AlzaPlus Q4 AlzaPlus Q4

Notebooky

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Uhlopriečka displeja
10,1 "
18 "
-
Typ panela
OLED
(151)
IPS
(1610)
TN
(39)
VA
(21)
Liquid Retina XDR
(85)
Typ displeja
Lesklý
(760)
Matný
(170)
Antireflexný
(1317)
Veľkosť operačnej pamäte RAM
4 GB
128 GB
-
Typ grafickej karty
Herná
(198)
Dedikovaná
(473)
Integrovaná
(1588)
Značka grafickej karty
AMD Radeon
(267)
AMD Radeon Pro
(9)
AMD Radeon RX
(10)
Apple
(370)
ARM
(10)
Model grafickej karty
Iris Xe Graphics
(611)
UHD Graphics
(240)
Graphics
(187)
RTX 4060
(103)
M2 10-jadrová GPU
(85)
Operačný systém
Windows 11 Home
(890)
Windows 11 Pro
(588)
MacOS
(384)
Bez OS
(134)
Typ úložiska
SSD
(2188)
SSD + HDD
(5)
HDD
(1)
Flash
(53)
UFS
(6)
Kapacita úložiska
64 GB
8000 GB
-
Nabíjanie cez USB-C
Možno nabíjať cez USB-C
(1651)
Bez možnosti nabíjania cez USB-C
(578)
Materiál konštrukcie
Plast + uhlíková vlákna
(5)
Celokovový (unibody)
(669)
Kov + plast
(344)
Plastový
(437)
Uhlíkové vlákna (karbón)
(17)
Konvertibilita
Oddeliteľný
(75)
Preklopiteľný
(173)
Pevný (klasický notebook)
(2010)
Ohybný
(1)
Farba
Biela
(27)
Čierna
(636)
Červená
(3)
Fialová
(3)
Hnedá
(1)
Modrá
(144)
Oranžová
(1)
Ružová
(1)
Strieborná
(610)
Sivá
(599)
Tmavomodrá
(35)
Karbón
(98)
Zelená
(26)
Zlatá
(43)
Žltá
(1)
Najnovšie objednávky

Chystáte sa kúpiť nový notebook, ale neviete, pre ktorý sa rozhodnúť? Pomôžeme vám zistiť, aký druh notebooku je pre vás ten pravý a podľa akých parametrov si ho zo širokej ponuky vybrať.

Pokračovať

Notebook na bežné použitie – pohodlná práca, kvalitná zábava

Notebooky na bežné použitie sú vhodné na doma, na cesty alebo do školy. Vyberte si z rôznych cenových kategórií podľa toho, aké máte na notebook nároky. Mnoho modelov pripojíte aj k dokovacej stanici, čím ho následne pohodlne prepojíte s radom ďalších zariadení, vrátane monitora. V ponuke nechýbajú ani notebooky s podsvietenou klávesnicou.

Herný notebook pre nadšeného hráča

Herné notebooky sa vyznačujú výkonnou grafickou kartou, dostatkom RAM pamäte a silným procesorom. Herný notebook s podsvietenou klávesnicou vám navyše umožní pohodlne hrať aj v noci a vyzerá štýlovo. Vysoký výkon je ale náročný na výdrž batérie, takže sú drahšie ako napríklad kancelárske modely.

i

VR-Ready notebooky sú kompatibilné s headsetmi pre virtuálnu realitu. Vďaka tomu môžete cestovať vesmírnou loďou, pilotovať vrtuľník, preskúmavať podmorský svet alebo sa pozrieť na akékoľvek miesto na Zemi priamo z pohodlia vašej obývačky.

Pracovný notebook – kvalitné spracovanie, vysoký výkon

Pracovné notebooky ponúkajú vysoký výkon a hodia sa napríklad na strihanie videí, tvorbu 3D animácií alebo prácu s grafikou. Pracovný notebook máva aj dlhšiu výdrž batérie, kvalitne spracovanú konštrukciu a niektoré modely majú navyše predĺženú záruku. Väčšinou majú predinštalovaný systém Windows 10 Pro s funkciami pre firemný sektor.


Nechcete míňať zbytočne veľa peňazí ale neviete kde kúpiť lacný notebook? Bazár a náš výpredaj notebookov ukrývajú zľavnené modely za výhodné ceny. Pripravili sme pre vás tiež kategóriu, z ktorej si ľahko vyberiete tie najlacnejšie notebooky.

MacBook – štýlový a kvalitný notebook

MacBooky sú notebooky od spoločnosti Apple, ktorá vyrába vlastné inovatívne procesory M1 a vyvíja vlastný operačný systém macOS. Vďaka tomu sú MacBooky dokonale optimalizované, fungujú hladko a spolu s ďalšími zariadeniami od Apple, ako iPhone či iPad, tvoria vyladený a navzájom prepojený ekosystém s radom vychytávok.

Dotykový notebook alebo radšej tablet PC – zariadenie 2 v 1?

Dotykové notebooky v sebe kombinujú výhody laptopu ako je touchpad a klávesnica, ale možno ich ovládať dotykom ako tablet. Variáciou na dotykový notebook je tzv. tablet PC čiže zariadenie 2 v 1, notebook a tablet v jednom. Tieto zariadenia umožňujú odňať klávesnicu, čím získate plnohodnotný tablet, alebo možnosť otočiť displej o 360°.

Dizajnové skvosty – páči sa vám viac biely notebook alebo ružový notebook?

Štýlové notebooky sú pre tých, ktorí chcú okrem výkonu aj elegantný štýl. Zabudnite na fádne farby, nemusíte mať len klasický čierny alebo biely notebook v plastovom tele. Kúpte si pokojne zlatý, červený alebo ružový notebook so štýlovým kovovým telom.


i

Nezabudnite si zaobstarať vhodnú tašku na notebook, ktorá ho bude chrániť počas cestovania a poskytne miesto pre osobné a pracovné veci alebo príslušenstvo k notebooku.

Na čo sa zamerať pri výbere notebooku?

Pri výbere notebooku nezabudnite na niekoľko nasledujúcich parametrov.

Displej notebooku – brána do digitálneho sveta

Keď vyberáme notebook, displej a jeho parametre sú jedným z najdôležitejších faktorov. Je potrebné správne zvoliť veľkosť, rozlíšenie, typ displeja a technológiu obrazu.

 • Rozlíšenie – na sledovanie filmov, hranie hier a prácu s grafikou na notebooku volíme aspoň Full HD rozlíšenie (náročnejší používatelia Ultra HD). Na kancelársku prácu stačí nižšie rozlíšenie.
 • Veľkosť displeja – na väčšom displeji si hranie hier a sledovanie filmov užijete viac, ale notebooky s väčším displejom sú ťažšie a horšie sa prenášajú.
  1. 10" – 14,1" displej majú menšie kompaktné notebooky vhodné na časté prenášanie.
  2. 15" – 15,6" sú najrozšírenejšie rozmery displeja medzi notebookmi, majú univerzálne využitie.
  3. 17" – 18,4" displeje sa hodia na sledovanie filmov, hry a na prácu s grafikou a videom, 17" a viac notebooky sa ale horšie prenášajú.
 • Typ displeja má vplyv na kvalitu farieb a viditeľnosť na slnku. Existujú tri typy:
  • Matný displej neodráža toľko odleskov, ale má tlmené farby.
  • Lesklý displej má jasnejšie farby, ale dosť odráža okolité svetlo.
  • Antireflexný displej je zlatou strednou cestou a spája výhody oboch typov.
 • Technológia obrazu ovplyvňuje farby, pozorovacie uhly a odozvu. Medzi štyri hlavné typy patria:
  • IPS displej má lepšie farby a pozorovacie uhly, ale nižší kontrast a vyššiu odozvu.
  • TN displej je lacnejší, má vysoký jas a rýchlu odozvu, ale horšie pozorovacie uhly.
  • VA displej kombinuje výhody panelov TN a IPS, ale líši sa podľa výrobcu. Okrem toho sa pri chybe pixel zmení na čierny.
  • OLED displej poskytuje rýchlu odozvu, skvelý kontrast a podanie farieb, ale je drahší a má kratšiu životnosť.

Je pre vás veľkosť displeja na 1. mieste? Začnite výber notebooku podľa uhlopriečky.

Procesor – srdce každého notebooku

Notebook využíva procesor najmä pri profesionálnej práci alebo hraní hier. Najdôležitejšími parametrami pri výbere procesora sú frekvencia a počet jadier.

 • Na základné činnosti postačí notebook s menej výkonným procesorom, napríklad Intel Pentium alebo Celeron.
 • Na hranie hier si vyberte notebook s minimálne 4-jadrovým procesorom – napríklad Intel Core i5, i7 alebo AMD Ryzen 5, 7.
 • Na prácu s videom a grafikou odporúčame moderné procesory Intel Core i7, i9 alebo AMD Ryzen 7, 9.

Veľkosť RAM notebooku – koľko operačnej pamäte budem potrebovať?

Čím vyššia je kapacita pamäte RAM, tým väčšie množstvo úloh bude váš notebook súčasne zvládať.

 • Notebook so 4 GB RAM stačí na základnú kancelársku prácu, prehliadanie internetu a multimédiá.
 • Notebook s 8 GB RAM je zlatou strednou cestou a súčasným štandardom. Okrem základných činností si tiež zahráte väčšinu hier a plynule spustíte niektoré náročnejšie aplikácie.
 • Notebook so 16 GB RAM sa hodí pre najnáročnejších hráčov a profesionálov. Ak chcete hrať hry v najvyššej kvalite a zároveň streamovať, strihať videá či editovať grafiku, 16 GB RAM je vhodná pre váš notebook.
 • Notebook s 32 GB RAM alebo viac je určený na profesionálne účely. Zvládne 3D modelovanie, prácu v niekoľkých náročných programoch súčasne a úpravu fotografií a videí vo vysokom rozlíšení (4K a viac).

i

Pre informácie o technológiách ako QLED, OLED alebo PLS navštívte náš špecializovaný článok o technológiách obrazu.

Grafická karta notebooku – stačí integrovaná alebo radšej zvoliť dedikovanú?

Grafické karty sa starajú o vytváranie obrazu na vašom monitore. Delia sa na integrované a dedikované.

 1. Integrovaná grafická karta je dostačujúca, ak používate notebook na kancelársku prácu alebo ak patríte medzi nenáročných používateľov, ktorým stačí notebook na sledovanie videí alebo prezeranie fotiek.
 2. Dedikovaná grafická karta je nutnosťou pre náročných používateľov, ktorí chcú používať notebook na hranie nových náročných hier, VR alebo na prácu s grafikou či videami.
 3. Herná grafická karta je určená na hranie náročných 3D, prípadne aj VR hier. Ide o modely Nvidia GTX 1050 a vyššie, ale nároční hráči ocenia typy Nvidia RTX, ktoré dokážu vykresliť realistické osvetlenie Ray Tracing.

Pevný disk, miesto pre vaše dáta – aký typ je vhodný pre môj notebook?

Notebooky používajú bežné druhy pevných diskov – HDD, SSD disky alebo SSHD disky.

 1. HDD disky majú pohyblivé časti, sú lacné a pojmú veľké množstvo dát. Nevýhodou je nižšia rýchlosť a vyššia náchylnosť na otrasy. Bežným používateľom postačí notebook s HDD s kapacitou do 500 GB.
 2. SSD disky nemajú pohyblivé súčasti, sú ultrarýchle a pri rovnakej kapacite podstatne drahšie ako HDD. Nie sú náchylné na otrasy. Operačný systém na SSD notebooku nabehne za pár sekúnd.
 3. SSHD disky sú hybridné disky – ide o HDD s SSD pamäťou, do ktorej sa ukladajú často používané dáta, čo výrazne skracuje dobu načítania aplikácií a OS notebooku.

  Náročnejším používateľom odporúčame kombináciu HDD a SSD disku, kde operačný systém a aplikácie notebooku sú na SSD a dáta na HDD.

  Obal na notebook aj ďalšie praktické príslušenstvo

  Notebook sa nezaobíde bez príslušenstva a obal na laptop by mal byť na prvom mieste. Nech už ste zvolili klasický laptop alebo unierzálny tabletový počítač, vaše zariadenie je totiž vždy potrebné chrániť a taška na laptop je to pravé. Ak potrebujete mať voľné ruky, no notebook stále na blízku, zvoliť môžete tiež praktický batoh. Takéto a mnohé ďalšie príslušenstvo zahŕňajúce myši, adaptéry, slúchadlá či podložky nájdete v naše kategórii príslušenstvo k notebookom.

  Zľavové akcie a predaj notebooku na splátky

  Kvalitný notebook nemusí stáť celý majetok. Ponúkame celý rad lacných notebookov v akciách ako Čistíme sklady. Ak vám zrovna chýba hotovosť, ponúkame aj predaj notebooku na splátky.

  i

  Stále váhate nad výberom? Pozrite sa aj do nášho sprievodcu Ako vybrať notebook.

  Nie všetky zariadenia môžu byť lacné. Výkonné notebooky patria kvôli vysokému výkonu k tým drahším. V našej sekcii Lacné notebooky však nájdete aj zástupcov tejto kategórie.

  Skryť popis
  Pomohla vám táto informácia?
  Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
  Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
  Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

  Najpredávanejšie

  1.
  Herný notebook – Intel Core i5 11400H Tiger Lake, 15.6" IPS antireflexný 1920 × 1080 144Hz, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2050 4GB 70 W, SSD 512GB, numerická klávesnica, podsvietená RGB klávesnica, webkamera, USB 3.2 Gen 1, WiFi 6, hmotnosť 2,3 kg, Windows 11 Home
  +Darček Elektronická licencia Bezstarostný servis ASUS - bez nutnosti registrace / aktivace v hodnote 0,05 €
  749 €

  2.
  Notebook – Intel Core i3 N305 Alder Lake, 15.6" IPS antireflexný 1920 × 1080, RAM 8GB DDR4, Intel UHD Graphics, SSD 512GB, numerická klávesnica, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi 5, Bluetooth, hmotnosť 2 kg, Windows 11 S (NBD), MIL-STD 810H
  +Darček Elektronická licencia Bezstarostný servis ASUS - bez nutnosti registrace / aktivace v hodnote 0,05 €
  486,90 €

  3.
  Herný notebook – Intel Core i9 13900HX Raptor Lake, 15.98" IPS antireflexný 2560 × 1600 240Hz, RAM 32GB DDR5, NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB 140 W (MUX Switch), SSD 1000GB, numerická klávesnica, podsvietená RGB klávesnica, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi 6E, hmotnosť 3 kg, Windows 11 Home
  +2 darčeky v hodnote 111,90 €
  1 789 €

  Ďalšie najpredávanejšie
  2 257 položiek
  Ľudová voľba Lacné, ale dobre hodnotené
  4,9 27×
  ASUS TUF Gaming F15 FX506HF-HN067W Graphite Black
  Herný notebook – Intel Core i5 11400H Tiger Lake, 15.6" IPS antireflexný 1920 × 1080 144Hz, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2050 4GB 70 W, SSD 512GB, numerická klávesnica, podsvietená RGB klávesnica, webkamera, USB 3.2 Gen 1, WiFi 6, hmotnosť 2,3 kg, Windows 11 Home
  +Darček Elektronická licencia Bezstarostný servis ASUS - bez nutnosti registrace / aktivace v hodnote 0,05 €
  749 €
  Na sklade > 5 ks
  Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
  Info
  Objednávací kód: NA667d90r3
  Zlatá stredná cesta Dobrý pomer cena/výkon
  Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 Onyx Grey kovový - Herný notebook
  Doručenie do
  Alzaboxu zadarmo
  4,7 20×
  Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 Onyx Grey kovový (záruka na 3 roky po registrácii)
  Herný notebook – Intel Core i9 13900HX Raptor Lake, 15.98" IPS antireflexný 2560 × 1600 240Hz, RAM 32GB DDR5, NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB 140 W (MUX Switch), SSD 1000GB, numerická klávesnica, podsvietená RGB klávesnica, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi 6E, hmotnosť 3 kg, Windows 11 Home
  +2 darčeky v hodnote 111,90 €
  1 789 €
  Na sklade > 5 ks
  Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
  Info
  Objednávací kód: NT379k08q8
  Zlatá stredná cesta Dobrý pomer cena/výkon
  Lenovo Legion Slim 5 14APH8 Storm Grey celokovový - Herný notebook
  Doručenie do
  Alzaboxu zadarmo
  4,6
  Lenovo Legion Slim 5 14APH8 Storm Grey celokovový (záruka 3 roky)
  Herný notebook – AMD Ryzen 7 7840HS, 14.5" OLED lesklý 2880 × 1800 120Hz, RAM 32GB LPDDR5x, NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB 105 W, SSD 1000GB, podsvietená klávesnica, webkamera, USB 3.2 Gen 2, USB-C, čítačka odtlačkov prstov, WiFi 6E, hmotnosť 1,75 kg, Windows 11 Home
  +Darček Elektronická licencia Bezstarostný servis Lenovo - bez nutnosti registrace / aktivace v hodnote 0,05 €
  Zľavnené -1 %
  1 639 € 1 659 €
  Na sklade > 5 ks
  Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
  Info
  Objednávací kód: NT379k09k2
  Pre náročných Kvalita bez kompromisov
  ASUS ROG Strix G18 G814JI-N6070W Eclipse Gray kovový - Herný notebook
  Doručenie do
  Alzaboxu zadarmo
  4,5
  ASUS ROG Strix G18 G814JI-N6070W Eclipse Gray kovový
  Herný notebook – Intel Core i9 13980HX Raptor Lake, 18" IPS antireflexný 2560 × 1600 240Hz, RAM 32GB DDR5, NVIDIA GeForce RTX 4070 8GB 140 W (MUX Switch), SSD 1000GB, numerická klávesnica, podsvietená RGB klávesnica, webkamera, USB 3.2 Gen 2, USB-C, WiFi 6, WiFi, Bluetooth, hmotnosť 3 kg, Windows 11 Home
  +Darček Elektronická licencia Bezstarostný servis ASUS - bez nutnosti registrace / aktivace v hodnote 0,05 €
  Kúpiť s kódom ALZADNI5 2 241,05 €
  Zľavnené -2 %
  2 359 € 2 399 €
  Na sklade > 5 ks
  Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
  Info
  Objednávací kód: NA683i62q4c
  Macbook Air 13" M1 Vesmírne sivý SK 2020 - MacBook
  Doručenie do
  Alzaboxu zadarmo
  5,0 30×
  Macbook Air 13" M1 Vesmírne sivý SK 2020
  MacBook – Apple M1, 13,3" IPS lesklý 2560 × 1600 px, RAM 8GB, Apple M1 7-jadrová GPU, SSD 256GB, podsvietená klávesnica, webkamera, USB-C, čítačka odtlačkov prstov, WiFi 6, hmotnosť 1,25 kg, macOS
  999 €
  Na sklade > 5 ks
  Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
  Info
  Objednávací kód: NL244a1a1
  4,1 12×
  Lenovo V15 G4 AMN Business Black
  Notebook – AMD Ryzen 5 7520U, 15.6" TN antireflexný 1920 × 1080, RAM 8GB LPDDR5, AMD Radeon 610, SSD 512GB, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi 5, hmotnosť 1,65 kg, Windows 11 Home
  +Darček Elektronická licencia Bezstarostný servis Lenovo - bez nutnosti registrace / aktivace v hodnote 0,05 €
  Kúpiť s kódom ALZADNI20 408,72 €
  510,90 €
  Na sklade > 5 ks
  Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
  Info
  Objednávací kód: NT220f6e8c
  Lenovo ThinkPad E16 Gen 1 Black
  Notebook – Intel Core i5 1335U Raptor Lake, 16" IPS antireflexný 1920 × 1200, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce MX550 2GB 25 W, SSD 512GB, podsvietená klávesnica, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, čítačka odtlačkov prstov, WiFi 6, hmotnosť 1,81 kg, Windows 11 Pro
  787,70 €
  Rozbalené
  Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
  Info
  Objednávací kód: NT203r4
  Macbook Air 13" M1 Zlatý SK 2020 - MacBook
  Doručenie do
  Alzaboxu zadarmo
  4,3 11×
  Macbook Air 13" M1 Zlatý SK 2020
  MacBook – Apple M1, 13,3" IPS lesklý 2560 × 1600 px, RAM 8GB, Apple M1 7-jadrová GPU, SSD 256GB, podsvietená klávesnica, webkamera, USB-C, čítačka odtlačkov prstov, WiFi 6, hmotnosť 1,25 kg, macOS
  Kúpiť s kódom ALZADNI10 899,10 €
  999 €
  Na sklade > 5 ks
  Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
  Info
  Objednávací kód: NL244a1c1
  4,4 14×
  Asus Vivobook 15 OLED X1505ZA-OLED020W Black
  Notebook – Intel Core i5 1235U Alder Lake, 15.6" OLED antireflexný 1920 × 1080, RAM 16GB DDR4, Intel Iris Xe Graphics, SSD 512GB, numerická klávesnica, podsvietená klávesnica, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, čítačka odtlačkov prstov, WiFi 5, hmotnosť 1,7 kg, Windows 11 Home
  +Darček Elektronická licencia Bezstarostný servis ASUS - bez nutnosti registrace / aktivace v hodnote 0,05 €
  Kúpiť s kódom ALZADNI10 628,20 €
  698 €
  Na sklade > 5 ks
  Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
  Info
  Objednávací kód: NA563z100
  Lenovo Legion Slim 5 14APH8 Storm Grey celokovový - Herný notebook
  Doručenie do
  Alzaboxu zadarmo
  4,6
  Lenovo Legion Slim 5 14APH8 Storm Grey celokovový
  Herný notebook – AMD Ryzen 7 7840HS, 14.5" OLED lesklý 2880 × 1800 120Hz, RAM 32GB LPDDR5x, NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB 105 W, SSD 1000GB, podsvietená klávesnica, webkamera, USB 3.2 Gen 2, USB-C, čítačka odtlačkov prstov, WiFi 6E, hmotnosť 1,75 kg, Windows 11 Home
  1 346,44 €
  Zánovné
  Objednávací kód: NT379k09k2
  MacBook Air 13" M1 CZ Strieborný 2020 - MacBook
  Doručenie do
  Alzaboxu zadarmo
  4,8 49×
  MacBook Air 13" M1 CZ Strieborný 2020
  MacBook – Apple M1, 13,3" IPS lesklý 2560 × 1600 px, RAM 8GB, Apple M1 7-jadrová GPU, SSD 256GB, podsvietená klávesnica, webkamera, USB-C, čítačka odtlačkov prstov, WiFi 6, hmotnosť 1,25 kg, macOS
  Kúpiť s kódom ALZADNI5 908,11 €
  955,90 €
  Na sklade > 5 ks
  Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
  Info
  Objednávací kód: NL244a1b
  4,4 13×
  ASUS Vivobook Go 15 E1504GA-BQ270W Green Grey (NBD záruka)
  Notebook – Intel Core i3 N305 Alder Lake, 15.6" IPS antireflexný 1920 × 1080, RAM 8GB DDR4, Intel UHD Graphics, SSD 512GB, numerická klávesnica, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi 5, Bluetooth, hmotnosť 2 kg, Windows 11 S (NBD), MIL-STD 810H
  +Darček Elektronická licencia Bezstarostný servis ASUS - bez nutnosti registrace / aktivace v hodnote 0,05 €
  486,90 €
  Na sklade > 5 ks
  Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
  Info
  Objednávací kód: NAB519D2
  4,8
  Dell Vostro 3520
  Notebook – Intel Core i5 1235U Alder Lake, 15.6" WVA antireflexný 1920 × 1080 120Hz, RAM 16GB DDR4, Intel Iris Xe Graphics, SSD 512GB, numerická klávesnica, podsvietená klávesnica, webkamera, USB 3.2 Gen 1, čítačka odtlačkov prstov, WiFi 5, hmotnosť 1,83 kg, Windows 11 Pro
  526,91 €
  Zánovné
  Objednávací kód: ADC254a0j3a
  4,7 12×
  ASUS TUF Gaming F15 FX506HF-HN001W Graphite Black
  Herný notebook – Intel Core i5 11400H Tiger Lake, 15.6" IPS antireflexný 1920 × 1080 144Hz, RAM 8GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2050 4GB 70 W, SSD 512GB, numerická klávesnica, podsvietená RGB klávesnica, webkamera, USB 3.2 Gen 1, WiFi 6, hmotnosť 2,3 kg, Windows 11 Home
  +Darček Elektronická licencia Bezstarostný servis ASUS - bez nutnosti registrace / aktivace v hodnote 0,05 €
  779 €
  Na sklade 5 ks
  Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
  Info
  Objednávací kód: NA667d90h2b
  4,5
  ASUS Vivobook Go 15 E1504GA-NJ250W Mixed Black
  Notebook – Intel Core i3 N305 Alder Lake, 15.6" TN antireflexný 1920 × 1080, RAM 8GB DDR4, Intel UHD Graphics, SSD 256GB, numerická klávesnica, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi 5, Bluetooth, hmotnosť 1,63 kg, Windows 11 S, MIL-STD 810H
  +Darček Elektronická licencia Bezstarostný servis ASUS - bez nutnosti registrace / aktivace v hodnote 0,05 €
  Kúpiť s kódom ALZADNI10 368,10 €
  409 €
  Na sklade > 5 ks
  Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
  Info
  Objednávací kód: NAB519D1
  ASUS ROG Strix G18 G814JI-N6070W Eclipse Gray kovový - Herný notebook Doručenie do
  Alzaboxu zadarmo
  4,5
  ASUS ROG Strix G18 G814JI-N6070W Eclipse Gray kovový
  Herný notebook – Intel Core i9 13980HX Raptor Lake, 18" IPS antireflexný 2560 × 1600 240Hz, RAM 32GB DDR5, NVIDIA GeForce RTX 4070 8GB 140 W (MUX Switch), SSD 1000GB, numerická klávesnica, podsvietená RGB klávesnica, webkamera, USB 3.2 Gen 2, USB-C, WiFi 6, WiFi, Bluetooth, hmotnosť 3 kg, Windows 11 Home
  Kúpiť s kódom ALZADNI5 1 746,54 €
  1 838,46 €
  Zánovné
  Objednávací kód: NA683i62q4c
  Acer Nitro 5 Obsidian Black - Herný notebook
  Doručenie do
  Alzaboxu zadarmo
  4,8
  Acer Nitro 5 Obsidian Black
  Herný notebook – Intel Core i5 12450H Alder Lake, 17.3" IPS antireflexný 1920 × 1080 144Hz, RAM 16GB DDR5, NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB 140 W (MUX Switch), SSD 1000GB, podsvietená RGB klávesnica, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, WiFi 6, hmotnosť 3 kg, Windows 11 Home
  Cenová bomba
  1 209 € Ušetríte 193,85 €
  Na sklade > 5 ks
  Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
  Info
  Objednávací kód: NC108c7i06x1
  4,8
  Lenovo V15 G4 AMN Business Black
  Notebook – AMD Ryzen 3 7320U, 15.59" TN antireflexný 1920 × 1080, RAM 8GB LPDDR5, AMD Radeon 610M Graphics, SSD 256GB, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi 5, hmotnosť 2 kg, Windows 11 Pro
  +Darček Elektronická licencia Bezstarostný servis Lenovo - bez nutnosti registrace / aktivace v hodnote 0,05 €
  Kúpiť s kódom ALZADNI20 364,40 €
  455,50 €
  Na sklade > 5 ks
  Objednávací kód: NT220f6e8a
  4,4
  Acer Aspire 3 Pure Silver
  Notebook – Intel Core i3 1115G4 Tiger Lake, 15.6" IPS antireflexný 1920 × 1080, RAM 16GB DDR4, Intel UHD Graphics, SSD 512GB, numerická klávesnica, webkamera, USB 3.2 Gen 1, WiFi 5, hmotnosť 1,94 kg, Windows 11 Home
  352,24 €
  Zánovné
  Objednávací kód: NC027p8p2
  4,0 13×
  ASUS TUF Gaming F15 FX506HF-HN004 Graphite Black
  Herný notebook – Intel Core i5 11400H Tiger Lake, 15.6" IPS antireflexný 1920 × 1080 144Hz, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2050 4GB 70 W, SSD 512GB, numerická klávesnica, podsvietená RGB klávesnica, webkamera, USB 3.2 Gen 1, WiFi 6, hmotnosť 2,3 kg, Bez OS
  +Darček Elektronická licencia Bezstarostný servis ASUS - bez nutnosti registrace / aktivace v hodnote 0,05 €
  759 €
  Na sklade > 5 ks
  Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
  Info
  Objednávací kód: NA667d90j5a
  ASUS Vivobook S 16 Flip OLED TP3604VA-MY137W Cool Silver kovový - Notebook
  Doručenie do
  Alzaboxu zadarmo
  5,0
  ASUS Vivobook S 16 Flip OLED TP3604VA-MY137W Cool Silver kovový
  Notebook – Intel Core i9 13900H Raptor Lake, dotykový 16" OLED lesklý 3200 × 2000 120Hz, RAM 16GB DDR4, Intel Iris Xe Graphics, SSD 1000GB, podsvietená klávesnica, webkamera, USB 3.2 Gen 2, USB-C, čítačka odtlačkov prstov, WiFi 6E, WiFi, Bluetooth, hmotnosť 1,9 kg, Windows 11 Home MIL-STD 810H
  +Darček Elektronická licencia Bezstarostný servis ASUS - bez nutnosti registrace / aktivace v hodnote 0,05 €
  1 299 €
  Na sklade > 5 ks
  Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
  Info
  Objednávací kód: NA579q0t1
  5,0
  Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 Abyss Blue
  Notebook – Intel Processor N100, 15.6" IPS antireflexný 1920 × 1080, RAM 4GB LPDDR5, Intel UHD Graphics, SSD 128GB, numerická klávesnica, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi 5, Bluetooth, hmotnosť 1,55 kg, Windows 11 Home
  255,82 €
  Zánovné
  Objednávací kód: NT389g21
  ASUS TUF Gaming A15 FA507NV-LP031W Jaeger Gray kovový - Herný notebook Doručenie do
  Alzaboxu zadarmo
  4,4 16×
  ASUS TUF Gaming A15 FA507NV-LP031W Jaeger Gray kovový
  Herný notebook – AMD Ryzen 7 7735HS, 15.6" IPS antireflexný 1920 × 1080 144Hz, RAM 16GB DDR5, NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB 140 W (MUX Switch), SSD 512GB, numerická klávesnica, podsvietená RGB klávesnica, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi 6, hmotnosť 2,2 kg, Windows 11 Home
  +Darček Elektronická licencia Bezstarostný servis ASUS - bez nutnosti registrace / aktivace v hodnote 0,05 €
  1 179 €
  Na sklade > 5 ks
  Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
  Info
  Objednávací kód: NA670a72g2a
  4,2 20×
  HP 250 G9 Dark Ash
  Notebook – Intel Core i5 1235U Alder Lake, 15.6" WVA matný 1920 × 1080, RAM 8GB DDR4, Intel Iris Xe Graphics, SSD 512GB, numerická klávesnica, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi 5, hmotnosť 1,74 kg, Windows 11 Home
  +Darček Taška na notebook HP v hodnote 13,90 €
  485,90 €
  Na sklade > 5 ks
  Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
  Info
  Objednávací kód: HPBN0009j3p4