Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka
Aktuálna rýchlosť doručenia Alza predajne Alzaboxy AlzaExpress Najvýhodnejšie dodanie Partnerské odber. miesta Slovenská pošta
dnes alebo zajtra dnes alebo zajtra 1 – 2 dni 1 – 2 dni 1 – 2 dni 1 – 2 dni

Detektívky, thrillery

0

Najpredávanejšie

1.
Počátek Posledných 21 ks Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Audiokniha MP3 - Fantasticky vynalézavý román od nejpopulárnějšího autora thrillerů na světě. - Dan Brown, čte Martin Sláma
-50%
€11,63
€5,82

2.
Dívka v pavoučí síti Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Audiokniha MP3 - Adrenalinem nabitý, brilantně složitý a naprosto pohlcující příběh je inspirován Larssonovou trilogií Millennium. Potetovaná hackerka Lisbeth Salanderová a novinář Mikael Blomkvist, duo které nadchlo miliony čtenářů po celém světě, je zpět.
€13,19

3.
Nitranská brána smrti Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Audiokniha MP3 z detektivního cyklu Hříšní lidé Království českého. - Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík
€11,63

Ďalšie najpredávanejšie
320 položiek
Značky a parametre
ALBATROS (1)
AlzaMedia (1)
Audiostory (16)
AVIK (3)
CPress (1)
Creatio (1)
Indeart (1)
JanOpatril (1)
Kristian (1)
MladaFronta (1)
Motto (16)
Mystery Film (1)
OneHotBook (108)
Panteon (2)
Paulinky (1)
Plus (7)
Prah (1)
Publixing (13)
Radioservis (39)
Tebenas (6)
Tympanum (83)
Walker&Volf (4)
XYZ (12)
Autor
Vlastimil Vondruška (29)
* 9. mája 1955, Kladno – PhDr. Vlastimil Vondruška, CSc. je český historik, publicista a autor historických detektívnych príbehov. Za literárnu činnosť získal v roku 1987 Cenu literárneho fondu, roku 2005 bol ocenený Zlatou stuhou v kategórii Literatúra faktu a populárno-náučná literatúra pre mládež a v rokoch 2006 a 2007 dostal aj Cenu čitateľov nakladateľstvo MOBA. Roku 1979 úspešne zakončil štúdium histórie a národopisu na Filozofickej fakulte Univerzity Karlovej v Prahe a potom sa niekoľko rokov venoval vedeckej práci v Československej akadémii vied, kde spolupracoval s Ústavom pre etnografiu a folkloristiku. V 80. rokoch bol riaditeľom historickej časti Národného múzea a od 90. rokov začal spoločne so svojou ženou podnikať v oblasti výroby kópií historického skla. Obľubu písať získal už v mladosti, teraz je autorom viac ako 50 vedeckých štúdií, mnohých historických románov pre dospelých a niekoľkých populárnych a oceňovaných knižiek pre deti a mládež. Spolupracuje s Českým rozhlasom, v ktorom pravidelne vystupuje a predstavuje poslucháčom zaujímavé udalosti z českých dejín a života ľudí v stredoveku. Svojich čitateľov si v súčasnosti získal najmä historickou ságou z doby vlády Přemyslovcov: Přemyslovská epopej I – Velký král Přemysl I. Otakar, Přemyslovská epopej II – Jednooký král Václav I.,Přemyslovská epopej III – Král rytíř Přemysl II. Otakar a Přemyslovská epopej IV. – Král básník Václav II. Veľmi populárne sú aj cykly historických detektívok z dávnych čias minulých (Hříšní lidé Království českého, 1995), ďalej napínavé prózy z 16. storočia (Letopisy královské komory I – VIII, 2006 – 2013) a od roku 2002 pravidelne vychádza čitateľsky pútavý cyklus s kráľovským prokurátorom Oldřichom z Chlumu z doby vlády kráľa Přemysla Otakara II.
Agatha Christie (19)
Peter May (15)
(* 20. 12. 1951, Glasgow, Scotland) Peter May je škótsky spisovateľ, obľúbený televízny scenárista a novinár, ktorý momentálne žije aj tvorí vo Francúzsku. Keď v dvadsiatich siedmich rokoch vydal prvý román The Reporter (1978), bol požiadaný, aby ho prepísal do podoby scenára pre seriál BBC. Od tej doby sa venuje televíznej tvorbe. Má na konte viac ako tisíc položiek vrátane seriálov The Standard a Machair. V poslednej dobe obohacuje svet literatúry strhujúcimi krimi románmi a trilermi, ktoré sú populárne na celom svete a pri ktorých tŕnie napätím nejeden čitateľ. Súčasným svetovým bestsellerom je kriminálna trilógia Ostrov Lewis. Prvý román z trilógie odohrávajúci sa v Mayovom rodnom Škótsku nesie názov Skala (podľa originálu The Blackhouse) a vyšiel v roku 2009. Po vydaní v septembri 2011 figuroval osem týždňov na britskom rebríčku bestsellerov, bol prezentovaný v prestížnom Richard and Judy Book Club, zvíťazil v ankete o najobľúbenejšiu knihu jesene 2011 a BBC plánuje natočiť jeho filmovú verziu. V septembri 2012 vyšiel druhý diel s názvom Muž z Ostrova Lewis (The Lewis Man) a v januári 2013 záverečný diel trilógie – Šachové figúrky (The Chessmen). Knihy sa neustále držia v rebríčkoch a sú nadšene prijímané svetovou tlačou, recenzné ohlasy plné superlatívov vychádzajú v najprestížnejších denníkoch a ich literárnych prílohách.
Georges Simenon (14)
Jo Nesbo (14)
* 29. marca 1960, Oslo – „Jo Nesbo sa môže stať ďalším Munchom alebo Ibsenom... a či existuje na svete spravodlivosť, bude raz Harry Hole rovnako slávny ako Harry Potter...“ hovorí CNN. Jo Nesbo, kráľ severskej krimi, je súčasný nórsky spisovateľ a hudobník. Za svoje romány získal množstvo literárnych ocenení, jeho knihy boli preložené do 35 jazykov a vyšli v 140 krajinách. Narodil sa do rodiny knihovníčky a vášnivého čitateľa. Od detstva ho okrem futbalu zaujímala aj hra na gitaru a rocková hudba. Spoločne s mladším bratom založili kapelu Di Derry a dobyli nórsku rockovú scénu s rekordným počtom predaných albumov a až 180 odohranými koncertami ročne. Písaniu sa začal naplno venovať až v roku 1997, kedy mu vyšiel prvý detektívny román Netopier (Flaggermusmannen), v ktorom prvýkrát predstavil postavu veľmi osobitého a svojrázneho kriminalistu Harryho Hola. Kniha okamžite zožala obrovský úspech a jej autor za ňu dostal cenu Rivertonprisen za najlepší literárny počin s kriminálnou tematikou. Ohlas vzbudili aj ďalšie knihy zo série s detektívom Harrym Holom – Šváby (Kakerlakkene), Červenka (Rodstrupe), Nemesis (Sorgenfri), Pentagram ( Marekors), Spasiteľ (Frelseren), Snehuliak (Snomannen), Leopard (Panserhjerte), Prízrak (Gjenferd) a Polícia (2013). Mladších čitateľov si získal humornou sériou kníh s hlavným hrdinom doktorom Proktorom: Doktor Proktor a prdiaci prášok (2007). Originálne a vtipne ilustrované príbehy sú plné humoru, fantázie a bláznivých situácií, ktoré zaujali deti a mládež na celom svete.
Dominik Dán (13)
Lars Kepler (10)
Za umeleckým pseudonymom Lars Kepler sa skrýva manželská dvojica známych švédskych autorov, Alexandra Coelho Ahndorilová a Alexander Ahndoril. Obaja milujú napätie a trilery, preto sa rozhodli spoločne venovať tomuto žánru a rozvinúť ho o nové prvky a zápletky. Pod pseudonymom napísali prvý detektívny román. Ich identita mala byť skrytá, aby si ich čitatelia nespájali s predchádzajúcou tvorbou. Po obrovskom úspechu prvej knihy bola dvojica autorov odhalená a teraz pokračuje v tvorbe ďalších detektívnych príbehov. Manželia v súčasnosti žijú v Štokholme a vychovávajú spolu tri dcéry. V roku 2009 bola vydaná prvá kriminálna detektívka s názvom Hypnotizér (Hypnotisören), ktorá sa ihneď stala svetovým bestsellerom a predala sa do viac ako tridsiatich krajín. V tejto knihe bola prvýkrát predstavená hlavná postava záhadného švédskeho vyšetrovateľa s fínskymi predkami, Joona Linnu. Priaznivci chladnej severskej krimi ocenia aj ďalšie, doteraz vydané knihy, ako sú Paganiniho zmluva (Paganinikontraktet), Svedkyňa ohňa (Eldvittnet) a Piesočný muž (Sandmannen). Príbehy sa opierajú o záhadná tajomstvo, napínavé kriminálne zápletky a nejedného čitateľa zaujme aj nemilosrdné severské prostredie.
Frederick Forsyth (8)
Stephen King (8)
(* 21. september 1947, Portland, Maine) Stephen Edwin King je popredný americký spisovateľ a jeden z čitateľsky najvyhľadávanejších autorov hororov a temných fantasy príbehov súčasnosti. Svojich čitateľov ohromuje už od konca 70. rokov, na konte má už vyše 40 knižných titulov a neustále si získava nových priaznivcov. Je držiteľom mnohých významných ocenení a na motívy jeho románov bola natočené celé množstvo kultových snímok a televíznych seriálov. Na filmových adaptáciách sa často podieľali známi herci a režiséri, ako napríklad Stanley Kubrick alebo Frank Darabont, ktorí dodali Kingovým mrazivo tajomným a dramatickým príbehom ojedinelú atmosférou. Medzi najúspešnejšie filmové snímky možno uviesť napríklad Carrie, Osvietenie, Vykúpenie z väznice Shawshank, Zelená míľa a veľa ďalších. Sám Stephen King si vyskúšal prácu režiséra aj epizódneho herca. Okrem obľúbenej knižnej fantasy série Temná veža (The Dark Tower) a knižných bestsellerov, ako sú Prekliatie Salemu, Cintorín zvieratiek alebo Misery, sa veľkého úspechu dočkal aj novší titul Doktor spánok (2013, česky 2014 ), ktorý je priamym pokračovaním románu Osvietenie.
Henning Mankell (8)
* 3. február 1948, Stockholm – „Aj keď môj otec zomrel skôr, kým bol vydaný môj prvý román, vedel som, že vo mňa veril, a bol si istý, že budem mať úspech ako spisovateľ.“ Henning Mankell je popredný švédsky spisovateľ a úspešný autor populárnych detektívnych románov, divadelných hier a príbehov pre deti. Na svojom účte má viac ako 40 miliónov kusov predaných kníh, ktoré boli preložené až do 41 rôznych jazykov. V roku 2008 sa stal deviatym najpredávanejším autorom na svete. V roku 1973 debutoval románom Bergsprängaren (Ostreľovač skál) o robotníckom hnutí vo Švédsku. V tomto roku prvýkrát odcestoval do Mozambiku, kde v súčasnosti striedavo žije a pracuje ako riaditeľ divadla Teatro Avenida. Veľký literárny prielom pre Henninga Mankella nastal v roku 1990, kedy po prvýkrát vyšiel jeho kriminálny román Vrahovia bez tváre (Mördare utan ansikte) na čele s novým hrdinom, policajným superintendantom Kurtom Wallanderom. Táto kniha získala ocenenie Akadémie švédskych autorov detektívnej literatúry a ešte toho istého roku aj cenu Švédskej akadémie pre kriminálnu literatúru Sklenený kľúč za najlepšiu škandinávsku detektívku. Mankell následne pokračoval v sérii úspešných detektívnych príbehov aj s hlavnou postavou, slávnym Kurtom Wallanderom.
Jussi Adler-Olsen (8)
* 2. augusta 1950, KodaňJussi Adler-Olsen je dánsky novinár, redaktor, nakladateľ a autor kriminálnych príbehov zo severského prostredia. Jeho knihy sú v súčasnosti čitateľsky veľmi úspešné a často ich spája tematika psychických porúch a medzinárodných konšpiračných teórií. Detstvo prežil ako syn popredného sexuológa a psychiatra v oficiálnych rezidenciách lekárov v niekoľkých psychiatrických liečebniach po celom Dánsku. Táto životná skúsenosť silne ovplyvnila jeho románovú tvorbu. Autorovo špecifické zmýšľanie, zmysel pre humor, nadhľad a irónia sú bezpochyby hlavné príčiny čitateľského úspechu a svetového záujmu. Knižná prvotina Alfabethuset (Abecedný dom, 1997) sa ihneď stala bestsellerom. Nadviazali na ňu romány Og hun takkede guderne (A ďakovala bohom, 2003) a Washingtonský dekrét (2006, česky 2014). Popularitu si získal aj rozsiahlou detektívnou ságou o kodanskom policajnom oddelení Q na čele s hrdinom Carlom Morckom: Žena v klietke (2011), Zabijaci (2012) Odkaz vo fľaši (2013), a i.
Dan Brown (7)
* 22. júna 1964 Exeter, New Hampshire – Dan Brown sa narodil roku 1964 v Exeteri v štáte New Hampshire. Vyštudoval na tamojšej univerzite a niekoľko rokov sa pokúšal uchytiť sa v Los Angeles ako skladateľ. Keď neuspel, vrátil sa do rodného mesta, nejaký čas vyučoval na univerzite angličtinu, ale vzápätí ho zlákala profesia spisovateľa. V roku 1996 vydal svoju prvotinu Digitálna pevnosť (Digital Fortress) z prostredia tajných služieb. O tri roky neskôr slávil úspech s románom Anjeli a démoni (Angels and Demons), v ktorom sa prvýkrát objavila postava harvardského profesora Roberta Langdona, a v roku 2001 nasledovala Klamári (Deception Point). V roku 2003 sa však z autora relatívne úspešných thrillerov stal podľa výsledkov ankety časopisu Time jeden z najvplyvnejších ľudí na svete a z jeho ďalšieho románu celosvetový fenomén. Da Vinciho kód (The Da Vinci Code, Argo vydalo aj v odlišnom preklade pod názvom Da Vinciho kód) zaznamenala nevídaný úspech. Veľmi úspešný bol aj ďalší triler s hlavným hrdinom Robertom Langdonom – Stratený symbol (The Lost Symbol) a Inferno (Inferno).
Sir Arthur Conan Doyle (6)
Bernard Minier (5)
Jeffery Deaver (5)
(* 6. mája 1950, USA) Bývalý novinár, ľudový spevák a právnik, autor tridsiatich dvoch románov, je v súčasnosti špičkou medzi autormi svetových bestsellerov. Jeho knihy sa predávajú v 150 krajinách sveta a boli preložené do viac ako dvadsiatich piatich jazykov. Svoju prvú knihu napísal už v 11 rokoch. Preslávil sa však až sériou kriminálnych románov s ochrnutým kriminalistom Lincolnom Rhymom. Prvý diel série s názvom Zberateľ kostí (The Bone Collector, 1997) zaznamenal obrovský úspech a stal sa predlohou pre rovnomennú snímku s Angelinou Jolie a Denzelom Washingtonem. Okrem úspešných kriminálnych sérií a niekoľkých poviedkových kníh s detektívnou tematikou je autorom populárnych románov, ako Hořící drát (český 2010), Zahrada bestií (Garden of Beasts, 2004), Příští oběti (česky 2010) a mnohých ďalších.
Stieg Larsson (5)
(* 15. august 1954, Skelleftea - 9. novembra 2004, Štokholm) Stieg Larsson bol švédsky novinár, spisovateľ a významný odporca pravicového extrémizmu. V roku 2008 sa umiestnil na rebríčku ako druhý najpredávanejší autor beletrie na svete. Jeho tvorba bola ocenená množstvom literárnych cien. Za svoj život stihol napísať len tri detektívne romány, ktoré boli publikované až po jeho smrti, pretože písal len pre svoje potešenie a odreagovanie. Jednotlivé diely trilógie Milénium sa ihneď stali bestsellery. Sú to Muži, ktorí nenávidia ženy (Män som hatar kvinnor, 2005), Dievča, ktoré sa hralo s ohňom (Flickan som lekte med Elden, 2006) a Dievča, ktoré koplo do osieho hniezda (Luftslottet som sprängdes, 2007). Kriminálne romány sa taktiež stali inšpiráciou pre vznik rovnomenných filmových snímok, ktoré zaznamenali divácky úspech.
Arthur Conan Doyle (4)
Edgar Allan Poe (4)
(* 19. januára 1809, Boston, USA – 7. októbra 1849, Baltimore, USA) Edgar Allan Poe bol americký prozaik a básnik. Písal fantastické a mystické príbehy a je považovaný za zakladateľa detektívneho a hororového žánru. V jeho tvorbe môžeme uvidieť aj prvky sci-fi. Po smrti matky a otcovom odchode sa trojročného Edgara ujala rodina Allanovcov, po ktorých prijal meno. Poe vyštudoval literatúru a už počas štúdia mal problémy s alkoholom, dlhmi a depresiami. Poe bol nevyrovnaná osobnosť, v dôsledku čoho sa stretával s problémami v práci. Bol však inteligentný a zdvorilý. Zaoberal sa okrem iného aj mysticizmom, čo sa prejavilo v jeho diele. Poe je autorom mnohých poviedok a básní. Jeho dielo inšpirovalo množstvo neskorších autorov, napríklad Arthura Conana Doyla. Autorovým životným dielom a majstrovským kúskom je báseň Havran. Je o samotárskom mužovi, ktorý prežíva muky z horúčky a spomienok na mŕtve dievča Lenoru. Vydáva aj hororovú poviedku Zánik domu Usher a svoju najslávnejšiu prózu, Jama a kyvadlo (audiokniha), o človeku odsúdenom inkvizíciou na smrť za kacírstvo. V knihe Zlatý Skarabeus Poe ukazuje, že veľa zdanlivo nevysvetliteľných náhod hraničiacich až s mágiou môže mať prosté logické a racionálne vysvetlenie. Edgar Allan Poe bol 3. októbra 1849 nájdený opitý na jednom baltimorskom chodníku. Okamžite bol prevezený do nemocnice, kde však po 4 dňoch zomrel na prekrvenie mozgu. V našej ponuke nájdete aj veľa audiokníh s dielmi E. A. Poea.
Ladislav Fuks (4)
Caroline Kepnes (4)
Michaela Klevisová (4)
Asa Larsson (3)
Sophie Hannah (3)
Gillian Flynn (3)
Robert Galbraith (3)
(* 31. júla 1965 v Yate) Pod umeleckým pseudonymom Robert Galbraith sa neskrýva nikto iný ako autorka slávnej ságy o Harrym Potterovi, Joanne Rowlingová. Britská spisovateľka je aj autorkou novely pre dospelých – Prázdne miesto (The Casual Vacancy, 2012). Séria kníh o čarodejníckom hrdinovi priniesla Rowlingovej nečakaný úspech. Romány získali množstvo ocenení a predalo sa ich viac ako 400 miliónov kópií. Podľa novín The Sunday Times bola Rowlingová v roku 2008 označená ako 12. najbohatšia žena v Británii. V súčasnosti sa venuje aj charitatívnej činnosti a aktívne podporuje niekoľko charitatívnych organizácií. Pod pseudonymom Robert Galbraith vyšiel v roku 2013 (po česky 2014) napínavý detektívny román Volanie Kukučky (The Cuckoo's Calling), ktorý je zároveň prvým dielom plánovanej krimi série o súkromnom detektívovi a vojnovom veteránovi z Afganistanu, Cormoran Strikeovi, ktorého si často najímajú žiarliví zbohatlíci. Hlavný hrdina sa tak dostáva do sveta luxusu, bohatých mužov, krásnych žien, kde mu však samotnému veľakrát hrozí smrteľné nebezpečenstvo. Pokračovanie s anglickým názvom The Silkworm by malo vyjsť v českom preklade v roku 2015.
David Hidden (3)
Eduard Fiker (3)
Samuel Bjork (3)
Simon Mawer (3)
Dennis Lehane (3)
Caroline Graham (2)
Anders de la Motte (2)
Artur Conan Doyle (2)
David Haták (2)
David Lagercrantz (2)
Denise Mina (2)
(* 1966, Škótsko) Denise Mina je známa autorka kriminálnych románov. Za svoje detektívne prózy získala niekoľko prestížnych ocenení a niektoré sa dočkali aj filmového spracovania. Takisto sa podieľala na známych komiksoch, ako je napríklad Hellblazer. Veľmi populárne sú nielen jej poviedky a komiksové úpravy, ale aj kriminálne série, ktoré zvyčajne spája postava hlavného detektíva. Kritika pozitívne hodnotí napríklad ságu s vyšetrovateľkou Alex Morrowovou z Glasgow. Prvý diel s názvom Stále polnoc (česky 2014) rozpráva o záhadnom únose a napadnutí jednej škótskej rodiny. Za kriminálny triler Koniec osej sezóny (česky 2013) získala škótska autorka v roku 2011 cenu za najlepšiu preloženú detektívku od Švédskej akadémie autorov detektívok (The Martin Beck Award) a ďalej ocenenie za najlepšiu britskú detektívku roka 2012. V treťom pokračovaní Bohovia a beštie (2014 ) pátra vyšetrovateľka Alex Morrowová po dobre ozbrojenom lupičovi.
Iva Procházková (2)
Lyndsay Fayeová (2)
Peter Mayle (2)
Sir Artur Conan Doyle (2)
Thomas Harris (2)
Paula Hawkins (2)
Petr Stančík (2)
Lee Child (2)
B. A. Paris (2)
S. K. Tremayne (2)
Alexander McCall Smith (1)
Andrew Gross (1)
Andy Weir (1)
Arnošt Vašíček (1)
Bianca Bellová (1)
Dan Simmons (1)
David Zane Mairowitz (1)
Erik Larson (1)
Graham Greene (1)
Greer Hendricks (1)
Chris Priestley (1)
James M. Barrie (1)
Jan Kučera (1)
Jan Opatřil (1)
Jaroslav Rudiš (1)
Jiří Březina (1)
Karel Čapek (1)

Nová hodnota

Karen Cleveland (1)
Ken Kesey (1)
Margaret Atwoodová (1)
Paulo Coelho (1)
(* 24. augusta 1947, Rio de Janeiro) Paulo Coelho je známy brazílsky autor psychologických románov a zároveň jeden z najčítanejších spisovateľov posledných desaťročí. V roku 2002 sa stal členom Brazílskej literárnej akadémie. Jeho knihy krajinách v 168 krajinách sveta a je možné si ich prečítať až v 73 jazykoch. Skôr než sa stal spisovateľom, pracoval ako dramatik, novinár, televízny scenárista a piesňový textár brazílskych spevákov. Ako mladý musel čeliť ťažkému životnému osudu a svoju cestu za úspechom potom včlenil aj do niektorých svojich príbehov. Najúspešnejším knižnom bestsellerom Paula Coelha je bezpochyby román Alchymista (1998, česky 1999), vďaka ktorému bol Coelho zapísaný do Guinnessovej knihy rekordov ako autor najprekladanejšej knihy. Významným dielom je aj autobiografický príbeh o neobyčajnej ceste katolíckeho pútnika do Santiaga de Compostela s názvom Pútnik - Mágov denník (1987, česky 2002), kde sa Coelho inšpiroval vlastnými zážitkami z duchovnej púti. V súčasnosti vychádza román Nevera (česky 2014) o mladej redaktorke Linde, ktorá sa pod vplyvom sexuálneho žiadostivosti odhodlá k manželskej zrade.
Rachel Abbottová (1)
Ray Bradbury (1)
Sarah Pekkanen (1)
Volker Kutscher (1)
A. C. Doyle (1)
Agatha Christie® (1)
Arnošt Goldflam (1)
Camilla Läckberg (1)
Dick Francis (1)
Dolores Redondo (1)
Don Miguel Ruiz (1)
E. A. Poe (1)
E.A.Poe (1)
Emil Vachek (1)
Erben Václav (1)
G.K. Chesterton (1)
George R. R. Martin (1)
(* 20. september 1948 v Bayonne, New Jersey) George Raymond Richard Martin je známy americký spisovateľ čitateľsky úspešných románových sérií a noviel, ktoré patria do žánru sci-fi a fantasy. Za svoje knihy získal spisovateľské ocenenia Hugo a Nebula, cenu Brama Stokera či World Fantasy Award. Kult priaznivcov okolo spisovateľa Georgea RR Martina sa utvoril predovšetkým po vydaní prvých dielov epickej ságy Pieseň ľadu a ohňa (A Song of Ice and Fire), podľa ktorej bol následne natočený divácky populárny seriál káblovej televízie HBO. Sám autor sa podieľa aj na scenároch. Doposiaľ nedokončená sága zahŕňa diely - Hra o tróny, 2000 (A Game of Thrones, 1996), Stret kráľov, 2001 (A Clash of Kings, 1999), Búrka mečov, 2002 (A Storm of Swords , 2000), Hostina pre vrany, 2006 (a Feast for Crows, 2005) a Tanec s drakmi, 2012 (a Dance with Dragons, 2011). Nový diel ponesie názov Víchry zimy (The Winds of Winter), ale zatiaľ je uverejnených len niekoľko kapitol. Napínavá sága si získava čitateľov aj divákov na celom svete. Podobne ako v prípade slávnych drám Williama Shakespeara tu figurujú hlavní hrdinovia s tragickými osudmi, láska je vždy vopred odsúdená na zánik a do rozporu sa dostáva tvrdá pravda a milosrdné klamstvo. Je tiež autorom noviel o rytieroch a obľúbených poviedkových zbierok, ako napríklad Pieseň pre Lyu , 2002 (a Song for Lya, 1976), Spevy hviezd a tieňov, 2006 (Songs of Stars and Shadows, 1977), Rytier Siedmich kráľovstiev (a Knight of the Seven Kingdoms, 2014) a mnohých ďalších.
Jiří Šulc (1)
Jiří W. Procházka (1)
Klára Smolíková (1)
Mary Shelleyová (1)
Olivier Truc (1)
P. D. Jamesová (1)
Pavel Nauman (1)
Petr Janeček (1)
Petra Soukupová (1)
(* 1982, Československo) Petra Soukupová je českou spisovateľkou, scenáristkou a dramaturgičkou. Na filmovej a televíznej fakulte Akadémie múzických umení v Prahe úspešne absolvovala scenáristiku a dramaturgiu. Potom sa stala scenáristkou divácky populárneho sitcomu Comeback (2008 – 2010) a od roku 2011 pôsobí ako dramaturgička v seriáli Ulice. Do literatúry vstúpila prvou knihou s názvom K moři (2007), za ktorú dostala Cenu Jiřího Ortena 2008 pre mladých literátov. Ďalším úspešným počinom sa stal triptych rozsiahlych poviedok Zmizet (2009), ktorý bol následne ocenený prestížnou Magnesia litera za rok 2010. K poviedke Na nakrátko vytvorila aj úspešný scenár, ktorý získal Cenu Sazky za nerealizovaný scenár. Na pultoch českých kníhkupectiev sa ďalej objavil titul Marta v roce vetřelce (2011) a prvá próza určená mladším čitateľom – Bertík a čmuchadlo (2014). Na konci marca 2015 sa pripravuje vydanie ďalšieho románu s názvom Pod sněhem.
Robert Louis Stevenson (1)
Stanisław Lem (1)
Štěpán Kopřiva (1)
(* 13. 3. 1971, Praha) Štěpán Kopřiva je český scenárista, režisér a autor komiksových libriet, ktoré sú žánrovo na pomedzí medzi fantasy, hororom a trilerom. Po úspešnom ukončení štúdií na Strednej škole polygrafickej v Prahe napísal niekoľko drobných próz a románov . Za poviedku Dutý plamen dostal v roku 1996 cenu Karla Čapka. Ďalej napísal niekoľko filmových scenárov, ako napríklad pre filmy Byl jsem mladistvým intelektuálem, Choking Hazard aj pre český televízny seriál Místo nahoře. Je jedným zo spoluzakladateľov populárneho komiksového časopisu a nakladateľstva CREW, ktoré sa špecializuje predovšetkým na tvorbu pre dospelých. Audio vydavateľstvo Walker & Volf s. r. o., vydalo 24. júna 2014 jedno z najbrutálnejších diel českej fantastiky, dnes už kultový horor Asfalt (2009) od mága českej hororovej literárnej scény Štefana Žihľavy. Brutálne-satirický horor ASFALT bol najprv vydaný ako rozsiahly román, pre veľkú popularitu sa však dočkal hovoreného spracovania a bol rozdelený na dve audioknihy – Asfalt I. Poslední tři týdny a Asfalt II. Efektivní brutalita. V roku 2014 vyšiel aj krvilačný román s názvom Aktivní kovy, ktorý rozpráva príbeh bývalého superzabijáka galaktickej armády.
Umberto Eco (1)
John Fowles (1)
Kyril Bonfiglioli (1)
Tom Rob Smith (1)
Ĺsa Larsson (1)
Ingela Korsell (1)
B. M. Horská (1)
Patrick Quentin (1)
Minna Lingrenová (1)
Lyndsay Fayeová (1)
Chuck Palahniuk (1)
Michal Sýkora (1)
Patricia Highsmithová (1)
Nelson DeMille (1)
Josef Mareš (1)
Ingar Johnsrud (1)
Alex Grecian (1)
Robert Harris (1)
Mikaela Bley (1)
Stephen Williams (1)
Ben Aaronovitch (1)
Jeff Lindsay (1)
Edgar Wallace (1)
Markéta Hejkalová (1)
Heine Bakkeid (1)
Sophie de Mullenheim (1)
Mark Haddon (1)
Eleanor Moranová (1)
Michael Dobbs (1)
A. J. Finn (1)
P. D. Jamesová (1)
Jan Drnek (1)
Franck Thilliez (1)
Dot Hutchison (1)
Andrea Maria Schenkelová (1)
William P. Blatty (1)
John Grisham (1)
Michelle Francesová (1)
Jaroslav Šikl (1)
Robin Cook (1)
Interpret
Jan Hyhlík (24)
Pavel Rímský (17)
Jan Vondráček (13)
Marián Geišberg (13)
Igor Bareš (12)
Lukáš Hlavica (12)
Jana Stryková (10)
Jan Vlasák (9)
Martin Stránský (9)
Jiří Vyorálek (9)
David Novotný (8)
Jiří Žák (8)
Ladislav Frej (8)
Růžena Merunková (8)
Jaromír Meduna (7)
Jiří Dvořák (7)
Miroslav Táborský (7)
Vladislav Beneš (7)
Rôzni interpréti (7)
Hynek Čermák (6)
Jan Zadražil (6)
Josef Somr (6)
Lucie Pernetová (6)
Simona Postlerová (6)
Václav Neužil (6)
Petra Špalková (6)
Dana Černá (5)
David Matásek (5)
Vladimír Brabec (5)
Aleš Procházka (4)
Ivan Trojan (4)
Jana Hermachová (4)
Kamil Halbich (4)
Marek Holý (4)
Martin Myšička (4)
Otakar Brousek ml. (4)
Rudolf Hrušínský (4)
Vasil Fridrich (4)
Kristýna Kociánová (4)
Petr Pelzer (4)
Vladimír Čech (4)
Martin Písařík (4)
Dana Batulková (3)
Filip Švarc (3)
Jan Hartl (3)
Jan Meduna (3)
Jaroslav Kuneš (3)
Jaroslav Plesl (3)
Jiří Lábus (3)
Jiří Samek (3)
Jiří Tomek (3)
Jitka Ježková (3)
Lukáš Příkazký (3)
Oldřich Kaiser (3)
Oldřich Vlach (3)
Pavel Tesař (3)
Jana Plodková (3)
Jiří Klem (3)
Petr Kubes (3)
Petr Oliva (3)
Svatopluk Beneš (3)
Andrea Elsnerová (2)
Eduard Cupák (2)
Eva Novotná (2)
Ivan Lupták (2)
Jan Kolařík (2)
Jana Boušková (2)
Jana Štvrtecká (2)
Martin Hruška (2)
Martin Sláma (2)
Otakar Brousek (2)
Otakar Brousek st. (2)
Pavel Batěk (2)
Pavel Soukup (2)
Petr Nárožný (2)
Taťjana Medvecká (2)
Tereza Bebarová (2)
Valérie Zawadská (2)
Zuzana Slavíková (2)
Alois Švehlík (2)
Bořivoj Navrátil (2)
David Prachař (2)
Démophobia (2)
Irena Kačírková (2)
Ivan Řezáč (2)
Jana Plodková a Martin Myšička (2)
Jaroslav Doleček (2)
Jiří Adamíra a ďalší (2)
Jiří Ornest (2)
Josef Vinklář (2)
Ladislav Lakomý (2)
Ladislav Mrkvička (2)
Ladislav Trojan (2)
Ludvíci (2)
Magdaléna Borová (2)
Martin Bohadlo (2)
Matouš Ruml (2)
Michal Zelenka (2)
Miroslav Moravec (2)
Oldřich Vízner (2)
Petr Lněnička (2)
Simona Peková (2)
Tomáš Kobr (2)
Václav Knop (2)
Vlastimil Hašek (2)
Kateřina Veselá (2)
Regina Řandová (2)
Dušan Sitek (2)
Antonie Talacková (1)
Antonín Holoubek (1)
Antonín Kaška (1)
Arnošt Goldflam (1)
Barbora Hrzánová (1)
Barbora Sadílková (1)
Bohumil Klepl (1)
Dana Syslová (1)
Daniel Rous (1)
Eva Josefíková (1)
Gabriela Vránová (1)
Hana Maciuchová (1)
Honza Hájek (1)
Jakub Saic (1)
Jan Kačer (1)
Jan Kanyza (1)
Jan Novotný (1)
Jan Opatřil (1)
Jan Přeučil (1)
Jan Šťastný (1)
Jan Teplý (1)
Jaroslava Adamová (1)
Jiří Adamíra (1)
Jiří Hromada (1)
Jiří Sovák (1)
Jiří Suchý z Tábora (1)
Jiří Zavřel (1)
Jiřina Bohdalová (1)
Kajetán Písařovic (1)
Kateřina Horáčková Mendlová (1)
Klára Suchá (1)
Kryštof Hádek (1)
Lenka Krobotová (1)
Lucie Juřičková a Martin Zahálka (1)
Lucie Žáčková (1)
Martha Issová (1)
Martin Zahálka (1)
Matěj Převrátil (1)
Matěj Viták (1)
Miloslav König (1)
Miloslav Mejzlík (1)
Miloš Hlavica (1)
Miroslav Černý (1)
Naďa Konvalinková (1)
Norbert Lichý (1)
Oldřich Navrátil (1)
Ondřej Novák (1)
Pavel Pavlovský (1)
Petr Jeništa (1)
Petr Kostka (1)
Radek Holub (1)
Robert Mikluš (1)
Soběslav Sejk (1)
Sylva Talpová (1)
Tereza Dočkalová (1)
Tomáš Jirman (1)
Václav Vydra (1)
Viktor Preiss (1)
Viktorie Hrachovcová (1)
Vladimír Ráž (1)
Neuvedené (1)
Alfréd Strejček (1)
Antonín Molčík (1)
Apolena Veldová (1)
Blanka Waleská (1)
Braňo Holiček (1)
Ctirad Götz (1)
Daniel Šváb (1)
Daniela Bartáková (1)
František Filipovský (1)
František Hanus (1)
František Němec (1)
Hauser Vladimír (1)
Helena Dvořáková (1)
Ilona Vaňková (1)
Jakub Slach (1)
Jan Dolanský (1)
Jan Schmid (1)
Jana Synková (1)
JAROMÍR HUSÁK (1)
Jaromír Spal (1)
Jaroslav Kepka a ďalší (1)
Jaroslava Kretschmerová (1)
Jiří Císler a Jiří Adamíra (1)
Jiří Čapka (1)
Jiří Holý a ďalší (1)
Jiří Němeček (1)
Jiří Schmitzer (1)
Jiří Štěpnička (1)
Jiří Vala (1)
Josef Abrhám (1)
Josef Bek (1)
Josef Nechutný a ďalší. (1)
Kateřina Janečková (1)
Kateřina Lojdová (1)
Klára Sedláčková-Oltová (1)
Lada Jelínková (1)
Ladislav Frey (1)
Ladislav Županič (1)
Lenka Veliká (1)
Lenka Vlasáková (1)
Libuše Švormová (1)
Ljuba Krbová (1)
Lucie F. Šternerová (1)
Ludvík Král (1)
Lukáš Hlavica a ďalší (1)
Marcela Nohýnková (1)
Marek Eben (1)
Marie Marešová (1)
Marta Vančurová (1)
Martin Myšička a ďalší (1)
MARTIN PREISS (1)
Martin Velda (1)
Maxmilián Hornyš (1)
Michal Pavlata (1)
Milan Rybák (1)
Miloš Kopecký (1)
Mimi Irena Goldflamová (1)
Miriam Kantorková (1)
MIROSLAV ETZLER (1)
Miroslav Hanuš (1)
Ondřej Vetchý (1)
Otto-Antonín Goldflam (1)
Pavel Rímský a Vladislav Beneš (1)
Pavel Rímský Stryková (1)
Petr Pavlovský (1)
Petr Pospíchal (1)
Petr Stach (1)
Petr Štěpánek (1)
Petra Špalková (1)
Radoslav Brzobohatý (1)
Renata Honzovičová Volfová (1)
Roman Štolpa (1)
Sabina Remundová (1)
Simona Babčáková (1)
Simona Vrbická (1)
Stanislav Zindulka (1)
Stanislava Jachnická (1)
Stella Zázvorková (1)
Svatopluk Schuller (1)
Táňa Vilhelmová (1)
Tatiana Vilhelmová (1)
Tomáš Šolc (1)
Tomáš Töpfer (1)
Václav Rašilov (1)
Veronika Gajerová (1)
Veronika Kubařová (1)
Viktor Dvořák (1)
Viktor Vrabec (1)
Viktor Vrabec a ďalší. (1)
Vladimír Dlouhý (1)
Vladimír Polívka a ďalší (1)
Vlastimil Brodský (1)
Vlastimil Brodský a ďalší (1)
Zdeněk Dvořák a Rudolf Krátký (1)
Zdeněk Maryška (1)
Zdeňka Sajfertová (1)
Zuzana Bydžovská (1)
Miroslav Táborský a Jiří Hromada (1)
Anna Linhartová (1)
Marek Lambora (1)
Petr Vršek (1)
Prokop Rímský (1)
Ivana Uhlířová (1)
Adriana Růžičková (1)
Anežka Jakubcová (1)
Kryštof Nohýnek (1)
Jitka Moučková (1)
Marta Falvey Sovová (1)
Aleš Vrzák (1)
Jan Hofman (1)
Marika Procházková (1)
Tomáš Pavelka (1)
Ladislav Hampl (1)
Jiří Hána a Hanuš Bor (1)
Renata Rychlá (1)
Lukáš Křišťan (1)
Josefína Bianca Štěpánková a Alberto Tošner (1)
Martin Siničák (1)
Luboš Pavel a Adéla Vaníčková (1)
Dĺžka
1 h
82 h

Kategórie
Detektívky, thrillery (299)
Audioknihy (271)
Zahraničná literatúra (198)
Česká literatura (59)
Dejiny a história (29)
Horory a mystika (22)
Poviedky (7)
Fantasy a sci-fi (5)
Humor, satira a komédia (5)
Pre mládež (5)
Dobrodružné romány (4)
Divadlo, rozhlas, televízia (1)
Klasické diela (1)
Osobný rozvoj (1)
Pro děti (1)
Spoločenská próza (1)
Spomienky a biografie (1)
Filmové (1)
Séria
Detektiv Joona Linna (audio) (7)
Martin Servaz (audio) (4)
Josef Bergman (audio) (4)
Hříšní lidé Království českého (audio) (4)
Naše Mesto (audio) (4)
Komisár Maigret (audio) (4)
Cormoran Strike audio (3)
Letopisy královské komory (audio) (3)
Carl Morck (audio) (2)
Jack Reacher (audio) (2)
Krv na snehu (2)
Akta Enzo (audio) (1)
Rebecka Martinssonová (1)
Případy komisaře Wallandera (audio) (1)
Policajt Tomáš Volf (audio) (1)
Peter Grant (audio) (1)
Vraždy v Midsomeri (audio) (1)
Čínske trilery (audio) (1)
Jazyk
česky (312)
slovensky (7)
Zobraziť položky
Lovec králíků
Audiokniha MP3 - Mistr thrilleru Lars Kepler je zpět s novým knižním trhákem o komisaři Joonovi Linnovi. - Lars Kepler, čte Pavel Rímský, 20 hod. 45min.

Lovec králíků
-40%
-40% €12,79
€7,68
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A426
Lazar
Audiokniha MP3 - Nový díl úspěšné krimi série, jejímž hlavním hrdinou je detektiv Joona Linna. - Lars Kepler, čte Pavel Rímský, 19 hod. 45min.

Ideálny darček pre ocka
Lazar
Nové
€14,35
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B126
5x komisař Maigret podruhé
Audiokniha MP3 Georges Simenon, čte Rudolf Hrušínský, Josef Somr, Jiřina Bohdalová, Radoslav Brzobohatý, Růžena Merunková, Jiří Štěpnička, Vlastimil Hašek, Vladimír Brabec, Jaroslava Adamová, Jiří Holý a další, 5 hod. 43min.

€27,18
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKA147
Počátek
Audiokniha MP3 - Fantasticky vynalézavý román od nejpopulárnějšího autora thrillerů na světě. - Dan Brown, čte Martin Sláma, 19 hod. 28min.

Ideálny darček pre ocka
Počátek
-50%
-50% €11,63
€5,82
Kúpiť
Black Friday
Posledných 21 ks
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A753
Krev na sněhu
Audiokniha MP3 - První díl thrillerové duologie od krále severské krimi literatury. - Jo Nesbo, čte David Novotný, 3 hod. 38min.

Krev na sněhu
-40%
-40% €10,07
€6,05
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A492
Zmizela v mlze
Audiokniha MP3 – severská krimi v českom spracovaní od držiteľky ocenenia za najlepšiu českú detektívku. – Michaela Klevisová, číta Kristýna Kociánová, 11 hod. 21min.

Ideálny darček pre sestru
Zmizela v mlze
-50%
-50% €8,52
€4,26
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A888
Dům z karet
Audiokniha MP3 - Napínavý thriller, který pánům ani dámám ve Westminsteru dlouho nedal spát... - Michael Dobbs, čte Igor Bareš, 14 hod. 30min.

Dům z karet
-50%
-50% €11,63
€5,82
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A726
Tajemství abatyše z Assisi
Audiokniha MP3 z detektivního cyklu Hříšní lidé Království českého - Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík, 12 hod. 36min.

Tajemství abatyše z Assisi
-50%
-50% €11,63
€5,82
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A773
O krok pozadu
Audiokniha MP3 - Sedmý díl série případů komisaře Wallandera. - Henning Mankell, čte Jiří Vyorálek, 16 hod. 52min.

O krok pozadu
-33%
-33% €12,79
€8,57
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A769
Pavučina lží
Audiokniha MP3 - Napínavý román od autora bestselleru Šifra mistra Leonarda. - Dan Brown, čte Vladimír Kudla, 19 hod. 4min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKA777
Švábi
Audiokniha MP3 Jo Nesbo, čte Hynek Čermák. 2. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. Za zdmi se cosi hemží a šramotí. Cosi, co nesnese denní světlo. Napínavá krimi, 10 hod. 50min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A311
Paganiniho smlouva
Audiokniha MP3 - Druhý díl detektivní řady s komisařem Joonou Linnou vypráví opět nezaměnitelný hlas celé série Pavel Rímský. - Lars Kepler, čte Pavel Rímský, 11 hod. 45min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ682
Nitranská brána smrti
Audiokniha MP3 z detektivního cyklu Hříšní lidé Království českého. - Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík, 12 hod. 4min.

Tento týždeň zakúpilo 21 zákazníkov
Nitranská brána smrti
Nové
€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B195
Ztracený symbol
Audiokniha MP3 - Třetí strhující příběh se symbologem Robertem Langdonem. - Dan Brown, čte Hana Rychetníková, 20 hod. 31min.

Ztracený symbol
-50%
-50% €11,63
€5,82
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKI078
Sál smrti
Audiokniha MP3 - Třetí díl čínských thrillerů. V hromadném hrobě v Šanghaji jsou nalezena znetvořená a rozřezaná ženská těla. - V Peter May, čte Jana Plodková a Martin Myšička, 10 hod. 40min.

Sál smrti
-40%
-40% €11,63
€6,98
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A740
Nepohřbený rytíř
Audiokniha MP3 - Zahajující díl kriminální řady, v níž písař královské komory Jiří Adam z Dobronína řeší neobvyklé zločiny renesančních Čech a Moravy. - Vlastimil Vondruška, PhDr., CSc., čte Jan Hyhlík, 5 hod. 1min.

€9,68
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A662
Půlnoční slunce: Krev na sněhu II.
Audiokniha MP3 - Druhý díl thrillerové duologie od krále severské krimi literatury. - Jo Nesbo, čte Václav Neužil, 5 hod. 13min.

€10,85
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A738
Netopýr
Audiokniha MP3 - První díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. Nejoblíbenější norský notorik chytá sériového vraha u protinožců. - Jo Nesbo, čte Hynek Čermák, 10 hod. 51min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKI155
Hypnotizér
Audiokniha MP3 - Kriminální román, thriller, který odhaluje temné stránky lidské duše a otvírá bránu do pekla lidského zatracení. - Lars KEPLER, čte Pavel Rímský, 16 hod. 30min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKA955
Červenka
Audiokniha MP3 Jo Nesbo, čte Hynek Čermák, 14 hod. 42min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ132
Artemis
Audiokniha MP3 - Napínavá noir kriminálka odehrávající se na Měsíci od autora hitu Marťan. - Andy Weir, čte Tereza Dočkalová, 9 hod. 22min.

Ideálny darček pre ocka
€12,41
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B033
Za zavřenými dveřmi
Audiokniha MP3 - Dokonalé manželství, nebo dokonalá lež? Psychologický thriller, který ohromil celý svět. - B. A. Paris, čte Simona Peková, 9 hod. 3min.

Za zavřenými dveřmi
-50%
-50% €9,68
€4,84
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A581
Umrlčí cesta
Audiokniha MP3 – Kriminální thriller z dalekého severu, dobře vypracované postavy a chytrá zápletka – Peter May, čte Jiří Dvořák, 11 hod. 50min.

Umrlčí cesta
-33%
-33% €12,79
€8,57
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A811
Dívka v pavoučí síti
Audiokniha MP3 - Adrenalinem nabitý, brilantně složitý a naprosto pohlcující příběh je inspirován Larssonovou trilogií Millennium. Potetovaná hackerka Lisbeth Salanderová a novinář Mikael Blomkvist, duo které nadchlo miliony čtenářů po celém světě, je zpět., 14 hod. 43min.

€13,19
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ843

Detektívky, thrillery

históriaPočátek – profesorovo piate pátranie po pravde Americký spisovateľ Dan Brown napísal pre fanúšikov historických thrillerov ďalšiu knihu o dobrodružstve...

Horúce novinky týždňa

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pred 8 hodinami kúpila firma, Bratislava
 
Ztracený symbol Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€5,82Pred 14 hodinami kúpil Lukáš, Nové Mesto nad Váhom
 
Do vody Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€13,57Pred 14 hodinami kúpila Lucia, Bratislava
 
Kroky vraha Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€3,88Pred 18 hodinami kúpil Marián, Bratislava - Petržalka
 
15 případů Sherlocka Holmese Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€7,74Pred 19 hodinami kúpil Dalibor, Ostrava
 
Tajemství Tudorovců Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€9,68Pred 20 hodinami kúpil Miroslav, Bratislava
 
Dívka v pavoučí síti Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€13,19Pred 22 hodinami kúpil Karol, Banská Bystrica
 
Počátek Posledných 21 ks
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€5,82Pred 22 hodinami kúpil Karol, Banská Bystrica
 
Nehanebné neviniatko Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€10,97Pred 22 hodinami kúpil Karol, Banská Bystrica
Pred 1 dňom kúpila firma, Sladkovicovo
 
Počátek Posledných 21 ks
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€5,82Pred 1 dňom kúpila Slavomíra, Poprad
 
Počátek Posledných 21 ks
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€5,82Pred 1 dňom kúpil Jozef, Poprad 1
 
Kvintet Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€5,82
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB6
Váš osobný asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzácia
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi