Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Doprava zdarma právě teď! Nepropásněte šanci ušetřit na vánočních dárcích.

Naučné audioknihy

0

Najpredávanejšie

1.
Poslední cantilena Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Audiokniha MP3 Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík
€9,68

2.
Jáchymovští démoni Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Audiokniha MP3 - Historická detektivka oblíbeného autora. - Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík
€9,68

3.
Dýka s hadem Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Audiokniha MP3 První detektivní případ královského prokurátora Oldřicha z Chlumu - autor Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík
€11,63

Ďalšie najpredávanejšie
201 položiek
Značky a parametre
ALBATROS (3)
Anag (1)
AudioStory (26)
B4Upublishing (1)
Creatio (1)
EDICECT (1)
Jan Melvil Publishing (2)
ManagementPress (1)
Mediaempire (1)
Meriglobe (16)
MladaFronta (2)
One Hot Book (4)
OneHotBook (23)
Paulinky (3)
PetrKopecky (1)
Plus (1)
ProgresGuru (3)
Radioservis (41)
SixFresh (4)
Socha (2)
Supraphon (9)
Svobodný přístav (1)
Synergie (3)
Tebenas (4)
Tympanum (46)
Walker&Volf (1)
Autor
Vlastimil Vondruška (36)
* 9. mája 1955, Kladno – PhDr. Vlastimil Vondruška, CSc. je český historik, publicista a autor historických detektívnych príbehov. Za literárnu činnosť získal v roku 1987 Cenu literárneho fondu, roku 2005 bol ocenený Zlatou stuhou v kategórii Literatúra faktu a populárno-náučná literatúra pre mládež a v rokoch 2006 a 2007 dostal aj Cenu čitateľov nakladateľstvo MOBA. Roku 1979 úspešne zakončil štúdium histórie a národopisu na Filozofickej fakulte Univerzity Karlovej v Prahe a potom sa niekoľko rokov venoval vedeckej práci v Československej akadémii vied, kde spolupracoval s Ústavom pre etnografiu a folkloristiku. V 80. rokoch bol riaditeľom historickej časti Národného múzea a od 90. rokov začal spoločne so svojou ženou podnikať v oblasti výroby kópií historického skla. Obľubu písať získal už v mladosti, teraz je autorom viac ako 50 vedeckých štúdií, mnohých historických románov pre dospelých a niekoľkých populárnych a oceňovaných knižiek pre deti a mládež. Spolupracuje s Českým rozhlasom, v ktorom pravidelne vystupuje a predstavuje poslucháčom zaujímavé udalosti z českých dejín a života ľudí v stredoveku. Svojich čitateľov si v súčasnosti získal najmä historickou ságou z doby vlády Přemyslovcov: Přemyslovská epopej I – Velký král Přemysl I. Otakar, Přemyslovská epopej II – Jednooký král Václav I.,Přemyslovská epopej III – Král rytíř Přemysl II. Otakar a Přemyslovská epopej IV. – Král básník Václav II. Veľmi populárne sú aj cykly historických detektívok z dávnych čias minulých (Hříšní lidé Království českého, 1995), ďalej napínavé prózy z 16. storočia (Letopisy královské komory I – VIII, 2006 – 2013) a od roku 2002 pravidelne vychádza čitateľsky pútavý cyklus s kráľovským prokurátorom Oldřichom z Chlumu z doby vlády kráľa Přemysla Otakara II.
Josef Veselý (15)
John Vladimír (12)
Josef Bernard Prokop (8)
Alois Jirásek (5)
Eduard Petiška (5)
Paulo Coelho (4)
(* 24. augusta 1947, Rio de Janeiro) Paulo Coelho je známy brazílsky autor psychologických románov a zároveň jeden z najčítanejších spisovateľov posledných desaťročí. V roku 2002 sa stal členom Brazílskej literárnej akadémie. Jeho knihy krajinách v 168 krajinách sveta a je možné si ich prečítať až v 73 jazykoch. Skôr než sa stal spisovateľom, pracoval ako dramatik, novinár, televízny scenárista a piesňový textár brazílskych spevákov. Ako mladý musel čeliť ťažkému životnému osudu a svoju cestu za úspechom potom včlenil aj do niektorých svojich príbehov. Najúspešnejším knižnom bestsellerom Paula Coelha je bezpochyby román Alchymista (1998, česky 1999), vďaka ktorému bol Coelho zapísaný do Guinnessovej knihy rekordov ako autor najprekladanejšej knihy. Významným dielom je aj autobiografický príbeh o neobyčajnej ceste katolíckeho pútnika do Santiaga de Compostela s názvom Pútnik - Mágov denník (1987, česky 2002), kde sa Coelho inšpiroval vlastnými zážitkami z duchovnej púti. V súčasnosti vychádza román Nevera (česky 2014) o mladej redaktorke Linde, ktorá sa pod vplyvom sexuálneho žiadostivosti odhodlá k manželskej zrade.
Luboš Xaver Veselý (4)
Vladimír Hulpach (4)
Vladimír John (4)
Milan Navrátil (3)
Vladimír Kovářík (3)
David Michie (3)
David Michie je medzinárodne uznávaný spisovateľ a autor niekoľkých svetových bestsellerov, v ktorých sa zaoberá predovšetkým tematikou ľudskej empatie, duševnej harmónie, meditovania a budhizmu. Jeho knihy boli preložené do 25 jazykov a vyšli už vo viac ako 30 rôznych krajinách. Narodil sa v Zimbabwe, žil 10 rokov v Londýne a v súčasnosti býva so svojou ženou v Austrálii. Posledných päť rokov sa venoval aj organizovaniu duchovných a meditačných seminárov na univerzitách a v neziskových organizáciách, ktoré pravidelne navštevuje pestrá škála záujemcov. Je aj kľúčovým rečníkom na mnohých národných konferenciách, ako je napríklad Happiness & Its Causes Conference v Sydney a Australian Meditation Conference v Melbourne. Vyšlo o ňom množstvo pôsobivých článkov v hlavných novinách a časopisoch, napríklad v The Times of India, The Daily Telegraph alebo The Australian. V Českej republike vyšiel v roku 2013 román Dalajlámovo mačka, v ktorom je vykreslený každodenný život mačky žijúcej v blízkosti duchovného vodcu. Príbeh je plný humorných situácií, životných múdrostí a čitateľov zábavnou formou zoznamuje so základnými myšlienkami budhizmu. Na úspech tejto knihy autor neskôr nadviazal voľným pokračovaním pôvabného rozprávania mačky Jeho Svätosti Dalajlámu, ktoré nesie názov Dalajlámova mačka a umenia priasť (česky 2014). Taktiež je autorom mnohých meditatívnych kníh. Jednou z nich je aj publikácia Ponáhľaj sa a medituj (česky 2014), ktorá informuje laikov o základných princípoch budhizmu a zábavnou formou poučuje o meditácii.
Don Miguel Ruiz (3)
Jan Hus (3)
Jindra Jarošová (3)
Rôzni autori (3)
Tomáš Černý (3)
Václav Cibula (3)
Simon Mawer (3)
Karel Havlíček Borovský (2)
Ladislav Heryán (2)
Renata Fučíková (2)
Brad Stone (2)
Julius Košnář (2)
Marek Janáč (2)
Mika Waltari (2)
Richard Denny (2)
Svatopluk Čech (2)
Robert Vlach (2)
Alena Ježková (1)
Amor Towles (1)
Arnošt Lustig (1)
Bernard Cornwell (1)
J.V. Frič (1)
Jan Kučera (1)
Jan Neruda (1)
Jaroslav Žák (1)
Miloš Urban (1)
(* 4. októbra 1967, Sokolov) Miloš Urban je popredný český spisovateľ, redaktor a prekladateľ. Napísal niekoľko úspešných románov, noviel a poviedok, ktoré boli preložené do nemčiny, španielčiny, holandčiny, maďarčiny, ruštiny a taliančiny. Je známy aj ako autor divadelných hier. Po štúdiách na Filozofickej fakulte UK v Prahe sa venoval práci redaktora v nakladateľstve Mladá fronta a od roku 2001 bol zamestnaný ako šéfredaktor v nakladateľstve Argo. V jeho prózach sa odrážajú prvky anglického literárneho štýlu, sám študoval angličtinu a niekoľko rokov žil v Spojenom kráľovstve. V roku 2001 získal za „zelený román“ Hastrman cenu Magnesia Litera za najlepšiu knihu roka v kategórii próza. Na predchádzajúci literárny úspech nadviazal o rok neskôr politickou publikáciou Paměti poslance parlamentu s podtitulom Sexyromán. Prestížne ocenenie Magnesia Litera si odniesol aj za knihu Stín katedrály (2005). Toho istého roku vyšlo voľné pokračovanie románu Stín katedrálys názvom Santiniho jazyk, v ktorom autor pátra po tajomstve univerzálnej vety. V roku 2006 prichádza na pulty kníhkupectiev titul Pole a palisáda, ktorý prináša novú, rýdzo autorskú verziu povesti o Libuši a Přemyslovi. Do Prahy pred koncom 19. storočia privedie čitateľov román Lord Mord (2008), v ktorom je sledovaný osud ľahkomyseľného, zhýralého a schudobneného grófa Arca. Táto kniha sa umiestnila na 3. mieste v kategórii Krásna literatúra súťaže Najkrajšie české knihy roku 2008. Román Boletus Arcanus (2011) rozpráva príbeh mladého nakladateľského redaktora Gregora Martyho, ktorý bojoval s podivuhodnou drogou a skoro nad ňou zvíťazil. V roku 2012 vyšiel román z doby konca Rakúska-Uhorska s názvom Praga Piccola (2012) a jednou z posledných kníh Miloša Urbana je aj noir príbeh Přišla z moře (2014), ktorý je koncipovaný ako odpoveď súčasným krvavým krimitrilerom.
Miroslava Mašková (1)
Pavel Taussig (1)
Tomáš Macek (1)
Daniela Fischerová (1)
František Fajtl (1)
Helena Rytířová (1)
Hermann Hesse (1)
Chalíl Džibrán (1)
Jan Berger (1)
Jan Novák (1)
Jan Potměšil (1)
Jaroslav Seifert (1)
Jay Elliot (1)
Jean Giono (1)
Jeremy Clarkson (1)
(* 11. apríla 1960, Anglicko) Jeremy Charles Robert Clarkson, známy predovšetkým ako Jeremy Clarkson, je populárny britský hlásateľ, žurnalista, spisovateľ a moderátor televíznej relácie Top Gear, ktorý uvádza spoločne s Richardom Hammond a Jamesom Mayom. Motoristická relácia Top Gear sa začala vysielať už v roku 1978, v súčasnosti je jednou z najviac sledovaných šou na stanici BBC Two. Vysiela sa vo viac ako 170 krajinách sveta a pravidelne sa na ňu pozerá asi 350 miliónov divákov. Preto nie je divu, že sa z televízneho programu stal divácky fenomén. Sám Jeremy Clarkson za jeho moderovania získal prestížne ocenenie National Television Adward. Kultová show sa tiež stala inšpiráciou pre knihy Na plný plyn (2011), Lata s Top Gear (2014), Zabudni na brzdy (2014) a i. Tieto a ďalšie publikácie vynikajú humornými aj politicky nekorektnými úvahami a samozrejme originálnymi recenziami o automobiloch.
Jindřiška Nováková (1)
Jiří Boudník (1)
Jiří Šulc (1)
Josef Kajetán Tyl (1)
Kolektív autorov (1)
Lao C´ (1)
Leopold Weisel (1)
Marie Hrušková (1)
Marie Mihulová (1)
Michael Gerber (1)
Milan Svoboda (1)
Roman Chlupatý (1)
Rôzny (1)
Sofokles (1)
Stendhal (1)
Tomáš Halík (1)
Václav Vladivoj Tomek (1)
Vladimír Procházka (1)
Vladislav Vančura (1)
William L. Simon (1)
WM. Paul Young (1)
Tom Rob Smith (1)
Petr Stančík (1)
Karel Pacner (1)
Sun-C (1)
Ashlee Vance (1)
Albrecht Wacker (1)
Michael Punke (1)
Anthony Doerr (1)
Jiří Marek (1)
Heinrich Böll (1)
Jan Dobraczyński (1)
Walter J. Ciszek (1)
Petr Žitavský (1)
Ota Durynský (1)
Jiří Stránský (1)
Petr Hora-Hořejš (1)
Norman Ohler (1)
Lorna Byrneová (1)
Anita Moorjani (1)
Maria Grace Dateno (1)
Hana Whitton (1)
Friedrich Nietzsche (1)
Simon Loyd (1)
Paolo Cognetti (1)
Jan Mühlfeit (1)
Melina Costi (1)
Erich Maria Remarque (1)
Renáta Fučíková (1)
Jitka Neradová (1)
Martin Urza (1)
Sarah Perryová (1)
Platón (1)
Sydney George Hopkins (1)
Interpret
Jan Hyhlík (29)
Josef Veselý (17)
František Derfler (14)
Iva Valešová (12)
Igor Dostálek (11)
Vladimír Krátký (11)
Jiří Dvořák (9)
Igor Bareš (8)
Jon Keeble (8)
Jan Kolařík (6)
Miroslav Táborský (6)
Boris Rösner (6)
Josef Somr (6)
Jaromír Meduna (5)
Lukáš Hlavica (5)
Marek Holý (5)
Vladislav Beneš (5)
Alexej Pyško (5)
Jiří Štěpnička (5)
Miroslav Doležal (4)
David Novotný (3)
Jan Potměšil (3)
Lucie Pernetová (3)
Alois Švehlík (3)
František Drefler (3)
Ivana Jirešová (3)
Ivana Valešová (3)
Jindra Jarošová (3)
Martin Stránský (3)
Rôzni interpréti (3)
Hana Maciuchová (2)
Jan Hartl (2)
Jan Meduna (2)
Jaroslav Plesl (2)
Ladislav Heryán (2)
Luděk Munzar (2)
Martin Myšička (2)
Naďa Konvalinková (2)
Otakar Brousek (2)
Pavel Batěk (2)
Pavel Rímský (2)
Valérie Zawadská (2)
Vasil Fridrich (2)
A. Strejček (2)
Aleš Slanina (2)
Dana Syslová (2)
David Prachař (2)
Gabriela Vránová (2)
Helena Brabcová (2)
Jakub Zedníček (2)
Jan Vlasák (2)
Jiří Mach (2)
Jiří Ornest (2)
Jiří Štědroň (2)
Kristian Pekar (2)
Lukáš Janota (2)
Lukáš Příkazký (2)
Magdaléna Borová (2)
Marek Janáč (2)
Marie Tomsová (2)
Martin Havelka (2)
Milan Němec (2)
Otakar Brousek st. (2)
Petr Lněnička (2)
Renata Volfová (2)
Tomaš Černý (2)
Tomáš Sagher (2)
Zdeněk Bureš (2)
Charlotte Wall (2)
Petr Hanák (2)
Aleš Procházka (1)
Aneta Langerová (1)
Dana Černá (1)
Daniel Bambas (1)
Eduard Cupák (1)
Ivan Trojan (1)
Jan Šťastný (1)
Jenovéfa Boková (1)
Jiří Adamíra (1)
Jiří Lábus (1)
Jitka Ježková (1)
Jitka Molavcová (1)
Karel Höger (1)
Kristýna Boková (1)
Kryštof Rímský (1)
Ladislav Frej (1)
Luboš Ondráček (1)
Luboš Pavel (1)
Martin Sláma (1)
Miloš Hlavica (1)
Miroslava Mašková (1)
Pavel Soukup (1)
Růžena Merunková (1)
Simona Postlerová (1)
Taťjana Medvecká (1)
Zbyšek Horák (1)
Zdeněk Junák (1)
Aleš Zbořil (1)
B. Navrítil (1)
Bára Hrzánová (1)
Bohumil Záhorský (1)
David Matásek (1)
Filip Švarc (1)
František Kreuzmann (1)
František Smolík (1)
Gustav Bubník (1)
Hana Maciuchová a Viktor Preiss (1)
Igor Ondříček (1)
Ilja Kreslík (1)
Ilja Racek (1)
Ivan Řezáč (1)
J. Adamová (1)
Jan Apolenář (1)
Jan Brožek (1)
Jan Čenský (1)
Jan Mazák (1)
Jan Plouhar (1)
Jan Vondráček (1)
Jana Hlaváčová a Jiří Klem (1)
Jana Stryková (1)
Jaroslav Dušek (1)
Jaroslav Ježek (1)
Jaroslav Ludvík (1)
Jaroslav Ples (1)
Jaroslava Adamová (1)
Jiří Hanák (1)
Jiří Suk (1)
Jiří Valúšek (1)
Josef Červinka (1)
Josef Skupa (1)
Josef Velda (1)
Kamil Halblich (1)
Karel Fořt (1)
L. Hlavica (1)
L. Mrkvička (1)
Ladislav Jakub (1)
Láry Kolář (1)
Libor Vacek (1)
Luboš Xaver Veselý (1)
Lucie Juřičková (1)
Lukáš Kantor (1)
M. Moravec (1)
Marek Eben (1)
Martin Frič a ďalší (1)
Martin Zahálka (1)
Michal Bumbálek (1)
Michal Isteník (1)
Michal Lázňovský Zdeněk Zdeněk Hana Kofránková Lukáš Hlavica Viktor Preiss David Matásek Dana Černá Martin Zahálka Ivan Řezáč Valérie Zawadská Petr Kostka (1)
Michal Pavlata (1)
Michal Švarc (1)
Milan Friedl (1)
MIROSLAV ETZLER (1)
O. Brousek st. (1)
P. Pavlovský (1)
Pavel Rímský a Vladislav Beneš (1)
Petr Pelzer (1)
Petr Rajchert (1)
Petr Štěpán (1)
R. Merunková (1)
R. Pellar (1)
Radek Erben (1)
Radek Novotný (1)
Radovan Lukavský (1)
Rudolf Pellar (1)
Simona Vrbická (1)
Stanislav Zindulka (1)
Taťána Fischerová (1)
Tereza Vilišová (1)
Tomáš Halík (1)
Tomáš Slezák (1)
Václav Baur (1)
Václav Knop (1)
Václav Postránecký (1)
Václav Vydra (1)
Vladimír Hauser (1)
Vojtěch Blahuta (1)
Zdeněk Svěrák (1)
Zdeňka Sajfertová (1)
Zdeňka Volencová Žádníková (1)
Hana Igonda Ševčíková (1)
Wayne Forester (1)
Lenka Šestáková (1)
Jana Štvrtecká (1)
Jiří Štrébl (1)
Barbora Jánová (1)
Lawrence Templeton (1)
Paul Panting (1)
Emma Powell (1)
John Chancer (1)
Martina Preissová (1)
Dana Novák Pešková (1)
David Shaw-Parker (1)
Maria Grace Dateno (1)
James Goode (1)
Jenn Ward (1)
Julie Teal (1)
Reece Ritchie (1)
Simon Schatzberger (1)
Jaromír Ostrý (1)
Petr Hořejš (1)
T. G. Masaryk (1)
Richard Vašek (1)
Kateřina Mendlová Horáčková (1)
Michaela Řeřichová (1)
Milan Navrátil (1)
Vladimír Kovářík (1)
Dĺžka
1 h
139 h

Kategórie
Audioknihy (186)
Dejiny a história (126)
Česká literatura (91)
Zahraničná literatúra (39)
Životná filozofia, náboženstvo (37)
Detektívky, thrillery (27)
Ekonomika a biznis (26)
Literatúra faktu a publicistika (17)
Osobný rozvoj (11)
Spomienky a biografie (11)
Spoločenská próza (10)
Beletria v angličtine (7)
Dobrodružné romány (4)
Pre mládež (4)
Pro děti (4)
Klasické diela (3)
Poviedky (3)
Divadlo, rozhlas, televízia (2)
Nová hodnota (2)
Humor, satira a komédia (1)
Poézia (1)
Populárne náučná (1)
Z filmu (1)
Novinky (1)
Séria
Husitská epopej (audio) (4)
Letopisy královské komory (audio) (2)
Hříšní lidé Království českého (audio) (3)
Luxemburská pentalógia (audio) (5)
Jazyk
Anglicky (8)
česky (191)
česky (2)
Zobraziť položky
Tak pravil Zarathustra
Audiokniha MP3 Friedrich Nietzsche, čte Jaromír Meduna, 6 hod. 10min.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A735
Globální samoobsluha - Jeff Bezos a věk Amazonu
Audiokniha MP3 - Pronikněte do světa Jeffa Bezose, inovátora formátu Steva Jobse. - Brad Stone, čte Martin Stránský, 15 hod. 6min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ499
Toulky českou minulostí 801-900
Audiokniha MP3 Josef Veselý, čte Iva Valešová, Vladimír Krátký, František Derfler, Igor Dostálek, Josef Veselý, 40 hod. 30min.

€23,29
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKA799
Umění války
Audiokniha MP3 - proslulé pojednání mistra Suna nejen o válečném umění. - Sun-C, čte Pavel Rimský, 1 hod. 30min.

€5,80
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A170
Pozitivní leader
Audiokniha MP3 - Bývalý prezident evropského Microsoftu shrnul své mnohaleté zkušenosti ve vedení lidí. - Jan Mühlfeit, Melina Costi, čte Aleš Zbořil, 11 hod. 59min.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A770
Čtyři dohody
Audiokniha MP3 - Kniha moudrosti starých Toltéků. Praktický průvodce osobní svobodou. - Don Miguel Ruiz, čte Jaroslav Dušek, 2 hod. 58min.

€9,68
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ158
Husitská epopej III
Audiokniha MP3 Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík. Oblíbená historická sága vypráví o událostech slavné i pohnuté doby 15. století v Českém království, 28 hod.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A295
Husitská epopej II
Audiokniha MP3 Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík. Sága vypráví o událostech slavné i pohnuté doby 15. století v Českém království, 27 hod. 29min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A220
Husitská epopej VI
Audiokniha MP3 – šiesty diel ságy o udalostiach slávnej aj pohnutej doby 15. storočia v Českom kráľovstve. – Vlastimil Vondruška, číta Jan Hyhlík, 28 hod. 23min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A877
Husitská epopej I
Audiokniha MP3 - Nejčtenější současný český autor. Velkolepá sága vypráví o událostech slavné i pohnuté doby 15. století v Českém království., 26 hod. 30min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A075
Vzpoura goliardů
Audiokniha MP3 z detektivního cyklu Hříšní lidé Království českého. - Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík, 11 hod. 28min.

Vzpoura goliardů
Nové
€9,68
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B041
Husitská epopej IV
Audiokniha MP3 Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík, 28 hod. 37min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A477
Musela jsem zemřít
Audiokniha MP3 Ludvík Richard, čte Ludvík Richard, 7 hod. 36min.

€10,46
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A559
Husitská epopej V.
Audiokniha MP3 - Audioverze pátého dílu velkolepé historické ságy. - Vlastimil Vondruška, PhDr., CSc., čte Jan Hyhlík, 28 hod. 11min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A659
Přemyslovská epopej I. - Velký král
Audiokniha MP3 Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík. První část čtyřdílné románové fresky o životě posledních přemyslovských králů, 25 hod. 57min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ480
Dalajlamova kočka
Audiokniha MP3 David Michie, čte Ivana Jirešová, 6 hod. 33min.

€8,90
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ737
Apage satanas!
Audiokniha MP3 Vlastimil Vondruška, čte Valérie Zawadská, Vladislav Beneš, 5 hod. 3min.

€8,90
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKA939
Příběhy Staré dámy
Audiokniha MP3 - Tour de France představuje více než 100 let dechberoucích dramat, komických situací i tragických nehod, má své hrdiny i poražené. - Tomáš Macek, čte Pavel Soukup, Vasil Fridrich, 17 hod. 1min.

€15,52
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A964
Jménem krále
Audiokniha MP3 Vlastimil Vondruška, čte Vladislav Beneš, Alois Švehlík, 2 hod. 23min.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKA937
Přemyslovská epopej III.
Audiokniha MP3 Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík. Třetí část čtyřdílné románové fresky o životě posledních přemyslovských králů, 26 hod. 5min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ864
Jáchymovští démoni
Audiokniha MP3 - Historická detektivka oblíbeného autora. - Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík, 8 hod. 2min.

Jáchymovští démoni
Nové
€9,68
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B048
Na volné noze: Podnikejte jako profesionálové
Audiokniha MP3 - Nechejte si poradit od nejpovolanějšího. Známý podnikatel a konzultant vám poskytne přesně ty informace a zkušenosti, které potřebujete pro svůj úspěch a růst. - Robert Vlach, čte Petr Hanák, 29 hod. 57min.

€27,18
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A624
Přemyslovská epopej IV. - Král básník Václav II.
Audiokniha MP3 Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík. Závěrečný díl tetralogie o jedné z nejslavnějších epoch českých dějin, 27 hod. 22min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ930
Král Oidipus
Audiokniha MP3 Sofokles, čte Ivan Trojan, Taťjana Medvecká, Jiří Štěpnička, Alois Švehlík, Ilja Racek, Josef Somr, Boris Rösner, 1 hod. 18min.

Král Oidipus
-15%
-15% €9,08
€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKA028

Naučné audioknihy

AIAI – Umelá inteligencia (VŠETKO, ČO CHCETE VEDIEŤ) AI čiže umelá inteligencia je termín, ktorý počúvame v poslednej dobe pomerne často. Čo to ale umelá...

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pred 1 dňom kúpil Marek, Trnava 8
 
Jáchymovští démoni Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€9,68Pred 3 dni kúpil Ján, Bratislava - Vrakuňa
 
Tak pravil Zarathustra Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€7,74Pred 4 dni kúpil Ľuboš, Trenčín
 
Husitská epopej VI Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€11,63Pred 5 dni kúpila firma, Prešov
 
Poslední cantilena Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€9,68Pred 5 dni kúpil Martin, Bratislava
 
Poslední cantilena Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€9,68Pred 6 dni kúpil Daniel, Košice
 
Dýka s hadem Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€11,63Pred 6 dni kúpil Daniel, Košice
 
Na úsvitě nové doby Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€11,28Pred 6 dni kúpil Daniel, Košice
 
Příběhy českých knížat a králů Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€8,90
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB15
Váš osobný asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzácia
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi