Pripravujeme pre Vás novú, väčšiu a modernejšiu centrálu v Bratislave. S radosťou ju otvoríme vo štvrtok 30.9.2021 v priestoroch Nivy centrum na Mlynských Nivách.

Nakupování budoucnosti Šrotovné

Microsoft 365

Microsoft 365 (predtým Office 365) je najnovší zástupca obľúbeného kancelárskeho balíka od spoločnosti Microsoft. Ide o predplatné nielen aplikácií Office 365, ktoré sú k dispozícii vo variante pre jednotlivcov, rodiny aj rôzne veľké firmy. Čo nové Microsoft 365 prináša a prečo sa oplatí si ho zaobstarať? Čítajte ďalej.

Pokračovať

Čo je Microsoft 365 a aké má výhody?

Microsoft 365 určite poznáte pod jeho starším názvom Office 365. Ide o ročné predplatné kancelárskych aplikácií, kde výmenou za pravidelné platby získavate vždy aktuálnu verziu všetkých aplikácií. Aj napriek zmene názvu má však Microsoft 365 rovnakú cenu, prihlasovanie a funkcie ako Microsoft Office 365. Umožní vám vytvárať textové dokumenty, tabuľky, grafy, prezentácie a oveľa viac.

Výhody Microsoft 365

Spoločnosť Microsoft už dlhú dobu zjednodušuje náš kancelársky život tabuľkami v Exceli, prezentáciami v PowerPointe alebo tímovou komunikáciou cez Microsoft Teams. Rovnakým spôsobom nám dokáže pomôcť aj v osobnom živote. Čo všetko ponúka nový Microsoft 365 a aké sú najväčšie výhody samotného balíčka?

  • Rovnako ako jeho predchodca Office 365, aj Microsoft 365 je vhodný pre počítače s operačným systémom Windows a MacOS a pre mobilné zariadenia Android alebo iOS.
  • Vaše súbory budú vždy zálohované a chránené.
  • Získate 1 TB miesta v cloudovom úložisku OneDrive.
  • Vždy najnovší a aktuálny softvér.
  • 60 minút mesačne na volania cez Skype na mobil alebo pevné linky.
  • Zdieľanie obsahu s viacerými používateľmi vrátane spoločnej práce na jednom dokumente súčasne.
  • Nízke vstupné náklady aj pri používaní vo firmách s platbou na mesačnej alebo ročnej báze.

Získajte naviac 3 mesiace predplatného Microsoft 365 pri nákupe vybraných zariadení

Microsoft sa rozhodol nadeliť používateľom Microsoft 365 pre rodiny a Microsoft 365 pre jednotlivcov hneď na 3 mesiace zadarmo. Za cenu ročného predplatného tak získate rovno 15 mesiacov komfortných služieb vrátane obľúbeného cloudového úložiska OneDrive. Nakúpte svoj nový notebook s ročnou licenciou Microsoft 365 pre jednotlivcov alebo rodiny a získate licenciu hneď na 15 mesiacov

Microsoft 365 aplikácie

Predplatné Microsoft 365 obsahuje veľké množstvo užitočných programov, ktoré zjednodušujú všetky produktívne aktivity v práci, doma aj na cestách. Poďme sa spoločne pozrieť na tie hlavné.

Microsoft Word

Microsoft Word je textový editor, ktorý uľahčuje písanie všetkých textov. Vďaka vylepšeným funkciám text môžete prekladať do cudzieho jazyka, skontrolovať gramatiku a pravopis a študentom pomôže s hľadaním zdrojov pre ich seminárne práce. Dokumenty si tiež môžete skrášliť obrázkami, rôznymi písmami či grafmi a tabuľkami z aplikácie Microsoft Excel.


Microsoft Excel

Ďalším programom zahrnutým v Microsoft 365 je Microsoft Excel. Ide o tabuľkový procesor, ktorý umožňuje importovať ľubovoľné dáta, analyzovať ich a vytvoriť z nich praktický graf alebo tabuľku. Microsoft Excel je vhodný pre začiatočníkov aj pre pokročilých, a to vďaka pripraveným šablónam a intuitívnym funkciám, ktoré vám ušetria čas.

i

Ak pracujete s veľkými objemami dát, je pre vás vhodnejšou voľbou Microsoft Access, ktorý sa zameriava práve na správu databáz. Okrem nich však môžete vytvárať aj veľmi praktické podnikové aplikácie pre rast vašej firmy.

Microsoft PowerPoint

Microsoft PowerPoint sa hodí na prípravu prezentácií pre akúkoľvek situáciu. Jednoduché šablóny, animácie a prechody hravo zvládnete aj ako technický laik a zaručene nimi ohromíte každý druh publika. Funkciu nahrávania hlasu môžu využiť napríklad učitelia a pripraviť tak pre svojich žiakov zaujímavú prednášku pre dištančné vzdelávanie – možností je veľa.

Kým aplikácia PowerPoint umožňuje vytvárať oslňujúce prezentácie, program Microsoft Publisher sa špecializuje na jednoduchú tvorbu plagátov, prianí či iných grafických dizajnov.

Microsoft Outlook

Program Microsoft Outlook je užitočnou kombináciou osobného e-mailu, kalendáru a kontaktov. Vďaka bezplatnej aplikácii na iOS aj Android vám uľahčuje komunikáciu a prácu bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Microsoft Outlook v balíku Microsoft 365 sa súčasne stará o zabezpečenie a šifrovanie vašich e-mailov za účelom ochrany dát.

Microsoft OneDrive

Microsoft OneDrive je bezpečné cloudové úložisko pre všetky vaše dôležité dáta, ku ktorým potrebuje častý prístup alebo o ne nechcete prísť. Umožňuje pracovať na dokumente odkiaľkoľvek alebo ho zdieľať s kolegami a pracovať na ňom spoločne – stačí s nimi zdieľať odkaz.

i

Súčasťou je aj chránená oblasť služby OneDrive Osobný trezor, kam môžete ukladať tie najdôležitejšie a najcitlivejšie súbory a fotky.

Microsoft Teams

Obsah kancelárskeho balíka Microsoft 365 završuje Microsoft Teams. Ide o výbornú aplikáciu pre spoluprácu medzi viacerými ľuďmi. Microsoft Teams umožňuje vytváranie skupinových stretnutí, hovorov a chatov s kompletným prehľadom o všetkých zdieľaných súboroch. Okrem toho môžete v reálnom čase pracovať na všetkých dokumentoch spoločne.

Pre komunikáciu s rodinou a priateľmi odporúčame aplikáciu Microsoft Skype, ktorá ponúka aj hlasové chatovanie a videohovory zadarmo z počítača, inteligentného telefónu aj z hernej konzoly Xbox.

Microsoft 365 – licencia ako základ všetkého

Kancelársky balík Microsoft 365 máte na výber hneď v niekoľkých variantoch. Medzi najobľúbenejšie licencie patrí balík pre rodiny, jednotlivcov a pre firmy. V tabuľke nájdete prehľad benefitov a zahrnutých programov v závislosti od druhu Microsoft 365 licencie.

Microsoft 365 verzia Microsoft 365 pre rodiny Microsoft 365 pre jednotlivcov Microsoft 365 pre firmy Štandard
Počet používateľov Až 6 osôb 1 osoba 1 osoba
Zariadenie Všetky vaše zariadenia 1 PC/Mac, 1 mobilné zariadenie Všetky vaše zariadenia
Cloudové úložisko OneDrive 1 TB miesta v úložisku na osobu 1 TB miesta v úložisku 1 TB miesta v úložisku
Word/Excel/PowerPoint
Outlook
Publisher/Access  
(iba pre PC)

(iba pre PC)

(iba pre PC)
Skype na 60 minút mesačne na používateľa
Microsoft Teams
SharePoint/Skype pre firmy/Exchange
Microsoft Zabezpečenie rodiny
Technická podpora

Špeciálne licencie Microsoft 365

Microsoft ponúka špeciálne kancelárske balíky aj pre školy a veľké podniky. Takáto rozsiahla licencia zaručí aplikáciu Microsoft 365 pre každého učiteľa, študenta alebo zamestnanca. Firmy navyše môžu získať programy na analýzu dát a extra zabezpečenie a školy zase špeciálnu hru Minecraft: Education Edition.

Licencie pre veľké podniky – Microsoft 365 vs. Office 365

Licencie pod názvom Office 365 sú teraz určené len pre veľké podniky a organizácie – ide predovšetkým o plány Office 365 E1, E3 a E5 – ale aj tie majú svoju Microsoft 365 obdobu. Tá ponúkne niekoľko služieb navyše, počnúc Microsoft Intune pre správu pracoviska, vylepšeného operačného systému Windows 10 Enterprise, Windows Analytics, pokročilého zabezpečenia a viac.

i

Ste študentom vysokej školy či univerzity? Pred zakúpením licencie sa pozrite, či vaša inštitúcia neponúka Microsoft 365 zadarmo.

Microsoft 365 vs. Microsoft Office 2019

Okrem ročného predplatného licencie ponúka Microsoft tiež jednorazovú licenciu pod názvom Microsoft Office 2019. Cena je síce vyššia, ale zato jednorazová – licencia je trvalá. Nevýhodou však je absencia aktualizácií (získate iba bezpečnostné aktualizácie, nie nové funkcie) a cloudového úložiska OneDrive.

Detailnejšie informácie nielen o licencovaní produktov Microsoft 365 a Office 365 pre vás máme v článku ako vybrať Microsoft Office.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Kancelársky softvér Microsoft 365 pre 5 zariadení, prenosná licencia, kompatibilný s operačným systémom Windows, macOS, Android a iOS, obsahuje aplikácie: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Publisher, OneDrive a Skype, dĺžka predplatného: 12 mesiacov, spôsob licencovania: predplatné, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, určený pre mobilné zariadenie a PC, zemepisné obmedzenie: iba v EÚ, lic. kľúč nájdete v časti „Moja knižnica“ – „Licencie“, Originálny produkt MS (nejde o druhotnú licenciu) + ZADARMO 2 darčeky za 51,80 €
69 €

2.
Microsoft 365 pre jednotlivca CZ (BOX) Na sklade > 5 ks a na 10 predajniach
Kancelársky softvér Microsoft 365 pre 5 zariadení, maximálny počet používateľov v rámci licencie: 1 používateľ, prenosná licencia, kompatibilný s operačným systémom Windows, macOS, Android a iOS, obsahuje aplikácie: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Publisher, OneDrive a Skype, dĺžka predplatného: 12 mesiacov, spôsob licencovania: predplatné, jazyková verzia: všetky európske jazyky, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, určený pre mobilné zariadenie a PC, zemepisné obmedzenie: iba v EÚ, Originálny produkt MS (nejde o druhotnú licenciu) + ZADARMO Inštalácia na diaľku Alza služby za 22,90 €
69 €

3.
Kancelársky softvér Microsoft 365 pre 5 zariadení, maximálny počet používateľov v rámci licencie: 6 uživatelů, prenosná licencia, kompatibilný s operačným systémom Windows, macOS, Android a iOS, obsahuje aplikácie: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, OneDrive a Skype, dĺžka predplatného: 12 mesiacov, spôsob licencovania: predplatné, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, určený pre mobilné zariadenie a PC, zemepisné obmedzenie: iba v EÚ, lic. kľúč nájdete v časti „Moja knižnica“ – „Licencie“, Originálny produkt MS (nejde o druhotnú licenciu) + ZADARMO 2 darčeky za 51,80 €
69,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
7 položiek
Microsoft 365 pre jednotlivca CZ (BOX)
Kancelársky softvér Microsoft 365 pre 5 zariadení, maximálny počet používateľov v rámci licencie: 1 používateľ, prenosná licencia, kompatibilný s operačným systémom Windows, macOS, Android a iOS, obsahuje aplikácie: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Publisher, OneDrive a Skype, dĺžka predplatného: 12 mesiacov, spôsob licencovania: predplatné, jazyková verzia: všetky európske jazyky, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, určený pre mobilné zariadenie a PC, zemepisné obmedzenie: iba v EÚ, Originálny produkt MS (nejde o druhotnú licenciu)

+ ZADARMO Inštalácia na diaľku Alza služby

69 € bez DPH 57,50 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SWOFPECZb
Microsoft 365 Family SK (BOX)
Kancelársky softvér Microsoft 365 pre 5 zariadení, maximálny počet používateľov v rámci licencie: 6 uživatelů, prenosná licencia, kompatibilný s operačným systémom Windows, macOS, Android a iOS, obsahuje aplikácie: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Publisher, OneDrive a Skype, dĺžka predplatného: 12 mesiacov, spôsob licencovania: predplatné, jazyková verzia: všetky európske jazyky, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, určený pre mobilné zariadenie a PC, zemepisné obmedzenie: iba v EÚ, Originálny produkt MS (nejde o druhotnú licenciu)

+ ZADARMO Internet Security KASPERSKY
+ ZADARMO Inštalácia na diaľku Alza služby

69,90 € bez DPH 58,25 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať dnes od 8:15
Posledné 2 ks na sklade
Objednávací kód: SWOFFASKb
Microsoft 365 Family (15 mesiacov, 6 používateľov) + Kaspersky Internet Security (12 mesiacov, 1 používateľ)
Kancelársky softvér , Originální produkt MS (nejedná se o druhotnou licenci)

96,90 € bez DPH 80,75 €
Kúpiť
Dostupné do 3 hodín
Objednávací kód: M365F15BUN
Microsoft 365 Personal SK (elektronická licencia)
Kancelársky softvér Microsoft 365 pre 5 zariadení, prenosná licencia, kompatibilný s operačným systémom Windows, macOS, Android a iOS, obsahuje aplikácie: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Publisher, OneDrive a Skype, dĺžka predplatného: 12 mesiacov, spôsob licencovania: predplatné, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, určený pre mobilné zariadenie a PC, zemepisné obmedzenie: iba v EÚ, lic. kľúč nájdete v časti „Moja knižnica“ – „Licencie“, Originálny produkt MS (nejde o druhotnú licenciu)

+ ZADARMO Internet Security KASPERSKY
+ ZADARMO Inštalácia na diaľku Alza služby

69 € bez DPH 57,50 €
Kúpiť
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: SWOFPEeSK
Microsoft 365 Business Standard SK (elektronická licencia)
Kancelársky softvér Microsoft 365 pre 5 zariadení, maximálny počet používateľov v rámci licencie: 1 používateľ, prenosná licencia, kompatibilný s operačným systémom Windows, macOS, Android a iOS, obsahuje aplikácie: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Publisher, OneDrive, SharePoint Workspace a Teams, dĺžka predplatného: 12 mesiacov, spôsob licencovania: predplatné, jazyková verzia: všetky európske jazyky, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre firmy, určený pre mobilné zariadenie a PC, zemepisné obmedzenie: iba v EÚ, lic. kľúč nájdete v časti „Moja knižnica“ – „Licencie“, Originálny produkt MS (nejde o druhotnú licenciu)

+ ZADARMO Internet Security KASPERSKY
+ ZADARMO Inštalácia na diaľku Alza služby

149 € bez DPH 124,17 €
Kúpiť
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: SWOFBSeSK
Microsoft 365 pre rodiny (elektronická licencia)
Kancelársky softvér Microsoft 365 pre 5 zariadení, maximálny počet používateľov v rámci licencie: 6 uživatelů, prenosná licencia, kompatibilný s operačným systémom Windows, macOS, Android a iOS, obsahuje aplikácie: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, OneDrive a Skype, dĺžka predplatného: 12 mesiacov, spôsob licencovania: predplatné, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, určený pre mobilné zariadenie a PC, zemepisné obmedzenie: iba v EÚ, lic. kľúč nájdete v časti „Moja knižnica“ – „Licencie“, Originálny produkt MS (nejde o druhotnú licenciu)

+ ZADARMO Internet Security KASPERSKY
+ ZADARMO Inštalácia na diaľku Alza služby

69,90 € bez DPH 58,25 €
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: SWOFFAe_EU
Microsoft 365 Business Standard SK (BOX)
Kancelársky softvér Microsoft 365 pre 5 zariadení, maximálny počet používateľov v rámci licencie: 1 používateľ, prenosná licencia, kompatibilný s operačným systémom Windows, macOS, Android a iOS, obsahuje aplikácie: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Publisher, OneDrive, SharePoint Workspace a Teams, dĺžka predplatného: 1 rok, spôsob licencovania: predplatné, jazyková verzia: všetky európske jazyky, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre firmy, určený pre mobilné zariadenie a PC, zemepisné obmedzenie: iba v EÚ, Originálny produkt MS (nejde o druhotnú licenciu)

+ ZADARMO Inštalácia na diaľku Alza služby

131,90 € bez DPH 109,92 €
Info
Nie je dostupné
Objednávací kód: SWOFBSSKb
článokMicrosoft Access (NÁVOD): využijete dáta na maximum V programe Access môžete vytvoriť a zdieľať databázu behom pár sekúnd. Stačí importovať informácie a...
Microsoft 365 (predtým Office 365) je najnovší zástupca obľúbeného kancelárskeho balíka od spoločnosti...
Máme pre vás pripravený prehľad hneď 10 zaujímavých funkcií operačného systému Windows 10. Ide najmä o...
cloudové službyMicrosoft Account – jediný účet na Windows, Xbox alebo Skype Od prístupu k obľúbeným produktom a aplikáciám Microsoft až po možnosť mať obsah po ruke aj na cestách -...
Microsoft oznámil príchod novej aplikácie Microsoft Family Safety, ktorá ponúka napríklad sledovanie...
Ak sa chcete naučiť základy používania Microsoft Office PowerPoint, určite využite tento návod, ktorý vám...
Viac článkov Všetky články

Horúce novinky týždňa

Microsoft 365

V kategórii Microsoft 365 máme práve teraz na Alza.sk celkom 7 produktov.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné microsoft 365

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB26
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi