Cenové bomby sú tu! Vyber si z produktov za extrémne nízke ceny a presvedč sa sám!

Cenové bomby - Bosch

Súpravy hrncov

Kvalitný riad je základom úspešného a efektívneho varenia. Dobrý hrniec vydrží dlhé roky a ušetrí váš čas aj energiu. Pri výbere sady hrncov je potrebné brať do úvahy nielen cenu, ale aj kvalitu materiálu, z ktorého sú hrnce vyrobené a typ sporáka, na ktorom varíte. Sada hrncov zvyčajne obsahuje kastróly, hrnce, rajnice a niekedy je súčasťou súpravy hrncov aj panvica, samozrejmosťou sú pokrievky. Na čo sa pri výbere sady hrncov zamerať?

Pokračovať

Aké základné parametre má sada hrncov?

Aby zakúpená sada hrncov spĺňala všetky vaše očakávania, venujte pozornosť parametrom, ktoré vám pomôžu s výberom. Medzi najdôležitejšie patrí materiál, z ktorého je súprava hrncov vyrobená a typ riadu, z ktorého sa skladá. Pomôžeme vám zorientovať sa v ponuke.

Ktoré typy riadu môže sada hrncov obsahovať a ako sa medzi sebou líšia?

Sada hrncov je ekonomicky výhodný variant, ako získať potrebný riad, navyše v zhodnom dizajne. Obvykle obsahuje hrnce s rôznymi veľkosťami a často sú jej súčasťou kastróly alebo súprava hrncov. Pri výbere je preto dôležité zhodnotiť, ktorý riad potrebujete.

 • Rajnica je ideálna na omáčky alebo ohrievanie menších porcií. Máva jednu rukoväť a často je vybavená lievikom.
 • Kastról je nižší, má však širšiu základňu – vhodný na varenie zemiakov, zeleniny, príloh a pod.
 • Hrniec pri rovnakej šírke býva vyšší než kastról, zvyčajne sa zmestí aj na menšiu platničku, ale na dostatočné prehriatie obsahu treba pokrm miešať. Hodí sa na polievky, varenie mäsa a pod.
 • Vysoký hrniec sa najčastejšie používa na varenie cestovín, niektoré modely mávajú aj špeciálne vložku na špagety.
 • Mliekovar je špeciálne určený na varenie a ohrievanie mlieka, čokolády, omáčok alebo pudingov. Spravidla má dvojstennú konštrukciu, do ktorej sa naleje voda, varenie teda prebieha ako vo vodnom kúpeli. Ohrievané pokrmy sa tak nepripália.

Ako rozpoznať hrniec od kastróla? Hrniec má väčšiu výšku než polomer, zatiaľ čo kastról má výšku nižšiu než polomer (merané pri hornom okraji nádoby).

Kvalitná sada hrncov sa spozná podľa materiálov a vlastností dna

Pri sade hrncov je najdôležitejším parametrom kvality schopnosť viesť teplo. Odvíja sa od použitých materiálov, hrúbky stien a dna. Zvolené kovy tiež ovplyvňujú možnosť použitia hrncov na rôznych typoch sporákov, napríklad na varenie na indukčnej doske musí dno obsahovať vysoký obsah železa.

 • Schopnosť viesť teplo je kritériom na kvalitný riad. Platí, že čím silnejšia stena alebo dno, tým väčšia udržateľnosť tepla.
 • Materiál disku/dna má vplyv na typ sporáka, na ktorý sa hodia hrncové súpravy.

Sada hrncov ba sa mala vyberať s ohľadom na typ sporáku

Pokiaľ vlastníte indukčný sporák, nie každá sada hrncov je naň použiteľná. Zásadným parametrom je materiál dna hrnca, ktorý musí obsahovať železo. Na ostatné typy ohrevu možno použiť aj kuchynské sady hrncov, ktoré na indukciu vhodné nie sú. Rozlišujeme buď sendvičové dno alebo kapsľové dno.

 • Sada hrncov na indukciu obsahuje feromagnetické dno (s vysokým obsahom železa) a ideálne silnú vrstvu hliníka na rýchly rozvod tepla. Táto súprava hrncov sa dá však použiť aj na varenie na ostatných typoch sporákov (plynové, elektrické, sklokeramické).

i

Na ostatné typy ohrevu nie je nevyhnutný vysoký obsah železa v dne riadu. Vhodná môže byť tak každá hrncová súprava, ktorá spĺňa vaše ďalšie požiadavky.

Sada hrncov so sendvičovým dnom

Základ hrnca tvorí hliníkový disk, ktorý je privarený ku dnu hrnca. Hliník rýchlo kumuluje a rozvádza teplo. Na disk sa následne pod veľkým tlakom a vysokou teplotou pripevní ďalší disk z nehrdzavejúcej ocele s vyšším obsahom železa. Takéto dno sa nazýva sendvičové, vzniká spojením viacerých vrstiev materiálov.

 • Vhodné predovšetkým na plynové sporáky, kde dochádza k rýchlemu nárastu teploty.
 • Vďaka disku s vysokým obsahom železa možno hrncové súpravy použiť aj na indukčných varných doskách.
 • Ideálne na časté použitie a veľkú záťaž.

Sada hrncov s kapsľovým dnom

Základ tvorí hliníkový disk menšieho priemeru, ktorý je uzavretý v puzdre (kapsule). Puzdro je vyplnené vákuom a je pripevnené ku spodu hrnca. Pokiaľ pridáme ďalší disk z nehrdzavejúcej ocele k hliníkovému, vznikne tzv. kapsľové sendvičové dno.

 • Kapsľové dno je vhodné na varenie na elektrike a sklokeramike.
 • Ak dno obsahuje disk zo železa, súprava hrncov je vhodná aj na indukčné variče.
 • Môže sa v prípade menej kvalitného vyhotovenia deformovať.

Z akého materiálu môže byť sada hrncov vyrobená

Materiály na výrobu riadu sa vyznačujú vysokou odolnosťou a dobrou akumuláciou a distribúciou tepla. Kov, alebo ich zliatina, z ktorého je sada hrncov vyrobená, môže byť doplnený vnútornou a vonkajšou vrstvou z odlišného materiálu, ktorý má odlišné vlastnosti, napríklad je nepriľnavý.

 1. Nehrdzavejúca oceľ je najčastejšie používaný odolný materiál s dlhou životnosťou a ľahkou údržbou.
 2. Oceľ bez ochrany proti korózii je cenovo dostupnejšia, býva z vonkajšej aj vnútornej strany opatrená ďalším povrchom (najčastejšie smaltom).
 3. Liatina sa vyznačuje veľkou hmotnosťou a dobre udržuje naakumulované teplo. Liatinová súprava hrncov je veľmi odolná.
 4. Hliník (lisovaný hliník) je ľahký materiál, ktorý dobre vedie teplo. Na vnútorný a vonkajší povrch sa používajú ďalšie materiály.
 5. Liaty hliník sa vyznačuje dokonale rovnomerným rozvodom tepla a oproti lisovanému variantu je odolnejší.
 6. Meď predstavuje špičkový vodič tepla s dlhou životnosťou. Vždy musí byť vnútorná strana vybavená odlišným povrchom. Nevýhodou medených hrncov je vyššia cena a náročnosť údržby.

Súprava hrncov a ich vnútorný povrch

Kvalita vnútorného povrchu je veľmi dôležitá, pretože prichádza do priameho kontaktu s jedlom. Ovplyvňuje ako životnosť hrnca, tak aj jednoduchosť jeho čistenia. Obvyklým materiálom je nehrdzavejúca oceľ, ale súprava hrncov môže mať vnútornú vrstvu taktiež zo smaltu alebo moderného nepriľnavého materiálu.

 • Nehrdzavejúca oceľ je materiál odolný proti korózii s dlhou životnosťou a ľahkou údržbou. Dobre vedie teplo, je odolný voči pachom aj mechanickému poškriabaniu. Kvalitu nerezového hrnca možno posúdiť podľa hrúbky steny (čím silnejšia, tým lepšie), sily dna a tiež podľa hmotnosti. Čím vyššia hmotnosť, tým je riad kvalitnejší.
 • Smalt sa dlhodobo používa na výrobu hrncov. Je veľmi odolný voči vysokým aj nízkym teplotám a dobre uchováva teplo. Daňou za to je, oproti oceli, menšia odolnosť voči nárazom a poškriabaniu. Vzniká tak, že sa pri vysokej teplote na hrnce natavuje sklovitý povlak.
 • Nepriľnavý nazývaný tiež antiadhézny povrch, je moderný materiál, ktorý v mnohom uľahčí vašu prácu v kuchyni, pretože sa na ňom pokrmy nepripaľujú. Tieto povrchy dokážu byť aj nečakane odolné a veľmi ľahko sa čistia. Umožňujú pripraviť jedlo s minimálnym množstvom tuku, sú preto vhodné na zdravé varenie.
 • Keramický je odolný povrch voči mechanickému poškodeniu, časom však stráca nepriľnavé vlastnosti, v súčasnej dobe je skôr na ústupe.

i

Ako spoznáte kvalitu nerezovej ocele?

Najvyššia kvalita nerezovej ocele má označenia 18/8, 18/10, 18/12, čím vyššie číslo, tým vyššia kvalita. Tieto čísla vyjadrujú percentuálny obsah chrómu a niklu v oceli, napr. nerezová oceľ 18/10 znamená, že oceľ obsahuje 18 % chrómu a 10 % niklu.

Vonkajší povrch sady hrncov

Materiál vonkajšieho povrchu chráni hrniec pred poškodením. Najčastejšie ide o nehrdzavejúcu oceľ, ale vyberať môžete aj z ďalších kovov a zliatin. Okrem zaistenia fyzickej odolnosti môže byť vonkajší plášť zaujímavým dizajnovým prvkom sady hrncov.

 1. Nerezová oceľ je jednoduchá na údržbu, hrniec možno umývať v umývačke. Vzhľadom na vysokú odolnosť si súprava hrncov z nerezovej ocele dlho zachová svoj pôvodný vzhľad.
 2. Smalt je tradičný, cenovo dostupný materiál vysokej kvality. Dodáva hrncom tradičný vzhľad.
 3. Nepriľnavý povrch sa veľmi ľahko sa čistí, na povrchu sa vďaka jeho vlastnostiam toľko neusádzajú nečistoty. Zároveň ho možno umývať v umývačke.
 4. Hliník (lakovaný) sa používa vo forme vysoko odolnej vrstvy, ktorá je vytvorená riadenou oxidáciou hliníka. Zvyčajne je lakovaný, takže súprava hrncov môže byť v rozličných farbách.

Aké úchyty môžu súpravy hrncov obsahovať?

Rukoväte alebo uchá sú neoddeliteľnou súčasťou súpravy hrncov a umožňujú nám manipulovať aj s hrncom, ktorý je horúci. Sada hrncov zvyčajne obsahuje rovnaké riešenie pri všetkom riade, ktoré je súčasťou setu.

 • Odnímateľná rukoväť je veľmi skladné riešenie pri ukladaní v kuchyni. Po odobratí rukoväte možno použiť do rúry, v niektorých prípadoch nahradí pekáč alebo formu na pečenie, pripravené jedlo možno servírovať priamo na stôl. Súčasne aj umývanie v umývačke je ľahšie.
 • Pevné ucha sú vyrobené najčastejšie z dutej ocele alebo z plastu. Výhodou plastu je, že menej vedie teplo a manipulácia s hrncom je tak pohodlnejšia, avšak hrniec potom nemožno použiť v rúre.

Lacné sady hrncov, ktoré máme v ponuke, vám ušetria pár eur. Varenie pre vašich stravníkov tak bude obohatené o dobrý pocit z výhodnej kúpy.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Súprava riadu – 10 kusov, nehrdzavejúca oceľ 18/10, rajnica 16cm, hrniec 18cm s pokrievkou, 20cm s pokrievkou, 24cm s pokrievkou a vysoký hrniec 22cm s pokrievkou, trojvrstvové dno Induction, vhodné do umývačky riadu, pre všetky druhy tepelných zdrojov vrátane indukčného. Prémiová kvalita s 5-ročnou zárukou.
109,90 €

2.
TESCOMA Súprava riadu PRESIDENT, 10 ks 780210.00 Na sklade > 5 ks a na predajni Prešov
Súprava riadu 10ks, súprava obsahuje typ riadu: súpravy, kastról, rajnica a súpravy, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, nehrdzavejúca oceľ 18/10, vnútorný povrch nerezový,
197,90 €

3.
Súprava riadu 8ks, súprava obsahuje typ riadu: rajnica, súpravy, hrniec, rajnica, súpravy a hrniec, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, vnútorný povrch nerezový, vhodné do rúry,
258,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
137 položiek
Ľudová voľba
Tefal Súprava riadu 10 ks Intuition A702SC85
Súprava riadu – 10 kusov, nehrdzavejúca oceľ 18/10, rajnica 16cm, hrniec 18cm s pokrievkou, 20cm s pokrievkou, 24cm s pokrievkou a vysoký hrniec 22cm s pokrievkou, trojvrstvové dno Induction, vhodné do umývačky riadu, pre všetky druhy tepelných zdrojov vrátane indukčného. Prémiová kvalita s 5-ročnou zárukou.

109,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TEFNS002
Zlatá stredná cesta
Tefal Sada riadu 10 ks Virtuoso E492SA26
Súprava riadu – 10ks, súprava obsahuje hrniec 16cm, kastról 18, 20 a 24cm, vysoký hrniec 22cm, sklenené pokrievky, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, nerezová oceľ 18/10, vnútorný povrch z nehrdzavejúcej ocele, vhodné do rúry

159,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: TEFSN994
Pre náročných
TESCOMA Súprava riadu PRESIDENT, 10 ks 780210.00
Súprava riadu 10ks, súprava obsahuje typ riadu: súpravy, kastról, rajnica a súpravy, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, nehrdzavejúca oceľ 18/10, vnútorný povrch nerezový,

197,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TESSN001
TESCOMA Súprava hrncov HOME PROFI 13 ks 725013.00
Súprava riadu 13ks, súprava obsahuje typ riadu: rajnica, súpravy, hrniec, mliekovar, kastról, rajnica, súpravy, vysoký hrniec a mliekovar, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, nehrdzavejúca oceľ 18/10, vnútorný povrch nerezový, vhodné do rúry,

227,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ETS126
Tefal Súprava riadu 4 ks INGENIO ELEGANCE L2319302
Súprava riadu – 4ks, súprav obsahuje rajnicu s priemerom 16, 18 a 20cm a odnímateľnú rukoväť, kompatibilný typ ohrevu: plyn, sklokeramika, elektrina, vnútorný povrch nepriľnavý, indikátor teploty, vhodné do rúry, záruka 10 rokov na rukoväť

42,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TEFKN029
TESCOMA Súprava riadu AMBITION, 10 ks
Súprava riadu 10ks, súprava obsahuje typ riadu: súpravy, kastról, rajnica a súpravy, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, nehrdzavejúca oceľ 18/10, vnútorný povrch nerezový,

176,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TESAM001
Tefal Súprava riadu 6 ks INGENIO ELEGANCE L2319552
Súprava riadu – 6ks, súprava obsahuje rajnicu 20cm, panvicu 24 a 28cm, wok panvicu 28cm, plastové veko 20cm a odnímateľnú rukoväť, kompatibilný typ ohrevu: plyn, sklokeramika, elektrina, vnútorný povrch nepriľnavý, indikátor teploty, vhodné do rúry, záruka 10 rokov na rukoväť

85,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TEFNA141
Tefal Sada riadu 7 ks Duetto+ G719S734
Súprava riadu – 7 ks, sada obsahuje rajnicu 16cm, kastról 16, 20 a 24cm so sklenenou pokrievkou, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, nehrdzavejúca oceľ 18/10, vnútorný povrch antikorový, vhodné do rúry

119,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: TEFSN214
Lamart LT1111 RIAD SET 8 KS NEREZ SHAPE L
Súprava riadu 8ks, súprava obsahuje typ riadu: súpravy, hrniec, súpravy a hrniec, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, vnútorný povrch nerezový, vhodné do rúry,

52,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LAMLT111
TEFAL Súprava riadu 4 ks INGENIO AUTHENTIC L6719012
Súprava riadu – 4 ks, sada obsahuje panvicu s priemerom 16, 18 a 20cm a odnímateľnú rukoväť, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, keramika, elektrina, nepriľnavý vnútorný povrch, vhodné do rúry, 10 rokov záruka na rukoväť

62,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TEFKN010
Tefal Sada riadu 6 ks Cook & Cool E493S674
Súprava riadu – 6 ks, sada obsahuje rajnicu 16cm a kastról 20 a 24cm so sklenenou pokrievkou, silikónová a voči teplu odolná rukoväť, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, nehrdzavejúca oceľ 18/10, vnútorný a vonkajší povrch antikorový, vhodné do rúry, vhodné do umývačky

109,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TEFSN246
BANQUET sada nerezového riadu SWING, 8 ks
Súprava riadu 8ks, súprava obsahuje typ riadu: súpravy, hrniec, súpravy a klasický, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, vnútorný povrch nerezový,

58,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BANSW888
BANQUET Glory A03070
Súprava riadu 10ks, súprava obsahuje typ riadu: súpravy, rajnica, súpravy a panvica, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, vnútorný povrch nerezový,

46,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: VEPSH005
Siguro Súprava hrncov Pure Delight s inteligentnými pokrievkami, 8 ks - Súprava riadu
Varianty
Siguro Súprava hrncov Pure Delight s inteligentnými pokrievkami, 8 ks
Súprava riadu – z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, inteligentné pokrievky s okrajmi umožňujúcimi cedenie s hubkou, hrnce Easy Pour, obsah súpravy a vnútorné rozmery: rajnica 16×7.5cm (1.5l), hrniec 18×8.5cm (2.11l), hrniec 20×11.5cm (3.55l), hrniec 24 ×13.5cm (6.02l), nitované držadlá, ľahká údržba, vnútorný ukazovateľ hladiny na jednoduchú orientáciu, sklenené pokrievky s otvormi na únik pary, možnosť použitia na všetkých typoch varných dosiek, v rúre aj s pokrievkou do max. 250 °C, vhodné do umývačky riadu, 3 roky záruka

Super cena
79,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SGR_CP_T808SS
SmartCOVER, 8 dielov
Súprava riadu 8ks, súprava obsahuje typ riadu: súpravy, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina,

Cenová bomba
123,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TESSH900
Siguro Súprava hrncov Pure Delight s inteligentnými pokrievkami, 10 ks - Súprava riadu
Varianty
Siguro Súprava hrncov Pure Delight s inteligentnými pokrievkami, 10 ks
Súprava riadu – z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, inteligentné pokrievky s okrajmi umožňujúcimi cedenie s hubkou, Easy Pour, obsah súpravy a vnútorné rozmery: rajnica 16×7.5cm (1.5l), hrniec 18×8.5cm (2.11l), hrniec 20×11.5cm (3.55l), hrniec 22×16cm (5.96l), hrniec 24×13.5cm (6.02l), nitované držadlá, ľahká údržba, vnútorný ukazovateľ hladiny na ľahkú orientáciu, sklenené pokrievky s otvormi na únik pary, možnosť použitia na všetkých typoch varných dosiek, v rúre aj s pokrievkou do max. 250 °C, vhodné do umývačky riadu, 3 roky záruka

Super cena
107,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SGR_CP_T810SS
Tefal 11-dielna súprava Expertise Ingenio L6509902
Súprava riadu 11ks, súprava obsahuje typ riadu: rajnica, súpravy, panvica, rajnica a panvica, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika, elektrina, indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, vnútorný povrch nepriľnavý, indikátor teploty, vhodné do rúry, odnímateľná rukoväť

165,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: EAY9003k
WMF 730086040 Diadem Plus 5 ks
Súprava riadu 5ks, súprava obsahuje typ riadu: súpravy, súpravy a hrniec, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, nehrdzavejúca oceľ 18/10, vnútorný povrch nerezový, vhodné do rúry,

279 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: WMFSN212
Tefal Súprava riadu z nehrdzavejúcej ocele Daily Cook 11 ks G713SB74
Súprava riadu Sada riadu obsahuje 11 ks, robustný a trvanlivý antikorový riad, rajnica 16cm, kastróly s pokrievkou 20/24cm, panvica 28cm, vidlica, metla, naberačka, obracačka, lyžica, hrubšie dno na rovnomerný ohrev, sklenená pokrievka na jednoduché sledovanie priebehu prípravy, ergonomické rukoväti na väčšie pohodlie a bezpečnosť, hladinové značky na ľahké meranie, panvica má vysoko odolný a nepriľnavý povrch Titanium 2× a indikátor teploty Thermo-Signal, kompatibilná so všetkými typmi ohrevov vrátane indukcie, záruka 10 rokov

96,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TEFSNB74
TESCOMA Súprava riadu PRESIDENT Stone 8 ks 780310.00
Súprava riadu 8ks, súprava obsahuje typ riadu: súpravy, kastról, rajnica a súpravy, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, vnútorný povrch nepriľnavý, vhodné do rúry,

180,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TESKU737
KOLIMAX COMFORT RED – 8 dielov
Súprava riadu 8ks, súprava obsahuje typ riadu: rajnica, súpravy, hrniec, rajnica, súpravy a hrniec, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, vnútorný povrch nerezový, vhodné do rúry,

258,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: MORPRIS20
Tefal Súprava riadu INGENIO AUTHENTIC 6 ks L6719452
Súprava riadu Sada riadu obsahuje: rajnicu 16/20cm, panvicu 22/26cm, wok 28cm, plastové veko 20cm a odnímateľnú rukoväť, nepriľnavý povrch Titanium Mineralia, indikátor teploty Thermo-Spot majú len panvice, vonkajší nepriľnavý povrch, odnímateľná rukoväť, vhodné do rúry a do umývačky bez rukovätí a viek, kompatibilné so všetkými zdrojmi ohrevu: plyn, elektrina, sklokeramika, indukcia, vyrobené vo Francúzsku

109,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TEFKS287
Zwilling Súprava riadu Quadro 9 ks 65060-000
Súprava riadu 9ks, súprava obsahuje typ riadu: rajnica, súpravy, klasický, hrniec, kastról, súpravy, klasický a vysoký hrniec, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, nehrdzavejúca oceľ 18/10, vnútorný povrch nerezový, vhodné do rúry,

338,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: ZWISa413
TESCOMA Súprava hrncov HOME PROFI 9 ks 725009.00
Súprava riadu 9ks, súprava obsahuje typ riadu: rajnica, súpravy, hrniec, vysoký hrniec, hrniec a vysoký hrniec, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, nehrdzavejúca oceľ 18/10, vnútorný povrch nerezový, vhodné do rúry,

179,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: ETS125
sprievodca výberomAko vybrať elektrický hrniec Elektrické hrnce umožňujú jednoduchú a zdravú prípravu pokrmov. Vyberať je možné zo širokej ponuky...
V domácej recenzii sme otestovali Remosku Tria. Ako sa tento multifunkčný pomocník osvedčil pri...
Varenie v pomalom hrnci je jedným zo spôsobov modernej prípravy pokrmov. V našom článku sa dozviete, čo...
HrniecParný hrniec – recepty a tipy, ako vybrať Zdravý životný štýl vyžaduje, okrem iného, tiež zdravé spôsoby prípravy pokrmov. Parný hrniec vám pomôže...
Tlakový hrniec je vyhľadávaným, ale zároveň tiež obávaným pomocníkom v kuchyni. Pokrmy v ňom uvaríte...
Varenie na pare je jedným z najzdravších spôsobov prípravy pokrmov. Nielen, že v pripravovanej zelenine...
Viac článkov Všetky články

Horúce novinky týždňa

Súpravy hrncov

V kategórii Súpravy hrncov máme práve teraz na Alza.sk celkom 137 produktov.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné súpravy hrncov Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie súpravy hrncov Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie súpravy hrncov Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii súpravy hrncov recenzie

P-DC1-WEB26
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií