Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Novinky - Elektronické knihy

0
Značky a parametre

Odporúčame

Host
(11)

Ostatné značky

65. pole (1)
ALBATROS (11)
Albatros Media Slovakia (16)
Alpress (11)
AlzaMedia (1)
Argo (15)
Baronet (19)
BB Art (2)
BETA - Dobrovský (5)
BizBooks (6)
Brokilon (2)
CooBoo (5)
Cosmopolis (2)
CPress (10)
Edika (4)
EFKO art (1)
E-knihy hned (2)
E-knihy jedou (13)
Epocha (2)
Fragment (8)
Gnóm! - Jakub Němeček (1)
Grada (8)
Greenberg (1)
Grimmus (2)
Jan Melvil Publishing (2)
Jota (7)
KKnihy.cz (2)
KMS – Křesťanská misijní spole (1)
Liberální institut (1)
Magdalena Isgaar Kotrmanová (1)
Marenčin PT (16)
Marie Němcová (1)
Miroslav Tomšů - Nakladatelstv (1)
Mladá fronta (9)
Moba (10)
Motto (20)
Mystery Press (3)
Mytago (1)
Nakladatelství MaHa (2)
Paseka (1)
Pláž (2)
Plot (1)
Plus (3)
Portál (1)
Prostor (7)
Skleněný můstek s.r.o. (8)
Sofa Books (3)
Triton (5)
Tz-One (1)
Vutium (1)
Vyšehrad (7)
warhorse studios (1)
Wolters Kluwer (10)
XYZ (5)
Autor
vedecký zborník (6)
Halina Pawlowská (5)
(* 21. marca 1955, Praha) Halina Pawlowská je česká spisovateľka, publicistka, moderátorka, scenáristka a vydavateľka. Má dve deti, vyštudovala scenáristiku a dramaturgiu na FAMU. V roku 1988 začala pracovať v redakcii zábavy v Československej televízii, neskôr sa venovala novinám a publicistike. Verejnosti je známa okrem iného ako moderátorka televíznych relácií z 90. rokov Zanzibar a V žite (neskôr Raž). Celkom 7 rokov viedla spoločenský týždenník Story a potom založila vlastný časopis Šťastný Jim. Napísala aj niekoľko filmových scenárov, ktoré boli neskôr sfilmované (Vráť sa do hrobu!, Vďaka za každé nové ráno - v oboch spomínaných filmoch sa objavila v malých rolách). V roku 1994 dostala Českého leva práve za scenár k filmu Vďaka za každé nové ráno a potom dvakrát po sebe získala televízne ocenenie TýTý Program roka za Banánové rybičky vysielané Českou televíziou. Populárna relácia o tom, ako prežiť rôzne životné situácie, si môžete vychutnať aj v knižnom vydaní (Banánové rybičky, Banánové chybičky - pokračovanie). Od Haliny Pawlowskej si môžete prečítať napríklad knihy Vďaka za každé nové ráno (1994), Nech zošalie láskou (1995 ), Ako byť šťastný (1996), Hrochy neplačú (1996), Záhada žltých žabiek (2005). Z novšej tvorby Veľká žena z východu (2011), Strašná nádhera (2012).
John Flanagan (4)
Erin Hunterová (3)
Erin Wattová (3)
Michaela Klevisová (3)
Wilbur Smith (3)
(* 9. 1. 1933, Severná Rodézia, Zambia) Wilbur Smith, celým menom Wilbur Addison Smith, je anglicky píšuci spisovateľ, autor dobrodružných románov z afrického prostredia. Niektoré jeho tituly sa dočkali aj filmového spracovania, ako napríklad snímky Horiace pobrežie (1991), Lovci diamantov (2001) a i. Svetový úspech zaznamenala najmä sága o starovekom Egypte – Rieka bohov (I – IV), ktorej prvý diel prvýkrát vyšiel v origináli v roku 1993. Medzi ďalšie populárne tituly, ktoré boli preložené do českého jazyka, patria napríklad romány Pieseň slonov (1991), Lovci diamantov (1995), Diamantová cesta (2002), Bludný kruh (2013) či napínavý príbeh zaoceánskej lodi s názvom Nenásytný ako more (2014). Knihy Wilbura Smitha si získali čitateľov na celom svete. Dobrodružné romány vynikajú autentickým opísaním afrických reálií a miestnych obyvateľov, krásami exotickej krajiny, tajomnou mytológiou a strhujúcimi zápletkami.
Alan Jacobson (2)
Ivana Havranová (2)
Katy Yaksha (2)
Lisa Kleypas (2)
Markéta Harasimová (2)
Martin Goffa (2)
Michal Sýkora (2)
Nora Roberts (2)
(* 10. októbra 1950, Maryland, USA) Eleanor Marie Robertsonová, známa tiež pod pseudonymami Nora Roberts, J. D. Robb, Jill March či Sara Hardest, je americkou autorkou detektívnych románov a milostných príbehových próz pre ženy. Jej knihy sa stali svetovými bestsellermi, získali veľa významných ocenení (napr. Ceny Rita) a mnohé sa dočkali sa aj filmového spracovania. Kým sa Eleanor stala známou spisovateľkou, musela si prejsť ťažkými kariérnymi začiatkami. Začala písať v roku 1979, avšak jej rukopisy boli sprvu odmietané a nedocenené. Debutovala teda až v roku 1981 románom s názvom Írsky plnokrvník. V súčasnosti je veľmi plodnou autorkou. V českom preklade vyšli pod umeleckým pseudonymom Nora Roberts tituly určené prevažne ženským čitateľkám, ako sú napríklad romány – Spojení osudom (2008), Siedme znamenie (2012), Zahrávaš sa s ohňom (2012), Nebezpečné útočisko (2012), Pohanský kameň (2013 ), Krajina svetla (2013) či Dom na útese (2014) a mnohé ďalšie.
Olga Tokarczuková (2)
S.D. Perry (2)
Stephen King (2)
(* 21. september 1947, Portland, Maine) Stephen Edwin King je popredný americký spisovateľ a jeden z čitateľsky najvyhľadávanejších autorov hororov a temných fantasy príbehov súčasnosti. Svojich čitateľov ohromuje už od konca 70. rokov, na konte má už vyše 40 knižných titulov a neustále si získava nových priaznivcov. Je držiteľom mnohých významných ocenení a na motívy jeho románov bola natočené celé množstvo kultových snímok a televíznych seriálov. Na filmových adaptáciách sa často podieľali známi herci a režiséri, ako napríklad Stanley Kubrick alebo Frank Darabont, ktorí dodali Kingovým mrazivo tajomným a dramatickým príbehom ojedinelú atmosférou. Medzi najúspešnejšie filmové snímky možno uviesť napríklad Carrie, Osvietenie, Vykúpenie z väznice Shawshank, Zelená míľa a veľa ďalších. Sám Stephen King si vyskúšal prácu režiséra aj epizódneho herca. Okrem obľúbenej knižnej fantasy série Temná veža (The Dark Tower) a knižných bestsellerov, ako sú Prekliatie Salemu, Cintorín zvieratiek alebo Misery, sa veľkého úspechu dočkal aj novší titul Doktor spánok (2013, česky 2014 ), ktorý je priamym pokračovaním románu Osvietenie.
Tui T. Sutherland (2)
a ďalšie autorky (1)
Adam Christopher (1)
Adam Mansbach (1)
Adele Ralish (1)
Agnes Martin-Lugand (1)
Alena Grimmichová (1)
Alena Jakoubková (1)
Alena Mornštajnová (1)
Alexander Boldizar (1)
Alexandra Pavelková (1)
Alois Dubec (1)
Amanda Staufferová (1)
Andrzej Sapkowski (1)
(* 21. 6. 1948, Poľsko) Andrzej Sapkowski je poľský spisovateľ, známy predovšetkým ako tvorca poviedok a románovej série o zaklínačovi Geraltovi z Rivie a princeznej Ciri. Ako jeden z najpopulárnejších autorov slovanskej fantasy je veľmi obľúbený aj v Českej republike, na Slovensku, v Rusku, Nemecku, Portugalsku, vo Francúzsku, Švajčiarsku aj Španielsku. Jeho príbehy sa stali predlohou pre filmové aj seriálové spracovanie, ale na ich základe vznikla aj veľmi rozšírená RPG hra pre PC a konzoly. V roku 1999 vyšli nové preložené geraltovské poviedky Zaklínač I - Posledné želanie, ktoré sa skladajú z príbehov zo Strieborného meča, Večného ohňa, Meča osudu, doplnené kompletné poviedkou Hlas rozumu a priloženou čiernobielou mapou sveta podľa Stanislava Komárka. Neskôr vyšlo aj pokračovanie - Zaklínač II. - Meč osudu, Zaklínač III. - Krv elfov, Zaklínač IV. - Čas opovrhnutia, Zaklínač V. - Krst ohňom, Zaklínač VI. - Veža lastovičky a Zaklínač VII. - Pani jazera. Jedným z posledných titulov je samostatný román s názvom Zaklínač - Búrková sezóna (2014), v ktorom sa autor opätovne navracia k svojmu najpopulárnejšiemu hrdinovi - zaklínačovi Geraltovi.
Anna Auterská (1)
Anne Christine Ostbyová (1)
Annie Parnellová (1)
Antoine Laurain (1)
Anton Baláž (1)
Ari Marmell (1)
Arnaldur Indridason (1)
Arne Dahl (1)
(* 11. 1. 1963, Švédsko) Jan Arnaldo, známy pod umeleckým pseudonymom Arne Dahl, je populárny švédsky spisovateľ a novinár. Preslávil sa ako autor severskej krimi a jeho knihy sa dočkali aj veľmi úspešného televízneho spracovania. Za svoju tvorbu získal niekoľko významných ocenení, ako napríklad cenu Deutscher Krimi Preis, The Swedish Crime Writing Award či Best Swedish Crime Novel Award. Jeho trilery boli preložené najmenej do 10 jazykov. Od roku 2009 začala v českom preklade vychádzať kriminálna séria, v ktorej čele stojí elitný vyšetrovací tím Paula Hjelmema a Kerstin Holmovej. V prvom diele s názvom Misterioso (2009) odhaľuje pátrací tím vraždu troch obchodníkov, ktorí boli po starostlivom rituále popravení dvoma výstrelmi do hlavy. Pokračovanie Zlá krv (česky 2010) zavedie stockholmskú vyšetrovaciu skupinu do Ameriky, kde musí vypátrať sériového vraha, ktorý trýzni svoje obete bolestivým rituálom. Na pultoch kníhkupectiev sa ďalej objavili diely tejto úspešnej ságy trilerov s názvami – Až na vrchol hory (2013), Európske blues (2013) a Veľké vody (2014).
autorov kolektív (1)
Barbara Cartland (1)
Barbara Hannay (1)
Barbara Metzger (1)
Barbora Hu (1)
Barbora Vajsejtlová (1)
Bear Grylls (1)
Bob Shaw (1)
Bohumír Pavelek (1)
Brad Ricca (1)
Bram Stoker (1)
Brandon Mull (1)
Caroline Robertsová (1)
Catherine Doyle (1)
Claire Cameronová (1)
Colin Falconer (1)
Dalibor Krzempek (1)
Dana Kiseľáková (1)
Dana Olšovská (1)
Daniel Gris (1)
Daniel Halper (1)
Daniel Leo Vopustil (1)
Daniela Krolupperová (1)
David Bischoff (1)
David Conn (1)
David Elischer (1)
David Enrich (1)
Deepak Chopra (1)
Dietrich Steen (1)
Dita Táborská (1)
Doc. Ing. Jaromír Kolouch CSc. (1)
Dominika Würll (1)
Eliq Maranik (1)
Elizabeth Stroutová (1)
Emily Bleeker (1)
Endó Šúsaku (1)
Enja Rúčková (1)
Erica Reischer (1)
Estelle Maskame (1)
Ester Anaswah (1)
Eva Podhajská (1)
Fiona Cummins (1)
Fiona Valpy (1)
František Novotný (1)
Gary Taubes (1)
Gill Sims (1)
Grady Hendrix (1)
Graham Allison (1)
H. Daniel Pink (1)
Hana Marie Körnerová (1)
Hana Militká (1)
Harper Lee (1)
Harriet A. Washingtonová (1)
Heather Jarman (1)
Heather Morrisová (1)
Helen O'Neill (1)
Hiromi Kawakamiová (1)
Chad Corrie (1)
Charlie Greenberg (1)
Christian Thiel (1)
Christina Laurenová (1)
Christina Lauren je umelecký pseudonym, za ktorým sa skrýva dvojica autoriek – Christina Hobbsová a Lauren Billingsová. Obe spisovateľky spolu napísali niekoľko svetových bestsellerov a ich knihy boli preložené už do 24 jazykov. Najznámejšou knihou sa stal mimoriadne pútavý ľúbostný román Božský bastard (2013). Ide o vzrušujúci a silne provokatívny príbeh plný napätia, erotiky a vášnivej romantiky. Hrdinkou je múdra študentka obchodnej administratívy, ktorá sa stretne so svojím perfekcionistickým a bezohľadným šéfom. Podobnú dávku erotiky, romance a ľahkého humoru prináša aj druhá kniha s názvom Božský cudzinec (2014). Tu je vykreslený vzťah schopnej finančnej riaditeľky a zvodného cudzinca. Potom, čo sa čitateľky zoznámili s Božským bastardom aj Božským cudzincom, autorské duo Christina Lauren vydáva tretí román, ktorý nesie názov Božský hráč (2014). Všetky tri knihy vynikajú napínavým rozprávaním, erotickým nábojom, humornými situáciami aj zápletkami.
Christopher Golden (1)
Ilona Eichlerová (1)
Irwin Shaw (1)
Iva Pekárková (1)
Iva Tajovská (1)
Ivan Klich (1)
Ivana Pilařová (1)
Ivanka Devátá (1)
J.R. Ward (1)
James Islington (1)
James Patterson (1)
Jamie Kirchick (1)
Jan Kučera (1)
Jan Minář (1)
Jan Strakoš (1)
Jane Reindl (1)
Jan-Erik Fjell (1)
Janice B. Stockigt (1)
Jaromír Jindra (1)
Jaroslav Bálek (1)
Jaroslav Beneš (1)
Jaroslav Velinský (1)
Jerome Klapka Jerome (1)
Jessie Chaffeeová (1)
Jill Willard (1)
Jim Davis (1)
Jim Kraft (1)
Jiří Dobrylovský (1)
Jiří Glet (1)
Jiří Chalupa (1)
Jiří Mazánek (1)
Jiří Motýl (1)
Jiří W. Procházka (1)
Jo Watsonová (1)
Jocelyne Saucierová (1)
Johan Norberg (1)
Jordan Ellenberg (1)
Jorgen Brekke (1)
Josef Vašica (1)
Julia Samuelová (1)
Juraj Alner (1)
Karel Svoboda (1)
Katarína Holetzová (1)
Kateřina Castaneda (1)
Kent Haruf (1)
Kim Greenová (1)
kolektív (1)
Ladislav Klimeš (1)
Lajos Grendel (1)
Larry Tremblay (1)
Lavie Tidhar (1)
Lenka Isgaar Kotrmanová (1)
Lenka Macháčková (1)
Lenka Rožnovská (1)
Leylah Attar (1)
Liba Švrčinová-Cunnings (1)
Lina Wolffová (1)
Linda Castillo (1)
Lisa Daily (1)
Liz Lawler (1)
Louis L'Amour (1)
Luboš Polívka (1)
Lucie Antošíková (1)
Lucy Vineová (1)
Luke Allnutt (1)
Mandy Baggot (1)
Mandy Davisová (1)
Mara Stanková (1)
Marie Němcová (1)
Markéta Skládalová (1)
Martin Blank (1)
Martin Čáp (1)
Martin Weis (1)
Martina Vránová (1)
Matthew Walker (1)
Maurizio de Giovanni (1)
Meredith Appleyard (1)
Michael Crichton (1)
Michaela Važanová (1)
Michal Macháček (1)
Michal Tesař (1)
Mikael Niemi (1)
Mikaela Bley (1)
Mike Dow (1)
Milan Dušek (1)
Milan Valach Ph.D. (1)
Miroslav Sedláček (1)
Miroslava Varáčková (1)
Nick Oehme (1)
Nina LaCour (1)
Norman Doidge (1)
Olga Chmurovičová (1)
Paula Harrisonová (1)
Pavel Taussig (1)
Pavla Horáková (1)
Pavlína Jurková (1)
Penelope Ward (1)
Petr Bým (1)
Petr Heteša (1)
(* 1959, Česká republika) Petr Heteša je český autor, ktorého tvorba zasahuje do oblasti sci-fi a prostredia počítačových hier. V jeho dielach sa odohrávajú nezmieriteľné boje plné akcie, napätia a zvratov, ktoré priťahujú nejedného fanúšika kyberpunkovej literatúry. Ešte pred revolúciou si v spolupráci s Karlom Veverkom pripisuje na svoje konto poviedky Nečistá hra, Těšíme se na vás alebo novelu Sítě, kanály a stoky. Ďalším úspešným počinom Petra Heteša bola v 90. rokoch poviedka Gython zo zbierky Základna 2: Let na měsíc, do ktorej prispel napríklad aj Ondřej Neff. Z nového tisícročia pochádza Spousta času na smrt – dielo je o Cybrainovi, napoly veľkom biologickom počítači. Démoni sú veční je akčný titul, v ktorom hlavný hrdina bojuje o život. Do prostredia zdevastovanej štvrti vás zavedie Nevermore Baltimore a prosperujúce mesto New Chrome, v ktorom sa odohráva napínavý konflikt medzi softvérom a drogami, vám predstaví Sex, drogy & cyb’n’roll z roku 2012. Zajatci Minecraftu je o dvoch kamarátoch Davidovi a Lukášovi, ktorí sú vytrhnutý do deja tejto svetoznámej hry. Stavy nestavy, bytosti nebytosti je súbor poviedok o ľuďoch z mesta aj dediny a ich interakciách s anjelmi a démonmi. Napínaví Vetřelci z Minecraftu na motívy svetoznámej počítačovej hry úplne pohltí každého milovníka akcie, nebezpečenstva, humoru a prekvapivých zvratov vo veku od 10 do 15 rokov. Nemenej zaujímavou je fantasy Z deníku ohnivé démonky o krásnom dievčati Vivian, ktoré má magické schopnosti.
Petr Průcha (1)
Petra Kubáčková (1)
Petra Martišková (1)
Petra Nagyová Džerengová (1)
Petra Rubášová (1)
Philip Roth (1)
Rachel Caine (1)
Randi Barrow (1)
Robert A. Heinlein (1)
Robert Fabbri (1)
Robert Hofrichter (1)
Robin Dix (1)
Roman Cílek (1)
Roman Chlupatý (1)
Roman Strýhal (1)
Ronald Wyeth (1)
Ruta Sepetysová (1)
S. K. Tremayne (1)
Sara Raaschová (1)
Sarah Andersenová (1)
Sarah Haywood (1)
Sarah Perryová (1)
Saša Nový (1)
Shani Petroffová (1)
Siniša Novac (1)
Slim Iceberg (1)
Sofija Kordić (1)
Soňa Sirotková (1)
Stanislava Jarolímková (1)
Stanislava Reschová (1)
Stephen Joseph (1)
Steve Perry (1)
Sue Bentleyová (1)
Susanne Weber (1)
Susie Dayová (1)
T. E. Kinsey (1)
Tamsyn Murrayová (1)
Taylor Jenkins Reidová (1)
Thomas Rydahl (1)
Tom Malmquist (1)
Tomáš Bánik (1)
Tomáš Boukal (1)
Tomáš Menschik (1)
Tony Judt (1)
Tracy Brogan (1)
Trisha Ashley (1)
Ursula K. Le Guinová (1)
Valeria De Tommaso (1)
Veronika Valent (1)
Victoria Connellyová (1)
Vítězslav Němeček (1)
Volker Mohn (1)
W. Somerset Maugham (1)
Warhorse Studios (1)
Yakup Kadri Karaosmanoglu (1)
Zikmund Winter (1)
Michal Horský (1)
Dana Hlavatá (1)
Michelle Adams (1)
Jazyk
Anglicky (6)
cs (141)
česky (112)
slovensky (33)
Ocenenie
Man Bookerova cena (1)
Pulitzerova cena (2)
Počet strán
24 strán
68 408 strán

Rok vydania
1998
2018

Séria
Josef Bergman (3)
Royalové (2)
Miko Syrový (2)
Doba jedová (1)
Votrelec (1)
Raveneloví (1)
Vzpomínka na Zemi (1)
DIMILY (1)
Ohnivé krídla (1)
Augustin Veliký (1)
Případy Kate Burkholderové (1)
Ako zabiť vtáčika (1)
Sam Berger & Molly Blomová (1)
Láska po francouzsku (1)
Krev za krev (1)
Typ
E-kniha (11)
Zobraziť položky
292 položiek
Sourozenci - o spravedlivé výchově
Elektronická kniha - autor Markéta Skládalová, 164 stran

€4,63
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27871
Svatba naoko
Elektronická kniha - Ten pocit, když nachytáte svého přítele v posteli s jinou, a ještě vás pak omylem zatknou... - autor Jo Watsonová, 304 stran

€6,58
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27865
Vycházející slunce
Elektronická kniha - Světoznámý detektivní příběh, který se odehrává na pozadí obchodní a technologické války mezi dvěma mocnostmi. Autor těží z hluboké znalosti tématu a vykresluje v románu sugestivní obrázek západního světa ovládaného světem východním.- autor Michael Crichton, 392 stran

€8,12
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27858
Sprisahanie v Prešporku (SK)
Elektronická kniha - autor Michaela Važanová, 384 stran

€12,41
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27855
LottiNElásky (SK)
Elektronická kniha - autor Mara Stanková, 160 stran

€7,74
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27854
Zober prachy a leť (SK)
Elektronická kniha - autor Ronald Wyeth, 320 stran

€12,41
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27853
Tábor padlých žien
Elektronická kniha - autor Anton Baláž, 296 stran

€10,46
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27852
Djordje
Elektronická kniha - autor Siniša Novac, 96 stran

€7,74
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27851
Svedok (SK)
Elektronická kniha - autor Jan-Erik Fjell, 320 stran

€12,41
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27850
Ženy nášho rodu (SK)
Elektronická kniha - autor Petra Nagyová Džerengová, 272 stran

€11,24
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27849
1968 – Polčas rozpadu komunistického režimu – Denník novinára (SK)
Elektronická kniha - autor Juraj Alner, 336 stran

€11,24
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27848
Mníška (SK)
Elektronická kniha - autor Ivana Havranová, 192 stran

€10,46
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27847
Imidž šelmy (SK)
Elektronická kniha - autor Ester Anaswah, 160 stran

€10,46
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27846
Paní Sherlock Holmes
Elektronická kniha - Šokující a pravdivý příběh první ženy jako zvláštní civilní vyšetřovatelky. - autor Brad Ricca, 432 stran

€8,52
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27844
Jak to dělají skvělí rodiče
Elektronická kniha - Kniha pro šťastné rodiče šťastných dětí. Jednoduchý stručný a přehledný manuál, který shrnuje ty nejúčinnější výchovné strategie. - autor Erica Reischer, 216 stran

€6,58
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27843
Zákon svorky 5: Nekonečné jazero (SK)
Elektronická kniha ze série Zákon svorky, autor Erin Hunterová, 240 stran

€5,02
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27842
Zaklínač Búrková sezóna (SK)
Elektronická kniha - Ďalší famózny príbeh bestsellerovej série od geniálneho autora fantasy. - autor Andrzej Sapkowski, 440 stran

€8,52
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27841
Smrt přijde s úsvitem
Elektronická kniha - autor Louis L'Amour, 256 stran

€7,36
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27840
Křehký slib
Elektronická kniha - autor Ivana Andrews, 232 stran

€6,96
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27839
Blízko plamene
Elektronická kniha - autor Nora Roberts, 304 stran

€8,90
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27838
Turistický průvodce VIII.
Elektronická kniha ze série Turistický průvodce, autor Jiří Glet

€3,70
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27837
Hříšná Indie s nevinnou babičkou
Elektronická kniha - autor Lenka Isgaar Kotrmanová, 102 stran

€3,11
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27836
Tvrdohlavý tiger
Elektronická kniha - autor Tamsyn Murrayová, 160 stran

€5,02
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27835
Nehanbi sa skrotiť rysa (SK)
Elektronická kniha - autor Tomáš Bánik, 128 stran

€5,02
Kúpiť
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27834

Novinky - Elektronické knihy

históriaPočátek – profesorovo piate pátranie po pravde Americký spisovateľ Dan Brown napísal pre fanúšikov historických thrillerov ďalšiu knihu o dobrodružstve...
Pokiaľ máte chuť na oficiálne pokračovanie humorných príhod svojrázneho sluhu Saturnina, kúpte si novinku...
Pripravili sme pre vás výber knižných noviniek na rok 2017. Najočakávanejšia novinka je Žízeň od Joa Nesba...
Knižné krimi tipy na sychravú jeseň Niekoľko knižných tipov, ktoré sú pre vás k dispozícii ihneď na čítanie na našom e-shope. Nenechajte si...
Jedna zo zásadných udalostí knižného trhu prinesie 16. marca všetkým milovníkom kvalitného čítania 14...
Viac článkov

Zadajte názov tovaru

Poznámka:


Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB1
Váš osobný asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzácia
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi