Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Fantasy a sci-fi

0

Najpredávanejšie

1.
Artemis Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Audiokniha MP3 - Napínavá noir kriminálka odehrávající se na Měsíci od autora hitu Marťan. - Andy Weir, čte Tereza Dočkalová
€12,41

2.
Zaklínač II - Čas opovržení Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Audiokniha MP3 Andrzej Sapkowski, čte Martin Finger. 2. část kultovní fantasy Ságy o Zaklínači
€11,63

3.
Hra o trůny 5 - Tanec s draky Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Audiokniha MP3 - Epická fantasy sága pokračuje. - George R. R. Martin, čte František Dočkal
€15,52

Ďalšie najpredávanejšie
Značky a parametre
5Guests (1)
AUDIOS.CZ (2)
Baronet (1)
Epocha (3)
Fragment (1)
Kristian (1)
Needles (1)
One Hot Book (1)
OneHotBook (32)
Plus (3)
Publixing (1)
Radioservis (3)
Socha (1)
Tympanum (35)
Walker&Volf (17)
XYZ (1)
Autor
George R. R. Martin (10)
(* 20. september 1948 v Bayonne, New Jersey) George Raymond Richard Martin je známy americký spisovateľ čitateľsky úspešných románových sérií a noviel, ktoré patria do žánru sci-fi a fantasy. Za svoje knihy získal spisovateľské ocenenia Hugo a Nebula, cenu Brama Stokera či World Fantasy Award. Kult priaznivcov okolo spisovateľa Georgea RR Martina sa utvoril predovšetkým po vydaní prvých dielov epickej ságy Pieseň ľadu a ohňa (A Song of Ice and Fire), podľa ktorej bol následne natočený divácky populárny seriál káblovej televízie HBO. Sám autor sa podieľa aj na scenároch. Doposiaľ nedokončená sága zahŕňa diely - Hra o tróny, 2000 (A Game of Thrones, 1996), Stret kráľov, 2001 (A Clash of Kings, 1999), Búrka mečov, 2002 (A Storm of Swords , 2000), Hostina pre vrany, 2006 (a Feast for Crows, 2005) a Tanec s drakmi, 2012 (a Dance with Dragons, 2011). Nový diel ponesie názov Víchry zimy (The Winds of Winter), ale zatiaľ je uverejnených len niekoľko kapitol. Napínavá sága si získava čitateľov aj divákov na celom svete. Podobne ako v prípade slávnych drám Williama Shakespeara tu figurujú hlavní hrdinovia s tragickými osudmi, láska je vždy vopred odsúdená na zánik a do rozporu sa dostáva tvrdá pravda a milosrdné klamstvo. Je tiež autorom noviel o rytieroch a obľúbených poviedkových zbierok, ako napríklad Pieseň pre Lyu , 2002 (a Song for Lya, 1976), Spevy hviezd a tieňov, 2006 (Songs of Stars and Shadows, 1977), Rytier Siedmich kráľovstiev (a Knight of the Seven Kingdoms, 2014) a mnohých ďalších.
Andrzej Sapkowski (9)
(* 21. 6. 1948, Poľsko) Andrzej Sapkowski je poľský spisovateľ, známy predovšetkým ako tvorca poviedok a románovej série o zaklínačovi Geraltovi z Rivie a princeznej Ciri. Ako jeden z najpopulárnejších autorov slovanskej fantasy je veľmi obľúbený aj v Českej republike, na Slovensku, v Rusku, Nemecku, Portugalsku, vo Francúzsku, Švajčiarsku aj Španielsku. Jeho príbehy sa stali predlohou pre filmové aj seriálové spracovanie, ale na ich základe vznikla aj veľmi rozšírená RPG hra pre PC a konzoly. V roku 1999 vyšli nové preložené geraltovské poviedky Zaklínač I - Posledné želanie, ktoré sa skladajú z príbehov zo Strieborného meča, Večného ohňa, Meča osudu, doplnené kompletné poviedkou Hlas rozumu a priloženou čiernobielou mapou sveta podľa Stanislava Komárka. Neskôr vyšlo aj pokračovanie - Zaklínač II. - Meč osudu, Zaklínač III. - Krv elfov, Zaklínač IV. - Čas opovrhnutia, Zaklínač V. - Krst ohňom, Zaklínač VI. - Veža lastovičky a Zaklínač VII. - Pani jazera. Jedným z posledných titulov je samostatný román s názvom Zaklínač - Búrková sezóna (2014), v ktorom sa autor opätovne navracia k svojmu najpopulárnejšiemu hrdinovi - zaklínačovi Geraltovi.
J. R. R. Tolkien (5)
(* 3. januára 1892 - 2. septembra 1973) John Ronald Reuel Tolkien je považovaný za zakladateľa žánru modernej fantasy. Kultový anglický spisovateľ bol významným jazykovedcom, znalcom starej angličtiny, severštiny a zároveň profesorom na Univerzite v Oxforde. V roku 1972 získal od kráľovnej Alžbety II. Rád britského impéria. Od roku 1916 pracoval na svojom celoživotnom diele, mytologickom cykle Kniha stratených príbehov, neskôr nazvanom Silmarillion (česky 2012). Syn Christopher Tolkien ho vydal až po smrti svojho otca. Knižný debut o mýtickej krajine uviedol v roku 1937 pod názvom Hobit aneb cesta tam a zase zpátky (česky 1978). Čitatelia boli prvýkrát oboznámení s úplne svojbytným fantazijným svetom, ktorý mal vybudovaný vlastnú históriu, mytológiu, jazyk aj hierarchiu jednotlivých ríš. Na nebývalý úspech naviazal trilógiou Pán prsteňov, ktorá sa skladá z dielov - Spoločenstvo Prsteňa, Dve veže a Návrat kráľa. Syn Christopher Tolkien sa ďalej podieľal na vydaní tragických povestí z pera jeho otca, ktoré nesú názov Húrinovy děti. Tolkienove knihy sa dočkali aj sfilmovania, na ktorom sa podieľal novozélandský režisér Peter Jackson. Dva z týchto titulov ponúkame aj ako audioknihy - Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa a Hobit: Neočakávaná cesta.
Dmitry Glukhovsky (4)
Miroslav Žamboch (4)
(* 13. januára 1972 Hranice) Miroslav Žamboch je súčasný český autor, ktorý sa venuje prevažne fantasy literatúre a science fiction. ,,Milujem príbehy. Existujú dobré a zlé príbehy, žiadne iné delenie nie je podstatné. “ Jeho prozaickou prvotinou je poviedka Zpověď válečníka (1995), s ktorou vyhral v súťaži O najlepšiu fantasy, a s ktorou okamžite získal priazeň českých čitateľov. Poviedka je inšpirovaná jednou z piesní skupiny Lucie. Napísal aj niekoľko rozsiahlych knižných sérií, ako napríklad Líheň, Koniáš, Bakly - Bez slitování, Agent John Francis Kovář (Prokletí legendy: Dámská hra) či Agent X-Hawk 01. Často ide o napínavé romány, novely a poviedkové cykly, v ktorých vystupujú známi hrdinovia, ale objavujú sa aj nové postavy a charaktery. Naraziť môžete aj na upírov, vlkolakov, čarodejníkov, ale aj tajných agentov a nemilosrdných zabijakov. Ponorte sa do príbehov plných napätia, akcie, nečakaných momentov, tajomstiev a zbraní.
Vilma Kadlečková (4)
(* 27. mája 1971, Praha) Vilma Kadlečková je popredná česká autorka scifi a fantasy próz, priaznivkyňa československého fandomu a spoluautorkou hry Dračí doupě. Pracovala aj ako redaktorka v nakladateľstve Harlequin a z domova vykonáva pozíciu prekladateľky. Za svoje literárne dielo dostala niekoľko ocenení, ako je napríklad cena O najlepšiu fantasy, O stříbřitělesklý halmochron, Huňáč zelený, Cena Karla Čapka a pod. Od 90. rokov sa venovala scifi sérii Legendy o Argenitu, ktorá zavedie čitateľa do budúcej histórie vesmíru, kde sa vyskytuje unikátny nerast s psychotronickým schopnosťami – Argenit. Po tomto cykle sa autorka na nejakú dobu odmlčala a s vydávaním opäť začala až od roku 2007. V súčasnosti vychádza nová scifi pentalógia s názvom Mycélium. Prvý diel, Mycélium I: Jantárové oči (2013), mapuje nový svet na planéte Osse, kde sa začala využívať tamojšia myceliálna technológia. Ďalej vyšlo čitateľsky úspešné pokračovanie Mycelium II: Led pod kůží (2013), Mycelium III: Pád do temnot (2014) a Mycelium IV: Vidění (2014).
Ransom Riggs (4)
Ben Aaronovitch (4)
Andy Weir (3)
Ray Bradbury (3)
František Kotleta (3)
(* 1981, Bruntál) František Kotleta je súčasný český spisovateľ a predstaviteľ sci-fi literatúry. O jeho skutočnej existencii sa však vedú najrôznejšie teórie a spory. Kotletov autorský štýl je veľmi podobný tvorbe Jiřího Kulhánka, ku ktorému je často prirovnávaný. Svojich čitateľov si získal trilógiou s názvom Bratstvo krvi o upírovi Janovi Bezzemkovi. Ten musí čeliť invázii z vesmíru a postaviť sa Kartanom, ktorí sa rozhodli ovládnuť planétu Zem a jej obyvateľov zotročiť. Priaznivcov kontroverznej fantastiky zaujme aj dvojdielnym románom Perunova krev 1 a Perunova krev 2. Knihy sú plné napätia, zbraní, kontaktných súbojov a nechýba v nich ani erotika a vytie vlkolakov.
Michal Gulyáš (3)
Robert Fabian (3)
Ingela Korsell (3)
Asa Larsson (3)
Terry Pratchett (3)
Petra Neomillnerová (2)
Stanisław Lem (2)
Frank Herbert (2)
M. R. Carey (2)
Philip K. Dick (2)
Robert A. Heinlein (2)
Anthony Ryan (2)
Neil Gaiman (2)
Daniel Kraus (1)
Frederick Forsyth (1)
Guillermo del Toro (1)
Dan Brown (1)
* 22. júna 1964 Exeter, New Hampshire – Dan Brown sa narodil roku 1964 v Exeteri v štáte New Hampshire. Vyštudoval na tamojšej univerzite a niekoľko rokov sa pokúšal uchytiť sa v Los Angeles ako skladateľ. Keď neuspel, vrátil sa do rodného mesta, nejaký čas vyučoval na univerzite angličtinu, ale vzápätí ho zlákala profesia spisovateľa. V roku 1996 vydal svoju prvotinu Digitálna pevnosť (Digital Fortress) z prostredia tajných služieb. O tri roky neskôr slávil úspech s románom Anjeli a démoni (Angels and Demons), v ktorom sa prvýkrát objavila postava harvardského profesora Roberta Langdona, a v roku 2001 nasledovala Klamári (Deception Point). V roku 2003 sa však z autora relatívne úspešných thrillerov stal podľa výsledkov ankety časopisu Time jeden z najvplyvnejších ľudí na svete a z jeho ďalšieho románu celosvetový fenomén. Da Vinciho kód (The Da Vinci Code, Argo vydalo aj v odlišnom preklade pod názvom Da Vinciho kód) zaznamenala nevídaný úspech. Veľmi úspešný bol aj ďalší triler s hlavným hrdinom Robertom Langdonom – Stratený symbol (The Lost Symbol) a Inferno (Inferno).
David Mitchell (1)
(* 12. 1. 1969, Spojené kráľovstvo) David Mitchell, celým menom David Stephen Mitchell, je anglicky píšuci autor, ktorý bol už dvakrát nominovaný na prestížnu Man Bookerovu cenu. Za román Atlas mrakov získal ocenenie Nebula. Počas svojho života žil niekoľko rokov v Taliansku, Japonsku a Irsku. Debutoval v roku 1999 románom Ghostwritten, za ktorý dostal ocenenie Mail on Sunday/John Llewelllyn Rhys Prize za najlepšiu knihu autora do tridsaťpäť rokov a získal aj nomináciu na cenu First Book Award listu Guardian. Na predošlý svetový úspech naviazal knihou Number9dream (2001) a v roku 2014 sa na pultoch českých kníhkupectiev objavil román Atlas mrakov (Cloud Atlas, 2004). Tento pútavý a dôkladne premyslený príbeh, ktorý sa ocitá na pomedzí mnohých žánrov aj časových rovín, predkladá čitateľovi úplne moderným a unikátnym spôsobom ideu o ľudskej existencii a túžbe po moci. Kniha sa dočkala v roku 2012 divácky úspešnej filmovej adaptácie, na ktorej sa podieľal režisér Tom Tykwer aj súrodenecké duo Lana a Andy Wachowski. V roku 2014 u nás vychádza román Trinásť mesiacov, ktorý sa navracia do dôb časov prvých lások, vinylových platní a videohier v maringotkách.
Douglas Adams (1)
Jack London (1)
Jiří W. Procházka (1)
John Ronald Reuel Tolkien (1)
Josef Pecinovský (1)
Jules Verne (1)
Karel Čapek (1)

Nová hodnota

Petr Stančík (1)
Tereza Janišová (1)
Monika Šimkovičová (1)
Mary W. Shelley (1)
Václav Šorel (1)
Tim Lebbon (1)
Orson Scott Card (1)
Arthur C. Clarke (1)
Emil Hakl (1)
Jaroslav Kalfař (1)
Roger Zelazny (1)
John Wyndham (1)
Margaret Atwoodová (1)
Michael Ende (1)
Robert Merle (1)
Tanya Stewnerová (1)
William P. Blatty (1)
Arkadij Strugackij (1)
Boris Strugackij (1)
Aldous Huxley (1)
Jeff VanderMeer (1)
Vojtěch Matocha (1)
Interpret
Martin Finger (8)
František Dočkal (8)
Jana Stryková (7)
Jan Vondráček (6)
Zdeněk Velen (6)
Jan Vlasák (5)
Kristýna Frejová (5)
Martin Myšička (5)
Klára Issová (4)
Pavel Soukup (4)
Valérie Zawadská (4)
Aleš Procházka (4)
Jan Zadražil (4)
Jaroslav Plesl (4)
Marek Holý (4)
Tomáš Kobr (4)
Viktor Dvořák (4)
Borek Kapitančik (3)
Vasil Fridrich (3)
Dana Pešková (3)
Jiří Klem (3)
Michal Gulyáš (3)
Rôzni interpréti (3)
Dana Černá (2)
Jiří Lábus (2)
Zuzana Slavíková (2)
Filip Čapka (2)
Ivan Lupták (2)
Jan Meduna (2)
Jitka Škápíková (2)
Klára Sedláčková Oltová (2)
Pavel Rímský (2)
Alexej Pyško a Eva Josefíková (1)
Arnošt Goldflam (1)
Jan Hartl (1)
Jaromír Meduna (1)
Jiří Zavřel (1)
Jitka Ježková (1)
Kajetán Písařovic (1)
Kamil Halbich (1)
Kryštof Rímský (1)
Tereza Bebarová (1)
Tereza Dočkalová (1)
Viktor Preiss (1)
Barbora Žilecká (1)
Bianka Buckov (1)
Daniela Choděrová (1)
David Novotný (1)
Dušan Jamrich (1)
Elena Podzámska (1)
Igor Orozovič (1)
Jakub Hejdánek (1)
Jan Herget (1)
Jan Rosák (1)
Jiří Štědroň (1)
Josef Polášek (1)
Josef Somr (1)
Luboš Ondráček (1)
Lucie Cerníková (1)
Lucie F. Šternerová (1)
Ludvík Král (1)
Martin Sláma (1)
Martin Stránský (1)
Martin Zahálka (1)
Matouš Ruml (1)
Michal Pavlata (1)
Norbert Lichý (1)
Ota Jirák (1)
Otakar Brousek ml. (1)
Pavla Beretová (1)
Pavol Smolárik (1)
Perla Kotmelová (1)
Peter Kollárik (1)
Peter Krajčovič (1)
Petr Ctvrtnícek (1)
Petr Pochop (1)
Petra Vajdová (1)
Rastislav Sokol (1)
Renata Volfová (1)
Richard Honzovič (1)
Robert Mikluš (1)
Štefan Kožka (1)
Tomáš Horváth (1)
Veronika Khek Kubařová (1)
Vojtěch Dyk (1)
Zuzana Kajnarová (1)
Filip Kaňkovský (1)
Martina Krátká (1)
Michal Balcar (1)
Petr Vršek (1)
Andrea Černá (1)
Lucie Polišenská (1)
Jaromíra Mílová (1)
Petr Jeništa (1)
Jitka Moučková (1)
Kateřina Jebavá (1)
Martin Siničák (1)
Martin Písařík (1)
Dĺžka
6 h
263 h

Kategórie
Fantasy a sci-fi (104)
Audioknihy (82)
Zahraničná literatúra (69)
Česká literatura (24)
Pre mládež (9)
Dobrodružné romány (5)
Detektívky, thrillery (4)
Poviedky (2)
Horory a mystika (1)
Humor, satira a komédia (1)
Klasické diela (1)
Séria
Zaklínač (audio) (7)
Na ostřích čepelí (2)
Mycelium (audio) (4)
Stín krkavce (audio) (2)
SPAD (audio) (3)
Metro (audio) (1)
Úžasná Zeměplocha (audio) (3)
Jižní Zóna (audio) (1)
Peter Grant (audio) (3)
Jazyk
česky (101)
slovensky (1)
česky (1)
Zobraziť položky
104 položiek
Na ostřích čepelí II.
Audiokniha MP3 Miroslav Žamboch, čte Zdeněk Velen. Monumentální závěr jednoho z největších příběhů české fantasy, 11 hod. 2min.

€6,96
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A423
Hra o trůny
Audiokniha MP3 George R. R. Martin, čte František Dočkal, 44 hod. 32min.

€15,52
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ236
Balíček sci-fi audioknih za výhodnou cenu
Audiokniha MP3 různí autoři,

Balíček sci-fi audioknih za výhodnou cenu
-21%
-21% €33,20
€26,17
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A564
Zaklínač II - Čas opovržení
Audiokniha MP3 Andrzej Sapkowski, čte Martin Finger. 2. část kultovní fantasy Ságy o Zaklínači, 12 hod. 40min.

Tento týždeň zakúpilo 13 zákazníkov
€11,63
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A088
Zaklínač V. - Paní jezera
Audiokniha MP3 - 5. část ságy o zaklínači Geraltovi a princezně Ciri. - Andrzej Sapkowski, čte Martin Finger, 21 hod. 9min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A686
Stopařův průvodce Galaxií
Audiokniha MP3 - Kultovní parodie na sci-fi v podání excelentního Vojtěcha Dyka. - Douglas Adams, čte Vojtěch Dyk, 6 hod. 20min.

€9,68
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKA124
Metro 2033
Audiokniha MP3 - Světový apokalyptický bestseller ze spletitého labyrintu moskevského metra. - Dmitry Glukhovsky, čte Filip Čapka, 17 hod. 33min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A146
Počátek
Audiokniha MP3 - Fantasticky vynalézavý román od nejpopulárnějšího autora thrillerů na světě. - Dan Brown, čte Martin Sláma, 19 hod. 28min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A753
Zaklínač I - Krev elfů
Audiokniha MP3 Andrzej Sapkowski, čte Martin Finger. První část legendární Sapkowského ságy o zaklínači Geraltovi a jeho sudbě, 11 hod. 48min.

Tento týždeň zakúpilo 16 zákazníkov
€11,63
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ869
Hra o trůny 5 - Tanec s draky
Audiokniha MP3 - Epická fantasy sága pokračuje. - George R. R. Martin, čte František Dočkal, 62 hod. 40min.

€15,52
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A093
Zaklínač IV - Věž vlaštovky
Audiokniha MP3 Andrzej Sapkowski, čte Martin Finger. 4. část kultovní Ságy o Zaklínači, 17 hod. 19min.

Tento týždeň zakúpilo 13 zákazníkov
€11,63
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A434
Zaklínač III. - Křest ohněm
Audiokniha MP3 Andrzej Sapkowski, čte Martin Finger. 3. část kultovní fantasy Ságy o Zaklínači, 13 hod. 10min.

€11,63
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A218
Marťan
Audiokniha MP3 - Mark Watney je nejslavnějším mužem na Zemi. Má to však háček: není na Zemi... - Andy Weir, čte Jan Zadražil, Jan Vondráček, 11 hod. 39min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A065
Poločas rozpadu
Audiokniha MP3 - volné pokračování postapokalyptického bestselleru SPAD. - František Kotleta, čte Borek Kapitančik, 8 hod. 18min.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A572
Rázová vlna
Audiokniha MP3 - Závěr akční postapokalyptické trilogie Spad. - František Kotleta, čte Borek Kapitančik, 8 hod. 32min.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A775
Řeky Londýna
Audiokniha MP3 - Jedna z nejúspěšnějších městských fantasy uplynulého desetiletí. - Ben Aaronovitch, čte Tomáš Kobr, 12 hod. 14min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A242
Malevil
Audiokniha MP3 - Jeden z nejpoutavějších příběhů francouzské literatury druhé poloviny 20. století konečně vychází i v audioknižní podobě. - Robert Merle, čte Martin Myšička, Jiří Lábus, Daniela Kolářová a kol., 10 hod. 12min.

€12,79
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A764
Soudné sestry
Audiokniha MP3 - Humoristická fantasy ze série Úžasná Zeměplocha. - Terry Pratchett, čte Zuzana Slavíková, 14 hod. 5min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A894
Severská mytologie
Audiokniha MP3 Neil Gaiman, čte Pavel Soukup, 6 hod. 23min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A832
Artemis
Audiokniha MP3 - Napínavá noir kriminálka odehrávající se na Měsíci od autora hitu Marťan. - Andy Weir, čte Tereza Dočkalová, 9 hod. 22min.

Tento týždeň zakúpilo 34 zákazníkov
Artemis
Nové
€12,41
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B033
Měsíc nad Soho
Audiokniha MP3 - Ještě napínavější a zábavnější fantasy případ Petera Granta, kterého znáte z bestselleru Řeky Londýna. - Ben Aaronovitch, čte Tomáš Kobr, 12 hod.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A723
Stalker
Audiokniha MP3 - Předloha kultovního sci-fi filmu Andreje Tarkovského. - Arkadij Strugackij, Boris Strugackij, čte Jiří Zavřel, 6 hod. 17min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A936
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
Audiokniha MP3 - První část kultovní fantasy trilogie. - John R. R. Tolkien, čte Aleš Procházka, 21 hod. 24min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ254
Hobit
Audiokniha MP3 J. R. R. Tolkien, čte Vladimír Kudla, 12 hod. 29min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKI175
Umelá inteligenciaAI – Umelá inteligencia (VŠETKO, ČO CHCETE VEDIEŤ) AI čiže umelá inteligencia je termín, ktorý počúvame v poslednej dobe pomerne často. Čo to ale umelá...

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pred 4 hodinami kúpila firma, Bratislava
 
Artemis Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€12,41Pred 6 hodinami kúpila firma, Cífer
 
Metro 2034 Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€12,79Pred 7 hodinami kúpila firma, KOSICE
 
Artemis Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€12,41Pred 7 hodinami kúpil Vladimír, Pezinok
 
Kosmonaut z Čech Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€11,63Pred 12 hodinami kúpil Samuel, Banská Bystrica 1
Pred 13 hodinami kúpil Samuel, Banská Bystrica 1
Pred 13 hodinami kúpila Monika, Bratislava
 
Měsíc nad Soho Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€11,63Pred 1 dňom kúpila firma, Bratislava - Ružinov
 
Artemis Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€12,41Pred 2 dni kúpil Juraj, Chorvatsky Grob
 
451 stupňů Fahrenheita Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€10,46Pred 3 dni kúpil Peter, Bratislava
 
Meč osudu Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€11,63Pred 3 dni kúpil Mikuláš, Ploské
 
Hra o trůny 5 - Tanec s draky Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€15,52Pred 3 dni kúpil Martin, Dunajská Lužná
 
Meč osudu Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€11,63
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB19
Váš osobný asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzácia
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi