Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Česká literatúra

0

Najpredávanejšie

1.
Jak sbalit ženu 2.0 Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Audiokniha MP3 - Praktická příručka technologie lovu je přepracovanou verzí bestselleru. - Tomáš Baránek, čte Borek Kapitančik
€11,59

2.
Promlčení Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Audiokniha MP3 - První díl detektivní série od držitele ceny za nejlepší českou detektivku. - Jiří Březina, čte Jakub Saic
€7,74

3.
Rázová vlna Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Audiokniha MP3 - Závěr akční postapokalyptické trilogie Spad. - František Kotleta, čte Borek Kapitančik
€7,74

Ďalšie najpredávanejšie
Značky a parametre
5Guests (1)
ALBATROS (20)
AlzaMedia (1)
AUDIOS.CZ (1)
Audiostory (30)
AVIK (7)
BizBooks (2)
Creatio (10)
Edice České televize (1)
Edika (1)
Epocha (3)
EvaKalivodovaStichova (2)
Fragment (5)
Indeart (1)
Jan Melvil Publishing (3)
JorgeZorro (1)
Kanopa (1)
Kristian (2)
ManagementPress (1)
Mandalia (1)
Meriglobe (8)
MladaFronta (7)
Motto (6)
NovaRelaxace (2)
NuArt (1)
One Hot Book (3)
OneHotBook (40)
Otoc (1)
Paulinky (1)
Prah (1)
ProgresGuru (2)
Radioservis (60)
SixFresh (11)
Slamova (3)
Socha (7)
Supraphon (23)
Svobodný přístav (1)
Tebenas (13)
T-SoftEternity (1)
Tympanum (48)
VetrneMlyny (1)
Walker&Volf (10)
XYZ (7)
Autor
Vlastimil Vondruška (35)
* 9. mája 1955, Kladno – PhDr. Vlastimil Vondruška, CSc. je český historik, publicista a autor historických detektívnych príbehov. Za literárnu činnosť získal v roku 1987 Cenu literárneho fondu, roku 2005 bol ocenený Zlatou stuhou v kategórii Literatúra faktu a populárno-náučná literatúra pre mládež a v rokoch 2006 a 2007 dostal aj Cenu čitateľov nakladateľstvo MOBA. Roku 1979 úspešne zakončil štúdium histórie a národopisu na Filozofickej fakulte Univerzity Karlovej v Prahe a potom sa niekoľko rokov venoval vedeckej práci v Československej akadémii vied, kde spolupracoval s Ústavom pre etnografiu a folkloristiku. V 80. rokoch bol riaditeľom historickej časti Národného múzea a od 90. rokov začal spoločne so svojou ženou podnikať v oblasti výroby kópií historického skla. Obľubu písať získal už v mladosti, teraz je autorom viac ako 50 vedeckých štúdií, mnohých historických románov pre dospelých a niekoľkých populárnych a oceňovaných knižiek pre deti a mládež. Spolupracuje s Českým rozhlasom, v ktorom pravidelne vystupuje a predstavuje poslucháčom zaujímavé udalosti z českých dejín a života ľudí v stredoveku. Svojich čitateľov si v súčasnosti získal najmä historickou ságou z doby vlády Přemyslovcov: Přemyslovská epopej I – Velký král Přemysl I. Otakar, Přemyslovská epopej II – Jednooký král Václav I.,Přemyslovská epopej III – Král rytíř Přemysl II. Otakar a Přemyslovská epopej IV. – Král básník Václav II. Veľmi populárne sú aj cykly historických detektívok z dávnych čias minulých (Hříšní lidé Království českého, 1995), ďalej napínavé prózy z 16. storočia (Letopisy královské komory I – VIII, 2006 – 2013) a od roku 2002 pravidelne vychádza čitateľsky pútavý cyklus s kráľovským prokurátorom Oldřichom z Chlumu z doby vlády kráľa Přemysla Otakara II.
Karel Čapek (10)

Nová hodnota

Luboš Xaver Veselý (10)
Michal Viewegh (7)
(* 31. marca 1962, Praha) Michal Viewegh je českým spisovateľom, scenáristom a publicistom. Preslávil sa najmä ako autor spoločenských románov a parodických próz. Je aj držiteľom prestížnej Ceny Jiřího Ortena z roku 1993. Jeho otec bol inžinier chémie, matka právničkou. Po absolvovaní gymnázia v Benešove (1980) dva roky študoval na Vysokej škole ekonomickej v Prahe. Štúdium prerušil a chvíľu pracoval ako nočný strážca v podniku Chemapol Praha, príležitostne aj ako sprievodcovia vlaku a stavebný figurant. Potom sa do školy vrátil a v roku 1988 dokončil štúdiá češtiny a pedagogiky na Filozofickej fakulte Univerzity Karlovej. Stal sa učiteľom na základnej škole v Zbraslavi, redaktorom nakladateľstva Český spisovatel a od roku 1995 spisovateľom z povolania. Od 80. rokov prispieval do Mladej fronty, Mladého světa, písal aj do časopisu Playboy, Literárnych a Lidových novín. Preslávil sa aj ako autor literárnych predlôh a scenárov k známym a divácky úspešným filmom, ako sú Výchova dívek v Čechách (1996), Báječná léta pod psa (1997), Román pro ženy (2005), Účastnici zájezdu (2006), Nestyda (2008), Svatá čtveřice (2012) a iné.
Vladimír John (7)
Josef Bernard Prokop (7)
Josef Veselý (6)
Bohumil Hrabal (5)
(* 28. marca 1914, Brno – 3. februára 1997, Praha) Bohumil Hrabal bol významným českým prozaikom, ktorého tvorba patrí predovšetkým do druhej polovice 20. storočia. Za svoje knihy získal množstvo národných aj medzinárodných prestížnych ocenení. Jeho diela sa hojne prekladajú do cudzích jazykov, ale mali aj zásadný vplyv na rozvoj českej prózy. Jeho knihy sa dočkali aj filmového spracovania, vznikol tak napríklad kultový snímok Jiřího Menzela – Ostro sledované vlaky (1965), ktorý získal Oscara za cudzojazyčný film. Ďalej bol natočený film Skřivánci na niti (1969), Postřižiny (1976), Slavnosti sněženek (1978) či napríklad tragikomédia Obsluhoval jsem anglického krále (2006). Do literatúry vstúpil ako básnik koncom 30. rokov, postupne však preorientoval svoju tvorbu smerom k próze a najmä v 60. rokoch sa stal jednou z najvýraznejších osobností. Hrabalové príbehy sa vyznačujú značnou rôznorodosťou, experimentmi a premenlivosťou. Ocitajú sa často na pomedzí medzi realitou a imagináciou, groteskou a skepsou. Hrabal často čerpal zo svojho života a rozprávania strýka Pepina. Prvou realistickou prózou bez interpunkcie sa stala poviedka Jarmilka, ktorá bola napísaná už v roku 1952, ale vydanie sa dočkala až roku 1992. Hrabal debutoval rokom 1956 textom s názvom Hovory lidí, ďalej bol vydaný poviedkový súbor Perlička na dně (1963). Jednou jedinou vetou napísal experimentálny text Taneční hodiny pre starších a pokročilých (1964). Je aj autorom tragikomickej novely zasadenej do okupačného obdobia – Ostro sledované vlaky (1965) a niekoľkých veľmi cenených spomienkových próz – Postřižiny (1976), Svadby v domě (1987), Slávnosti sněženek (1978). Životnú dráhu čašníka a hoteliéra zachytil v románe Obsluhoval jsem anglického krále (1980). Príbeh starého samotára, robotníka v zberni papierov, vystihol v meditatívnej próze Příliš hlučná samota (1980). Napísal aj meditatívne esejistickú novelu Něžný Barbar (1981) o priateľstve bohémov Vladimíra Boudníka, spisovateľa Bohumila Hrabala a filozofa Egona Bondyho.
Ivana Peroutková (5)
Kolektív autorov (5)
Petra Soukupová (5)
(* 1982, Československo) Petra Soukupová je českou spisovateľkou, scenáristkou a dramaturgičkou. Na filmovej a televíznej fakulte Akadémie múzických umení v Prahe úspešne absolvovala scenáristiku a dramaturgiu. Potom sa stala scenáristkou divácky populárneho sitcomu Comeback (2008 – 2010) a od roku 2011 pôsobí ako dramaturgička v seriáli Ulice. Do literatúry vstúpila prvou knihou s názvom K moři (2007), za ktorú dostala Cenu Jiřího Ortena 2008 pre mladých literátov. Ďalším úspešným počinom sa stal triptych rozsiahlych poviedok Zmizet (2009), ktorý bol následne ocenený prestížnou Magnesia litera za rok 2010. K poviedke Na nakrátko vytvorila aj úspešný scenár, ktorý získal Cenu Sazky za nerealizovaný scenár. Na pultoch českých kníhkupectiev sa ďalej objavil titul Marta v roce vetřelce (2011) a prvá próza určená mladším čitateľom – Bertík a čmuchadlo (2014). Na konci marca 2015 sa pripravuje vydanie ďalšieho románu s názvom Pod sněhem.
Evžen Boček (4)
Evžen Boček, povolaním kastelán na zámku v Miloticiach, je súčasný český autor humoristickej prózy. Vo svojich knihách často tematizuje šľachtu a prostredie českých zámkov. Zdrojom humoru bývajú generačné, sociálne aj kultúrne rozdiely a prekreslenie aristokratických hrdinov. Debutoval Denníkom kastelána (1999), pri ktorého tvorbe sa inšpiroval vlastnými profesijnými zážitkami. Príbeh rozpráva o hrdinovi, ktorý opúšťa veľkomesto a odchádza na pokojný vidiek, aby zachránil svoju rodinu a našiel zmysel života. Za román Posledná aristokratka získal ocenenie Miloslava Švandrlíka za najhumornejšiu knihu roka 2012. Hlavnou postavou je potomok šľachtického rodu, František Antonín gróf Kostka z Kocky, ktorý žije v New Yorku. Po páde komunistického režimu sa vracia do Čiech, kde zdedí zámok aj jeho personál. A práve tu sa rozbieha séria nečakaných komických situácií a hlášok, ktoré pobavili nejedného čitateľa. Kniha je pokračovaním čitateľsky úspešného románu aristokratka vo vare, kde sa stretávame aj so šľachtičnou Máriou Kostkovou z Kocky aj s bláznivými zamestnancami „najchudobnejšieho“ zámku v Čechách.
Jaroslav Hašek (4)
Jiří Anderle (4)
Ladislav Fuks (4)
Ladislav Špaček (4)
Luboš Pavel (4)
Vilma Kadlečková (4)
(* 27. mája 1971, Praha) Vilma Kadlečková je popredná česká autorka scifi a fantasy próz, priaznivkyňa československého fandomu a spoluautorkou hry Dračí doupě. Pracovala aj ako redaktorka v nakladateľstve Harlequin a z domova vykonáva pozíciu prekladateľky. Za svoje literárne dielo dostala niekoľko ocenení, ako je napríklad cena O najlepšiu fantasy, O stříbřitělesklý halmochron, Huňáč zelený, Cena Karla Čapka a pod. Od 90. rokov sa venovala scifi sérii Legendy o Argenitu, ktorá zavedie čitateľa do budúcej histórie vesmíru, kde sa vyskytuje unikátny nerast s psychotronickým schopnosťami – Argenit. Po tomto cykle sa autorka na nejakú dobu odmlčala a s vydávaním opäť začala až od roku 2007. V súčasnosti vychádza nová scifi pentalógia s názvom Mycélium. Prvý diel, Mycélium I: Jantárové oči (2013), mapuje nový svet na planéte Osse, kde sa začala využívať tamojšia myceliálna technológia. Ďalej vyšlo čitateľsky úspešné pokračovanie Mycelium II: Led pod kůží (2013), Mycelium III: Pád do temnot (2014) a Mycelium IV: Vidění (2014).
Dominik Landsman (4)
Jan Neruda (3)
Arnošt Goldflam (3)
Eduard Petiška (3)
František Kotleta (3)
(* 1981, Bruntál) František Kotleta je súčasný český spisovateľ a predstaviteľ sci-fi literatúry. O jeho skutočnej existencii sa však vedú najrôznejšie teórie a spory. Kotletov autorský štýl je veľmi podobný tvorbe Jiřího Kulhánka, ku ktorému je často prirovnávaný. Svojich čitateľov si získal trilógiou s názvom Bratstvo krvi o upírovi Janovi Bezzemkovi. Ten musí čeliť invázii z vesmíru a postaviť sa Kartanom, ktorí sa rozhodli ovládnuť planétu Zem a jej obyvateľov zotročiť. Priaznivcov kontroverznej fantastiky zaujme aj dvojdielnym románom Perunova krev 1 a Perunova krev 2. Knihy sú plné napätia, zbraní, kontaktných súbojov a nechýba v nich ani erotika a vytie vlkolakov.
František Nepil (3)
Jiří Šrámek (3)
Jiří W. Procházka (3)
Kateřina Tučková (3)
* 31. októbra 1980, Brno. Kateřina Tučková je súčasnou autorkou prózy, odborných statí a nezávislou kurátorkou. Bola nominovaná na Cenu Jiřího Ortena a Cenu Josefa Škvoreckého a dostala čitateľskú cenu Magnesia Litera za rok 2010. Vyštudovala dejiny umenia a český jazyk a literatúru na Filozofickej fakulte Masarykovej univerzity, momentálne pôsobí ako doktorandka Ústavu pre dejiny umenia Filozofickej fakulty Univerzity Karlovej v Prahe. V roku 2004 založila projekt s názvom ARSkontakt, ktorého účelom je podpora mladých a začínajúcich maliarov. Ako spisovateľka prvýkrát vystúpila na verejnosť s novelou Montespaniáda (Větrné mlýny, 2006). Veľký ohlas čitateľov aj kritiky však získal až jej román o odsune Nemcov s názvom Vyhnání Gerty Schnirch (2009), v ktorom sa inšpirovala hospodárskym životom a pokojnou juhomoravskou krajinou, už poznala zo svojho detstva. Zatiaľ poslednou vydanou knihou je román Žítkovské bohyně (2012) , v ktorom sa znova obracia k českej histórii a približuje príbeh dávnych žítkovských liečiteliek s mimoriadnymi schopnosťami.
Martina Drijverová (3)
Miroslav Žamboch (3)
(* 13. januára 1972 Hranice) Miroslav Žamboch je súčasný český autor, ktorý sa venuje prevažne fantasy literatúre a science fiction. ,,Milujem príbehy. Existujú dobré a zlé príbehy, žiadne iné delenie nie je podstatné. “ Jeho prozaickou prvotinou je poviedka Zpověď válečníka (1995), s ktorou vyhral v súťaži O najlepšiu fantasy, a s ktorou okamžite získal priazeň českých čitateľov. Poviedka je inšpirovaná jednou z piesní skupiny Lucie. Napísal aj niekoľko rozsiahlych knižných sérií, ako napríklad Líheň, Koniáš, Bakly - Bez slitování, Agent John Francis Kovář (Prokletí legendy: Dámská hra) či Agent X-Hawk 01. Často ide o napínavé romány, novely a poviedkové cykly, v ktorých vystupujú známi hrdinovia, ale objavujú sa aj nové postavy a charaktery. Naraziť môžete aj na upírov, vlkolakov, čarodejníkov, ale aj tajných agentov a nemilosrdných zabijakov. Ponorte sa do príbehov plných napätia, akcie, nečakaných momentov, tajomstiev a zbraní.
Ota Pavel (3)
Vladimír Hulpach (3)
Renata Fučíková (3)
Jiřina Slámová (3)
Michaela Klevisová (3)
pplk. Vlastimil Kožnar (3)
plk. Dr. Karel Richter (3)
Arnošt Lustig (2)
Daniela Krolupperová (2)
Ladislav Zibura (2)
Pavel Kosatík (2)
Alois Jirásek (2)
Barbara Nesvadbová (2)
David Laňka (2)
Irena Obermannová (2)
Iva Procházková (2)
Ivanka Devátá (2)
Jiří Hájíček (2)
(* 11. 9. 1967, České Budějovice) Jiří Hájíček je český básnik a prozaik. Najprv písal poéziu, koncom 80. rokov vystúpil v relácii Mirka Kovaříka a od konca 90. rokov sa venoval len realistickej próze, ktorú situoval skôr na vidiek, konkrétne do juhočeského prostredia. Jeho prvým literárnym vstupom bola zbierka poviedok s názvom Snídaně na refýži (1998 ). V roku 2001 vyšiel román Zloději zelených koní a o rok neskôr románový titul Dobrodruzi hlavního proudu. K poviedkam sa na čas vrátil, keď v roku 2004 vydal súbor dvanástich kratších próz, ktorý niesol názov Dřevěný nůž. O historickú reflexiu českých dejín sa pokúsil v románe Selský baroko (2005), za ktorý získal prestížnu cenu Magnesia Litera za prózu. Knihou roka sa stal román Rybí krev (2012) ocenený taktiež Magnesiou Literou. Román čitateľov zavedie na juhočeský vidiek, tentoraz však do obdobia na prelome 80. a 90. rokov 20. storočia. Zatiaľ poslednou vydanou knihou je súbor sedemnástich poviedok, ktoré vznikali v rozpätí rokov 1995 – 2014 a nesú názov Vzpomínky na jednu vesnickou tancovačku (2014 ). Dejiskom je opäť juhočeské vidiecke prostredie. Hrdinami sa stávajú tamojší obyvatelia, spätí s miestnou tradíciou a prírodou.
Klára Smolíková (2)
Luděk Munzar (2)
Markéta Čekanová (2)
Marta Davouze (2)
Michal Gulyáš (2)
Miroslav Horníček (2)
Robert Fabian (2)
Roman Svoboda (2)
Vladimír Kovářík (2)
Eva Kalivodová Štichová (2)
Květa Legátová (2)
Petr Stančík (2)
Eduard Fiker (2)
kolektív autorov (2)
Marie Doležalová (2)
Lenka Horňáková-Civade (2)
Jiří Štědroň (2)
Robert Vlach (2)
Jan Kučera (2)
Milan Navrátil (2)
Felix Holzmann (1)
Fráňa Šrámek (1)
Frederick Forsyth (1)
Helena Beránková (1)
J.V. Frič (1)
Jan Pivec (1)
Jiří Březina (1)
Josef Štefan Kubín (1)
Karel Fridrich (1)
Karel Havlíček Borovský (1)
Karel Klostermann (1)
Ladislav Heryán (1)
Ladislav Pešek (1)
Michal Kolář (1)
Monika Stehlíková (1)
Ota Ksándr (1)
Rudolf Deyl (1)
stredoveká poézia (1)
Tomáš Baránek (1)
Tomáš Macek (1)
Zdeněk Zelenka (1)
Adina Mandlová (1)
Agatha Christie (1)
Alita Zaurak (1)
Blanka Kubešová (1)
Bohumil Bezouška (1)
Božena Němcová (1)
Daniela Fischerová (1)
David Haták (1)
Eda Kriseová (1)
Emil Vachek (1)
Erben Václav (1)
Eva Mastníková (1)
František Němec (1)
František Novotný (1)
František Tomáš Bratránek (1)
George R. R. Martin (1)
(* 20. september 1948 v Bayonne, New Jersey) George Raymond Richard Martin je známy americký spisovateľ čitateľsky úspešných románových sérií a noviel, ktoré patria do žánru sci-fi a fantasy. Za svoje knihy získal spisovateľské ocenenia Hugo a Nebula, cenu Brama Stokera či World Fantasy Award. Kult priaznivcov okolo spisovateľa Georgea RR Martina sa utvoril predovšetkým po vydaní prvých dielov epickej ságy Pieseň ľadu a ohňa (A Song of Ice and Fire), podľa ktorej bol následne natočený divácky populárny seriál káblovej televízie HBO. Sám autor sa podieľa aj na scenároch. Doposiaľ nedokončená sága zahŕňa diely - Hra o tróny, 2000 (A Game of Thrones, 1996), Stret kráľov, 2001 (A Clash of Kings, 1999), Búrka mečov, 2002 (A Storm of Swords , 2000), Hostina pre vrany, 2006 (a Feast for Crows, 2005) a Tanec s drakmi, 2012 (a Dance with Dragons, 2011). Nový diel ponesie názov Víchry zimy (The Winds of Winter), ale zatiaľ je uverejnených len niekoľko kapitol. Napínavá sága si získava čitateľov aj divákov na celom svete. Podobne ako v prípade slávnych drám Williama Shakespeara tu figurujú hlavní hrdinovia s tragickými osudmi, láska je vždy vopred odsúdená na zánik a do rozporu sa dostáva tvrdá pravda a milosrdné klamstvo. Je tiež autorom noviel o rytieroch a obľúbených poviedkových zbierok, ako napríklad Pieseň pre Lyu , 2002 (a Song for Lya, 1976), Spevy hviezd a tieňov, 2006 (Songs of Stars and Shadows, 1977), Rytier Siedmich kráľovstiev (a Knight of the Seven Kingdoms, 2014) a mnohých ďalších.
Halina Pawlowská (1)
(* 21. marca 1955, Praha) Halina Pawlowská je česká spisovateľka, publicistka, moderátorka, scenáristka a vydavateľka. Má dve deti, vyštudovala scenáristiku a dramaturgiu na FAMU. V roku 1988 začala pracovať v redakcii zábavy v Československej televízii, neskôr sa venovala novinám a publicistike. Verejnosti je známa okrem iného ako moderátorka televíznych relácií z 90. rokov Zanzibar a V žite (neskôr Raž). Celkom 7 rokov viedla spoločenský týždenník Story a potom založila vlastný časopis Šťastný Jim. Napísala aj niekoľko filmových scenárov, ktoré boli neskôr sfilmované (Vráť sa do hrobu!, Vďaka za každé nové ráno - v oboch spomínaných filmoch sa objavila v malých rolách). V roku 1994 dostala Českého leva práve za scenár k filmu Vďaka za každé nové ráno a potom dvakrát po sebe získala televízne ocenenie TýTý Program roka za Banánové rybičky vysielané Českou televíziou. Populárna relácia o tom, ako prežiť rôzne životné situácie, si môžete vychutnať aj v knižnom vydaní (Banánové rybičky, Banánové chybičky - pokračovanie). Od Haliny Pawlowskej si môžete prečítať napríklad knihy Vďaka za každé nové ráno (1994), Nech zošalie láskou (1995 ), Ako byť šťastný (1996), Hrochy neplačú (1996), Záhada žltých žabiek (2005). Z novšej tvorby Veľká žena z východu (2011), Strašná nádhera (2012).
Hans Christian Andersen (1)
Helena Rytířová (1)
Hlaváčová Jana (1)
Horníček Miroslav (1)
Chalíl Džibrán (1)
Ilja Kučera ml. (1)
Ivan Klíma (1)
J. R. Stříbrňák (1)
Jáchym Topol (1)
Jan Hus (1)
Jan Karafiát (1)
Jan Novák (1)
Jan Procházka (1)
Jan Šmíd (1)
Jaroslav Havlíček (1)
Jaroslav Rudiš (1)
Jaroslav Žák (1)
Jiří Boudník (1)
Jiří Šulc (1)
Jiří Žáček (1)
Josef Čapek (1)
Josef Kainar (1)
Josef Kajetán Tyl (1)
Josef Pecinovský (1)
Josef Rakoncaj (1)
Josef Škvorecký (1)
Julius Košnář (1)
Karel Hynek Mácha (1)
Karel Jaromír Erben (1)
Karel Poláček (1)
Ladislav Mikeš Pařízek (1)
Leopold Weisel (1)
Luděk Sobota (1)
Ludvík Aškenazy (1)
Marie Hrušková (1)
Martina Formanová (1)
(* 9. januára 1966, Brno) Martina Formanová je manželkou oskarového režiséra Miloša Formana a úspešnou českou scenáristkou a spisovateľkou. S Milošom Formanom sa zoznámila v rámci konzultácie svojej diplomovej práce. Chvíľu sa živila aj ako modelka a udržiavala partnerský vzťah so spevákom Karolom Gottom. Svoj prvý román s názvom Skladatelka voňavého prádla vydala v roku 2002. Inšpirovala sa predovšetkým svojím životom a mužmi, ktorí do neho vstúpili. Príbeh je otvorenou spoveďou plnou humoru, sebairónie a nadhľadu. Kniha sa ihneď stala bestsellerom. V roku 2009 vychádza román Ten Sen, ktorý je opäť strhujúcim príbehom s autobiografickými prvkami, v ktorom je autenticky popísaná strmá cesta autorky zo životným snom. Úspešným románom sa stala kniha Nevěra po americku (2011), ktorá približuje dramatický milostný vzťah dvoch manželských párov z New Yorku. Po desiatich rokoch od vydania knižnej prvotiny Skladatelka voňavého prádla sa na pultoch kníhkupectiev objavilo voľné pokračovanie s názvom Snědla dětem sladkosti (2012). Martina Formanová sa tu opäť venuje spoločenskej a milostnej tematike a opisuje svoj každodenný život v cudzej krajine. V roku 2014 sa potom autorka pokúsila zaznamenať životný príbeh českej modelky a herečky Pavlíny Pořízkovej v knihe Případ Pavlína.
Michal Vaněček (1)
Miloň Jasanský (1)
Miloš Kratochvíl (1)
Miroslav Oplt (1)
Munzar Luděk (1)
Ondřej Suchý (1)
Pavel Kohout (1)
Pavel Nauman (1)
Peter Mayle (1)
Petr Jánský (1)
Petr Šabach (1)
Rudolf Klekner (1)
Rôzni autori (1)
Stanisław Lem (1)
Štěpán Kopřiva (1)
(* 13. 3. 1971, Praha) Štěpán Kopřiva je český scenárista, režisér a autor komiksových libriet, ktoré sú žánrovo na pomedzí medzi fantasy, hororom a trilerom. Po úspešnom ukončení štúdií na Strednej škole polygrafickej v Prahe napísal niekoľko drobných próz a románov . Za poviedku Dutý plamen dostal v roku 1996 cenu Karla Čapka. Ďalej napísal niekoľko filmových scenárov, ako napríklad pre filmy Byl jsem mladistvým intelektuálem, Choking Hazard aj pre český televízny seriál Místo nahoře. Je jedným zo spoluzakladateľov populárneho komiksového časopisu a nakladateľstva CREW, ktoré sa špecializuje predovšetkým na tvorbu pre dospelých. Audio vydavateľstvo Walker & Volf s. r. o., vydalo 24. júna 2014 jedno z najbrutálnejších diel českej fantastiky, dnes už kultový horor Asfalt (2009) od mága českej hororovej literárnej scény Štefana Žihľavy. Brutálne-satirický horor ASFALT bol najprv vydaný ako rozsiahly román, pre veľkú popularitu sa však dočkal hovoreného spracovania a bol rozdelený na dve audioknihy – Asfalt I. Poslední tři týdny a Asfalt II. Efektivní brutalita. V roku 2014 vyšiel aj krvilačný román s názvom Aktivní kovy, ktorý rozpráva príbeh bývalého superzabijáka galaktickej armády.
Václav Cibula (1)
Václav Čtvrtek (1)
Václav Havel (1)
Václav Vladivoj Tomek (1)
Vilém Mrštík (1)
Viola Fischerová (1)
Vladimír Šoltys (1)
Vladislav Vančura (1)
Zbyněk Ungr (1)
Zdeněk Jirotka (1)
Zdeněk Svěrák (1)
(* 28. marca 1936, Praha) Zdeněk Svěrák je popredný český dramatik, scenárista, herec a autor piesňových textov. Napísal aj niekoľko knižiek pre deti a humorných poviedok pre dospelých. Po štúdiách na Vysokej škole pedagogickej sa venoval práci v Československom rozhlase, kde vznikla postava Járy Cimrmana a kde tiež prvýkrát stretol Jaroslava Uhlířa, s ktorým dodnes spolupracuje. V roku 1967 vzniklo Divadlo Járy Cimrmana, pre ktoré Svěrák napísal prvú hru s názvom Akt, a potom vytvoril autorskú dvojicu s Ladislavom Smoljakom. Okrem hier, napísali aj niekoľko filmových scenárov, napríklad pre filmy Vrchní, prchni!, Tři veteráni a iné. V niektorých filmových záberoch sa objavovali aj ako herci. V 80. rokoch Svěrák spolupracoval s režisérom Vítom Olmerom. Na začiatku 90. rokov vytváral scenáre pre svojho syna, režiséra Jana Svěráka. Vznikli tak veľmi známe a populárne snímky ako Obecná škola, Tmavomodrý svět, Vratné láhve či slávny film Kolja, ktorý okrem iných ocenení získal Oscara za najlepší neanglicky hovorený film roka 1996. Okrem scenárov je autorom textov mnohých obľúbených a preslávených piesní, v ktorých tiež spieva. Oceňovaná je aj jeho tvorba pre deti a mládež. Napísal niekoľko rozprávok a podieľal sa na vzniku večerníčka Radovany a radovánky. Pre dospelých napísal niekoľko kníh drobné prózy s názvami Povídky (2009), Nové povídky (2012) a Po strništi bos (2014), ktoré sú plné jemného a inteligentného humoru.
Zdeněk Zajiček (1)
Zdeněk Zajíček (1)
Hana Parkánová-Whitton (1)
Ivona Březinová (1)
Zuzana Holasová (1)
Tereza Janišová (1)
Aneta a Luboš Pavlovi (1)
Veronika Bednářová (1)
Markéta Vydrová (1)
Václav Šorel (1)
Michal Sýkora (1)
Radka Třeštíková (1)
Pavel Tomeš (1)
Jiří Marek (1)
Soňa Štroblová (1)
Josef Mareš (1)
Petr Žitavský (1)
Ota Durynský (1)
Zuzana Hubeňáková (1)
John Vladimír (1)
Jiří Stránský (1)
Zuzana Kovaříková (1)
Eliška Junková (1)
Emil Hakl (1)
Milena Durková (1)
Jaroslav Kalfař (1)
Markéta Hejkalová (1)
Petr Jarchovský (1)
Hana Frejková (1)
Miroslav Macek (1)
Iva Pekárková (1)
Hana Whitton (1)
Jan Budař (1)
Richard Pachman (1)
Vít Prokůpek (1)
Jan Drnek (1)
Stanislav Chromčák (1)
Josef Haslinger (1)
Kateřina Maďarková (1)
Barbora Hu (1)
Fan Vavřincová (1)
Jan Mühlfeit (1)
Melina Costi (1)
Alena Mornštajnová (1)
Jitka Neradová (1)
Jaroslav Šikl (1)
Martin Urza (1)
Vojtěch Matocha (1)
Vladimír Mišík (1)
Eliška Hašková Coolidge (1)
Interpret
Jan Hyhlík (26)
Miroslav Táborský (10)
Jiří Dvořák (9)
Luboš Pavel (9)
Valérie Zawadská (8)
David Novotný (8)
Luboš Xaver Veselý (8)
Arnošt Goldflam (7)
František Derfler (7)
Igor Dostálek (7)
Jaroslav Plesl (7)
Jiří Štědroň (7)
Josef Veselý (7)
Lukáš Hlavica (7)
Vladimír Krátký (7)
Alexej Pyško (6)
Iva Valešová (6)
Jan Kolařík (6)
Martha Issová (6)
Oldřich Kaiser (6)
Jaromír Meduna (5)
Jiří Lábus (5)
Luděk Munzar (5)
Tereza Bebarová (5)
Helena Dvořáková (5)
Jan Vlasák (5)
Jana Stryková (5)
Josef Somr (5)
Marek Holý (5)
Václav Knop (5)
Borek Kapitančik (4)
Hana Maciuchová (4)
Jitka Ježková (4)
Klára Issová (4)
Simona Postlerová (4)
Vladislav Beneš (4)
Filip Švarc (4)
Jan Meduna (4)
Jan Vondráček (4)
Jiří Anderle (4)
Jiří Klem (4)
Kristýna Frejová (4)
Kristýna Kociánová (4)
Lenka Vlasáková (4)
Michal Pavlata (4)
Rôzni interpréti (4)
Veronika Kubařová (4)
Zdeněk Velen (4)
Andrea Elsnerová (3)
Igor Bareš (3)
Jitka Molavcová (3)
Miroslav Doležal (3)
Naďa Konvalinková (3)
Otakar Brousek (3)
Viktor Preiss (3)
Dana Pešková (3)
Daniela Kolářová (3)
David Prachař (3)
Gabriela Vránová (3)
Jan Hartl (3)
Jiří Šrámek (3)
Jiřina Slámová (3)
Ladislav Špaček (3)
Martin Myšička (3)
Martin Stránský (3)
Petra Špalková (3)
Veronika Khek Kubařová (3)
Martina Krátká (3)
Antonín Kaška (2)
Dana Černá (2)
Jan Šťastný (2)
Karel Höger (2)
Ladislav Zibura (2)
Martin Finger (2)
Pavel Soukup (2)
Vasil Fridrich (2)
Zdeněk Hodr (2)
Zuzana Slavíková (2)
Aleš Procházka (2)
Alois Švehlík (2)
Bára Hrzánová (2)
Barbara Nesvadbová (2)
Berenika Kohoutová (2)
Bohumil Bezouška (2)
D. Choděrová (2)
Dana Syslová (2)
Eva Kalivodová Štichová (2)
Helena Štáchová (2)
Hynek Čermák (2)
Ivan Trojan (2)
Ivanka Devátá (2)
Jana Plodková (2)
Jiří Menzel (2)
Jiří Ornest (2)
Jitka Škápíková (2)
Lucie Pernetová (2)
Magdaléna Borová (2)
Marek Eben (2)
Marie Doležalová (2)
Martin Bohadlo (2)
Martin Zahálka (2)
Michal Gulyáš (2)
Miloš Kirschner (2)
Miroslav Horníček (2)
Ondřej Vetchý (2)
Otakar Brousek st. (2)
Pavel Rímský (2)
Pavel Tesař (2)
Petr Lněnička (2)
Petra Jarošová (2)
Roman Svoboda (2)
Roman Štolpa (2)
Rudolf Pellar (2)
Simona Babčáková (2)
Simona Vrbická (2)
Taťjana Medvecká (2)
Tomáš Šolc (2)
Václav Vydra (2)
Vilma Cibulková (2)
Zdeněk Maryška (2)
Zdeněk Svěrák (2)
Jana Pidrmanová (2)
Jiří Adamec (2)
Jaromír Dulava (2)
Jon Keeble (2)
Ilona Csáková (2)
Petr Hanák (2)
Felix Holzmann (1)
František Budín (1)
Hana Hegerová (1)
Jakub Saic (1)
Jan Kanyza (1)
Jan Pivec (1)
Jana Hlaváčová (1)
Jana Nováková (1)
Jiří Samek (1)
Jiří Šašek (1)
Jiří Žák (1)
Jiřina Bohdalová (1)
Jiřina Jirásková (1)
Kamila Šmejkalová (1)
Ladislav Heryán (1)
Ladislav Pešek (1)
Marta Kučírková (1)
Pavel Pavlovský (1)
Pavla Maršálková (1)
Rudolf Deyl (1)
Václav Neužil (1)
Vendula Fialová (1)
Vladimír Ráž (1)
Zdeněk Řehoř (1)
A. Strejček (1)
Aleš Zbořil (1)
Alita Zaurak (1)
B.Hrzánová (1)
Barbora Hrzánová (1)
Barbora Munzarová (1)
Barbora Poláková (1)
Braňo Holiček (1)
Ctirad Götz (1)
Dana Batulková (1)
Filip Sychra (1)
František Němec (1)
František Nepil (1)
František Novotný (1)
František Smolík (1)
H.Vagnerová (1)
Halina Pawlowská (1)
Hana Kofránková (1)
Hana Maciuchová a Viktor Preiss (1)
Hauser Vladimír (1)
Helena Dytrtová (1)
Helena Friedrichová (1)
Hlaváčová Jana (1)
Horníček Miroslav (1)
I.Máchová (1)
Igor Bare (1)
Iva Pazderková (1)
Ivan Lupták (1)
Ivan Řezáč (1)
Ivan Říha (1)
Ivana Machalová (1)
Ivana Valešová (1)
Iveta Dušková (1)
J. Meduna (1)
J.Doležalová (1)
J.Köhler (1)
J.Lábus (1)
J.Paulová (1)
Jakub Slach (1)
Jan Budař (1)
Jan Dolanský (1)
Jan Kačer (1)
Jan Přeučil (1)
Jan Zadražil (1)
Jarmila Skopalová (1)
Jaromír Hanzlík a další. (1)
Jaroslav A. Haidler (1)
Jaroslav Rudiš (1)
Jaroslav Satoranský (1)
Jaroslava Kretschmerová (1)
Jaroslava Obermaierová (1)
Jiří Knot (1)
Jiří Krampol (1)
Jiří Schmitzer (1)
Jiří Sovák (1)
Jiří Wimmer (1)
Jitka Smutná (Kitty) (1)
Josef Abrhám (1)
Josef Nechutný (1)
Josef Pejchal (1)
Josef Velda (1)
K. Hádek (1)
Kamil Halbich (1)
Kamil Halblich (1)
Kateřina Janečková (1)
Klára Melíšková (1)
Klára Sedláčková (1)
Kristýna Podzimková (1)
Ladislav Frej (1)
Ladislav Mrkvička (1)
Lenka Krobotová (1)
Lenka Loubalová (1)
Lenka Veliká (1)
Libuše Šafránková (1)
Libuše Švormová (1)
Linda Rybová (1)
Lucie F. Šternerová (1)
Lucie Juřičková (1)
Luděk Sobota (1)
Ludvíci (1)
Ludvík Král (1)
Lukáš Příkazký (1)
Magda Hauserová (1)
Marie Drahokoupilová (1)
Martin Myšička a ďalší (1)
Martin Růžek (1)
Martina Hudečková (1)
Matěj Převrátil (1)
Matouš Ruml (1)
Michaela Tomešová (1)
Milena Steinmasslová (1)
Miloš Hlavica (1)
Mimi Irena Goldflamová (1)
Miroslav Donutil (1)
Miroslav Hanuš (1)
Miroslav Vladyka (1)
Munzar Luděk (1)
Oldřich Vlach (1)
Olga Želenská (1)
Ondřej Suchý (1)
Otakar Brousek ml. (1)
Otto-Antonín Goldflam (1)
Pavel Batěk (1)
Pavel Kohout (1)
Pavel Rímský a Vladislav Beneš (1)
Pavel Tomeš (1)
Pavel Trávníček (1)
Pavel Zedníček (1)
Pavla Beretová (1)
Pavol Smolárik (1)
Petr Ctvrtnícek (1)
Petr Haničinec (1)
Petr Jánský (1)
Petr Kubes (1)
Petr Nárožný (1)
Petr Rajchert (1)
Petr Stach (1)
Petr Štěpán (1)
R.Holub (1)
R.Visnerová (1)
Radek Holub (1)
Sandra Nováková (1)
Soběslav Sejk (1)
Soňa Štroblová (1)
š Ivana Plíhalová a ďalší. (1)
Šárka Vaculíková (1)
Tomaš Černý (1)
Tomáš Verner (1)
Václav Knop (1)
Václav Postránecký (1)
Václav Rašilov (1)
Vanda Hybnerová (1)
Věra Kubánková (1)
Viktor Dvořák (1)
Vladimír Brabec (1)
Vlastimil Brodský (1)
Zbyšek Horák (1)
Zdeňka Sajfertová (1)
Zdeňka Volencová Žádníková (1)
Zdeňka Žádníková Volencová (1)
Zorka Kostková (1)
Arnošt Lustig (1)
Milan Štaindler (1)
Alexandra Gilbreath (1)
Steven Hartley (1)
David Punčochář (1)
Tomáš Jeřábek (1)
Robert Jašków (1)
Radúz Mácha (1)
Robert Vano (1)
Jan Saudek (1)
Antonín Panenka (1)
Wayne Forester (1)
Marco Clark (1)
Simon Schaztberger (1)
Ilona Czsáková (1)
Martin Pechlát (1)
Michal Balcar (1)
Petr Vršek (1)
Andrea Černá (1)
Lucie Polišenská (1)
Jaromíra Mílová (1)
Petr Jeništa (1)
Jaroslav Pejčoch (1)
Gabriela Míčová (1)
Ivana Uhlířová (1)
Hana Frejková (1)
Karolína Heřmanová (1)
Irena Kristeková (1)
Markéta Jahodová (1)
Kryštof Nohýnek (1)
Richard Pachman (1)
Vítek Martinec (1)
Marta Falvey Sovová (1)
Dušan Sitek (1)
Aleš Vrzák (1)
Jaromír Ostrý (1)
Petr Hořejš (1)
Filip Kubíček (1)
Jan Köhler (1)
Tereza Dočkalová (1)
Miroslav Krobot (1)
Marta Issová (1)
Luboš Pavel a Adéla Vaníčková (1)
Michaela Řeřichová (1)
Jan Cina (1)
Milan Navrátil (1)
Vladimír Kovářík (1)
Zdeněk Kalhous (1)
Alena Vlasáková (1)
Adina Mandlová (1)
Josef Škvorecký (1)
Dĺžka
1 h
139 h

Kategórie
Česká literatura (351)
Audioknihy (332)
Dejiny a história (63)
Detektívky, thrillery (45)
Pro děti (39)
Humor, satira a komédia (36)
Nová hodnota (36)
Spomienky a biografie (35)
Spoločenská próza (32)
Poviedky (25)
Osobný rozvoj (24)
Fantasy a sci-fi (23)
Pre mládež (15)
Divadlo, rozhlas, televízia (11)
Klasické diela (11)
Populárne náučná (9)
Dobrodružné romány (6)
Literatúra faktu a publicistika (6)
Poézia (5)
Životná filozofia, náboženstvo (4)
Zahraničná literatúra (3)
Ekonomika a biznis (3)
Horory a mystika (3)
Ostatné (2)
Školská a predškolská výuka (1)
Audiosprievodcovia (1)
Séria
O Aničke (audio) (5)
Mycelium (audio) (4)
Husitská epopej (audio) (3)
SPAD (audio) (3)
Josef Bergman (audio) (3)
Deníček moderního fotra (audio) (3)
Na ostřích čepelí (2)
Letopisy královské komory (audio) (2)
Husitská epopej (audio) (1)
Hříšní lidé Království českého (audio) (1)
Hříšní lidé Království českého (audio) (1)
Policajt Tomáš Volf (audio) (1)
Jazyk
Anglicky (1)
česky (350)
Zobraziť položky
351 položiek
Případ masopustních maškar
Audiokniha MP3 Vlastimil Vondruška , čte Vladislav Beneš, 1 hod.

€5,80
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKI072
Apage satanas!
Audiokniha MP3 Vlastimil Vondruška, čte Valérie Zawadská, Vladislav Beneš, 5 hod. 3min.

€8,90
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKA939
Rychlopalba
Audiokniha MP3 Štěpán Kopřiva, čte Ludvík Král, 14 hod. 48min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ855
Pozitivní leader
Audiokniha MP3 - Bývalý prezident evropského Microsoftu shrnul své mnohaleté zkušenosti ve vedení lidí. - Jan Mühlfeit, Melina Costi, čte Aleš Zbořil, 11 hod. 59min.

Tento týždeň zakúpilo 12 zákazníkov
€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A770
Rázová vlna
Audiokniha MP3 - Závěr akční postapokalyptické trilogie Spad. - František Kotleta, čte Borek Kapitančik, 8 hod. 32min.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A775
Husitská epopej III
Audiokniha MP3 Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík. Oblíbená historická sága vypráví o událostech slavné i pohnuté doby 15. století v Českém království, 28 hod.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A295
Husitská epopej II
Audiokniha MP3 Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík. Sága vypráví o událostech slavné i pohnuté doby 15. století v Českém království, 27 hod. 29min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A220
Kroky vraha
Audiokniha MP3 - Krimi s inspektorem Josefem Bergmanem od dvojnásobné držitelky ocenění za nejlepší detektivku roku. - Michaela Klevisová, čte Kristýna Kociánová, 13 hod.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A391
Na volné noze: Podnikejte jako profesionálové
Audiokniha MP3 - Nechejte si poradit od nejpovolanějšího. Známý podnikatel a konzultant vám poskytne přesně ty informace a zkušenosti, které potřebujete pro svůj úspěch a růst. - Robert Vlach, čte Petr Hanák, 29 hod. 57min.

€27,18
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A624
Poslední aristokratka
Audiokniha MP3 - Humoristický příběh o emigrantské rodině, která v restituci získá zchátralé rodové sídlo. - Evžen Boček, čte Veronika Kubařová, 6 hod. 31min.

€9,68
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ586
Aristokratka ve varu
Audiokniha MP3 Evžen Boček, čte Veronika Kubařová, 3 hod. 38min.

€8,52
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ949
Aristokratka na koni
Audiokniha MP3 Evžen Boček, čte Veronika Khek Kubařová, 3 hod. 48min.

€9,30
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A314
Husitská epopej IV
Audiokniha MP3 Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík, 28 hod. 37min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A477
Husitská epopej V.
Audiokniha MP3 - Audioverze pátého dílu velkolepé historické ságy. - Vlastimil Vondruška, PhDr., CSc., čte Jan Hyhlík, 28 hod. 11min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A659
Husitská epopej VI
Audiokniha MP3 – šiesty diel ságy o udalostiach slávnej aj pohnutej doby 15. storočia v Českom kráľovstve. – Vlastimil Vondruška, číta Jan Hyhlík, 28 hod. 23min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A877
Příběhy Staré dámy
Audiokniha MP3 - Tour de France představuje více než 100 let dechberoucích dramat, komických situací i tragických nehod, má své hrdiny i poražené. - Tomáš Macek, čte Pavel Soukup, Vasil Fridrich, 17 hod. 1min.

€15,52
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A964
Hana
Audiokniha MP3 - Skvěle hodnocený román úspěšné české autorky. Existuje-li něco, co prověřuje opravdovost lidského života, pak je to utrpení. - Alena Mornštajnová, čte Lenka Vlasáková, Tereza Dočkalová, 9 hod. 19min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A895
Zmizela v mlze
Audiokniha MP3 – severská krimi v českom spracovaní od držiteľky ocenenia za najlepšiu českú detektívku. – Michaela Klevisová, číta Kristýna Kociánová, 11 hod. 21min.

€8,52
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A888
Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii
Audiokniha MP3 - Mladý poutník se vydá pěšky probádat Kavkaz. Očekává nenáročný výlet, situace se mu ale brzy vymkne z nohou. - Ladislav Zibura, čte Ladislav Zibura, 9 hod. 50min.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A943
Husitská epopej I
Audiokniha MP3 - Nejčtenější současný český autor. Velkolepá sága vypráví o událostech slavné i pohnuté doby 15. století v Českém království., 26 hod. 30min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A075
Přemyslovská epopej IV. - Král básník Václav II.
Audiokniha MP3 Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík. Závěrečný díl tetralogie o jedné z nejslavnějších epoch českých dějin, 27 hod. 22min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ930
SPAD
Audiokniha MP3 - Postapokalyptický román mistra akční fantastiky - František Kotleta, čte Borek Kapitančík, 8 hod. 35min.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A514
Deníček moderního fotra
Audiokniha MP3 - Sympaticky drsňácká a vtipná výpověď současného muže od vítěze ankety Bloger roku 2015. - Dominik Landsman, čte Filip Švarc, 5 hod. 58min.

€8,90
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A002
Ďáblův sluha
Audiokniha MP3 - Napínavá historická krimi ze série Hříšní lidé Království českého. - Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík, 11 hod. 38min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A510

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pred 1 dňom kúpil Roman, Šahy
 
SPAD Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€7,74Pred 1 dňom kúpila Iveta, Bratislava - Čunovo
 
Muž a žena Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€11,63Pred 2 dni kúpil Pavol, Senec
Pred 2 dni kúpil Pavol, Senec
Pred 2 dni kúpil Pavol, Senec
 
Humoriády Felixe Holzmanna Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€2,69Pred 2 dni kúpil Pavol, Senec
 
Hurvínkovy příhody Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€7,74Pred 3 dni kúpil Peter, Velky krtis
 
Rázová vlna Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€7,74Pred 3 dni kúpil Oliver, Košice - Ťahanovce
 
Jak sbalit ženu 2.0 Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€11,59Pred 4 dni kúpila firma, Žilina
 
Rázová vlna Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€7,74Pred 4 dni kúpil Ľuboslav, Trnava
 
Rychlopalba Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€11,63Pred 4 dni kúpil Ľuboslav, Trnava
 
Rychlopalba Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€11,63Pred 5 dni kúpila firma, Bernolákovo
 
Podivná svatba na Lichnici Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€11,63
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB16
Váš osobný asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzácia
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi