Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Detektívky – zľavnené e-knihy

0

Najpredávanejšie

1.
Zmizela v mlze Ihneď k čítaniu
Elektronická kniha - severské krimi od držitelky ocenění za nejlepší českou detektivku - autor Michaela Klevisová, 376 stran
-50%
€6,18
€3,10

2.
Vír Ihneď k čítaniu
Elektronická kniha - autor Frode Granhus, 320 stran
-70%
€8,52
€2,53

3.
Démoni Ihneď k čítaniu
Elektronická kniha - Co se stane s dobrými lidmi, když se střetnou s ryzím zlem? - autor Karin Slaughter, 352 stran
-64%
€5,27
€1,91

Ďalšie najpredávanejšie
Značky a parametre

Odporúčame

Host
(23)

Ostatné značky

Baronet (2)
Domino (23)
E-knihy jedou (11)
Jota (17)
KNIHA ZLIN (9)
Martin Koláček - E-knihy jedou (5)
Martin Koláček – E-knihy jedou (2)
Mladá fronta (5)
MOBA (2)
Motto (4)
Paseka (1)
Plus (1)
XYZ (1)
Autor
Jo Nesbo (6)
* 29. marca 1960, Oslo – „Jo Nesbo sa môže stať ďalším Munchom alebo Ibsenom... a či existuje na svete spravodlivosť, bude raz Harry Hole rovnako slávny ako Harry Potter...“ hovorí CNN. Jo Nesbo, kráľ severskej krimi, je súčasný nórsky spisovateľ a hudobník. Za svoje romány získal množstvo literárnych ocenení, jeho knihy boli preložené do 35 jazykov a vyšli v 140 krajinách. Narodil sa do rodiny knihovníčky a vášnivého čitateľa. Od detstva ho okrem futbalu zaujímala aj hra na gitaru a rocková hudba. Spoločne s mladším bratom založili kapelu Di Derry a dobyli nórsku rockovú scénu s rekordným počtom predaných albumov a až 180 odohranými koncertami ročne. Písaniu sa začal naplno venovať až v roku 1997, kedy mu vyšiel prvý detektívny román Netopier (Flaggermusmannen), v ktorom prvýkrát predstavil postavu veľmi osobitého a svojrázneho kriminalistu Harryho Hola. Kniha okamžite zožala obrovský úspech a jej autor za ňu dostal cenu Rivertonprisen za najlepší literárny počin s kriminálnou tematikou. Ohlas vzbudili aj ďalšie knihy zo série s detektívom Harrym Holom – Šváby (Kakerlakkene), Červenka (Rodstrupe), Nemesis (Sorgenfri), Pentagram ( Marekors), Spasiteľ (Frelseren), Snehuliak (Snomannen), Leopard (Panserhjerte), Prízrak (Gjenferd) a Polícia (2013). Mladších čitateľov si získal humornou sériou kníh s hlavným hrdinom doktorom Proktorom: Doktor Proktor a prdiaci prášok (2007). Originálne a vtipne ilustrované príbehy sú plné humoru, fantázie a bláznivých situácií, ktoré zaujali deti a mládež na celom svete.
Jeffery Deaver (4)
Michaela Klevisová (4)
Mons Kallentoft (4)
(* 15. apríla 1968, Linköping, Švédsko) Mons Kallentoft je švédsky spisovateľ a novinár. Do sveta literatúry vstúpil románom Pesetas (2000), za ktorý mu udelili prestížnu cenu Katapultpriset za najlepšiu švédsku prvotinu roka 2000. V súčasnosti sú jeho knihy prekladané do mnohých svetových jazykov a predalo sa ich viac 620 výtlačkov. Do podvedomia českých čitateľov sa však dostal až vďaka kriminálnej sérii románov, v ktorých hrá hlavnú úlohu postava policajnej inšpektorky Malin Forsovej. V roku 2011 sa na pultoch kníhkupectiev objavil prvý diel s názvom Zimná obeť, ktorý zaznamenal okamžitý úspech. V nakladateľstve Host následne vyšlo pokračovanie – Letná smrť (2012), Jesenná vražda (2012), Jarní mŕtvi (2013), Piate ročné obdobie (2011) a Vodný anjeli (2014). Autor však napísal ešte ďalšie dva diely – Vindsjälar (2013) a Jordstorm (2014), ktoré zatiaľ neboli preložené. Na jar roku 2013 vyšiel autobiografický román na pomedzí beletrie a literatúry faktu s názvom Food Junkie – Posedlý jídlem. Podtitul, Příběh gastrozávisláka, odhaľuje hlavnú tému knihy, ktorá čitateľov zavedie do sveta vyhľadávaných reštaurácií a najrôznejších kulinárskych zážitkov.
Robert Ludlum (4)
(25. mája 1927, New York – 12. marca 2001, Naples, USA) Robert Ludlum je populárny americký autor 27 detektívnych poviedok, ktoré sa stali svetovo uznávanými bestsellermi. Odhaduje sa, že bolo vydaných viac ako 290 miliónov kópií jeho kníh preložených do 33 jazykov. Niektoré knihy vydával pod umeleckými pseudonymami Jonathan Ryder a Michael Shepherd. Medzi jeho najznámejšie diela patria Agent bez minulosti (The Bourne Identity, 1980), Bourneov mýtus (The Bourne Supremacy, 1986) a Bournovo ultimátum (Bournovo ultimátum, 1990). Všetky tri knihy a mnohé ďalšie sa dočkali aj filmovej adaptácie. Realisticky vykreslené príbehy Roberta Ludluma sú plné napätia, komplikovaných zápletiek a túžby po dosiahnutí spravodlivosti. Hrdinovia sú obyčajní ľudia, ktorí bývajú zapletení do zložitých životných situácií a veľakrát musia čeliť útokom tajných organizácií a zločineckých gangov. Zachrániť ich môže len vlastná statočnosť a odvaha čeliť zlu. Autor často vychádzal z najrôznejších konšpiračných teórií minulosti aj súčasnosti.
John Lutz (3)
Lisa Jackson (3)
Major Slik (3)
Asa Larssonová (2)
(* 28. júna 1966, Uppsala) Asa Elena Larsson je známou švédskou autorkou detektívnych príbehov. Za svoje knihy zožala nielen veľký čitateľský ohlas, ale aj niekoľko významných ocenení. Románový debut Slnečné búrky (2003) bol ohodnotený ako najlepšia švédska krimi prvotina a v roku 2007 sa kniha dočkala aj filmového spracovania. Rovnako úspešné boli aj ďalšie krimi romány z populárnej krimi série, v ktorých vystupuje hrdinka Rebecka Martinssonová, ktorá je vždy zapletená do ťažkých detektívnych prípadov. Romány Asy Larssonovej boli preložené do pätnástich jazykov. Za knihu Hlas krvi (2004; česky 2011) navyše dostala cenu za najlepší švédsky kriminálny román.
Hana Militká (2)
Jan Kučera (2)
Karin Fossumová (2)
Karin Slaughter (2)
(* 6. januára 1971, Atlanta, Georgia) Karin Slaughterová je populárna americká spisovateľka detektívnych románov. Jej prvotina nesie názov Divokosť (Blindsighted, 2001) a ihneď po vydaní zaznamenala svetový úspech. Kniha bola publikovaná takmer v 30 jazykoch. Karin za ňu dostala významné ocenenie za najlepší kriminálny debut. Celkovo má na konte asi 30 miliónov predaných knižných kópií na celom svete. Kriminálne príbehy sú zvyčajne zasadené do južanského prostredia Georgie, odkiaľ autorka sama pochádza. Knihy sú usporiadané do sérií, ktoré často spájajú hlavní hrdinovia. Všetky jej romány však sprevádzajú ponurosť, nekašírované násilie, skvele vygradovaný dej a v neposlednom rade aj dôraz na spoločenské aspekty. Romány z Trentovskej série, ktorých hrdinom je špeciálny agent Will Trent, sa majú dočkať aj filmovej adaptácie. V súčasnosti sa dokončuje scenár k prvému dielu - Triptych (2006), v ktorom je vyšetrovaná séria brutálnych vrážd mladých žien.
Martin Goffa (2)
Peter May (2)
(* 20. 12. 1951, Glasgow, Scotland) Peter May je škótsky spisovateľ, obľúbený televízny scenárista a novinár, ktorý momentálne žije aj tvorí vo Francúzsku. Keď v dvadsiatich siedmich rokoch vydal prvý román The Reporter (1978), bol požiadaný, aby ho prepísal do podoby scenára pre seriál BBC. Od tej doby sa venuje televíznej tvorbe. Má na konte viac ako tisíc položiek vrátane seriálov The Standard a Machair. V poslednej dobe obohacuje svet literatúry strhujúcimi krimi románmi a trilermi, ktoré sú populárne na celom svete a pri ktorých tŕnie napätím nejeden čitateľ. Súčasným svetovým bestsellerom je kriminálna trilógia Ostrov Lewis. Prvý román z trilógie odohrávajúci sa v Mayovom rodnom Škótsku nesie názov Skala (podľa originálu The Blackhouse) a vyšiel v roku 2009. Po vydaní v septembri 2011 figuroval osem týždňov na britskom rebríčku bestsellerov, bol prezentovaný v prestížnom Richard and Judy Book Club, zvíťazil v ankete o najobľúbenejšiu knihu jesene 2011 a BBC plánuje natočiť jeho filmovú verziu. V septembri 2012 vyšiel druhý diel s názvom Muž z Ostrova Lewis (The Lewis Man) a v januári 2013 záverečný diel trilógie – Šachové figúrky (The Chessmen). Knihy sa neustále držia v rebríčkoch a sú nadšene prijímané svetovou tlačou, recenzné ohlasy plné superlatívov vychádzajú v najprestížnejších denníkoch a ich literárnych prílohách.
Steve Berry (2)
(* 1955, USA) Steve Berry je obľúbeným americkým autorom kriminálnych románov a bestsellerov, ktoré čerpajú predovšetkým z nedávnej, ale aj hlbokej histórie. Veľký kariérny zlom dosiahol vďaka knihe Templárske dedičstvo (The Templar Legacy, 2006), ktorá je prvým dielom populárnej série Cotton Malone. Román získal veľký čitateľský ohlas a bol preložený do 34 jazykov. Jeden z popredných spisovateľov, Dan Brown, dokonca vyhlásil, že táto kniha presne spĺňa jeho predstavy o skvelom románe. Príbehy Steva Berryho sú plné akčného dobrodružného deja a nevyriešiteľných historických záhad a špekulácií, ktoré sa hlavní hrdinovia príbehu pokúšajú vyriešiť. Vo svojich knihách sa opiera o skutočné reálie a historické osobnosti, ktoré halí do hávu tajomna, a odhaľuje nové prekvapivé súvislosti.
Zygmunt Miłoszewski (2)
Adrian Hyland (1)
Alan Jacobson (1)
Alexander Söderberg (1)
Alice Claytonová (1)
(* USA) Alice Clayton je populárnou americkou autorkou milostných románov pre ženy. Jej príbehy sú plné humoru, sexappealu a vzrušenia. Za román s názvom Nabíjač získala ocenenie Goodreads Awards 2013 za 2. miesto v kategórii Najvtipnejšia kniha roka. Debutovala v roku 2010 románom Kdopak je ta zrzka? (česky 2013). Predtým sa venovala práci v kozmetickom priemysle, kde pôsobila ako kozmetička, maskérka a školiteľka. Spisovateľskej kariére dala šancu až vo svojich tridsiatich troch rokoch. Na svoju prvotinu nadviazala čitateľsky úspešným pokračovaním – Zrzka se odhaluje (česky 2014). Od roku 2014 vychádza v Čechách ďalšia milostná séria, v ktorej je vykreslený divoký vzťah Caroline a Simona. Prvý diel s príznačným názvom Nabíječ (česky 2014) je doslova „plný humoru a kuchynského vyčíňania“. Toho istého roku sa na pulty českých kníhkupectiev dostal druhý diel, ktorý nesie názov Roštěnka. V ňom sa čitateľky dozvedia, ako sa vzťah oboch hlavných hrdinov vyvíja a aké ťažkosti sa im postavia do cesty.
Anne Holtová (1)
Ariana Franklinová (1)
(* 1933 - 27. januára 2011, Londýn, Veľká Británia) Ariana Franklinová je umelecký pseudonym britskej novinárky a spisovateľky Diany Normanovej. Do podvedomia čitateľov sa zapísala ako autorka historických detektívok. Narodila sa v Devone, jej otec bol tiež novinárom, korešpondentom denníka The Times, strýko ministrom Churchillovho vojnového kabinetu. Po sobáši so žurnalistom a filmovým kritikom Barrym Normanom v roku 1957 sa rozhodla vzdať kariéry reportérky v novinách a usadila sa na vidieku, kde sa venovala výchove svojich dvoch dcér, Samanthy a Emmy, štúdiu stredovekých dejín a vlastnému tvorivému písaniu. Stala sa špecialistkou na stredovek, jeho spravodlivosť, podnebie, oblečenie, jedlo, zvyky aj zločin. Jej prvá kniha sa zaoberala príchodom práva a systému poroty za kráľa Henricha II. Za ňu získala cenu BBC za presné a realistické zobrazenie 12. storočia. Kládla dôraz na verné zachytenie skutočnosti. V Nakladateľstve JOTA doteraz vyšli tri zväzky populárnej série Vykladačka smrti (2009), Labyrint smrti (2010) a Dary mŕtvych (2011). Vrahova modlitba je definitívne posledným dielom úspešnej autorky. Za prvý diel série Vykladačka smrti získala v roku 2007 cenu Ellis Petersovej.
Arne Dahl (1)
(* 11. 1. 1963, Švédsko) Jan Arnaldo, známy pod umeleckým pseudonymom Arne Dahl, je populárny švédsky spisovateľ a novinár. Preslávil sa ako autor severskej krimi a jeho knihy sa dočkali aj veľmi úspešného televízneho spracovania. Za svoju tvorbu získal niekoľko významných ocenení, ako napríklad cenu Deutscher Krimi Preis, The Swedish Crime Writing Award či Best Swedish Crime Novel Award. Jeho trilery boli preložené najmenej do 10 jazykov. Od roku 2009 začala v českom preklade vychádzať kriminálna séria, v ktorej čele stojí elitný vyšetrovací tím Paula Hjelmema a Kerstin Holmovej. V prvom diele s názvom Misterioso (2009) odhaľuje pátrací tím vraždu troch obchodníkov, ktorí boli po starostlivom rituále popravení dvoma výstrelmi do hlavy. Pokračovanie Zlá krv (česky 2010) zavedie stockholmskú vyšetrovaciu skupinu do Ameriky, kde musí vypátrať sériového vraha, ktorý trýzni svoje obete bolestivým rituálom. Na pultoch kníhkupectiev sa ďalej objavili diely tejto úspešnej ságy trilerov s názvami – Až na vrchol hory (2013), Európske blues (2013) a Veľké vody (2014).
Bear Grylls (1)
Catherine Doyle (1)
David Baldacci (1)
Deon Meyer (1)
Douglas E. Richards (1)
Fiona Cummins (1)
Frode Granhus (1)
Gianrico Carofiglio (1)
Hans Rosenfeldt (1)
Henning Mankell (1)
* 3. február 1948, Stockholm – „Aj keď môj otec zomrel skôr, kým bol vydaný môj prvý román, vedel som, že vo mňa veril, a bol si istý, že budem mať úspech ako spisovateľ.“ Henning Mankell je popredný švédsky spisovateľ a úspešný autor populárnych detektívnych románov, divadelných hier a príbehov pre deti. Na svojom účte má viac ako 40 miliónov kusov predaných kníh, ktoré boli preložené až do 41 rôznych jazykov. V roku 2008 sa stal deviatym najpredávanejším autorom na svete. V roku 1973 debutoval románom Bergsprängaren (Ostreľovač skál) o robotníckom hnutí vo Švédsku. V tomto roku prvýkrát odcestoval do Mozambiku, kde v súčasnosti striedavo žije a pracuje ako riaditeľ divadla Teatro Avenida. Veľký literárny prielom pre Henninga Mankella nastal v roku 1990, kedy po prvýkrát vyšiel jeho kriminálny román Vrahovia bez tváre (Mördare utan ansikte) na čele s novým hrdinom, policajným superintendantom Kurtom Wallanderom. Táto kniha získala ocenenie Akadémie švédskych autorov detektívnej literatúry a ešte toho istého roku aj cenu Švédskej akadémie pre kriminálnu literatúru Sklenený kľúč za najlepšiu škandinávsku detektívku. Mankell následne pokračoval v sérii úspešných detektívnych príbehov aj s hlavnou postavou, slávnym Kurtom Wallanderom.
Chloe Espositová (1)
Chris Tvedt (1)
Iva Procházková (1)
Jana Javorská (1)
Jaroslav Bálek (1)
Jaroslav Beneš (1)
Jiří Stuna (1)
Jitka Světničková (1)
Jon Steele (1)
Jonathan Kellerman (1)
Jorn Lier Horst (1)
Julián Sánchez (1)
Jussi Adler-Olsen (1)
* 2. augusta 1950, KodaňJussi Adler-Olsen je dánsky novinár, redaktor, nakladateľ a autor kriminálnych príbehov zo severského prostredia. Jeho knihy sú v súčasnosti čitateľsky veľmi úspešné a často ich spája tematika psychických porúch a medzinárodných konšpiračných teórií. Detstvo prežil ako syn popredného sexuológa a psychiatra v oficiálnych rezidenciách lekárov v niekoľkých psychiatrických liečebniach po celom Dánsku. Táto životná skúsenosť silne ovplyvnila jeho románovú tvorbu. Autorovo špecifické zmýšľanie, zmysel pre humor, nadhľad a irónia sú bezpochyby hlavné príčiny čitateľského úspechu a svetového záujmu. Knižná prvotina Alfabethuset (Abecedný dom, 1997) sa ihneď stala bestsellerom. Nadviazal na ňu románmi Og hun takkede guderne (A ďakovala bohom, 2003) a Washingtonský dekrét (2006, česky 2014). Popularitu si získal aj rozsiahlou detektívnou ságou o kodanskom policajnom oddelení Q na čele s hrdinom Carlom Morckom: Žena v klietke (2011), Zabijaci (2012) Odkaz vo fľaši (2013), a i.
Lars Kepler (1)
Liselotte a Soren Hammerovi (1)
Súrodenci Liselotte a Soren Hammer pochádzajú z Dánska a v súčasnosti tvoria výraznú dvojicu autorov nórskeho krimi. Aj keď sa spočiatku venovali inému zamestnaniu, nakoniec sa obaja živia ako spisovatelia. Preslávila ich populárna detektívna séria s postavou vrchného komisára Konrada Simonsena. V roku 2010 debutovali kriminálnym románom Beštia vnútri ( 2012), na ktorom spoločne pracovali asi 6 rokov. Komisár Konrad Simonsen a jeho kodanský vyšetrovateľský tím sa snažia prísť na kĺb hromadnej vražde piatich mužov. Klasický žáner trileru je navyše rozšírený o morálny podtext, ktorý celú knihu približuje k vysokej literatúre. O rok neskôr bolo vydané pokračovanie s názvom Za všetko sa platí (2013), v ktorom opäť zasahuje vyšetrovateľský tím komisára Konrada Simonsena, ktorý tentoraz musí rozriešiť dve nápadne podobné vraždy. Na úspech predchádzajúcich dvoch dielov nadviazala autorská dvojica tretím pokračovaním s názvom Klub osamelých sŕdc (2014). Populárny detektívny román je opäť kombináciou dokonale prekreslených charakterov, detailného opisu techniky vyšetrovania metód aj realistického obrazu dnešnej spoločnosti.
Lucie Vrkoslavová (1)
Mai Jia (1)
Mari Jungstedtová (1)
(* 31. október 1962, Štokholm) Mari Jungstedtová je švédska reportérka a populárna autorka severských kriminálnych románov. Mari najprv pracovala ako moderátorka v rádiu a pravidelne uvádzala televízne správy. V súčasnosti sa na plný úväzok venuje písaniu a patrí medzi najčítanejšie spisovateľky severských detektívok. Mari každé leto navštevovala ostrov Gotland, ktorého prostredím sa nechala inšpirovať pri tvorbe svojej románovej prvotiny. Debutovala v roku 2003 knihou Neviditeľný (česky 2012), v ktorej je popísaná séria brutálnych vrážd na malom ostrove. Na predchádzajúci úspech nadviazala čitateľsky obľúbenou kriminálnou sériou, na čele s gotlandským vyšetrovateľom Andersom Knutasom, kam patria tituly – Tejto tichej noci (2012), Vnútorný kruh (2013), Umierajúci dandy (2013), Vražedné leto (2014) a Temný anjel (2014). Tieto romány spája nielen ústredná postava komisára, ale aj mrazivá krajina severského ostrova Gotland, napínavé detektívne zápletky, šokujúce tajomstvo aj desivé vraždy.
Martina Cole (1)
Michael Connelly (1)
Michael Robotham (1)
Michal Tesař (1)
Miloslava Rýznarová (1)
Minna Lindgrenová (1)
Nelson DeMille (1)
Petr Macek (1)
Petr Tesař (1)
Robert Brinda (1)
S. J. Bolton (1)
Sergej Kuzněcov (1)
Slim Iceberg (1)
Stieg Larsson (1)
(* 15. august 1954, Skelleftea - 9. novembra 2004, Štokholm) Stieg Larsson bol švédsky novinár, spisovateľ a významný odporca pravicového extrémizmu. V roku 2008 sa umiestnil na rebríčku ako druhý najpredávanejší autor beletrie na svete. Jeho tvorba bola ocenená množstvom literárnych cien. Za svoj život stihol napísať len tri detektívne romány, ktoré boli publikované až po jeho smrti, pretože písal len pre svoje potešenie a odreagovanie. Jednotlivé diely trilógie Milénium sa ihneď stali bestsellery. Sú to Muži, ktorí nenávidia ženy (Män som hatar kvinnor, 2005), Dievča, ktoré sa hralo s ohňom (Flickan som lekte med Elden, 2006) a Dievča, ktoré koplo do osieho hniezda (Luftslottet som sprängdes, 2007). Kriminálne romány sa taktiež stali inšpiráciou pre vznik rovnomenných filmových snímok, ktoré zaznamenali divácky úspech.
T. R. Richmond (1)
Thomas Engström (1)
Thomas Rydahl (1)
Tomáš Boukal (1)
Torkil Damhaug (1)
Zuzana Muchová (1)
Caryl Férey (1)
Lauren Beukesová (1)
Michael Hjorth (1)
Michael Hjorth (* 1963) je v súčasnosti jeden z najvýznamnejších škandinávskych scenáristov a producentov. Je tiež jeden zo zakladateľov produkčnej spoločnosti Tre Vänner, ktorá okrem iného stojí za úspechom krimi snímky Snadný prachy (2010). Jeho tvorba sa pohybuje naprieč všetkými žánrami, od zábavných komédií až po trilery. Spoločne s Hansom Rosenfeldtom debutovali v roku 2011 prvým dielom kriminálnej ságy o prípadoch policajného psychológa Sebastiana Bergmana. Ich prvotina vychádza v českom preklade pod názvom Temná tajemství (2013). Na tento neuveriteľne prepracovaný triler ďalej nadviazali pokračovaním – Učedník (česky 2014) a v tom istom roku sa na pultoch kníhkupectiev objavil aj diel tretí - Hrob v horách. Štvrtý diel s názvom Němá dívka bol nominovaný na prestížnu cenu Najlepšia švédska detektívka roka.
Robert Galbraith (pseudonym J. K. Rowlingové) (1)
Robert Dugoni (1)
Michelle Adams (1)
Jazyk
cs (48)
česky (58)
Počet strán
69 strán
4 141 strán

Rok vydania
2005
2018

Séria
Jason Bourne (4)
Josef Bergman (4)
Harry Hole (2)
Rebecka Martinssonová (2)
Teodor Szacki (2)
Frank Quinn (2)
Konrád Sejer (2)
Miko Syrový (2)
Mickey Haller (1)
Příběhy o Erikovi (1)
Dobrodružstvo lekárky Adélie (1)
Anders Knutas (1)
Will Trent (1)
John Corey (1)
Alex Delaware (1)
Milénium (1)
Cormoran Strike (1)
Akta Enzo (1)
Krv na snehu (1)
Sebastian Bergman (1)
Ostrov Lewis (1)
Babičky (1)
Emily Tempestová (1)
Konrad Simonsen (1)
Brinkmannová (1)
Sam Berger & Molly Blomová (1)
Krev za krev (1)
Typ
E-kniha (6)
Zobraziť položky
106 položiek
Kroky vraha
Elektronická kniha - autor Michaela Klevisová, 360 stran

Kroky vraha - Michaela Klevisová
-18%
-18% €6,58
€5,40
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27781
Zlodějka příběhů
Elektronická kniha - Další příběh od královny českých detektivek. - autor Michaela Klevisová, 288 stran

Tento týždeň zakúpilo 13 zákazníkov
Zlodějka příběhů - Michaela Klevisová
-19%
-19% €6,18
€5,02
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27742
Zmizela v mlze
Elektronická kniha - severské krimi od držitelky ocenění za nejlepší českou detektivku - autor Michaela Klevisová, 376 stran

Zmizela v mlze - Michaela Klevisová
-50%
-50% €6,18
€3,10
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK22302
Obětina
Elektronická kniha - Rituální vražda nebo jen brutální vrah? Propracovaná detektivka - autor S. J. Bolton, 528 stran

Obětina - S. J. Bolton
-56%
-56% €6,96
€3,07
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK12608
Ostrov šedých mnichů
Elektronická kniha - autor Michaela Klevisová, 376 stran

Tento týždeň zakúpilo 10 zákazníkov
Ostrov šedých mnichů - Michaela Klevisová
-15%
-15% €7,74
€6,58
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27740
Na zimu zavřeno
Elektronická kniha - autor Jorn Lier Horst, 336 stran

Na zimu zavřeno - Jorn Lier Horst
-55%
-55% €8,52
€3,85
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK13216
Rozluštěno
Elektronická kniha - autor Mai Jia, 408 stran

Rozluštěno - Mai Jia
-62%
-62% €9,68
€3,70
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK12612
Všechno mi řekni
Elektronická kniha - Zabila vlastní dítě, nebo je další obětí téhož vraha? Novinářka Nikki Gilletteová je odhodlána zjistit pravdu - autor Lisa Jackson, 352 stran

Všechno mi řekni - Lisa Jackson
-65%
-65% €5,47
€1,91
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK12602
Motýlí kůže
Elektronická kniha - autor Sergej Kuzněcov, 352 stran

Motýlí kůže - Sergej Kuzněcov
-57%
-57% €8,52
€3,70
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK12590
Série Harry Hole 1.- 8. díl za výhodnou cenu
Elektronická kniha ze série Harry Hole, autor Jo Nesbo

Série Harry Hole 1.- 8. díl za výhodnou cenu - Elektronická kniha ze série Harry Hole, Jo Nesbo
-31%
-31% €56,23
€38,84
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK11685
Pokoj smrti
Elektronická kniha - autor Jeffery Deaver, 600 stran

Pokoj smrti - Jeffery Deaver
-50%
-50% €6,20
€3,07
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK13088
Bohové viny
Elektronická kniha - Napínavé soudní drama - autor Michael Connelly, 488 stran

€1,91
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK12615
Zapadákov
Elektronická kniha - Kdo říkal, že vrah musí mít vždy na rukou krev? Úplně stačí, když umí mistrně manipulovat s lidskou psychikou… - autor Jeffery Deaver, 592 stran

Zapadákov - Jeffery Deaver
-53%
-53% €6,58
€3,07
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK16212
Zabiják
Elektronická kniha - Čtivá psychologická detektivka. Rukou brutálního vraha začnou umírat lidé... - autor Jonathan Kellerman, 400 stran

€3,07
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK13365
Sluneční bouře
Elektronická kniha - autor Asa Larssonová, 312 stran

Sluneční bouře - Asa Larssonová
-23%
-23% €5,02
€3,85
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK13313
Vír
Elektronická kniha - autor Frode Granhus, 320 stran

Vír - Frode Granhus
-70%
-70% €8,52
€2,53
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK13281
5x Mari Jungstedtová za výhodnou cenu
Elektronická kniha ze série Anders Knutas, autor Mari Jungstedtová

5x Mari Jungstedtová za výhodnou cenu - Elektronická kniha ze série Anders Knutas, Mari Jungstedtová
-32%
-32% €28,44
€19,40
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK12030
Hypnotizér
Elektronická kniha ze série Joona Linna, autor Lars Kepler, 544 stran

€5,02
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK1015
Série Harry Hole 7.- 9. díl za výhodnou cenu
Elektronická kniha ze série Harry Hole, autor Jo Nesbo

Série Harry Hole 7.- 9. díl za výhodnou cenu - Elektronická kniha ze série Harry Hole, Jo Nesbo
-19%
-19% €22,50
€18,24
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK11684
Série Harry Hole 1.- 3. díl za výhodnou cenu
Elektronická kniha ze série Harry Hole, autor Jo Nesbo

Série Harry Hole 1.- 3. díl za výhodnou cenu - Elektronická kniha ze série Harry Hole, Jo Nesbo
-19%
-19% €21,08
€17,08
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK11682
Zvrat
Elektronická kniha - autor John Lutz, 528 stran

Zvrat - John Lutz
-64%
-64% €5,27
€1,91
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK13283
Napojení
Elektronická kniha - autor Douglas E. Richards, 384 stran

Napojení - Douglas E. Richards
-48%
-48% €7,36
€3,85
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK13338
Tváří v tvář
Elektronická kniha - autor David Baldacci, 440 stran

Tváří v tvář - David Baldacci
-68%
-68% €5,96
€1,91
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK13353
Královský klam
Elektronická kniha - autor Steve Berry, 416 stran

Královský klam - Steve Berry
-42%
-42% €5,27
€3,07
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK13096
e-knihyŽízeň od Joa Nesba a ďalšie knižné novinky na rok 2017 Pripravili sme pre vás výber knižných noviniek na rok 2017. Najočakávanejšia novinka je Žízeň od Joa Nesba...

Horúce novinky týždňa

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pred 1 hodinou kúpil Peter, Bratislava - Rača
Pred 10 hodinami kúpila Michaela, Bratislava
 
Všechno mi řekni Ihneď k čítaniu
€1,91Pred 1 dňom kúpila Barbora, Prešov
 
Královský klam Ihneď k čítaniu
€3,07Pred 1 dňom kúpila firma, Rosina
 
Zmizela v mlze Ihneď k čítaniu
€3,10Pred 2 dni kúpil Tomáš, Viničné
Pred 2 dni kúpil Tomáš, Viničné
 
Ostrov šedých mnichů Ihneď k čítaniu
€6,58Pred 2 dni kúpil Tomáš, Viničné
 
Zmizela v mlze Ihneď k čítaniu
€3,10Pred 2 dni kúpil Tomáš, Viničné
 
Zlodějka příběhů Ihneď k čítaniu
€5,02Pred 2 dni kúpil Tomáš, Viničné
 
Kroky vraha Ihneď k čítaniu
€5,40Pred 3 dni kúpil Marián, Bratislava - Nové Mesto
Pred 4 dni kúpila Mária, Ratnovce 443
 
Na zimu zavřeno Ihneď k čítaniu
€3,85Pred 4 dni kúpila Júlia, Dolná Krupá
 
Obětina Ihneď k čítaniu
€3,07
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB19
Váš osobný asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzácia
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi