Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Poviedky

0

Najpredávanejšie

1.
Meč osudu Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Audiokniha MP3 - Fantastické povídky od legendárního autora ságy o Zaklínači. - Andrzej Sapkowski, čte Martin Finger
€11,63

2.
Poprava na Kramberku a další povídky Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Audiokniha MP3 - Populární čeští herci čtou nejslavnější české hororové povídky! - Miloslav Švandrlík, čte Bohumil Klepl,Jiří Lábus,Michaela Maurerová,Tereza Bebarová,Valérie Zawadská,Zdeněk Mahdal
€10,46

Značky a parametre
ALBATROS (2)
AudioStory (23)
Creatio (2)
JorgeZorro (1)
Mladá fronta (1)
Motto (3)
OneHotBook (4)
Plus (1)
Publixing (1)
Radioservis (17)
Socha (2)
Supraphon (2)
Synergie (1)
Tebenas (1)
Tympanum (14)
Autor
Edgar Allan Poe (3)
(* 19. januára 1809, Boston, USA – 7. októbra 1849, Baltimore, USA) Edgar Allan Poe bol americký prozaik a básnik. Písal fantastické a mystické príbehy a je považovaný za zakladateľa detektívneho a hororového žánru. V jeho tvorbe môžeme uvidieť aj prvky sci-fi. Po smrti matky a otcovom odchode sa trojročného Edgara ujala rodina Allanovcov, po ktorých prijal meno. Poe vyštudoval literatúru a už počas štúdia mal problémy s alkoholom, dlhmi a depresiami. Poe bol nevyrovnaná osobnosť, v dôsledku čoho sa stretával s problémami v práci. Bol však inteligentný a zdvorilý. Zaoberal sa okrem iného aj mysticizmom, čo sa prejavilo v jeho diele. Poe je autorom mnohých poviedok a básní. Jeho dielo inšpirovalo množstvo neskorších autorov, napríklad Arthura Conana Doyla. Autorovým životným dielom a majstrovským kúskom je báseň Havran. Je o samotárskom mužovi, ktorý prežíva muky z horúčky a spomienok na mŕtve dievča Lenoru. Vydáva aj hororovú poviedku Zánik domu Usher a svoju najslávnejšiu prózu, Jama a kyvadlo (audiokniha), o človeku odsúdenom inkvizíciou na smrť za kacírstvo. V knihe Zlatý Skarabeus Poe ukazuje, že veľa zdanlivo nevysvetliteľných náhod hraničiacich až s mágiou môže mať prosté logické a racionálne vysvetlenie. Edgar Allan Poe bol 3. októbra 1849 nájdený opitý na jednom baltimorskom chodníku. Okamžite bol prevezený do nemocnice, kde však po 4 dňoch zomrel na prekrvenie mozgu. V našej ponuke nájdete aj veľa audiokníh s dielmi E. A. Poea.
Ota Pavel (3)
Jan Neruda (2)
Jaroslav Hašek (2)
Barbara Nesvadbová (2)
Bohumil Hrabal (2)
(* 28. marca 1914, Brno – 3. februára 1997, Praha) Bohumil Hrabal bol významným českým prozaikom, ktorého tvorba patrí predovšetkým do druhej polovice 20. storočia. Za svoje knihy získal množstvo národných aj medzinárodných prestížnych ocenení. Jeho diela sa hojne prekladajú do cudzích jazykov, ale mali aj zásadný vplyv na rozvoj českej prózy. Jeho knihy sa dočkali aj filmového spracovania, vznikol tak napríklad kultový snímok Jiřího Menzela – Ostro sledované vlaky (1965), ktorý získal Oscara za cudzojazyčný film. Ďalej bol natočený film Skřivánci na niti (1969), Postřižiny (1976), Slavnosti sněženek (1978) či napríklad tragikomédia Obsluhoval jsem anglického krále (2006). Do literatúry vstúpil ako básnik koncom 30. rokov, postupne však preorientoval svoju tvorbu smerom k próze a najmä v 60. rokoch sa stal jednou z najvýraznejších osobností. Hrabalové príbehy sa vyznačujú značnou rôznorodosťou, experimentmi a premenlivosťou. Ocitajú sa často na pomedzí medzi realitou a imagináciou, groteskou a skepsou. Hrabal často čerpal zo svojho života a rozprávania strýka Pepina. Prvou realistickou prózou bez interpunkcie sa stala poviedka Jarmilka, ktorá bola napísaná už v roku 1952, ale vydanie sa dočkala až roku 1992. Hrabal debutoval rokom 1956 textom s názvom Hovory lidí, ďalej bol vydaný poviedkový súbor Perlička na dně (1963). Jednou jedinou vetou napísal experimentálny text Taneční hodiny pre starších a pokročilých (1964). Je aj autorom tragikomickej novely zasadenej do okupačného obdobia – Ostro sledované vlaky (1965) a niekoľkých veľmi cenených spomienkových próz – Postřižiny (1976), Svadby v domě (1987), Slávnosti sněženek (1978). Životnú dráhu čašníka a hoteliéra zachytil v románe Obsluhoval jsem anglického krále (1980). Príbeh starého samotára, robotníka v zberni papierov, vystihol v meditatívnej próze Příliš hlučná samota (1980). Napísal aj meditatívne esejistickú novelu Něžný Barbar (1981) o priateľstve bohémov Vladimíra Boudníka, spisovateľa Bohumila Hrabala a filozofa Egona Bondyho.
Guy de Maupassant (2)
Ivanka Devátá (2)
Karel Čapek (2)

Nová hodnota

Michal Hvorecký (2)
O. Henry (2)
Rôzni autori (2)
Jiří Štědroň (2)
Andrzej Sapkowski (1)
(* 21. 6. 1948, Poľsko) Andrzej Sapkowski je poľský spisovateľ, známy predovšetkým ako tvorca poviedok a románovej série o zaklínačovi Geraltovi z Rivie a princeznej Ciri. Ako jeden z najpopulárnejších autorov slovanskej fantasy je veľmi obľúbený aj v Českej republike, na Slovensku, v Rusku, Nemecku, Portugalsku, vo Francúzsku, Švajčiarsku aj Španielsku. Jeho príbehy sa stali predlohou pre filmové aj seriálové spracovanie, ale na ich základe vznikla aj veľmi rozšírená RPG hra pre PC a konzoly. V roku 1999 vyšli nové preložené geraltovské poviedky Zaklínač I - Posledné želanie, ktoré sa skladajú z príbehov zo Strieborného meča, Večného ohňa, Meča osudu, doplnené kompletné poviedkou Hlas rozumu a priloženou čiernobielou mapou sveta podľa Stanislava Komárka. Neskôr vyšlo aj pokračovanie - Zaklínač II. - Meč osudu, Zaklínač III. - Krv elfov, Zaklínač IV. - Čas opovrhnutia, Zaklínač V. - Krst ohňom, Zaklínač VI. - Veža lastovičky a Zaklínač VII. - Pani jazera. Jedným z posledných titulov je samostatný román s názvom Zaklínač - Búrková sezóna (2014), v ktorom sa autor opätovne navracia k svojmu najpopulárnejšiemu hrdinovi - zaklínačovi Geraltovi.
Frederick Forsyth (1)
Jiří Sovák (1)
Martina Drijverová (1)
Miloslav Švandrlík (1)
Ray Bradbury (1)
Tomáš Macek (1)
Alois Jirásek (1)
Anton Pavlovič Čechov (1)
Čapek (1)
Daniela Fischerová (1)
Daniela Kapitáňová (1)
E.A.Poe (1)
Esther a Jerry Hicks (1)
Francis Scott Fitzgerald (1)
František Nepil (1)
Hašek (1)
Hrabal (1)
Chalíl Džibrán (1)
Charles Dickens (1)
Ilja Kučera ml. (1)
Irena Obermannová (1)
J. R. Stříbrňák (1)
James Herriot (1)
Jan Šmíd (1)
Jarda Červenka (1)
Jiří Suchý (1)
Josef Kainar (1)
Josef Škvorecký (1)
Julius Košnář (1)
Karel Hynek Mácha (1)
Krisztina Tóth (1)
Ladislav Mikeš Pařízek (1)
László Darvasi (1)
Leopold Weisel (1)
Marta Davouze (1)
Michal Viewegh (1)
(* 31. marca 1962, Praha) Michal Viewegh je českým spisovateľom, scenáristom a publicistom. Preslávil sa najmä ako autor spoločenských románov a parodických próz. Je aj držiteľom prestížnej Ceny Jiřího Ortena z roku 1993. Jeho otec bol inžinier chémie, matka právničkou. Po absolvovaní gymnázia v Benešove (1980) dva roky študoval na Vysokej škole ekonomickej v Prahe. Štúdium prerušil a chvíľu pracoval ako nočný strážca v podniku Chemapol Praha, príležitostne aj ako sprievodcovia vlaku a stavebný figurant. Potom sa do školy vrátil a v roku 1988 dokončil štúdiá češtiny a pedagogiky na Filozofickej fakulte Univerzity Karlovej. Stal sa učiteľom na základnej škole v Zbraslavi, redaktorom nakladateľstva Český spisovatel a od roku 1995 spisovateľom z povolania. Od 80. rokov prispieval do Mladej fronty, Mladého světa, písal aj do časopisu Playboy, Literárnych a Lidových novín. Preslávil sa aj ako autor literárnych predlôh a scenárov k známym a divácky úspešným filmom, ako sú Výchova dívek v Čechách (1996), Báječná léta pod psa (1997), Román pro ženy (2005), Účastnici zájezdu (2006), Nestyda (2008), Svatá čtveřice (2012) a iné.
Miloš Kratochvíl (1)
Miroslav Oplt (1)
Neruda (1)
Olga Tokarczuk (1)
Pavel (1)
Pavel Kohout (1)
Petr Šabach (1)
Petra Soukupová (1)
(* 1982, Československo) Petra Soukupová je českou spisovateľkou, scenáristkou a dramaturgičkou. Na filmovej a televíznej fakulte Akadémie múzických umení v Prahe úspešne absolvovala scenáristiku a dramaturgiu. Potom sa stala scenáristkou divácky populárneho sitcomu Comeback (2008 – 2010) a od roku 2011 pôsobí ako dramaturgička v seriáli Ulice. Do literatúry vstúpila prvou knihou s názvom K moři (2007), za ktorú dostala Cenu Jiřího Ortena 2008 pre mladých literátov. Ďalším úspešným počinom sa stal triptych rozsiahlych poviedok Zmizet (2009), ktorý bol následne ocenený prestížnou Magnesia litera za rok 2010. K poviedke Na nakrátko vytvorila aj úspešný scenár, ktorý získal Cenu Sazky za nerealizovaný scenár. Na pultoch českých kníhkupectiev sa ďalej objavil titul Marta v roce vetřelce (2011) a prvá próza určená mladším čitateľom – Bertík a čmuchadlo (2014). Na konci marca 2015 sa pripravuje vydanie ďalšieho románu s názvom Pod sněhem.
Robert Fulghum (1)
Robert Louis Stevenson (1)
Saki (1)
Stefan Zweig (1)
Stephen Leacock (1)
Tereza Boučková (1)
Václav Cibula (1)
Václav Vladivoj Tomek (1)
Květa Legátová (1)
Chris Priestley (1)
Ilja Hurník (1)
Aneta a Luboš Pavlovi (1)
Veronika Bednářová (1)
Radka Třeštíková (1)
Jan Kučera (1)
P. D. Jamesová (1)
Interpret
Miroslav Táborský (6)
Josef Somr (5)
Ladislav Mrkvička (4)
Vladimír Čech (4)
Vlastimil Brodský (4)
Jiří Lábus (3)
Lukáš Hlavica (3)
David Novotný (3)
Rudolf Pellar (3)
Andrea Elsnerová (2)
Hana Maciuchová (2)
Viktor Preiss (2)
Barbara Nesvadbová (2)
Bořivoj Navrátil (2)
Daniela Kolářová (2)
Ivanka Devátá (2)
Jan Vondráček (2)
Jiří Štědroň (2)
Luboš Pavel (2)
Martin Růžek (2)
Michal Hvorecký (2)
Pavel Zedníček (2)
Bohumil Klepl (1)
Helena Štáchová (1)
Jan Hartl (1)
Jan Hyhlík (1)
Jiří Sovák (1)
Jiřina Jirásková (1)
Jitka Molavcová (1)
Karel Höger (1)
Luděk Munzar (1)
Martin Finger (1)
Michaela Maurerová (1)
Miloš Kirschner (1)
Pavel Soukup (1)
Pavel Tesař (1)
Sandra Nováková (1)
Tereza Bebarová (1)
Valérie Zawadská (1)
Vasil Fridrich (1)
Zdeněk Mahdal (1)
Aglája Krausová (1)
Aleš Procházka (1)
Alexej Pyško (1)
Bára Hrzánová (1)
Barbora Hrzánová a další... (1)
Barbora Poláková (1)
Berenika Kohoutová (1)
Bohumil Bezouška (1)
Bolek Polívka (1)
Bořík Procházka (1)
D. Choděrová (1)
David Prachař (1)
Dolanský Jan (1)
Dušan Hřebíček (1)
Eduard Cupák (1)
Filip Čapka (1)
František Filipovský (1)
Hana Maciuchová a Viktor Preiss (1)
Helena Dytrtová (1)
Hynek Čermák (1)
Iva Pazderková (1)
Ivan Řezáč (1)
Ivana Machalová (1)
J. Meduna (1)
Jan Dolanský (1)
Jan Tříska (1)
Jan Vlasák (1)
Jana Plodková (1)
Jaromír Hanzlík (1)
Jiří Adamíra a Eduard Cupák (1)
Jiří Hromada Dramaturgie: Jiří Vondráček (1)
Jiří Kalužný (1)
Jiří Suchý (1)
Jiří Svoboda (1)
Josef Kemr (1)
Josef Pejchal (1)
Josef Vinklář (1)
K. Hádek (1)
Klára Melíšková (1)
Klára Sedláčková (1)
Kristýna Kociánová (1)
Kristýna Podzimková (1)
Ladislav Frej (1)
Lenka Loubalová (1)
Lenka Vlasáková (1)
lenka Vychodilová (1)
Luboš Kostelný (1)
Magdalena Sidonová (1)
Marek Eben (1)
Martha Issová (1)
Martin Dejdar (1)
Martin Myšička (1)
Martina Hudečková (1)
Matouš Ruml (1)
Michaela Tomešová (1)
Michal Dlouhý (1)
Michal Pavlata (1)
Miloslav Kopečný (1)
Miroslav Donutil (1)
Miroslav Hanuš (1)
Oldřich Kaiser (1)
Olga Želenská (1)
Ondřej Vetchý (1)
Ota Sklenčka (1)
Otakar Brousek st. (1)
Pavla Beretová (1)
Petr Kostka (1)
Petr Stach (1)
Petra Výtvarová Krausová (1)
Réžia: Markéta Jahodová (1)
Roman Štolpa (1)
Simona Babčáková (1)
Soběslav Sejk (1)
Stanislav Zindulka (1)
Táňa Medvecká (1)
Tereza Boučková (1)
Tomáš Pergl (1)
Viktor Dvořák (1)
Vlasáková Lenka (1)
Vlastimil Brodský a Ota Sklenčka (1)
Zdeněk Svěrák (1)
Zdeněk Žák (1)
Jaromír Dulava (1)
Vladimír Dlouhý (1)
Gabriela Wilhelmová (1)
Karolína Heřmanová (1)
Kateřina Veselá (1)
Martin Siničák (1)
Dĺžka
1 h
12 h

Kategórie
Poviedky (75)
Audioknihy (67)
Česká literatura (27)
Zahraničná literatúra (16)
Spoločenská próza (7)
Humor, satira a komédia (5)
Horory a mystika (4)
Klasické diela (4)
Detektívky, thrillery (3)
Dejiny a história (2)
Fantasy a sci-fi (2)
Nová hodnota (2)
Pro děti (2)
Pre mládež (2)
Životná filozofia, náboženstvo (1)
Audiosprievodcovia (1)
Séria
Zaklínač (audio) (1)
Jazyk
česky (73)
slovensky (2)
Zobraziť položky
75 položiek
Zrádné srdce a jiné povídky
Audiokniha MP3 E.A.Poe, čte Josef Somr, Miroslav Táborský, Vladimír Čech, 2 hod. 52min.

Zrádné srdce a jiné povídky
-27%
-27% €5,27
€3,85
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKA176
Kniha o cintoríne
Audiokniha MP3 Daniela Kapitáňová, čte Luboš Kostelný, 4 hod. 53min.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKA177
Poprava na Kramberku a další povídky
Audiokniha MP3 - Populární čeští herci čtou nejslavnější české hororové povídky! - Miloslav Švandrlík, čte Bohumil Klepl,Jiří Lábus,Michaela Maurerová,Tereza Bebarová,Valérie Zawadská,Zdeněk Mahdal, 3 hod. 8min.

Poprava na Kramberku a další povídky
Nové
€10,46
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B043
Jáma a kyvadlo a jiné povídky
Audiokniha MP3 Edgar Allan Poe, čte Bořivoj Navrátil, 2 hod. 18min.

Jáma a kyvadlo a jiné povídky
-27%
-27% €5,27
€3,85
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ176
Marťanská kronika
Audiokniha MP3 – kultové sci-fi, tentoraz na počúvanie!–Ray Bradbury, číta Martin Siničák, 8 hod. 19min.

€9,68
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A885
Příběhy Staré dámy
Audiokniha MP3 - Tour de France představuje více než 100 let dechberoucích dramat, komických situací i tragických nehod, má své hrdiny i poražené. - Tomáš Macek, čte Pavel Soukup, Vasil Fridrich, 17 hod. 1min.

€15,52
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A964
Bábovky
Audiokniha MP3 Radka Třeštíková, čte Simona Babčáková, Helena Dytrtová, Kristýna Kociánová, Lenka Loubalová, Klára Melíšková, Sandra Nováková, Iva Pazderková, Jana Plodková, Kristýna Podzimková, Barbora Poláková, Michaela Tomešová, Olga Želenská, 8 hod. 56min.

€9,68
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A291
Praha v pověstech, mýtech a legendách - Židovská Praha
Audiokniha MP3 Alois Jirásek, Leopold Weisel, Julius Košnář, Václav Vladivoj Tomek, Václav Cibula, čte Otakar Brousek st., Josef Somr, Hana Maciuchová, 1 hod. 10min.

€2,69
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ248
Meč osudu
Audiokniha MP3 - Fantastické povídky od legendárního autora ságy o Zaklínači. - Andrzej Sapkowski, čte Martin Finger, 16 hod. 44min.

Tento týždeň zakúpilo 16 zákazníkov
Meč osudu
Nové
€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B055
Povídky z jedné kapsy
Audiokniha MP3 Karel Čapek, čte Vlastimil Brodský a Ota Sklenčka, 1 hod. 28min.

€5,02
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKA831
Sára kniha první
Audiokniha MP3 Esther a Jerry Hicks, čte Aglája Krausová, Dušan Hřebíček, Petra Výtvarová Krausová, 3 hod. 24min.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ836
Krimi DEKAMERON
Audiokniha MP3 Jan Kučera, čte Luboš Pavel, Karolína Heřmanová, 3 hod. 32min.

€7,39
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A640
Dvanáct nejznámějších povídek
Audiokniha MP3 Edgar Allan Poe, čte Bořivoj Navrátil, Josef Somr, Miroslav Táborský, Vladimír Čech, 6 hod. 49min.

Dvanáct nejznámějších povídek
-19%
-19% €11,98
€9,68
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ611
Bambini di Praga 1947
Audiokniha MP3 Bohumil Hrabal, čte Oldřich Kaiser, 4 hod. 10min.

Bambini di Praga 1947
-55%
-55% €11,05
€5,02
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ186
Loď v Bretani
Audiokniha MP3 Marta Davouze, čte Daniela Kolářová, 6 hod. 50min.

€9,30
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A491
Kvintet
Audiokniha MP3 - Pětice povídek mistra špionážního románu v napínavém putování napříč prostorem a časem. - Frederick Forsyth, čte Jan Hyhlík, 15 hod. 37min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A859
Co číhá za humny
Audiokniha MP3 Ivanka Devátá, čte Ivanka Devátá, 1 hod. 19min.

€4,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKA953
Praha NOIR
Audiokniha MP3 Petr Stancik, čte Hana Maciuchová, Hynek Čermák, Jan Vondráček, Martin Myšička, Jan Vlasák, Jaromír Dulava, David Novotný, Alexej Pyško, Petr Stach, Martina Hudečková, Viktor Dvořák, Pavla Beretová, Lukáš Hlavica, Jan Dolanský, 8 hod. 54min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A405
Ach jo aneb některé postřehy z obou stran ledničky
Audiokniha MP3 Robert Fulghum, čte Vladimír Čech, 5 hod. 39min.

€8,52
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKA781
Vánoční povídky
Audiokniha MP3 Charles Dickens, čte Eduard Cupák, 1 hod. 27min.

€5,02
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKA945
Šest vánočních povídek (a ani jedna smutná)
Audiokniha MP3 Jiří Suchý, čte Jiří Suchý, Jitka Molavcová, Jiří Svoboda, 51min.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKI096
Jaroslav Hašek - Povídky
Audiokniha MP3 Jaroslav Hašek, čte Bohumil Bezouška, 1 hod. 27min.

€5,02
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ243
Nezbedníci
Audiokniha MP3 Martina Drijverová, čte Dolanský Jan, Vlasáková Lenka, 1 hod. 3min.

€5,02
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ852
Ubu se vrací
Audiokniha MP3 Josef Kainar, čte Leoš Suchařípa, Jan Vondráček, lenka Vychodilová, Ivan Řezáč, David Prachař, Pavel Tesař, Miloslav Kopečný, Miroslav Hanuš, Bořík Procházka, Tomáš Pergl, 1 hod. 12min.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKA063

Horúce novinky týždňa

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pred 1 dňom kúpil Peter, Bratislava
 
Meč osudu Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€11,63Pred 1 dňom kúpil Martin, Dunajská Lužná
 
Meč osudu Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€11,63Pred 2 dni kúpila firma, Bratislava
 
Poprava na Kramberku a další povídky Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€10,46
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB19
Váš osobný asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzácia
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi