Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Akciové ponuky - Elektronické knihy

0
Značky a parametre

Odporúčame

Host
(12)

Ostatné značky

ANAHITA s.r.o. (1)
Baronet (10)
BB/art (2)
BizBooks (1)
Brokilon (18)
Cooboo (3)
David Kaps (6)
Edika (19)
E-knihy jedou (197)
Epocha (13)
Fantom Print (30)
Fragment (2)
Jan Melvil Publishing (9)
Jonathan Livingston (1)
Jota (99)
KNIHA ZLIN (21)
Kniha Zlín (10)
Mladá fronta (5)
Moba (8)
Motto (4)
Mystery Press (1)
Mystery Press s.r.o. (3)
Mytago (20)
Nakladatelství ČAS (1)
Panteon (2)
Paseka (5)
Plus (2)
Synergie Publishing SE (1)
Vyšehrad (7)
XYZ (6)
Autor
Jack Campbell (11)
(* 1956, USA) John G. Hemro, známy pod umeleckým pseudonymom Jack Campbell, je americký autor vojnových sci-fi a fantasy románov. Je aj bývalým dôstojníkom vojenského námorníctva Spojených štátov amerických, čo sa prelínala aj do jeho autorské tvorby. Ako Jack Campbell vstúpil do podvedomia čitateľov predovšetkým vďaka šesťdielnej vojnové sci-fi série Stratená flotila. Jednotlivé príbehy spája postava legendárneho kapitána Johna "Black Jacka" Gearyho, ktorý hrdo bojuje v čele svojej flotily proti rôznym frakciám ľudskej aj mimozemskej rasy. Storočná vojna so Syndiky je opísaná v dielach – Stratená flotila: Neochvejný, Stratená flotila: Smelý, Stratená flotila: Odvážny, Stratená flotila: Chrabrý, Stratená flotila: Neúprosný a Stratená flotila: Víťazný. Na čitateľský úspech predchádzajúcej akčné sci-fi ságy nadviazal autor úplne novou sériou – Stratená flotila: Za hranicou. Aliancia kapitána Gearyho totiž v boji konečne zvíťazila, porazené Syndikované svety sa rozpadli na samostatné slnečné sústavy a vratký mier sa zdá byť opäť ohrozený. Nové príbehy a ďalšie napínavé vojnové konflikty sú popísané v knihách – Za hranicou I: Bitevníky a Za hranicou II: Ochranca. V marci roku 2015 na ne nadviaže očakávané pokračovanie Stratená flotila: Tanečník.
Hana Militká (8)
Jan Kotouč (8)
Alef Pražský (7)
Jan Kučera (7)
Jo Nesbo (7)
* 29. marca 1960, Oslo – „Jo Nesbo sa môže stať ďalším Munchom alebo Ibsenom... a či existuje na svete spravodlivosť, bude raz Harry Hole rovnako slávny ako Harry Potter...“ hovorí CNN. Jo Nesbo, kráľ severskej krimi, je súčasný nórsky spisovateľ a hudobník. Za svoje romány získal množstvo literárnych ocenení, jeho knihy boli preložené do 35 jazykov a vyšli v 140 krajinách. Narodil sa do rodiny knihovníčky a vášnivého čitateľa. Od detstva ho okrem futbalu zaujímala aj hra na gitaru a rocková hudba. Spoločne s mladším bratom založili kapelu Di Derry a dobyli nórsku rockovú scénu s rekordným počtom predaných albumov a až 180 odohranými koncertami ročne. Písaniu sa začal naplno venovať až v roku 1997, kedy mu vyšiel prvý detektívny román Netopier (Flaggermusmannen), v ktorom prvýkrát predstavil postavu veľmi osobitého a svojrázneho kriminalistu Harryho Hola. Kniha okamžite zožala obrovský úspech a jej autor za ňu dostal cenu Rivertonprisen za najlepší literárny počin s kriminálnou tematikou. Ohlas vzbudili aj ďalšie knihy zo série s detektívom Harrym Holom – Šváby (Kakerlakkene), Červenka (Rodstrupe), Nemesis (Sorgenfri), Pentagram ( Marekors), Spasiteľ (Frelseren), Snehuliak (Snomannen), Leopard (Panserhjerte), Prízrak (Gjenferd) a Polícia (2013). Mladších čitateľov si získal humornou sériou kníh s hlavným hrdinom doktorom Proktorom: Doktor Proktor a prdiaci prášok (2007). Originálne a vtipne ilustrované príbehy sú plné humoru, fantázie a bláznivých situácií, ktoré zaujali deti a mládež na celom svete.
Zbyněk Holub (7)
Alexander Stainforth (6)
C.D. Payne (6)
(* 5. júla 1949 Akron, Ohio) C. D. Payne je americký spisovateľ a jeden z popredných predstaviteľov absurdného humoru. Preslávil sa najmä sériou kníh o fiktívnom mladíkovi Nickovi Twispovi, ktorá nesie názov Mládí v hajzlu. „Vždy som bol považovaný za vtipkára, ktorý ľudí rozosmieva, a s tým pokračujem celý život. Od doby, kedy som vedel, že budem spisovateľ, som vedel tiež, že budem humorista,“ tvrdí Payne. Príbehy predčasne vyspelého pubertiaka Nicka Twispa si okamžite zamiloval celý svet. Hlavný hrdina zažíva nečakané životné situácie a dobrodružné eskapády, len aby sa zbavil svojho panictva a získal priazeň ženy svojho srdca. Dosiahnuť ciele mu však zabraňuje úžasná schopnosť zapletať sa do ťažkostí všetkého druhu. Je to hlavne otvorený humor, ktorý baví a dojíma čitateľov všetkých vekových generácií. Len C. D. Payne dokáže tak dokonale vykresliť svet detskej naivity, a pritom poukázať na stereotypný život dospelých.
Julie Nováková (5)
Katherine Pancolová (5)
Valerie Theriel (5)
Hanina Veselá (4)
Jan Galeta (4)
Jana Javorská (4)
Josef Pecinovský (4)
Lucie Navrátilová (4)
Michaela Klevisová (4)
Tim Weaver (4)
Tomáš Beník (4)
Vlastimil Vondruška (4)
* 9. mája 1955, Kladno – PhDr. Vlastimil Vondruška, CSc. je český historik, publicista a autor historických detektívnych príbehov. Za literárnu činnosť získal v roku 1987 Cenu literárneho fondu, roku 2005 bol ocenený Zlatou stuhou v kategórii Literatúra faktu a populárno-náučná literatúra pre mládež a v rokoch 2006 a 2007 dostal aj Cenu čitateľov nakladateľstvo MOBA. Roku 1979 úspešne zakončil štúdium histórie a národopisu na Filozofickej fakulte Univerzity Karlovej v Prahe a potom sa niekoľko rokov venoval vedeckej práci v Československej akadémii vied, kde spolupracoval s Ústavom pre etnografiu a folkloristiku. V 80. rokoch bol riaditeľom historickej časti Národného múzea a od 90. rokov začal spoločne so svojou ženou podnikať v oblasti výroby kópií historického skla. Obľubu písať získal už v mladosti, teraz je autorom viac ako 50 vedeckých štúdií, mnohých historických románov pre dospelých a niekoľkých populárnych a oceňovaných knižiek pre deti a mládež. Spolupracuje s Českým rozhlasom, v ktorom pravidelne vystupuje a predstavuje poslucháčom zaujímavé udalosti z českých dejín a života ľudí v stredoveku. Svojich čitateľov si v súčasnosti získal najmä historickou ságou z doby vlády Přemyslovcov: Přemyslovská epopej I – Velký král Přemysl I. Otakar, Přemyslovská epopej II – Jednooký král Václav I.,Přemyslovská epopej III – Král rytíř Přemysl II. Otakar a Přemyslovská epopej IV. – Král básník Václav II. Veľmi populárne sú aj cykly historických detektívok z dávnych čias minulých (Hříšní lidé Království českého, 1995), ďalej napínavé prózy z 16. storočia (Letopisy královské komory I – VIII, 2006 – 2013) a od roku 2002 pravidelne vychádza čitateľsky pútavý cyklus s kráľovským prokurátorom Oldřichom z Chlumu z doby vlády kráľa Přemysla Otakara II.
Aleš Pitzmos (3)
Ann Aguirre (3)
Antti Tuomainen (3)
Boris Taufer (3)
David Šenk (3)
Jamie Sawyer (3)
Jan Hlávka (3)
Jan Kšanda (3)
Janiel Kaffe (3)
Joshua Dalzelle (3)
Karla Pelikánová (3)
MUDr. Milota Višnovská (3)
Nathalie Royová (3)
Petr Kučera (3)
Václav Votruba (3)
Vítězslav Říčka (3)
Dvě Terezi A p.Kučera (2)
Aleš Čuma (2)
Alison Goodmanová (2)
Anna Auterská (2)
David Bischoff (2)
Elizabeth Fremantleová (2)
Helen FitzGeraldová (2)
Hugh Ambrose (2)
Charles Cumming (2)
Christina Laurenová (2)
Christina Lauren je umelecký pseudonym, za ktorým sa skrýva dvojica autoriek – Christina Hobbsová a Lauren Billingsová. Obe spisovateľky spolu napísali niekoľko svetových bestsellerov a ich knihy boli preložené už do 24 jazykov. Najznámejšou knihou sa stal mimoriadne pútavý ľúbostný román Božský bastard (2013). Ide o vzrušujúci a silne provokatívny príbeh plný napätia, erotiky a vášnivej romantiky. Hrdinkou je múdra študentka obchodnej administratívy, ktorá sa stretne so svojím perfekcionistickým a bezohľadným šéfom. Podobnú dávku erotiky, romance a ľahkého humoru prináša aj druhá kniha s názvom Božský cudzinec (2014). Tu je vykreslený vzťah schopnej finančnej riaditeľky a zvodného cudzinca. Potom, čo sa čitateľky zoznámili s Božským bastardom aj Božským cudzincom, autorské duo Christina Lauren vydáva tretí román, ktorý nesie názov Božský hráč (2014). Všetky tri knihy vynikajú napínavým rozprávaním, erotickým nábojom, humornými situáciami aj zápletkami.
Ian Manook (2)
Ivan Kazimour (2)
Jan Vojvodík (2)
Jens Lapidus (2)
Jiří Stuna (2)
John Hart (2)
Jorn Lier Horst (2)
Juliana Baggottová (2)
Karel Černín (2)
Karolina Ramqvistová (2)
Leoš Kyša (2)
Lucie Auzká (2)
Lucie Vrkoslavová (2)
M. M. Cabicar (2)
Marit Reiersgårdová (2)
Martina Mouseová (2)
Matěj Soukup (2)
Mats Olsson (2)
Michaela Beránková (2)
Michaela Mitroci (2)
Miloslava Rýznarová (2)
Mišák Bedrunka (2)
Natália Szunyogová (2)
Peter May (2)
(* 20. 12. 1951, Glasgow, Scotland) Peter May je škótsky spisovateľ, obľúbený televízny scenárista a novinár, ktorý momentálne žije aj tvorí vo Francúzsku. Keď v dvadsiatich siedmich rokoch vydal prvý román The Reporter (1978), bol požiadaný, aby ho prepísal do podoby scenára pre seriál BBC. Od tej doby sa venuje televíznej tvorbe. Má na konte viac ako tisíc položiek vrátane seriálov The Standard a Machair. V poslednej dobe obohacuje svet literatúry strhujúcimi krimi románmi a trilermi, ktoré sú populárne na celom svete a pri ktorých tŕnie napätím nejeden čitateľ. Súčasným svetovým bestsellerom je kriminálna trilógia Ostrov Lewis. Prvý román z trilógie odohrávajúci sa v Mayovom rodnom Škótsku nesie názov Skala (podľa originálu The Blackhouse) a vyšiel v roku 2009. Po vydaní v septembri 2011 figuroval osem týždňov na britskom rebríčku bestsellerov, bol prezentovaný v prestížnom Richard and Judy Book Club, zvíťazil v ankete o najobľúbenejšiu knihu jesene 2011 a BBC plánuje natočiť jeho filmovú verziu. V septembri 2012 vyšiel druhý diel s názvom Muž z Ostrova Lewis (The Lewis Man) a v januári 2013 záverečný diel trilógie – Šachové figúrky (The Chessmen). Knihy sa neustále držia v rebríčkoch a sú nadšene prijímané svetovou tlačou, recenzné ohlasy plné superlatívov vychádzajú v najprestížnejších denníkoch a ich literárnych prílohách.
Radka Bryšová (2)
Radovan Kolbaba (2)
Robert Brinda (2)
S.D. Perry (2)
Saša Nový (2)
Steve Perry (2)
Tamara Krejčí (2)
Tomáš Mestek (2)
Věra Krpálková (2)
Zuzana Muchová (2)
Ludmila Vítovcová (2)
DPH (2)
Anglictina.com (1)
Adam Brookes (1)
Adam Kováčik (1)
Adrian McKinty (1)
Alaksej Šein (1)
Alan Dean Foster (1)
Alan Jacobson (1)
Alan Russell (1)
Alastair Bonnett (1)
Alena Polická (1)
Alice Claytonová (1)
(* USA) Alice Clayton je populárnou americkou autorkou milostných románov pre ženy. Jej príbehy sú plné humoru, sexappealu a vzrušenia. Za román s názvom Nabíjač získala ocenenie Goodreads Awards 2013 za 2. miesto v kategórii Najvtipnejšia kniha roka. Debutovala v roku 2010 románom Kdopak je ta zrzka? (česky 2013). Predtým sa venovala práci v kozmetickom priemysle, kde pôsobila ako kozmetička, maskérka a školiteľka. Spisovateľskej kariére dala šancu až vo svojich tridsiatich troch rokoch. Na svoju prvotinu nadviazala čitateľsky úspešným pokračovaním – Zrzka se odhaluje (česky 2014). Od roku 2014 vychádza v Čechách ďalšia milostná séria, v ktorej je vykreslený divoký vzťah Caroline a Simona. Prvý diel s príznačným názvom Nabíječ (česky 2014) je doslova „plný humoru a kuchynského vyčíňania“. Toho istého roku sa na pulty českých kníhkupectiev dostal druhý diel, ktorý nesie názov Roštěnka. V ňom sa čitateľky dozvedia, ako sa vzťah oboch hlavných hrdinov vyvíja a aké ťažkosti sa im postavia do cesty.
Alice Hoffmanová (1)
Alice Kopřivová (1)
Amanda Lindhoutová (1)
Angela Duckworthová (1)
Anna Šuláková (1)
Anne Holtová (1)
Ariana Franklinová (1)
(* 1933 - 27. januára 2011, Londýn, Veľká Británia) Ariana Franklinová je umelecký pseudonym britskej novinárky a spisovateľky Diany Normanovej. Do podvedomia čitateľov sa zapísala ako autorka historických detektívok. Narodila sa v Devone, jej otec bol tiež novinárom, korešpondentom denníka The Times, strýko ministrom Churchillovho vojnového kabinetu. Po sobáši so žurnalistom a filmovým kritikom Barrym Normanom v roku 1957 sa rozhodla vzdať kariéry reportérky v novinách a usadila sa na vidieku, kde sa venovala výchove svojich dvoch dcér, Samanthy a Emmy, štúdiu stredovekých dejín a vlastnému tvorivému písaniu. Stala sa špecialistkou na stredovek, jeho spravodlivosť, podnebie, oblečenie, jedlo, zvyky aj zločin. Jej prvá kniha sa zaoberala príchodom práva a systému poroty za kráľa Henricha II. Za ňu získala cenu BBC za presné a realistické zobrazenie 12. storočia. Kládla dôraz na verné zachytenie skutočnosti. V Nakladateľstve JOTA doteraz vyšli tri zväzky populárnej série Vykladačka smrti (2009), Labyrint smrti (2010) a Dary mŕtvych (2011). Vrahova modlitba je definitívne posledným dielom úspešnej autorky. Za prvý diel série Vykladačka smrti získala v roku 2007 cenu Ellis Petersovej.
Asa Larssonová (1)
(* 28. júna 1966, Uppsala) Asa Elena Larsson je známou švédskou autorkou detektívnych príbehov. Za svoje knihy zožala nielen veľký čitateľský ohlas, ale aj niekoľko významných ocenení. Románový debut Slnečné búrky (2003) bol ohodnotený ako najlepšia švédska krimi prvotina a v roku 2007 sa kniha dočkala aj filmového spracovania. Rovnako úspešné boli aj ďalšie krimi romány z populárnej krimi série, v ktorých vystupuje hrdinka Rebecka Martinssonová, ktorá je vždy zapletená do ťažkých detektívnych prípadov. Romány Asy Larssonovej boli preložené do pätnástich jazykov. Za knihu Hlas krvi (2004; česky 2011) navyše dostala cenu za najlepší švédsky kriminálny román.
Austin Kleon (1)
Bc. Martin Koláček (1)
Bear Grylls (1)
Becky Chambersová (1)
Beth Revisová (1)
Bill Baldwin (1)
Blanka Boháčová (1)
Bohumil Hrabal (1)
(* 28. marca 1914, Brno – 3. februára 1997, Praha) Bohumil Hrabal bol významným českým prozaikom, ktorého tvorba patrí predovšetkým do druhej polovice 20. storočia. Za svoje knihy získal množstvo národných aj medzinárodných prestížnych ocenení. Jeho diela sa hojne prekladajú do cudzích jazykov, ale mali aj zásadný vplyv na rozvoj českej prózy. Jeho knihy sa dočkali aj filmového spracovania, vznikol tak napríklad kultový snímok Jiřího Menzela – Ostro sledované vlaky (1965), ktorý získal Oscara za cudzojazyčný film. Ďalej bol natočený film Skřivánci na niti (1969), Postřižiny (1976), Slavnosti sněženek (1978) či napríklad tragikomédia Obsluhoval jsem anglického krále (2006). Do literatúry vstúpil ako básnik koncom 30. rokov, postupne však preorientoval svoju tvorbu smerom k próze a najmä v 60. rokoch sa stal jednou z najvýraznejších osobností. Hrabalové príbehy sa vyznačujú značnou rôznorodosťou, experimentmi a premenlivosťou. Ocitajú sa často na pomedzí medzi realitou a imagináciou, groteskou a skepsou. Hrabal často čerpal zo svojho života a rozprávania strýka Pepina. Prvou realistickou prózou bez interpunkcie sa stala poviedka Jarmilka, ktorá bola napísaná už v roku 1952, ale vydanie sa dočkala až roku 1992. Hrabal debutoval rokom 1956 textom s názvom Hovory lidí, ďalej bol vydaný poviedkový súbor Perlička na dně (1963). Jednou jedinou vetou napísal experimentálny text Taneční hodiny pre starších a pokročilých (1964). Je aj autorom tragikomickej novely zasadenej do okupačného obdobia – Ostro sledované vlaky (1965) a niekoľkých veľmi cenených spomienkových próz – Postřižiny (1976), Svadby v domě (1987), Slávnosti sněženek (1978). Životnú dráhu čašníka a hoteliéra zachytil v románe Obsluhoval jsem anglického krále (1980). Príbeh starého samotára, robotníka v zberni papierov, vystihol v meditatívnej próze Příliš hlučná samota (1980). Napísal aj meditatívne esejistickú novelu Něžný Barbar (1981) o priateľstve bohémov Vladimíra Boudníka, spisovateľa Bohumila Hrabala a filozofa Egona Bondyho.
Brian Greene (1)
(* 9. 2. 1963, USA) Brian Greene, celým menom Brian Greene Randolph, je americký teoretický fyzik, profesor fyziky a matematiky na Kolumbijskej univerzite. Je široko uznávaným vedcom predovšetkým vďaka množstvu prevratných objavov, ktoré urobil v oblasti výskumu teórie strún, typológie zmien, vrátane jeho spolupráce na objave zrkadlovej symetrie. Profesor Greene si získal širokú verejnosť svojimi knihami a populárnymi prednáškami na všeobecnej úrovni. Debutoval knihou Elegantný vesmír s podtitulom Superstruny, skryté rozmery a hľadanie finálnej teórie, ktorá sa ihneď stala bestsellerom. Kniha zoznamuje čitateľov s ambicióznou teóriou superstrún, ktorá unikla aj samotnému Einsteinovi. Zároveň napomáha verejnosti nahliadnuť na vesmír novými očami, z pohľadu modernej fyziky. Druhým českým vydaním je kniha Štruktúra vesmíru s podtitulom Čas, priestor a povaha reality, v ktorej je opäť vysvetlené poňatie vesmíru pomocou teórie strún a M-teórie. Tretia kniha profesora Briana Greenea nesie názov Skrytá realita: Paralelné vesmíry a hlboké zákony kozmu. Brian zavedie čitateľov do paralelných svetov a zaoberá sa otázkou, či je náš vesmír naozaj jedinou realitou. Svoje teórie vysvetľuje na základe zrozumiteľných analógií, ktoré sa opierajú o nedávne výskumy pozorovaním subatomárnych častíc.
Brian Herbert (1)
C. D. Payne (1)
Cal Newport (1)
Cameron Diaz (1)
Carol Dwecková (1)
Carol Rifka Bruntová (1)
Carole Radziwillová (1)
Catherine Doyle (1)
Cora Carmacková (1)
Dagmar Galas (1)
Dalibor Kučera (1)
Daniel Kaiser (1)
David Allen (1)
David I. Kertzer (1)
David Michie (1)
David Michie je medzinárodne uznávaný spisovateľ a autor niekoľkých svetových bestsellerov, v ktorých sa zaoberá predovšetkým tematikou ľudskej empatie, duševnej harmónie, meditovania a budhizmu. Jeho knihy boli preložené do 25 jazykov a vyšli už vo viac ako 30 rôznych krajinách. Narodil sa v Zimbabwe, žil 10 rokov v Londýne a v súčasnosti býva so svojou ženou v Austrálii. Posledných päť rokov sa venoval aj organizovaniu duchovných a meditačných seminárov na univerzitách a v neziskových organizáciách, ktoré pravidelne navštevuje pestrá škála záujemcov. Je aj kľúčovým rečníkom na mnohých národných konferenciách, ako je napríklad Happiness & Its Causes Conference v Sydney a Australian Meditation Conference v Melbourne. Vyšlo o ňom množstvo pôsobivých článkov v hlavných novinách a časopisoch, napríklad v The Times of India, The Daily Telegraph alebo The Australian. V Českej republike vyšiel v roku 2013 román Dalajlámovo mačka, v ktorom je vykreslený každodenný život mačky žijúcej v blízkosti duchovného vodcu. Príbeh je plný humorných situácií, životných múdrostí a čitateľov zábavnou formou zoznamuje so základnými myšlienkami budhizmu. Na úspech tejto knihy autor neskôr nadviazal voľným pokračovaním pôvabného rozprávania mačky Jeho Svätosti Dalajlámu, ktoré nesie názov Dalajlámova mačka a umenia priasť (česky 2014). Taktiež je autorom mnohých meditatívnych kníh. Jednou z nich je aj publikácia Ponáhľaj sa a medituj (česky 2014), ktorá informuje laikov o základných princípoch budhizmu a zábavnou formou poučuje o meditácii.
David Walliams (1)
Dennis Taylor (1)
Deon Meyer (1)
Dr. Richard Machan (1)
Drew Karpyshyn (1)
Dve Terezia p. Kučera (1)
E L James (1)
(* 7. 3. 1963, Londýn) Erika Mitchell Leonardová, známa pod umeleckým pseudonymom E. L. James, je britskou televíznu producentkou, scenáristkou, autorkou trilógie svetových bestsellerov Päťdesiat odtieňov sivej (2011, česky 2012), Päťdesiat odtieňov temnoty (2012, česky 2013 ) a Päťdesiat odtieňov slobody (2012, česky 2013). Ako spisovateľka debutovala v roku 2011. Prvý diel ságy erotických románov pre ženy najprv vyšiel ako e-kniha. Na internetových portáloch ohromil viac ako milión čitateľov a získal jednu z popredných pozícií na rebríčku najpredávanejších kníh v USA denníka The New York Times. Celá séria vyniká veľmi čítavým štýlom, veľkou otvorenosťou a erotickými zápletkami. Špecifickým pohľadom na ženskú sexuálnu fantáziu vzbudzuje patričnú kontroverziu. Hlavným hrdinom je mladý podnikateľ Christian, ktorý je nielen veľmi šarmantný a príťažlivý, ale aj tajomný. Zaľúbenie a určitú posadnutosť v ňom nájde dvadsaťdvaročná študentka literatúry, ktorá je pre jeho lásku schopná podstúpiť úplne čokoľvek. Námet sa stal inšpiráciou aj pre filmové spracovanie. Rovnomenná snímka režiséra Sama Taylora-Johnsona sa v kinách objaví vo februári 2015.
Eliška Jirásková (1)
Eliška Straková (1)
Elizabeth Gilbertová (1)
Emma Chaseová (1)
Emma Longauer (1)
Emma Marsová (1)
Endó Šúsaku (1)
Eric Frattini (1)
Eric Lichtblau (1)
Eric Schmidt (1)
Eva Paříková (1)
Eva Pospíšilová (1)
Evie Hunterová (1)
Fiona Cummins (1)
Frank Westerman (1)
František Jílek (1)
František Niedl (1)
(* 7. apríla, 1949, České Budějovice) František Niedl je českým autorom historických románov a poviedok. Jeho diela si okrem knižných vydaní môžeme občas vypočuť v rozhlase alebo prečítať v novinách. Pôvodnou profesiou elektrotechnik si v minulosťou prešiel niekoľkými profesiami a v súčasnej dobe sa okrem literárnej činnosti venuje aj jachtingu. Niedl je milovníkom literatúry a histórie celý život, do sveta literatúry však vstúpil až v roku 1989 románom Skleněný vrch. V ňom opisuje osudy automobilového pretekára Petra Machara, ktorý sa po osudovej nehode vyrovnáva so životom na invalidnom vozíku. Nasleduje postkatastrofická sci-fi Slunce na útěku a historické romány Čtvrtý králův pes, Čas vlků a S vlčí hlavou v erbu. Pro milovníkov prvej a druhej svetovej vojny sú určené Poslední batalion, Past alebo Útěk do pekel o arogantnom profesionálnom boxerovi Pavlovi Venclovi, ktorý uteká na západ. Kniha nabitá dejom a vzrušenia vtiahne čitateľa do deja a nenechá ho vydýchnuť do posledného riadku. Niedl je aj autorom veľmi vydarených detektívnych trilerov Pohled šelmy, Štvanice nebo Platnéř: Temné uličky pražské z prostředí Starého Města.
František Voldřich (1)
Frode Granhus (1)
Gabriela Rozvadský Gugová (1)
Garry Kasparov (1)
Gary van Haas (1)
Hana Tandeland (1)
Hanna Žáková (1)
Hans Rosenfeldt (1)
Helen Fieldingová (1)
Honza Šimek (1)
Chad Corrie (1)
Chloe Espositová (1)
Chris Tvedt (1)
Chris Voss (1)
Christopher C. Row (1)
Ian Frazier (1)
Ing. Zdeněk Pochylý (1)
Irena Mondeková (1)
Iva Pekárková (1)
Iva Procházková (1)
Ivan Glaser (1)
Iveta Kissová (1)
J. M. Hough (1)
J. M. Köhler (1)
Jaap Robben (1)
Jacinda Maple (1)
Jaga Rydzewska (1)
Jan Dobšenský (1)
Jan Guillou (1)
Jan Rampas (1)
Jana Maláková (1)
Jana Navrátilová (1)
Jana Rečková (1)
Jane Austenová (1)
Jaromír Starý (1)
Jaroslav Bálek (1)
Jaroslav Beneš (1)
Jaroslav Čech (1)
Jennifer Robson (1)
Jesper Bugge Kold (1)
Jimmy Rice (1)
Jiří Hlavatý (1)
Jiří London Votruba (1)
Jiří Mikulík (1)
Jiří W. Procházka (1)
Jiřina Nováková (1)
John Fowles (1)
(* 31. marca 1926 - 5. novembra 2005) John Robert Fowles bol britský románopisec a esejista. Na oxfordskej univerzite vyštudoval francúzsky jazyk a literatúru. Tu prvýkrát začal uvažovať aj o dráhe spisovateľa. Po štúdiu nastúpil ako učiteľ na univerzite v Poitiers a po roku odišiel na grécky ostrov Spetsai vyučovať anglický jazyk. Fowlesova tvorba sa radí na pomedzie modernizmu a postmodernizmu. Odráža sa v nej vplyv okrem iného spisovateľov Jeana Paula Sartra a Alberta Camusa, hoci sa s nimi nestotožňovali vo všetkom. Bol jedným autorov, ktorým sa podarilo skĺbiť náročnú literatúru a predné priečky predajnosti. Časopisom Times bol zaradený medzi 50 najvýznamnejších britských spisovateľov po roku 1945. Jeho knihy boli preložené do mnohých jazykov a niektoré sa dočkali filmového spracovania. Preslávil sa predovšetkým trojicou prvých románov Zberateľ, Mág, pre ktorý bol inšpiráciou jeho pobyt v Grécku, a Francúzova milenka. Všetky tri romány boli sfilmované, filmová verzia Mága však nebola širokou verejnosťou prijatá kladne. Oproti tomu film Francúzova milenka bol nominovaný na Oscara.
John Shirley (1)
John Williams (1)
Jonas Jonasson (1)
* 6. júla 1961, Švédsko – Jonas Jonasson je švédsky novinár a spisovateľ. Úspech zaznamenal predovšetkým ako autor humoristických románov. Jeho románová prvotina o vynaliezavom dôchodcovia Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol (Hundraaringen som klev ut genom fönstret och försvann, 2009) bola preložená do 40 jazykov a v roku 2010 sa stala najpredávanejšou knihou vo Švédsku. Získal za ňu množstvo literárnych ocenení a na jej motívy bola natočená divácky úspešná rovnomenná snímka. „Rozhodne ma ovplyvnil Švejk. Keď na neho príde, nemôžete určite povedať, či to bol najhlúpejší človek prvej svetovej vojny, alebo či bol jediný, kto rozumel, o čo vtedy šlo. To isté sa dá povedať o Allanovi“ – Jonas Jonasson. Podobný čitateľský ohlas získala aj jeho druhá kniha – Analfabetka, ktorá vedela počítať (Analfabeten som kunde räkna). Humoristický román sa opäť točí okolo postavy nevšednej hlavnej hrdinky, konkrétne černošského dievčaťa Nombeko Mayeki, je plný neočakávaných momentov a situačného humoru s prvkami irónie.
Jonas Karlsson (1)
Jorge Fernández Díaz (1)
Joseph Heller (1)
Jozef Čuj (1)
Julián Sánchez (1)
Karel Kalecký (1)
Karel Keslly Mazánek (1)
Karel Kýr (1)
Karolina Francová (1)
Katarína Ižová (1)
Kateřina Dubská (1)
Kathryn Taylor (1)
Kathy Letteová (1)
Katie Shamaya (1)
Kiera Cassová (1)
Klára Kuldásková (1)
kolektív autorov (1)
Kreácia Kratochvílna (1)
Kristin Colli (1)
Kristy Brombergová (1)
Ladislav Klimeš (1)
Lea Formánková (1)
Leandra Sold (1)
Linda Goodmanová (1)
Lisa Kleypas (1)
Lucie Leišová (1)
Lukáš Jurík (1)
Mai Jia (1)
Mari Jungstedtová (1)
(* 31. október 1962, Štokholm) Mari Jungstedtová je švédska reportérka a populárna autorka severských kriminálnych románov. Mari najprv pracovala ako moderátorka v rádiu a pravidelne uvádzala televízne správy. V súčasnosti sa na plný úväzok venuje písaniu a patrí medzi najčítanejšie spisovateľky severských detektívok. Mari každé leto navštevovala ostrov Gotland, ktorého prostredím sa nechala inšpirovať pri tvorbe svojej románovej prvotiny. Debutovala v roku 2003 knihou Neviditeľný (česky 2012), v ktorej je popísaná séria brutálnych vrážd na malom ostrove. Na predchádzajúci úspech nadviazala čitateľsky obľúbenou kriminálnou sériou, na čele s gotlandským vyšetrovateľom Andersom Knutasom, kam patria tituly – Tejto tichej noci (2012), Vnútorný kruh (2013), Umierajúci dandy (2013), Vražedné leto (2014) a Temný anjel (2014). Tieto romány spája nielen ústredná postava komisára, ale aj mrazivá krajina severského ostrova Gotland, napínavé detektívne zápletky, šokujúce tajomstvo aj desivé vraždy.
María Duenasová (1)
Marie Holasová (1)
Mario Hanáček (1)
Martina D. Moriscoová (1)
Maryrose Woodová (1)
Mathias Enard (1)
Matouš Čihák (1)
Matouš Rýdel (1)
Meg Cabotová (1)
Mick Conefrey (1)
Michael Pitre (1)
Michal Kovář (1)
Michal Sirotek (1)
Milada Šedivá (1)
Milan Pohl (1)
Milton Giles (1)
Minna Lindgrenová (1)
Miroslav Kočí (1)
Miroslava Ferrarová (1)
Morgan Kass (1)
Nassim Nicholas Taleb (1)
(* 1960 Amijún, Libanon) Nassim Nicholas Taleb je americko-libanonský esejista, výskumník, ekonóm a investičný poradca. Jeho knihy sa stali svetovo populárne a boli preložené už do 33 jazykov. Debutoval v roku 2011 románom Čierna labuť: Následky vysoko nepravdepodobných udalostí. Podľa denníka The Times ide o knihu „ktorá zmenila moderné myslenie“. Román tematizujúci fenomén „čiernych labutí“ sa stal svetovým bestsellerom a bol označený za jedno z najvplyvnejších diel posledných šesťdesiatich rokov. Kniha sa zaoberá výskumom nepredvídaných javov a udalostí s významným dopadom na život jedinca alebo celej spoločnosti, akým bol napríklad teroristický útok z 11. septembra 2001, globálny nástup internetu či prepad akciových trhov z roku 1987. Na predchádzajúci úspech naviazal knihou Zrádná nahodilost: O skryté roli náhody na trzích a v životě (2013), v ktorej sa zaoberá náhodnosťou v živote aj na finančných trhoch. V poradí tretí vydaný titul nesie názov Antifragilita: Jak těžit z nahodilosti, neurčitosti a chaosu (2014) a opäť pokladá provokatívne otázky aj odpovede. Rozvádza tu základné myšlienky svojich predošlých kníh a vysvetľuje, akú podstatnú úlohu hrajú v našom živote nepredvídateľné udalosti, náhodnosti a šťastie.
Nelson DeMille (1)
Nicola Yoon (1)
Nikola Čajánková (1)
Nina Aderito (1)
Oliver Burian (1)
Ondřej Hradecký (1)
Ondřej Netík (1)
Patrik Svoboda (1)
Pavel Časar (1)
Pavel Fritz (1)
Pavel Horák (1)
Pavel Obluk (1)
Pavla Pinková (1)
Pedro Almodóvar (1)
Peter Duffy (1)
Petr Heteša (1)
(* 1959, Česká republika) Petr Heteša je český autor, ktorého tvorba zasahuje do oblasti sci-fi a prostredia počítačových hier. V jeho dielach sa odohrávajú nezmieriteľné boje plné akcie, napätia a zvratov, ktoré priťahujú nejedného fanúšika kyberpunkovej literatúry. Ešte pred revolúciou si v spolupráci s Karlom Veverkom pripisuje na svoje konto poviedky Nečistá hra, Těšíme se na vás alebo novelu Sítě, kanály a stoky. Ďalším úspešným počinom Petra Heteša bola v 90. rokoch poviedka Gython zo zbierky Základna 2: Let na měsíc, do ktorej prispel napríklad aj Ondřej Neff. Z nového tisícročia pochádza Spousta času na smrt – dielo je o Cybrainovi, napoly veľkom biologickom počítači. Démoni sú veční je akčný titul, v ktorom hlavný hrdina bojuje o život. Do prostredia zdevastovanej štvrti vás zavedie Nevermore Baltimore a prosperujúce mesto New Chrome, v ktorom sa odohráva napínavý konflikt medzi softvérom a drogami, vám predstaví Sex, drogy & cyb’n’roll z roku 2012. Zajatci Minecraftu je o dvoch kamarátoch Davidovi a Lukášovi, ktorí sú vytrhnutý do deja tejto svetoznámej hry. Stavy nestavy, bytosti nebytosti je súbor poviedok o ľuďoch z mesta aj dediny a ich interakciách s anjelmi a démonmi. Napínaví Vetřelci z Minecraftu na motívy svetoznámej počítačovej hry úplne pohltí každého milovníka akcie, nebezpečenstva, humoru a prekvapivých zvratov vo veku od 10 do 15 rokov. Nemenej zaujímavou je fantasy Z deníku ohnivé démonky o krásnom dievčati Vivian, ktoré má magické schopnosti.
Petr Ludwig (1)
Petr Macek (1)
Petr Scheuer (1)
Petr Šabach (1)
(* 23. augusta 1951, Praha) Petr Šabach je známy český prozaik, autor humoristických poviedok a noviel. Jeho knihy sa stali predlohou pre filmové spracovanie, medzi ktoré patria divácky veľmi úspešné snímky – Pelíšky (podľa knihy Hovno hoří, 1998), Pupendo (Opilé banány, 2003), U mě dobrý (poviedka Mr. Class z knihy Jak potopit Austrálii 2008) či Občanský průkaz (2010). V roku 1993 vznikol podľa poviedky Šakalí léta rovnomenný filmový muzikál, na ktorom sa ako režisér podieľal Jan Hřebejk. Po úspešnom absolvovaní štúdia na Filozofickej fakulte UK začal svoju literárnu tvorbu vydaním poviedkového súboru Jak potopit Austrálii (1986). Roku 1994 vychádza populárna zbierka poviedok Hovno Hoří, ktorá obsahuje tri prozaické texty. Do obdobia socializmu 60. rokov je tiež zasadený autobiograficky motivovaný príbeh s názvom Opilé banány. Podobného nostalgického razenia je aj humorná próza Občanský průkaz, ktorá približuje dobu normalizácie. Ďalej boli vydané Tři vánoční povídky (2007), súbor drobných próz s hudobnou tematikou Škoda lásky (2009), zbierka šiestich humorných textov S jedním uchem naveselo (2011) či rozhľadená novela o dvoch starých priateľoch s názvom Máslem dolů (2012).
Petr Tesař (1)
Petra Karasová (1)
Petra Stehlíková (1)
Petra Votroubková (1)
Pettya Isabela Růžička (1)
Radim Keith (1)
Radim Weber (1)
Radka Lacinová - Lindourková (1)
Ransom Riggs (1)
(* Maryland, USA) Ransom Riggs je americký spisovateľ, autor scenárov, fotograf, redaktor magazínu mentalfloss.com a príležitostný tvorca kratších filmových snímok. Vyrastal na farme na východnom pobreží Marylande aj v malom domčeku na pláži na Floride. Už od detstva sa venoval písaniu vlastných poviedok, fotografovaniu aj natáčaniu autorských snímok. Neskôr vyštudoval anglický jazyk a literatúru na Kenyon College. Neskôr úspešne absolvoval aj filmové štúdiá na Kalifornskej univerzite v Los Angeles. Prvú veľkú príležitosť získal od spoločnosti Quirk Books, pre ktorú mal za úlohu napísať knihu o známom detektívovi Sherlockovi Holmesovi. V roku 2009 tak vyšla prvá kniha s názvom The Sherlock Holmes Handbook: The Methods and Mysteries of the World's Greatest Detectiv. Na veľký čitateľský úspech naviazal temným fantasy románom Sirotinec slečny Peregrinovej pre podivné deti (česky 2012), ktorý vznikol na základe autorovej obľuby v rustikálnych fotografiách a bizarných príbehoch. V roku 2014 sa na pultoch českých kníhkupectiev objavilo aj druhé pokračovanie románu s názvom Sirotinec slečny Peregrinovej: Podivné mesto. Desivý príbeh desiatich podivných detí je opäť pretkaný dobovými fotografiami a vytvára neočakávaný čitateľský zážitok.
Richard Svoboda (1)
Robert Pilch (1)
Roger Nordmann (1)
Salman Rushdie (1)
Samantha Vérantová (1)
Sergej Kuzněcov (1)
Simona Paulínyová (1)
Soňa Filipová (1)
Sophie Kinsella (1)
Stela K. (1)
Stephen E. Ambrose (1)
Steven Pressfield (1)
Stieg Larsson (1)
(* 15. august 1954, Skelleftea - 9. novembra 2004, Štokholm) Stieg Larsson bol švédsky novinár, spisovateľ a významný odporca pravicového extrémizmu. V roku 2008 sa umiestnil na rebríčku ako druhý najpredávanejší autor beletrie na svete. Jeho tvorba bola ocenená množstvom literárnych cien. Za svoj život stihol napísať len tri detektívne romány, ktoré boli publikované až po jeho smrti, pretože písal len pre svoje potešenie a odreagovanie. Jednotlivé diely trilógie Milénium sa ihneď stali bestsellery. Sú to Muži, ktorí nenávidia ženy (Män som hatar kvinnor, 2005), Dievča, ktoré sa hralo s ohňom (Flickan som lekte med Elden, 2006) a Dievča, ktoré koplo do osieho hniezda (Luftslottet som sprängdes, 2007). Kriminálne romány sa taktiež stali inšpiráciou pre vznik rovnomenných filmových snímok, ktoré zaznamenali divácky úspech.
Suzanne Rindellová (1)
Sylvain Reynard (1)
Šani Boianjiu (1)
T. R. Richmond (1)
Tereza Korbová (1)
Thomas Engström (1)
Tim Lebbon (1)
Tomáš Cidlina (1)
Tomáš Peller (1)
Tracy Bloomová (1)
Václav Šorel (1)
Vendula Brunhoferová (1)
Veronika Langerová (1)
Veronika Savarijová (1)
Virginia C. Andrewsová (1)
Vladimír Blažek (1)
Vladimír Tala (1)
Vlastislav Macík (1)
Walter Slovo (1)
Yulia Mamonova (1)
Zdeněk Hledač (1)
Zdeněk Svěrák (1)
(* 28. marca 1936, Praha) Zdeněk Svěrák je popredný český dramatik, scenárista, herec a autor piesňových textov. Napísal aj niekoľko knižiek pre deti a humorných poviedok pre dospelých. Po štúdiách na Vysokej škole pedagogickej sa venoval práci v Československom rozhlase, kde vznikla postava Járy Cimrmana a kde tiež prvýkrát stretol Jaroslava Uhlířa, s ktorým dodnes spolupracuje. V roku 1967 vzniklo Divadlo Járy Cimrmana, pre ktoré Svěrák napísal prvú hru s názvom Akt, a potom vytvoril autorskú dvojicu s Ladislavom Smoljakom. Okrem hier, napísali aj niekoľko filmových scenárov, napríklad pre filmy Vrchní, prchni!, Tři veteráni a iné. V niektorých filmových záberoch sa objavovali aj ako herci. V 80. rokoch Svěrák spolupracoval s režisérom Vítom Olmerom. Na začiatku 90. rokov vytváral scenáre pre svojho syna, režiséra Jana Svěráka. Vznikli tak veľmi známe a populárne snímky ako Obecná škola, Tmavomodrý svět, Vratné láhve či slávny film Kolja, ktorý okrem iných ocenení získal Oscara za najlepší neanglicky hovorený film roka 1996. Okrem scenárov je autorom textov mnohých obľúbených a preslávených piesní, v ktorých tiež spieva. Oceňovaná je aj jeho tvorba pre deti a mládež. Napísal niekoľko rozprávok a podieľal sa na vzniku večerníčka Radovany a radovánky. Pre dospelých napísal niekoľko kníh drobné prózy s názvami Povídky (2009), Nové povídky (2012) a Po strništi bos (2014), ktoré sú plné jemného a inteligentného humoru.
Zoe Sugg (1)
Zuzana Beranová (1)
Zuzana Roľková (1)
Zygmunt Miłoszewski (1)
Bobby Orr (1)
Catherine Austenová Hubbacková (1)
Damrong Pinkoon (1)
Elizabeth Gilbert (1)
Emma Hooperová (1)
Fabiana Giacomotti (1)
Hana Nováková (1)
Holly Blacková (1)
Kateřina Mildnerová (1)
Kohshi Hirayama (1)
Larry Siems (1)
Lauren Beukesová (1)
Lenka Juráčková (1)
Linn Lindsey (1)
Matěj Mikšíček (1)
Michael Hjorth (1)
Michael Hjorth (* 1963) je v súčasnosti jeden z najvýznamnejších škandinávskych scenáristov a producentov. Je tiež jeden zo zakladateľov produkčnej spoločnosti Tre Vänner, ktorá okrem iného stojí za úspechom krimi snímky Snadný prachy (2010). Jeho tvorba sa pohybuje naprieč všetkými žánrami, od zábavných komédií až po trilery. Spoločne s Hansom Rosenfeldtom debutovali v roku 2011 prvým dielom kriminálnej ságy o prípadoch policajného psychológa Sebastiana Bergmana. Ich prvotina vychádza v českom preklade pod názvom Temná tajemství (2013). Na tento neuveriteľne prepracovaný triler ďalej nadviazali pokračovaním – Učedník (česky 2014) a v tom istom roku sa na pultoch kníhkupectiev objavil aj diel tretí - Hrob v horách. Štvrtý diel s názvom Němá dívka bol nominovaný na prestížnu cenu Najlepšia švédska detektívka roka.
Michael Paterniti (1)
Milan Daněk (1)
Mohamedou OuldSlahi (1)
Paolo Sorrentino (1)
Pavel Tomcsányi (1)
Robert Galbraith (pseudonym J. K. Rowlingové) (1)
Stephan Pastis (1)
Štěpán Lichorobiec (1)
Tereza Matoušková (1)
Kim John – Rossová Payne (1)
Imbolo Mbue (1)
Andrew Jennings (1)
Michal Preisler (1)
Jan Č. Galeta (1)
Lucie Rychnovská (1)
Charles du Parc (1)
Iva Svobodová (1)
Lucie Hlavatá (1)
Michelle Adams (1)
Jazyk
Anglicky (3)
cs (159)
česky (332)
česky, anglicky (1)
Nemecky (1)
slovensky (19)
Taliansky (1)
Počet strán
0 strán
4 141 strán

Rok vydania
59
2018

Séria
Strazená flotila (10)
Sektor Hirano (7)
Přemyslovská epopej (4)
Josef Bergman (4)
Chrám Oka osudu (4)
Blíženci (3)
Krásná Karolína (3)
Siranta Jax (3)
Algor (3)
Pikantný život Charlotte Lavigneovej (3)
Čierna flotila (3)
David Raker (3)
Harry Svensson (2)
Lazarova válka (2)
Harry Hole (2)
Hry s príbehom (2)
Mládí v hajzlu (2)
Dračie oko (2)
Čistý (2)
Evropská space opera (2)
Kapitán Bartoš Zasahuje (2)
Areston (2)
Vzpomínka na Zemi (2)
Komisař Jerúldelger (2)
Jacobsen a Roedová (2)
Atalaya (1)
Edice "Evropská space opera" (1)
Halo (1)
Muchachas (1)
Prvních 100 (1)
Příběhy z Paříže (1)
Timmy Nezdárek (1)
Ztracená flotila: Za hranicí (1)
Dobrodružstvo lekárky Adélie (1)
Cybrain (1)
Spievajúci meč (1)
Anders Knutas (1)
Rebecka Martinssonová (1)
Karolína (1)
John Corey (1)
Nepolepšiteľné deti zo sídla Ashton (1)
Farby lásky (1)
Mass Effect (1)
Božský bastard (1)
Milénium (1)
Paťdesiat odtieňov (1)
Cormoran Strike (1)
Zapletený (1)
Akta Enzo (1)
Krv na snehu (1)
Selekcia (1)
Kvety z pôdy (1)
Veľké storočie (1)
Driven (1)
Teodor Szacki (1)
Votrelec (1)
Sirotinec slečny Peregrinovej (1)
Búrka vo vesmíre (1)
Platner (1)
Vzbura mozgov (1)
Hříšné odstíny vášně (1)
Hotel v Paríži (1)
Sebastian Bergman (1)
Ostrov Lewis (1)
Wild Seasons (1)
Babičky (1)
Raveneloví (1)
Mass Effect: Andromeda (1)
Příliš divoká zem (1)
Detektiv Sean Duffy (1)
Krev za krev (1)
Typ
E-kniha (5)
Zobraziť položky
519 položiek
Série Harry Hole 1.- 8. díl za výhodnou cenu
Elektronická kniha ze série Harry Hole, autor Jo Nesbo

Série Harry Hole 1.- 8. díl za výhodnou cenu - Elektronická kniha ze série Harry Hole, Jo Nesbo
-31%
-31% €56,23
€38,84
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK11685
12 e-knih Petra Šabacha za výhodnou cenu
Elektronická kniha - autor Petr Šabach

12 e-knih Petra Šabacha za výhodnou cenu - Elektronická kniha - Petr Šabach
-37%
-37% €43,38
€27,18
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK11691
Erotická série Božský bastard za výhodnou cenu
Elektronická kniha ze série Božský bastard, autor Christina Laurenová

Erotická série Božský bastard za výhodnou cenu - Elektronická kniha ze série Božský bastard, Christina Laurenová
-29%
-29% €38,05
€27,14
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK12029
Balíček e-kniha a audiokniha Na volné noze za výhodnou cenu
Audiokniha MP3 - Jak podnikat jako profesionál? Nechejte si poradit od nejpovolanějšího. - Robert Vlach, audioknihu čte Petr Hanák,

Balíček e-kniha a audiokniha Na volné noze za výhodnou cenu
-24%
-24% €45,76
€34,96
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A677
1.-3. svazek ze série Vetřelci za výhodnou cenu
Elektronická kniha - ze série Vetřelci, autor Steve Perry; David Bischoff; S.D. Perry, 1551 stran

1.-3. svazek ze série Vetřelci za výhodnou cenu - Steve Perry; David Bischoff; S.D. Perry
-30%
-30% €29,83
€20,77
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27708
5x Mari Jungstedtová za výhodnou cenu
Elektronická kniha ze série Anders Knutas, autor Mari Jungstedtová

5x Mari Jungstedtová za výhodnou cenu - Elektronická kniha ze série Anders Knutas, Mari Jungstedtová
-32%
-32% €28,44
€19,40
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK12030
4 americké krimi thrillery ze série John Corey za výhodnou cenu
Elektronická kniha - autoři Nelson DeMille, 2262 stran

4 americké krimi thrillery ze série John Corey za výhodnou cenu - Elektronická kniha - autoři Nelson DeMille, 2262 stran
-27%
-27% €32
€23,29
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK16258
Legendární sci-fi Doctor Who za výhodnou cenu
Elektronická kniha - různí autoři, 720 stran

Legendární sci-fi Doctor Who za výhodnou cenu - Elektronická kniha - různí autoři, 720 stran
-24%
-24% €35,81
€27,14
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK19536
4x erotika a humor ze série Zapletený za výhodnou cenu
Elektronická kniha - autor Emma Chaseová, 848 stran

4x erotika a humor ze série Zapletený za výhodnou cenu - Emma Chaseová
-32%
-32% €24,58
€16,68
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK16261
4x Doktor Proktor za výhodnou cenu
Elektronická kniha ze série Doktor Proktor, autor Jo Nesbo

4x Doktor Proktor za výhodnou cenu - Elektronická kniha ze série Doktor Proktor, Jo Nesbo
-25%
-25% €30,95
€23,22
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK14965
5 e-knih Bohumila Hrabala za výhodnou cenu
Elektronická kniha - autor Bohumil Hrabal

5 e-knih Bohumila Hrabala za výhodnou cenu - Elektronická kniha - Bohumil Hrabal
-28%
-28% €26,99
€19,33
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK11689
3x thriller za výhodnou cenu
Elektronická kniha - autor Michelle Adams; Fiona Cummins; Alan Jacobson, 1264 stran

3x thriller za výhodnou cenu - Michelle Adams; Fiona Cummins; Alan Jacobson
-30%
-30% €24,77
€17,27
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27703
Sophie Kinsella - komplet
Elektronická kniha - autor Sophie Kinsella

Sophie Kinsella - komplet - Elektronická kniha - Sophie Kinsella
-27%
-27% €28,06
€20,57
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK15393
1.-3. díl z romantické série Ravenelovi za výhodnou cenu
Elektronická kniha - ze série Ravenelovi, autor Lisa Kleypas, 1128 stran

1.-3. díl z romantické série Ravenelovi za výhodnou cenu - Lisa Kleypas
-31%
-31% €23,22
€16,10
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27707
Příběhy z Paříže za výhodnou cenu
Elektronická kniha - autor Katherine Pancolová

Příběhy z Paříže za výhodnou cenu - Elektronická kniha - Katherine Pancolová
-26%
-26% €26,28
€19,40
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK11690
Orr: Můj příběh
Elektronická kniha - autor Bobby Orr, 240 stran

Orr: Můj příběh - Bobby Orr
-79%
-79% €8,52
€1,75
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK13364
Bratři Bělští
Elektronická kniha - autor Peter Duffy, 320 stran

Bratři Bělští - Peter Duffy
-73%
-73% €9,30
€2,53
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK12631
Krimi série Sebastian Bergman za výhodnou cenu
Elektronická kniha - autor Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt, 1912 stran

Krimi série Sebastian Bergman za výhodnou cenu - Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt
-26%
-26% €25,56
€18,94
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK19680
Meg Cabotová - komplet
Elektronická kniha - autor Meg Cabotová

Meg Cabotová - komplet - Elektronická kniha - Meg Cabotová
-27%
-27% €23,50
€17,08
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK15394
Série Mládí v hajzlu za výhodnou cenu
Elektronická kniha ze série Mládí v hajzlu, autor C. D. Payne

Série Mládí v hajzlu za výhodnou cenu - Elektronická kniha ze série Mládí v hajzlu, C. D. Payne
-23%
-23% €27,66
€21,35
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK14966
3x romantický thriller ze série Krev za krev za výhodnou cenu
Elektronická kniha - ze série Krev za krev, autor Catherine Doyle, 1072 stran

3x romantický thriller ze série Krev za krev za výhodnou cenu - Catherine Doyle
-30%
-30% €20,88
€14,58
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK27706
3 thrillery za výhodnou cenu
Elektronická kniha - různí autoři, 651 stran

3 thrillery za výhodnou cenu - Elektronická kniha - různí autoři, 651 stran
-26%
-26% €24,13
€17,89
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK19509
Romantická série Barvy lásky za výhodnou cenu
Elektronická kniha - autor Kathryn Taylor, 1040 stran

Romantická série Barvy lásky za výhodnou cenu - Kathryn Taylor
-21%
-21% €29,24
€23,22
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK19483
Ve stínu trůnu
Elektronická kniha - autor Elizabeth Fremantleová, 496 stran

Ve stínu trůnu - Elizabeth Fremantleová
-62%
-62% €9,68
€3,70
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k čítaniu
Objednávací kód: EK15914

Akciové ponuky - Elektronické knihy

históriaPočátek – profesorovo piate pátranie po pravde Americký spisovateľ Dan Brown napísal pre fanúšikov historických thrillerov ďalšiu knihu o dobrodružstve...
Pokiaľ máte chuť na oficiálne pokračovanie humorných príhod svojrázneho sluhu Saturnina, kúpte si novinku...
Pripravili sme pre vás výber knižných noviniek na rok 2017. Najočakávanejšia novinka je Žízeň od Joa Nesba...
Knižné krimi tipy na sychravú jeseň Niekoľko knižných tipov, ktoré sú pre vás k dispozícii ihneď na čítanie na našom e-shope. Nenechajte si...
Jedna zo zásadných udalostí knižného trhu prinesie 16. marca všetkým milovníkom kvalitného čítania 14...
Viac článkov

Zadajte názov tovaru

Poznámka:


Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB20
Váš osobný asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzácia
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi