Herný displej ROG Swift PG32UCDM s OLED, 4K a 240 Hz
Sponsored article
Aktualizované
Chcete mať na svojom stole prémiový monitor na hry? V tom prípade si musíte ešte dnes objednať ASUS ROG Swift OLED PG32UCDM, čo je prvý 32 " herný OLED monitor na svete s rozlíšením 4K. Čo všetko patrí do jeho nekompromisnej výbavy?
Herný displej ROG Swift PG32UCDM s OLED, 4K a 240 Hz – OBSAH
  1. 4K OLED panel v hernom nasadení
  2. Až 240 Hz a 0,3 ms – špičkové parametre hlavne pre hráčov
  3. Bezkonkurenčná flexibilita a parádne osvetlenie
  4. Parametre a špecifikácie
4K OLED panel v hernom nasadení
Pre mnoho hráčov môže byť 32-palcový displej ideálnou veľkosťou. Sú totiž dostatočne veľké, ale zároveň nezaberajú toľko miesta ako gigantické Ultra-Wide displeje. Zoznámte sa s monitorom ROG Swift OLED PG32UCDM. Je to prvý herný monitor na svete, ktorý ponúka dokonalý obraz vďaka 4K QD-OLED, prémiovému chladiacemu riešeniu ROG a bleskurýchlej obnovovacej frekvencii 240 Hz. A to nie je ani zďaleka všetko.
Herný monitor ASUS ROG Swift PG32UCDM
Prémiový herný displej v celej svojej kráse.
Až 240 Hz a 0,3 ms – špičkové parametre hlavne pre hráčov
Herný monitor ROG Swift OLED PG32UCDM pomocou rýchlej obnovovacej frekvencie 240 Hz eliminuje rozmazanie obrazu a poskytuje plynulý obraz aj v tých najrýchlejších hrách. Doba odozvy GTG 0,03 ms znižuje efekt ghostingu a zabezpečuje presnosť pixelov, čo dáva hráčom konkurenčnú výhodu. Technológia AMD FreeSync Premium Pro a kompatibilita s NVIDIA G-SYNC zabezpečujú mimoriadne plynulý obraz bez trhania a s nízkou latenciou. Zadná strana panelu je navyše pokrytá grafénovou fóliou, ktorá zlepšuje odvod tepla. Vlastný chladič s integrovanými kanálmi na prúdenie vzduchu optimalizuje tepelný výkon, aby sa minimalizovalo riziko vypaľovania obrazovky.
i
Je rýchly monitor cesta k víťazstvu?
Výbavu ROG používajú nároční hráči vyžadujúci vysokú kvalitu a maximálny herný úžitok.
Bezkonkurenčná flexibilita a parádne osvetlenie
Parametre a špecifikácie
Pre lepšiu prehľadnosť vám všetky vyššie uvedené informácie prinášame aj v tabuľkovej forme.
Parameter ASUS ROG Swift OLED PG32UCDM
Uhlopriečka 31,5"
Rozlíšenie 3 840 × 2 160 px
Obnovovacia frekvencia 240 Hz
Minimálny čas odozvy 0,03 ms
Podsvietenie QD-OLED
Kontrast 1 500 000 : 1
Sýtosť farieb DCI-P3 99 %
Maximálny jas 1 000 cd/m 2
VESA uchytenie 100 × 100
Konektory 2× HDMI (v2.1), 1× DisplayPort (v1.4) s DSC, 3× USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1× USB Type-C (90 W Power Delivery), konektor pre slúchadlá, 1× SPDIF out, 1× upstream USB 3.2 type-B