Všechny dárky jako na dlani Ochranné pomôcky

2D to 3D Conversion

Táto pokročilá technológia konverzie zmení prakticky akýkoľvek 2D obsah na 3D s krásne ostrým, jasným a živým obrazom. Aj obyčajné 2D televízne vysielanie a nahrané programy sa môžu zmeniť na 3D!

Jednoduchý prevod 2D na 3D


Unikátna technológia Panasonic prevádza 2D obraz na vysokokvalitný 3D obraz v reálnom čase. Hĺbka obrazu sa analyzuje z kompozície farby a jasu jednotlivo pre každú scénu. Okrem bežných televíznych programov môže byť táto metóda použitá aj na konverziu rôznych 2D obrázkov - napríklad z obsahu webu, Blu-ray disku, fotografií a filmov uložených na pamäťových kartách SD - na 3D obrazy s vysokou presnosťou zobrazenia.
 

3D zábava, ktorá vás pohltí

Teraz môžete vstúpiť do 3D sveta domácej zábavy a vychutnať si nový rozmer v zábave. Od filmov a hrania hier, až po sledovanie športových a televíznych prenosov, 3D je priamo u vás doma. Môžete si vychutnať nové hollywoodske senzácie v ohromujúcom 3D priestore. Nič neprekoná pôžitok z hrania na veľkom 3D televízore Panasonic.
 


 

Vychutnajte si filmy a hry v 3D

Ubisoft a Panasonic dlhodobo spolupracujú s cieľom priniesť hráčom čo možno najlepšie zážitky. Keď Ubisoft na začiatku zvažoval možnosti 3D priestoru, ihneď varovali, čo všetko môže technológia ponúknuť v zmysle vtiahnutia do hry a intenzity prežitkov.

 

3D hranie hier3D filmy
 

Ubisoft vždy veril v investície do nových technológií a spolupráca so spoločnosťou Panasonic, s jedným z najmodernejších televíznych producentov na svete, sľubovala naozaj výnimočnú príležitosť. Výsledkom tejto spolupráce je vzrušujúci 3D zážitok pre hráčov všetkých žánrov.
0
Vytlačiť

Tisíce produktov ihneď k odberu na našich pobočkách.

Výhodný prenájom elektroniky bez prevádzkových problémov.

Nakúp tovar s viacerými ľuďmi a získajte ohromnú zľavu.


Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi