Stavebnice LEGO® podľa veku

Stavebnice LEGO® podľa záujmu: každý si nájde svoj rad!

LEGO® Architecture
RECENZIA

Stavebnice LEGO® Za svetlom majáka

S novou súpravou motorizovaného majáka sa LEGO dizajnéri skutočne vytiahli. Nebál by som sa ho označiť za jeden z dvoch najkrajších setov vôbec. Samozrejme, zásluhy patria aj Sandrovi Quattrini – dizajnérovi pôvodného modelu, z ktorého maják vychádza. Rad LEGO Ideas totiž značí, že maják vznikol v rukách fanúšika a do oficiálnej distribúcie bol zaradený po významnej podpore celej komunity. Poďme teda preskúmať, čím si to zaslúžil.

Zistiť viac
LEGO® Architecture
Pre milovníkov cestovania a architektúry

Stavebnice LEGO® Architecture

Ak ste nadšenými cestovateľmi so záujmom o slávne svetové stavby, historické pamiatky a mestské panorámy, potom je stavebnica LEGO® Architecture možnosťou, ako si svoje cestovateľské sny môžete splniť aj z pohodlia svojho domova. Priamo pod vašimi rukami vyrastú skutočné miesta z kociek, teda LEGO® budovy, pamiatky, alebo dokonca panorámu celých miest. Unikátne zberateľské modely určite nájdu svoje čestné miesto u vás doma alebo v kancelárii, a vďaka priloženej brožúrke sa navyše o každej stavbe dozviete plno fascinujúcich informácií.

Zistiť viac
LEGO® Ideas
Užite si chvíle zábavného sústredenia

Stavebnice LEGO® Ideas

The LEGO Group dala priestor svojim verným fanúšikom, ktorí mali možnosť sami navrhnúť vlastné modely. Podľa následného hlasovania ďalších tisícov milovníkov tohto kreatívneho tvorenia potom značka vybrala a vyrobila modely fanúšikov, ktoré dosiahli najväčšiu podporu a získali najviac hlasov. Vznikol tak rad stavebníc LEGO® Ideas obsahujúci rozmanitú škálu modelov na hranie aj na výstavku, ako je napríklad LEGO® vesmírna stanica, Sesame Street, LEGO® piano, písací stroj aj mnoho ďalších originálnych modelov.

Zistiť viac

LEGO® a história

Novinky zo sveta LEGO®

Medzi novými produktmi LEGO® si každý nájde niečo pre seba. Našim tipom je ikonická stíhačka X-wing zo sveta Star Wars. Prvá verzia X-Wingu sa na trhu objavila v roku 1999. Dnes sú za ňu zberatelia ochotní zaplatiť až dvadsaťnásobok. Pokiaľ ste teda fanúšikmi sveta Star Wars, je nová verzia stíhačky, ktorá zničila hviezdu smrti, takmer povinnosťou. Mimochodom, pri modeli si môžete vyskúšať aj novú funkciu nášho webu v podobe 3D zobrazenia.

 

 

 

 
Novinky zo sveta LEGO®