlavnými hrdinkami sú Morojská princezná Lissa a jej najlepšia kamarátka Rose, ktoré musia čeliť nebezpečným Strigojom a ochrániť svet upírov. Táto kniha sa stala aj predlohou pre filmovú adaptáciu. Na prvý diel nadväzujú ďalšie pokračovania, ako sú Mrazivý bozk (česky 2010), Tieňom pobozkaná (česky 2010), Krvavý sľub (česky 2010), Spútaní mágiou (česky 2010) a Posledná obeť (česky 2011). Na úspech ságy Upírska akadémia nadviazala autorka voľným pokračovaním s názvom Pokrvné putá (2011). Táto séria má tiež šesť dielov. Ďalšou úspešnou fantasy sériou je Sukuba. Rovnako ako predchádzajúca ságy má 6 dielov a je napísaná v ich forme, z pohľadu nadprirodzenje bytosti Georginy Kincaidovej, sukuby zo Seattlu. Jednotlivé diely nesú názvy – Sukuba 1: Trápenie, Sukuba 2: Na vrchole, Sukuba 3: Sny, Sukuba 4: Žiar, Sukuba 5: Tiene a Sukuba 6: Odhalená. Čitateľsky populárna sa stala aj fantasy séria Vek X, ktorá sa približuje scifi. Hlavnými hrdinami sú detektív Justin March a pretoriánka Mae Koskinenová. Príbeh sa odohráva v bližšie neurčenej budúcnosti, ktorá je ohrozená náboženskými extrémistami. Zatiaľ boli vydané dva diely, a to Vek X: Šachovnica bohov a Vek X2: Nesmrteľná koruna.
Samantha Shannonová (2)
Steve Berry (2)
(* 1955, USA) Steve Berry je obľúbeným americkým autorom kriminálnych románov a bestsellerov, ktoré čerpajú predovšetkým z nedávnej, ale aj hlbokej histórie. Veľký kariérny zlom dosiahol vďaka knihe Templárske dedičstvo (The Templar Legacy, 2006), ktorá je prvým dielom populárnej série Cotton Malone. Román získal veľký čitateľský ohlas a bol preložený do 34 jazykov. Jeden z popredných spisovateľov, Dan Brown, dokonca vyhlásil, že táto kniha presne spĺňa jeho predstavy o skvelom románe. Príbehy Steva Berryho sú plné akčného dobrodružného deja a nevyriešiteľných historických záhad a špekulácií, ktoré sa hlavní hrdinovia príbehu pokúšajú vyriešiť. Vo svojich knihách sa opiera o skutočné reálie a historické osobnosti, ktoré halí do hávu tajomna, a odhaľuje nové prekvapivé súvislosti.
Václav Votruba (2)
Vladimír Plešinger (2)
Zuzana Beranová (2)
Zygmunt Miłoszewski (2)
Adam Skolnick (1)
Adrian Hyland (1)
Alan Jacobson (1)
Alastair Bonnett (1)
Alex Ferguson (1)
Alexander Söderberg (1)
Alice Claytonová (1)
(* USA) Alice Clayton je populárnou americkou autorkou milostných románov pre ženy. Jej príbehy sú plné humoru, sexappealu a vzrušenia. Za román s názvom Nabíjač získala ocenenie Goodreads Awards 2013 za 2. miesto v kategórii Najvtipnejšia kniha roka. Debutovala v roku 2010 románom Kdopak je ta zrzka? (česky 2013). Predtým sa venovala práci v kozmetickom priemysle, kde pôsobila ako kozmetička, maskérka a školiteľka. Spisovateľskej kariére dala šancu až vo svojich tridsiatich troch rokoch. Na svoju prvotinu nadviazala čitateľsky úspešným pokračovaním – Zrzka se odhaluje (česky 2014). Od roku 2014 vychádza v Čechách ďalšia milostná séria, v ktorej je vykreslený divoký vzťah Caroline a Simona. Prvý diel s príznačným názvom Nabíječ (česky 2014) je doslova „plný humoru a kuchynského vyčíňania“. Toho istého roku sa na pulty českých kníhkupectiev dostal druhý diel, ktorý nesie názov Roštěnka. V ňom sa čitateľky dozvedia, ako sa vzťah oboch hlavných hrdinov vyvíja a aké ťažkosti sa im postavia do cesty.
Alice Hoffmanová (1)
Amanda Lindhoutová (1)
Anna Auterská (1)
Anne Berest (1)
Anne Holtová (1)
Anthony Ryan (1)
Ariana Franklinová (1)
(* 1933 - 27. januára 2011, Londýn, Veľká Británia) Ariana Franklinová je umelecký pseudonym britskej novinárky a spisovateľky Diany Normanovej. Do podvedomia čitateľov sa zapísala ako autorka historických detektívok. Narodila sa v Devone, jej otec bol tiež novinárom, korešpondentom denníka The Times, strýko ministrom Churchillovho vojnového kabinetu. Po sobáši so žurnalistom a filmovým kritikom Barrym Normanom v roku 1957 sa rozhodla vzdať kariéry reportérky v novinách a usadila sa na vidieku, kde sa venovala výchove svojich dvoch dcér, Samanthy a Emmy, štúdiu stredovekých dejín a vlastnému tvorivému písaniu. Stala sa špecialistkou na stredovek, jeho spravodlivosť, podnebie, oblečenie, jedlo, zvyky aj zločin. Jej prvá kniha sa zaoberala príchodom práva a systému poroty za kráľa Henricha II. Za ňu získala cenu BBC za presné a realistické zobrazenie 12. storočia. Kládla dôraz na verné zachytenie skutočnosti. V Nakladateľstve JOTA doteraz vyšli tri zväzky populárnej série Vykladačka smrti (2009), Labyrint smrti (2010) a Dary mŕtvych (2011). Vrahova modlitba je definitívne posledným dielom úspešnej autorky. Za prvý diel série Vykladačka smrti získala v roku 2007 cenu Ellis Petersovej.
Arne Dahl (1)
(* 11. 1. 1963, Švédsko) Jan Arnaldo, známy pod umeleckým pseudonymom Arne Dahl, je populárny švédsky spisovateľ a novinár. Preslávil sa ako autor severskej krimi a jeho knihy sa dočkali aj veľmi úspešného televízneho spracovania. Za svoju tvorbu získal niekoľko významných ocenení, ako napríklad cenu Deutscher Krimi Preis, The Swedish Crime Writing Award či Best Swedish Crime Novel Award. Jeho trilery boli preložené najmenej do 10 jazykov. Od roku 2009 začala v českom preklade vychádzať kriminálna séria, v ktorej čele stojí elitný vyšetrovací tím Paula Hjelmema a Kerstin Holmovej. V prvom diele s názvom Misterioso (2009) odhaľuje pátrací tím vraždu troch obchodníkov, ktorí boli po starostlivom rituále popravení dvoma výstrelmi do hlavy. Pokračovanie Zlá krv (česky 2010) zavedie stockholmskú vyšetrovaciu skupinu do Ameriky, kde musí vypátrať sériového vraha, ktorý trýzni svoje obete bolestivým rituálom. Na pultoch kníhkupectiev sa ďalej objavili diely tejto úspešnej ságy trilerov s názvami – Až na vrchol hory (2013), Európske blues (2013) a Veľké vody (2014).
Bc. Martin Koláček (1)
Bohumil Hrabal (1)
(* 28. marca 1914, Brno – 3. februára 1997, Praha) Bohumil Hrabal bol významným českým prozaikom, ktorého tvorba patrí predovšetkým do druhej polovice 20. storočia. Za svoje knihy získal množstvo národných aj medzinárodných prestížnych ocenení. Jeho diela sa hojne prekladajú do cudzích jazykov, ale mali aj zásadný vplyv na rozvoj českej prózy. Jeho knihy sa dočkali aj filmového spracovania, vznikol tak napríklad kultový snímok Jiřího Menzela – Ostro sledované vlaky (1965), ktorý získal Oscara za cudzojazyčný film. Ďalej bol natočený film Skřivánci na niti (1969), Postřižiny (1976), Slavnosti sněženek (1978) či napríklad tragikomédia Obsluhoval jsem anglického krále (2006). Do literatúry vstúpil ako básnik koncom 30. rokov, postupne však preorientoval svoju tvorbu smerom k próze a najmä v 60. rokoch sa stal jednou z najvýraznejších osobností. Hrabalové príbehy sa vyznačujú značnou rôznorodosťou, experimentmi a premenlivosťou. Ocitajú sa často na pomedzí medzi realitou a imagináciou, groteskou a skepsou. Hrabal často čerpal zo svojho života a rozprávania strýka Pepina. Prvou realistickou prózou bez interpunkcie sa stala poviedka Jarmilka, ktorá bola napísaná už v roku 1952, ale vydanie sa dočkala až roku 1992. Hrabal debutoval rokom 1956 textom s názvom Hovory lidí, ďalej bol vydaný poviedkový súbor Perlička na dně (1963). Jednou jedinou vetou napísal experimentálny text Taneční hodiny pre starších a pokročilých (1964). Je aj autorom tragikomickej novely zasadenej do okupačného obdobia – Ostro sledované vlaky (1965) a niekoľkých veľmi cenených spomienkových próz – Postřižiny (1976), Svadby v domě (1987), Slávnosti sněženek (1978). Životnú dráhu čašníka a hoteliéra zachytil v románe Obsluhoval jsem anglického krále (1980). Príbeh starého samotára, robotníka v zberni papierov, vystihol v meditatívnej próze Příliš hlučná samota (1980). Napísal aj meditatívne esejistickú novelu Něžný Barbar (1981) o priateľstve bohémov Vladimíra Boudníka, spisovateľa Bohumila Hrabala a filozofa Egona Bondyho.
Carol Rifka Bruntová (1)
Carole Radziwillová (1)
Catherine Doyle (1)
Cora Carmacková (1)
Daniela Sacerdotiová (1)
David Baldacci (1)
David Bischoff (1)
David Kufa (1)
Deon Meyer (1)
Donna Karan (1)
Douglas E. Richards (1)
E L James (1)
(* 7. 3. 1963, Londýn) Erika Mitchell Leonardová, známa pod umeleckým pseudonymom E. L. James, je britskou televíznu producentkou, scenáristkou, autorkou trilógie svetových bestsellerov Päťdesiat odtieňov sivej (2011, česky 2012), Päťdesiat odtieňov temnoty (2012, česky 2013 ) a Päťdesiat odtieňov slobody (2012, česky 2013). Ako spisovateľka debutovala v roku 2011. Prvý diel ságy erotických románov pre ženy najprv vyšiel ako e-kniha. Na internetových portáloch ohromil viac ako milión čitateľov a získal jednu z popredných pozícií na rebríčku najpredávanejších kníh v USA denníka The New York Times. Celá séria vyniká veľmi čítavým štýlom, veľkou otvorenosťou a erotickými zápletkami. Špecifickým pohľadom na ženskú sexuálnu fantáziu vzbudzuje patričnú kontroverziu. Hlavným hrdinom je mladý podnikateľ Christian, ktorý je nielen veľmi šarmantný a príťažlivý, ale aj tajomný. Zaľúbenie a určitú posadnutosť v ňom nájde dvadsaťdvaročná študentka literatúry, ktorá je pre jeho lásku schopná podstúpiť úplne čokoľvek. Námet sa stal inšpiráciou aj pre filmové spracovanie. Rovnomenná snímka režiséra Sama Taylora-Johnsona sa v kinách objaví vo februári 2015.
Eliška Bennetová (1)
Elizabeth Gilbertová (1)
Emma Marsová (1)
Erin Wattová (1)
Evie Hunterová (1)
Fiona Cummins (1)
Fiona Valpy (1)
Frank Westerman (1)
František Niedl (1)
(* 7. apríla, 1949, České Budějovice) František Niedl je českým autorom historických románov a poviedok. Jeho diela si okrem knižných vydaní môžeme občas vypočuť v rozhlase alebo prečítať v novinách. Pôvodnou profesiou elektrotechnik si v minulosťou prešiel niekoľkými profesiami a v súčasnej dobe sa okrem literárnej činnosti venuje aj jachtingu. Niedl je milovníkom literatúry a histórie celý život, do sveta literatúry však vstúpil až v roku 1989 románom Skleněný vrch. V ňom opisuje osudy automobilového pretekára Petra Machara, ktorý sa po osudovej nehode vyrovnáva so životom na invalidnom vozíku. Nasleduje postkatastrofická sci-fi Slunce na útěku a historické romány Čtvrtý králův pes, Čas vlků a S vlčí hlavou v erbu. Pro milovníkov prvej a druhej svetovej vojny sú určené Poslední batalion, Past alebo Útěk do pekel o arogantnom profesionálnom boxerovi Pavlovi Venclovi, ktorý uteká na západ. Kniha nabitá dejom a vzrušenia vtiahne čitateľa do deja a nenechá ho vydýchnuť do posledného riadku. Niedl je aj autorom veľmi vydarených detektívnych trilerov Pohled šelmy, Štvanice nebo Platnéř: Temné uličky pražské z prostředí Starého Města.
Frode Granhus (1)
Gary van Haas (1)
George Eliotová (1)
Gianrico Carofiglio (1)
Gilles Legardinier (1)
Grace Hatchet (1)
Hans Rosenfeldt (1)
Harper Lee (1)
Henning Mankell (1)
* 3. február 1948, Stockholm – „Aj keď môj otec zomrel skôr, kým bol vydaný môj prvý román, vedel som, že vo mňa veril, a bol si istý, že budem mať úspech ako spisovateľ.“ Henning Mankell je popredný švédsky spisovateľ a úspešný autor populárnych detektívnych románov, divadelných hier a príbehov pre deti. Na svojom účte má viac ako 40 miliónov kusov predaných kníh, ktoré boli preložené až do 41 rôznych jazykov. V roku 2008 sa stal deviatym najpredávanejším autorom na svete. V roku 1973 debutoval románom Bergsprängaren (Ostreľovač skál) o robotníckom hnutí vo Švédsku. V tomto roku prvýkrát odcestoval do Mozambiku, kde v súčasnosti striedavo žije a pracuje ako riaditeľ divadla Teatro Avenida. Veľký literárny prielom pre Henninga Mankella nastal v roku 1990, kedy po prvýkrát vyšiel jeho kriminálny román Vrahovia bez tváre (Mördare utan ansikte) na čele s novým hrdinom, policajným superintendantom Kurtom Wallanderom. Táto kniha získala ocenenie Akadémie švédskych autorov detektívnej literatúry a ešte toho istého roku aj cenu Švédskej akadémie pre kriminálnu literatúru Sklenený kľúč za najlepšiu škandinávsku detektívku. Mankell následne pokračoval v sérii úspešných detektívnych príbehov aj s hlavnou postavou, slávnym Kurtom Wallanderom.
Chloe Espositová (1)
Chris Tvedt (1)
Iva Pekárková (1)
Iva Procházková (1)
Ivana Trumpová (1)
Jan Guillou (1)
Jan Rampas (1)
Jane Banksová (1)
Jaroslav Beneš (1)
Jennifer Weiner (1)
Jennifer Weinerová (1)
Jesper Bugge Kold (1)
Jesse Kornbluth (1)
Jimmy Rice (1)
Jiří Dobrylovský (1)
Jiří Glet (1)
Jiří London Votruba (1)
Jiří Stuna (1)
Jitka Smitalová (1)
Jitka Světničková (1)
John Williams (1)
Jonas Karlsson (1)
Jonathan Kellerman (1)
Jorn Lier Horst (1)
Julia Childová (1)
Julián Sánchez (1)
Julie Nováková (1)
Jussi Adler-Olsen (1)
* 2. augusta 1950, KodaňJussi Adler-Olsen je dánsky novinár, redaktor, nakladateľ a autor kriminálnych príbehov zo severského prostredia. Jeho knihy sú v súčasnosti čitateľsky veľmi úspešné a často ich spája tematika psychických porúch a medzinárodných konšpiračných teórií. Detstvo prežil ako syn popredného sexuológa a psychiatra v oficiálnych rezidenciách lekárov v niekoľkých psychiatrických liečebniach po celom Dánsku. Táto životná skúsenosť silne ovplyvnila jeho románovú tvorbu. Autorovo špecifické zmýšľanie, zmysel pre humor, nadhľad a irónia sú bezpochyby hlavné príčiny čitateľského úspechu a svetového záujmu. Knižná prvotina Alfabethuset (Abecedný dom, 1997) sa ihneď stala bestsellerom. Nadviazal na ňu románmi Og hun takkede guderne (A ďakovala bohom, 2003) a Washingtonský dekrét (2006, česky 2014). Popularitu si získal aj rozsiahlou detektívnou ságou o kodanskom policajnom oddelení Q na čele s hrdinom Carlom Morckom: Žena v klietke (2011), Zabijaci (2012) Odkaz vo fľaši (2013), a i.
Justin Richards (1)
Karel Keslly Mazánek (1)
Kateřina Tučková (1)
* 31. októbra 1980, Brno. Kateřina Tučková je súčasnou autorkou prózy, odborných statí a nezávislou kurátorkou. Bola nominovaná na Cenu Jiřího Ortena a Cenu Josefa Škvoreckého a dostala čitateľskú cenu Magnesia Litera za rok 2010. Vyštudovala dejiny umenia a český jazyk a literatúru na Filozofickej fakulte Masarykovej univerzity, momentálne pôsobí ako doktorandka Ústavu pre dejiny umenia Filozofickej fakulty Univerzity Karlovej v Prahe. V roku 2004 založila projekt s názvom ARSkontakt, ktorého účelom je podpora mladých a začínajúcich maliarov. Ako spisovateľka prvýkrát vystúpila na verejnosť s novelou Montespaniáda (Větrné mlýny, 2006). Veľký ohlas čitateľov aj kritiky však získal až jej román o odsune Nemcov s názvom Vyhnání Gerty Schnirch (2009), v ktorom sa inšpirovala hospodárskym životom a pokojnou juhomoravskou krajinou, už poznala zo svojho detstva. Zatiaľ poslednou vydanou knihou je román Žítkovské bohyně (2012) , v ktorom sa znova obracia k českej histórii a približuje príbeh dávnych žítkovských liečiteliek s mimoriadnymi schopnosťami.
Kathryn Taylor (1)
Kristy Brombergová (1)
Ladislav Klimeš (1)
Lars Kepler (1)
Lea Formánková (1)
Liselotte a Soren Hammerovi (1)
Súrodenci Liselotte a Soren Hammer pochádzajú z Dánska a v súčasnosti tvoria výraznú dvojicu autorov nórskeho krimi. Aj keď sa spočiatku venovali inému zamestnaniu, nakoniec sa obaja živia ako spisovatelia. Preslávila ich populárna detektívna séria s postavou vrchného komisára Konrada Simonsena. V roku 2010 debutovali kriminálnym románom Beštia vnútri ( 2012), na ktorom spoločne pracovali asi 6 rokov. Komisár Konrad Simonsen a jeho kodanský vyšetrovateľský tím sa snažia prísť na kĺb hromadnej vražde piatich mužov. Klasický žáner trileru je navyše rozšírený o morálny podtext, ktorý celú knihu približuje k vysokej literatúre. O rok neskôr bolo vydané pokračovanie s názvom Za všetko sa platí (2013), v ktorom opäť zasahuje vyšetrovateľský tím komisára Konrada Simonsena, ktorý tentoraz musí rozriešiť dve nápadne podobné vraždy. Na úspech predchádzajúcich dvoch dielov nadviazala autorská dvojica tretím pokračovaním s názvom Klub osamelých sŕdc (2014). Populárny detektívny román je opäť kombináciou dokonale prekreslených charakterov, detailného opisu techniky vyšetrovania metód aj realistického obrazu dnešnej spoločnosti.
Lucie Auzká (1)
Lucie Drbohlavová (1)
Lucy Dawson (1)
Mai Jia (1)
Mari Jungstedtová (1)
(* 31. október 1962, Štokholm) Mari Jungstedtová je švédska reportérka a populárna autorka severských kriminálnych románov. Mari najprv pracovala ako moderátorka v rádiu a pravidelne uvádzala televízne správy. V súčasnosti sa na plný úväzok venuje písaniu a patrí medzi najčítanejšie spisovateľky severských detektívok. Mari každé leto navštevovala ostrov Gotland, ktorého prostredím sa nechala inšpirovať pri tvorbe svojej románovej prvotiny. Debutovala v roku 2003 knihou Neviditeľný (česky 2012), v ktorej je popísaná séria brutálnych vrážd na malom ostrove. Na predchádzajúci úspech nadviazala čitateľsky obľúbenou kriminálnou sériou, na čele s gotlandským vyšetrovateľom Andersom Knutasom, kam patria tituly – Tejto tichej noci (2012), Vnútorný kruh (2013), Umierajúci dandy (2013), Vražedné leto (2014) a Temný anjel (2014). Tieto romány spája nielen ústredná postava komisára, ale aj mrazivá krajina severského ostrova Gotland, napínavé detektívne zápletky, šokujúce tajomstvo aj desivé vraždy.
María Duenasová (1)
Maria Šarapovová (1)
Marie Doležalová (1)
Marina Anderson (1)
Mark Frost (1)
Mark Helprin (1)
Markéta Harasimová (1)
Marlena De Blasi (1)
Martina Cole (1)
Matouš Čihák (1)
Mick Conefrey (1)
Michael Connelly (1)
Michael Robotham (1)
Michaela Beránková (1)
Michal Sirotek (1)
Michal Tesař (1)
Mike Tucker (1)
Minna Lindgrenová (1)
Monika Peetzová (1)
Nataly Castle (1)
Nelson DeMille (1)
Nicola Yoon (1)
Nicole C. Kear (1)
Pedro Almodóvar (1)
Peter Duffy (1)
Peter Zuckerman (1)
Petr Kučera (1)
Petr Macek (1)
Petr Šabach (1)
(* 23. augusta 1951, Praha) Petr Šabach je známy český prozaik, autor humoristických poviedok a noviel. Jeho knihy sa stali predlohou pre filmové spracovanie, medzi ktoré patria divácky veľmi úspešné snímky – Pelíšky (podľa knihy Hovno hoří, 1998), Pupendo (Opilé banány, 2003), U mě dobrý (poviedka Mr. Class z knihy Jak potopit Austrálii 2008) či Občanský průkaz (2010). V roku 1993 vznikol podľa poviedky Šakalí léta rovnomenný filmový muzikál, na ktorom sa ako režisér podieľal Jan Hřebejk. Po úspešnom absolvovaní štúdia na Filozofickej fakulte UK začal svoju literárnu tvorbu vydaním poviedkového súboru Jak potopit Austrálii (1986). Roku 1994 vychádza populárna zbierka poviedok Hovno Hoří, ktorá obsahuje tri prozaické texty. Do obdobia socializmu 60. rokov je tiež zasadený autobiograficky motivovaný príbeh s názvom Opilé banány. Podobného nostalgického razenia je aj humorná próza Občanský průkaz, ktorá približuje dobu normalizácie. Ďalej boli vydané Tři vánoční povídky (2007), súbor drobných próz s hudobnou tematikou Škoda lásky (2009), zbierka šiestich humorných textov S jedním uchem naveselo (2011) či rozhľadená novela o dvoch starých priateľoch s názvom Máslem dolů (2012).
Petra Soukupová (1)
(* 1982, Československo) Petra Soukupová je českou spisovateľkou, scenáristkou a dramaturgičkou. Na filmovej a televíznej fakulte Akadémie múzických umení v Prahe úspešne absolvovala scenáristiku a dramaturgiu. Potom sa stala scenáristkou divácky populárneho sitcomu Comeback (2008 – 2010) a od roku 2011 pôsobí ako dramaturgička v seriáli Ulice. Do literatúry vstúpila prvou knihou s názvom K moři (2007), za ktorú dostala Cenu Jiřího Ortena 2008 pre mladých literátov. Ďalším úspešným počinom sa stal triptych rozsiahlych poviedok Zmizet (2009), ktorý bol následne ocenený prestížnou Magnesia litera za rok 2010. K poviedke Na nakrátko vytvorila aj úspešný scenár, ktorý získal Cenu Sazky za nerealizovaný scenár. Na pultoch českých kníhkupectiev sa ďalej objavil titul Marta v roce vetřelce (2011) a prvá próza určená mladším čitateľom – Bertík a čmuchadlo (2014). Na konci marca 2015 sa pripravuje vydanie ďalšieho románu s názvom Pod sněhem.
Petra Stehlíková (1)
Petra Votroubková (1)
Philip Roth (1)
Radek Škutchan (1)
Radka Lacinová - Lindourková (1)
Radko Bobák (1)
Richard A. Knaak (1)
Richard Svoboda (1)
Robert Brinda (1)
Robin Sloan (1)
Romana Szalaiová (1)
S. J. Bolton (1)
S.D. Perry (1)
Salman Rushdie (1)
Samantha Vérantová (1)
Sarai Walker (1)
Saša Nový (1)
Sergej Kuzněcov (1)
Sexy Lucca (1)
Slim Iceberg (1)
Sophie Kinsella (1)
Stela K. (1)
Stephen E. Ambrose (1)
Steve Perry (1)
Stieg Larsson (1)
(* 15. august 1954, Skelleftea - 9. novembra 2004, Štokholm) Stieg Larsson bol švédsky novinár, spisovateľ a významný odporca pravicového extrémizmu. V roku 2008 sa umiestnil na rebríčku ako druhý najpredávanejší autor beletrie na svete. Jeho tvorba bola ocenená množstvom literárnych cien. Za svoj život stihol napísať len tri detektívne romány, ktoré boli publikované až po jeho smrti, pretože písal len pre svoje potešenie a odreagovanie. Jednotlivé diely trilógie Milénium sa ihneď stali bestsellery. Sú to Muži, ktorí nenávidia ženy (Män som hatar kvinnor, 2005), Dievča, ktoré sa hralo s ohňom (Flickan som lekte med Elden, 2006) a Dievča, ktoré koplo do osieho hniezda (Luftslottet som sprängdes, 2007). Kriminálne romány sa taktiež stali inšpiráciou pre vznik rovnomenných filmových snímok, ktoré zaznamenali divácky úspech.
Suzanne Rindellová (1)
Sylvain Reynard (1)
Šani Boianjiu (1)
T. R. Richmond (1)
Thomas Engström (1)
Thomas Rydahl (1)
Tomáš Beník (1)
Tomáš Boukal (1)
Tomáš Peller (1)
Tommy Donbavand (1)
Tracy Bloomová (1)
Trevor Baxendale (1)
Václav Šorel (1)
Virginia C. Andrewsová (1)
Vladimír Tala (1)
Weiner Jennifer (1)
Zdeněk Hledač (1)
Zdeněk Mahler (1)
Zoe Sugg (1)
Zuzana Maléřová (1)
Zuzana Muchová (1)
Cristina Caboni (1)
Petr Hugo Šlik (1)
Anne Gesthuysenová (1)
Bobby Orr (1)
Caryl Férey (1)
Emma Hooperová (1)
Emma Chaseová (1)
Fabiana Giacomotti (1)
Jakub Dotlačil (1)
Jan Cempírek (1)
John Fowles (1)
(* 31. marca 1926 - 5. novembra 2005) John Robert Fowles bol britský románopisec a esejista. Na oxfordskej univerzite vyštudoval francúzsky jazyk a literatúru. Tu prvýkrát začal uvažovať aj o dráhe spisovateľa. Po štúdiu nastúpil ako učiteľ na univerzite v Poitiers a po roku odišiel na grécky ostrov Spetsai vyučovať anglický jazyk. Fowlesova tvorba sa radí na pomedzie modernizmu a postmodernizmu. Odráža sa v nej vplyv okrem iného spisovateľov Jeana Paula Sartra a Alberta Camusa, hoci sa s nimi nestotožňovali vo všetkom. Bol jedným autorov, ktorým sa podarilo skĺbiť náročnú literatúru a predné priečky predajnosti. Časopisom Times bol zaradený medzi 50 najvýznamnejších britských spisovateľov po roku 1945. Jeho knihy boli preložené do mnohých jazykov a niektoré sa dočkali filmového spracovania. Preslávil sa predovšetkým trojicou prvých románov Zberateľ, Mág, pre ktorý bol inšpiráciou jeho pobyt v Grécku, a Francúzova milenka. Všetky tri romány boli sfilmované, filmová verzia Mága však nebola širokou verejnosťou prijatá kladne. Oproti tomu film Francúzova milenka bol nominovaný na Oscara.
Jon Steele (1)
Julia Fierro (1)
Julianna Baggott (1)
Juliet Grey (1)
Kateřina Mildnerová (1)
Larry Siems (1)
Laura Hillenbrandová (1)
Lauren Beukesová (1)
Lenka Juráčková (1)
Ludmila Vítovcová (1)
Meg Cabotová (1)
Menna Van Praag (1)
Michael Hjorth (1)
Michael Hjorth (* 1963) je v súčasnosti jeden z najvýznamnejších škandinávskych scenáristov a producentov. Je tiež jeden zo zakladateľov produkčnej spoločnosti Tre Vänner, ktorá okrem iného stojí za úspechom krimi snímky Snadný prachy (2010). Jeho tvorba sa pohybuje naprieč všetkými žánrami, od zábavných komédií až po trilery. Spoločne s Hansom Rosenfeldtom debutovali v roku 2011 prvým dielom kriminálnej ságy o prípadoch policajného psychológa Sebastiana Bergmana. Ich prvotina vychádza v českom preklade pod názvom Temná tajemství (2013). Na tento neuveriteľne prepracovaný triler ďalej nadviazali pokračovaním – Učedník (česky 2014) a v tom istom roku sa na pultoch kníhkupectiev objavil aj diel tretí - Hrob v horách. Štvrtý diel s názvom Němá dívka bol nominovaný na prestížnu cenu Najlepšia švédska detektívka roka.
Michael Paterniti (1)
Milan Daněk (1)
Mohamedou OuldSlahi (1)
Nairi Nahapétianová (1)
Natalia Sanmartin Fenollera (1)
Paolo Sorrentino (1)
Pavel Gotthard (1)
Petr a kol. Gratias (1)
Robert Galbraith (pseudonym J. K. Rowlingové) (1)
Saskia Burešová (1)
Tomáš Kučera (1)
Tomáš Marák (1)
Torkil Damhaug (1)
Vítek Chadima (1)
Lucy Ferriss (1)
Emma McLaughlin (1)
Nicola Kraus (1)
Imbolo Mbue (1)
Felicia Day (1)
Robert Dugoni (1)
Una McCormacková (1)
Jennifer Robsonová (1)
Rich Cohen (1)
Tom Jones (1)
Carol M. Cramová (1)
Jan Č. Galeta (1)
Michelle Adams (1)
Axel Gyldén (1)
Jazyk
česky (344)
slovensky (1)
Ocenenie
Pulitzerova cena (2)
Počet strán
52 strán
4 141 strán

Rok vydania
129
2018

Séria
Jason Bourne (4)
Strážci Pečeti (3)
Pikantný život Charlotte Lavigneovej (3)
Čistý (3)
Sirotinec slečny Peregrinovej (3)
Krásná Karolína (2)
Sophie Millsová (2)
Harry Hole (2)
Rebecka Martinssonová (2)
Sever a Juh (2)
Dračie oko (2)
Teodor Szacki (2)
Frank Quinn (2)
Konrád Sejer (2)
Miko Syrový (2)
DragonRealm (1)
Friday Harbor (1)
Mickey Haller (1)
Muchachas (1)
Příběhy o Erikovi (1)
Příběhy z Paříže (1)
Dobrodružstvo lekárky Adélie (1)
Anders Knutas (1)
Marie Antoinetta v troch dejstvách (1)
Karolína (1)
Will Trent (1)
Federáli (1)
John Corey (1)
Farby lásky (1)
Alex Delaware (1)
Božský bastard (1)
Milénium (1)
Paťdesiat odtieňov (1)
Cormoran Strike (1)
Zapletený (1)
Akta Enzo (1)
Krv na snehu (1)
Kvety z pôdy (1)
Tieň krkavca (1)
Veľké storočie (1)
Driven (1)
Votrelec (1)
Kostičas (1)
Platner (1)
Vzbura mozgov (1)
Hříšné odstíny vášně (1)
Hotel v Paríži (1)
Sebastian Bergman (1)
Ostrov Lewis (1)
Wild Seasons (1)
Babičky (1)
Doctor Who (1)
Emily Tempestová (1)
Konrad Simonsen (1)
Brinkmannová (1)
Raveneloví (1)
Royalové (1)
Vzpomínka na Zemi (1)
Příliš divoká zem (1)
Biely jazmmín (1)
Ako zabiť vtáčika (1)
Sam Berger & Molly Blomová (1)
Láska po francouzsku (1)
Krev za krev (1)
Typ
E-kniha (12)
Zobraziť položky
345 položiek
Vzpomínka na Zemi (PŘEDPRODEJ)
Elektronická kniha - Velkolepé finále nejoceňovanější sci-fi série současnosti. - ze série Vzpomínka na Zemi, autor Liou Cch'-sin, 751 stran

Dnes zakúpilo 15 zákazníkov
Vzpomínka na Zemi (PŘEDPRODEJ) - Liou Cch'-sin
-20%
-20% €9,68
€7,74
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27666
Dům v nebi
Elektronická kniha - autor Amanda Lindhoutová, Sara Corbettová, 424 stran

Dům v nebi - Amanda Lindhoutová, Sara Corbettová
-62%
-62% €9,68
€3,70
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK14622
Řekni vlkům, že jsem doma
Elektronická kniha - autor Carol Rifka Bruntová, 424 stran

Řekni vlkům, že jsem doma - Carol Rifka Bruntová
-70%
-70% €8,52
€2,53
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK13351
Na zimu zavřeno
Elektronická kniha - autor Jorn Lier Horst, 336 stran

Na zimu zavřeno - Jorn Lier Horst
-55%
-55% €8,52
€3,85
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK13216
Vášnivý svůdník
Elektronická kniha - autor Christina Laurenová, 368 stran

Vášnivý svůdník - Christina Laurenová
-12%
-12% €8,75
€7,70
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK12656
Obětina
Elektronická kniha - Rituální vražda nebo jen brutální vrah? Propracovaná detektivka - autor S. J. Bolton, 528 stran

Tento týždeň zakúpilo 17 zákazníkov
Obětina - S. J. Bolton
-56%
-56% €6,96
€3,07
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK12608
Rozkoše léta
Elektronická kniha - autor Evie Hunterová, 424 stran

Rozkoše léta - Evie Hunterová
-67%
-67% €7,60
€2,53
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK13298
Losing It
Elektronická kniha - autor Cora Carmacková, 248 stran

Losing It - Cora Carmacková
-65%
-65% €7,21
€2,53
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK12624
Rozluštěno
Elektronická kniha - autor Mai Jia, 408 stran

Rozluštěno - Mai Jia
-62%
-62% €9,68
€3,70
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK12612
Pentalogie Květy z půdy za výhodnou cenu
Elektronická kniha - autor Virginia C. Andrewsová, 1968 stran

Pentalogie Květy z půdy za výhodnou cenu - Virginia C. Andrewsová
-15%
-15% €36,55
€30,96
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK19505
Kavárna na pláži
Elektronická kniha - Inteligentní román pro ženy, který vám zvedne náladu, autor Lucy Diamond, 384 stran

Tento týždeň zakúpilo 10 zákazníkov
Kavárna na pláži - Lucy Diamond
-63%
-63% €5,10
€1,91
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK12649
Nejlepší věc, která se mi nikdy nestala
Elektronická kniha - autor Jimmy Rice, Laura Tait, 376 stran

Nejlepší věc, která se mi nikdy nestala - Jimmy Rice, Laura Tait
-32%
-32% €8,52
€5,80
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK17111
Tady a teď
Elektronická kniha - autor Adele Parks, 472 stran

Tady a teď - Adele Parks
-65%
-65% €5,47
€1,91
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK12601
Sněhurka jablka nebaští
Elektronická kniha - Bláznivý, lehce pikantní příběh o tom, že některé sázky by se neměly uzavírat a že před některými muži se nedá utéct. - autor Petra Stehlíková, 307 stran

Sněhurka jablka nebaští - Petra Stehlíková
-25%
-25% €5,80
€4,36
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK25700
EON: Znovuzrození Dračího oka
Elektronická kniha - autor Alison Goodmanová, 342 stran

EON: Znovuzrození Dračího oka - Alison Goodmanová
-55%
-55% €8,52
€3,85
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK13165
Kafe a cigárko
Elektronická kniha - Proslulý blog, za který autorka obdržela nejprestižnější literární cenu u nás: Magnesii Literu - autor Marie Doležalová, 264 stran

Kafe a cigárko - Marie Doležalová
-17%
-17% €4,62
€3,85
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK17219
Jezero snů
Elektronická kniha - Romantický příběh. Láska není jen pro pošetilce - autor Lisa Kleypas, 376 stran

Jezero snů - Lisa Kleypas
-65%
-65% €5,47
€1,91
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK13341
Stalo se včera v noci
Elektronická kniha - Příběh jedné nevěry, vítězství lásky a jednoho opravdového přátelství - autor Adele Parks, 504 stran

Stalo se včera v noci - Adele Parks
-64%
-64% €5,27
€1,91
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK13284
Hra na lež
Elektronická kniha - autor Tess Stimson

Hra na lež - Elektronická kniha - Tess Stimson
-69%
-69% €4,91
€1,51
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK13242
Čistý
Elektronická kniha - autor Julianna Baggottová, 528 stran

Čistý - Julianna Baggottová
-58%
-58% €9,20
€3,85
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK13292
Vír
Elektronická kniha - autor Frode Granhus, 320 stran

Vír - Frode Granhus
-70%
-70% €8,52
€2,53
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK13281
Příběhy skutečné odvahy
Elektronická kniha - autor Bear Grylls, 328 stran

Příběhy skutečné odvahy - Bear Grylls
-10%
-10% €8,52
€7,70
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK13369
Všechno, úplně všechno
Elektronická kniha - autor Nicola Yoonová, 296 stran

Všechno, úplně všechno - Nicola Yoonová
-25%
-25% €7,74
€5,80
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK16882
Série Harry Hole 1.- 8. díl za výhodnou cenu
Elektronická kniha ze série Harry Hole, autor Jo Nesbo

Série Harry Hole 1.- 8. díl za výhodnou cenu - Elektronická kniha ze série Harry Hole, Jo Nesbo
-31%
-31% €56,23
€38,84
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK11685
e-knihyŽízeň od Joa Nesba a ďalšie knižné novinky na rok 2017 Pripravili sme pre vás výber knižných noviniek na rok 2017. Najočakávanejšia novinka je Žízeň od Joa Nesba...

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pred 5 hodinami kúpila Renáta, Košice
Pred 7 hodinami kúpil Oto, Poprad
 
Kavárna na pláži Ihneď k čítaniu
€1,91Pred 7 hodinami kúpil Oto, Poprad
 
Tady a teď Ihneď k čítaniu
€1,91Pred 7 hodinami kúpil Oto, Poprad
 
Stalo se včera v noci Ihneď k čítaniu
€1,91Pred 8 hodinami kúpil Ján, Teplička nad Váhom
Pred 8 hodinami kúpil Jozef, Partizánske
Pred 9 hodinami kúpila Jana, Bratislava - Petržalka
 
Vír Ihneď k čítaniu
€2,53Pred 9 hodinami kúpila Alena, Štrba
 
Démoni Ihneď k čítaniu
€1,91Pred 1 dňom kúpil Václav, Bratislava - Petržalka
 
Milenka mého muže Ihneď k čítaniu
€1,91Pred 1 dňom kúpil Václav, Bratislava - Petržalka
 
Kavárna na pláži Ihneď k čítaniu
€1,91Pred 1 dňom kúpil Václav, Bratislava - Petržalka
 
Stalo se včera v noci Ihneď k čítaniu
€1,91Pred 1 dňom kúpil Václav, Bratislava - Petržalka
 
Já a pan Jones Ihneď k čítaniu
€1,91
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB14
Váš osobný asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzácia
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi